منتخب

آگاهانه می دانم، همه ادیان و بویژه اسلام شیعه حاکم بر ایران زیر نام جمهوری اسلامی، هر کسی بخواهد پرسش کند و پرسشش تکرار شود به او نه این که پاسخ نمی دهند، بلکه او رابنابودی می کشانند. معمولاادیان باکسانیکه اهل مطالعه هستند وپرسشگر اند، میانه درست و خوبی ندارند. بهمین دلیل آیت الله خمینی در اوایل انقلاب بی پروا و بی ملاحظه گقت: “این قلم هارا بشکنید و همکارانش گفتند ماهرچه مشکل داریم ازاین دانشگاه است”، نقل بمعنی.
سرانجامی بدون برنده برای به اصطلاح دو نگاه "ولایت فقیه" یا "پادشاهی"، بازی دو سر باخت برای ایرانیان از مهمترین اهدافی است که بر علیه مردم پیگیری می شود بازی که به نظر می رسد در گام ثانویه ریشه پادشاهی خشکانده خواهد شد.

نقد و بررسی کیانوش توکلی در باره شبکه فرشگرد

اینکه در انقلاب 57 چپ و اسلامی سیاسی موجب سقوط نظام پادشاهی شده اند بر کسی پوشیده نیست از آن زمان چهل سال می گذرد و در این چهل سال دهها هزار نفر از نسل 57 ها از چپ و مسلمانان مخالف رژیم اسلامی اعدام شدند و همینطور دهها هزار نفر زندانی و چند صد هزار نفر نفر از این دو گرایش سیاسی ناگزیر به مهاجرت شدند و نکته غیر قابل انکار این است که اتفاقا این دو گرایش، دست خوش تحولات فکری مثبت شده اند و با اطمینان می شود گفت که اکنون اکثر انان دمکرات و به جدایی دین از حکومت باورمندند ولی همچنان چپ و مسلمان هستند

انتشار از: 
جامعه برای ادامه زندگی نیازمند قانون است زیرا نظم و امنیت و قاعده میخواهد و جامعه به معیارهای اخلاقی و آرمانی محتاج است زیرا در پی معنویت و معنای زندگی میباشد. هرچند قانون دمکراتیک و اخلاق اجتماعی در جامعه نیرومند تر باشد، آن جامعه از استقامت و پویایی بیشتری برخوردار است. در جامعه بی قانون و بدون اخلاق، خودسری و هرج ومرج و جنایت گسترده است و نیروهای انسانی دستخوش سستی و آسیب و ویرانی و نابودی هستند.
محمد حسین آقاسی، وکیل چند فعال محیط زیستی بازداشتی درباره آخرین وضعیت پرونده این بازداشت‌شدگان گفت: "واقعیت این است که دادستان از بازپرس پرونده خواسته تا اتهام افساد فی‌الارض را به پنج نفر از متهمان این پرونده تفهیم کند و بازپرس هم پذیرفته است." فعالان محیط زیست، مراد طاهباز، سام رجبی، امیرحسین خالقی، هومن جوکار، سپیده کاشانی، نیلوفر بیانی، طاهر قدیریان، عبدالرضا کوهپایه نزدیک به نه ماه است که در بازداشت موقت به سر می‌برند
محمدحسن متولی‌زاده مدیرعامل شرکت توانیر در سی و سومین کنفرانس بین‌المللی برق و ششمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق اظهار کرد: طی ۴۰ سال گذشته مصرف برق در ایران با توجه به رشد جمعیت، ۸ برابر شده که این موضوع بیانگر حجم فعالیت همکاران صنعت برق در کشور است.
با حکم فرمانده نیروی انتظامی، سردار علی ذوالقدر به ریاست پلیس امنیت عمومی پایتخت منصوب شد. برپایه این گزارش، سردار ذوالقدر، جایگزین سردار لطفی شد که در ۱۴ مردادماه به سمت ریاست پلیس آگاهی پایتخت منصوب شده بود؛ از آن روز تاکنون، پلیس امنیت عمومی تهران با سرپرست اداره می‌شد.
سرهنگ رضا همتی‌زاده در ایلام اظهار داشت: تونل راه کربلا در مسیر ایلام‌ مهران دچار ریزش شده است. رئیس پلیس راه ایلام گفت: تمامی نیروهای راهداری در حال پاکسازی مسیر هستند. وی افزود: زائران اربعین حسینی می‌توانند برای تردد از مسیر جایگزین جاده قدیم ایلام به مهران «ماربره» استفاده کنند