وزارت کشور نتایج نهایی سه حوزه دیگر را منتشر کرده است.
نیریز و استهبان: اصغر مسعودی -- فهرست امید
اردل،فارسان،کوهرنگ ، کیار و دهستان دستگرد: علی کاظمی بابا حیدری --فهرست امید
ارومیه: هادی بهادری -- فهرست امید
روح الله حضرت پور طلائیه -- مستقل
05:01 GMT
منتخبان حوزه انتخابیه خرمآباد و دوره:
محمد بیرانوندی -- لیست امید
محمدرضا ملکشاهی راد -- اصولگرایان
04:50 GMT
بنا به اعلام وزارت کشور ایران
درحوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب مهدی مقدسی از حامیان دولت به مجلس راه یافته است
در حوزه انتخابیه خدابنده، احمد بیدگلی از فهرست اصلاحطلبان پیروز شده است
04:07 GMTنتایج رسمی
خبرگزاری ایرنا در ادامه اعلام نتایج نهایی حوزهای انتخابیه، به گزارش از ستاد انتخاباتی ایران گزارش کرد:
- سراب: یوسف داودی (مستقل)
- اردبیل، نمین، نیر و سرمین: محمد فیضی زنگیر (لیست امید)
- ایذه و باغملك: هدایت الله خادمی (مستقل)
- اهر و هریس: بیت الله عبداللهی (لیست امید)
- ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (لیست امید)
- مینودشت، كلاله، مراوه تپه و گلیكش: شهرام كومه غراوی (مستقل)
03:26 GMTنتایج رسمی
خبرگزاری دولتی ایرنا در جدیدترین گزارش خود از نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم که بر اساس اطلاعیههای ستاد انتخابات ایران ارایه شده، برگزیدگان پنج حوزه انتخابی دیگر را اعلام کرده است:
- دورود و ازنا: مجید كیانپور (مستقل)
- زنجان و طارم: علی وقفچی (اصولگرا)
- مراغه و عجبشیر: محمدعلی حسینزاده (اصولگرا)
- سنندج، دیوان دره و كامیاران: احسن علوی (مستقل - حامی دولت)
- كردكوی، تركمن، بندر گز و گمیشان: رامین نورقلیپور (لیست امید)
01:56 GMTنتایج رسمی
خبرگزاری ایرنا در تازهترین اخبار مربوط به نتایج دور دوم انتخابات مجلس و به نقل از اطلاعیههای ستاد انتخابات ایران گزارش کرد:
- شهریار و قدس و ملارد: محمد محمودی شاهنشین (لیست امید)
- بندر لنگه و بستك و پارسیان: خالد زمزمنژاد (لیست امید)
- رزن: حسن لطفی (لیست امید)
- ابهر و خرمدره و سلطانیه: محمد عزیزی (اصولگرا)
- رودبار: منوچهر جمالی سوسفی (لیست امید)
01:11 GMTرکورد تازه زنان در مجلس دهم
با آغاز اعلام نتایج رسمی دور دوم انتخابات، رکورد تازهای در تاریخ مجالس شورای اسلامی ایران به ثبت رسیده است. تا این لحظه چهار نامزد زن به عنوان برندگان حوزه های انتخابیه خود معرفی شده اند که به این ترتیب، شمار زنان حاضر در مجلس دهم دست کم به 18 نفر خواهد رسید. رکورد قبلی مربوط به مجلس پنجم بود که 14 نماینده زن داشت.
01:03 GMTنتایج رسمی
خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، با انتشار اطلاعیه شماره 125 ستاد انتخابات ایران، آخرین نتایج شمارش آرا را چنین اعلام کرده است:
- رباطکریم و بهارستان: حسن نوروزی (اصولگرا)
- قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: علی ادیانی (اصولگرا)
- بهبهان و آغاجاری: حبیبالله کشتزر (مستقل)
- بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: علی گلمرادی (لیست امید)
- شبستر: معصومه آقاپور علیشاهی (لیست امید)
00:28 GMTنتایج رسمی
خبرگزاری ایرنا با انتشار اطلاعیه شماره 124 ستاد انتخابات ایران، نتایج نهایی شمارش آرا در چند شهر دیگر را چنین گزارش کرده است:
- دماوند و فيروزكوه: قاسم ميرزايی نيكو (لیست امید)
- مرند و جلفا: محمد حسننژاد (اصولگرا)
- مهريز، بافق، ابركوه، خاتم و بهاباد: محمدرضا صباغيان بافقی (لیست امید)
- شازند: علی ابراهيمی (لیست امید)
- ايلام، ايوان، چرداول، مهران، ملكشاهی و سيروان: جلال ميرزايی (لیست امید)
- كرمانشاه: احمد صفری (لیست امید)
دیدگاه و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمیکند.
توجه داشته باشید کامنتهایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد!
افزودن دیدگاه جدید