پنجمین حمله دد منشانه به کمپ های مجاهدین در عراق ؛ محکوم است

تعداد مشاهدات: 
2181
در ورای درد و رنج ناشی از فقدان این سرمایه های ملی ــ برای آزادی کشور ــ ؛ به گواهی ترس و وحشت رژیم از این نیروی مصمم و متشکل و سازمان یافته ؛ سرنگونی این رژیم ضد بشری نزدیک است .

در طلیعه آغاز بکار دولتِ " اعتدال و تدبیرِ " شیخ حسن روحانی که وعده آزادی و امنیت به همه آحاد مردم ایران را داده بود ؛ بار دیگر و برای پنجمین بار ــ ظرف چند ساله اخیر ــ دستان آغشته بخون ولی فقیه از آستین نوری المالکی بیرون آمد و مجاهدینِ وفادار به سرنگونیِ استبداد دینی را ــ در حالیکه هیچ وسیله دفاعی در اختیار نداشتند ــ  آماج گلوله های خمپاره و آتش باری مستقیم انواع سلاحهای نیروهای وابسته به نوری المالکی قرار داد .

بعد از یک محاصره بیرحمانه و ضد انسانیِ یکماهه و قطع آب و برق کمپ اشرف ؛ از ساعات اولیه روز یکشنبه 10 شهریور نیروهای مستقر در کمپ اشرف ؛ هدف حملات دد منشانه نیروهای وابسته به مالکی قرار گرفت و 52 تن از آنان  شهید و دهها تن دیگر مجروح و ناپدید گردیدند . این عمل جنایتکارانه بر خلاف تعهدات چهارگانه قبلی میان دولت آمریکا ؛ سازمان ملل ؛ دولت عراق و ساکنان کمپ ــ که برای حفاظت و نگهداری اموال مجاهدین در اشرف مانده بودند ــ صورت گرفت .

روشن است که این کشتار وحشیانه که با هدف قتلعام همه مجاهدین مستقر در اشرف صورت گرفته بود با دستور و در خواست رژیم ایران ــ که با خطر قیام و شورش همگانی در کشور مواجه است ــ از دولت عراق صورت گرفته است . و بهمین منظور روز شروع این عملیات قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس برای دادن رهنمود و هماهنگی عملیات ؛ به عراق رفته بود .

واقعیت این است ؛ رژیمی که در محاصره بحرانهای اقتصادی و سیاسی گرفتار آمده و خطر قیام و شورش مردم جان به لب رسیده خواب راحت را از چشمانش ربوده است ؛ منطقا" باید خطر تنها سازمان متشکل و نیرومندِ سرنگونی طلب را برای ادامه حیات ننگین خود ؛ جدی بگیرد . مگر همین چند وقت پیش نبود که آخوند حیدر مصلحی وزیر اطلاعات دولت احمدی نژاد از قدرت و خطر مجاهدین ؛ برای بقاء رژیم ؛ ابراز وحشت کرده بود .

حیدر مصلحی : ما الان هم برای تعیین تکلیف کردن مجاهدین در عراق با امریکایی ها مجادله داریم ؛ این در حالی است که حتی سازمان ملل ( آقای کوبلر ) هم برای از بین بردن این گروهک ؛ با ما همگام میباشد .

بنابراین باید همگی ضمن افشا و محکوم کردن توطئه مشترک رژیم جمهوری اسلامی و دولت نوری المالکی برای قتل عام و نابودی مجاهدین ؛ از سازمان ملل و ارگانهای حقوق بشری بخواهیم برای جلوگیری از تکرار این جنایات ؛ تدابیر ضروری اتخاذ نمایند .

با ابراز تسلیت به سازمان مجاهدین خلق ؛ شورای ملی مقاومت  و خانواده های محترم این شهدا ؛ در ورای درد و رنج ناشی از فقدان این سرمایه های ملی ــ برای آزادی کشور ــ ؛ به گواهی ترس و وحشت رژیم از این نیروی مصمم و متشکل و سازمان یافته ؛ سرنگونی این رژیم ضد بشری نزدیک است .

بنابراین باید شور و شوق رهائی ملی را در دل هایمان زنده نگه بداریم و مطمئن باشیم که خون پاک این شهیدان همچون خونهای بی شماری که توسط این رژیم طی این سالیان بر زمین ریخته شده است ؛ ضامن پیروزی قطعی مردم ایران است . و آن روز دیر نیست .

 

arezo1953@yahoo.de

01.09.2013      

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
واشينگتن پست - از بهترين عکسهای هفته......
از بهترين عکسهای هفته
مراسم گراميداشت- مريم رجوی، رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ايران، يک ائتلاف فراگير سياسی اپوزيسيون، بر روی تصاوير 52تن که در کمپ پناهندگی اشرف در اول سپتامبر جان باختند، گلبرگهای گل سرخ می ريزد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ششمين روز اعتصاب غذا در ليبرتی.....
روز جمعه 15شهريور، اعتصاب غذای مجاهدان در ليبرتی وارد ششمين روز خود شد. مجاهدين از ساعت 13روز يکشنبه 10شهريور اعتصاب غذای خود را آغاز کردند.

مجاهدين همصدا با هموطنان در ساير نقاط جهان خواستار توقف کامل کشتار در اشرف، آزاد کردن کامل گروگانها و انتقال آنها به اشرف و مداخله فوری شورای امنيت برای تأمين حفاظت ساکنان اشرف و ليبرتی توسط نيروهای کلاه آبی سازمان ملل متحد شدند. مجاهدين تأکيد کردند تا تحقق اين خواسته ها به اعتصاب غذای خود ادامه خواهند داد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بيانيه ۸۰ پارلمانتر از فراکسيونهای پارلمانی العراقيه و ائتلاف کردستان در محکوميت کشتار در اشرف............