بیانیه سازمان ملی و میهنی ایران در محکومیت پانترکان

سازمان ملی و میهنی ایران سالروز نجات آذربایجان(۲۱ آذر) به مام میهن را گرامی و ضمن تبریک این روز بزرگ و فرخنده، چند کلامی در باب محکومیت پانترکیسم و توسعه خواهانه اشخاصی که از نجابت و پاکی مردم دلیر آذربایجان ایران سوء استفاده کرده و با برپایی حزبی بنام پانترکیسم خواهان جدایی آذربایجان هستند را دارد .

ما فعالین آزادیخواه که خواهان ایرانی عاری از هرگونه تبعیض قومی و نژادی هستیم به هیچ وجه به اشخاصی که به بهانه های واهی سعی در تکه تکه کردن ایران عزیزمان دارند اجازه هیچ گونه تحریکی را نمیدهیم و شدیدا اندیشه و ایدئولوژی این افراد که بر پایه تحریف تاریخ و نشان دادن تبار غیر ایرانی استوار است محکوم خواهیم کرد، چرا که با احساسات مردم غیور اذربایجان بازی و از آنها جهت پیشبرد اهداف غیر ملی و غیر ایرانی خود استفاده کرده و میکنند.

مردم عزیز و دلیر آذربایجان که در تاریخ نیز به صورت شفاف مشهود است همیشه برای سربلندی ایران و ایرانی کوشش کرده و در روز های سخت در کنار میهن عزیزمان ایران ایستاده اند. این را در زمانی که حزب دموکرات اذربایجان که زیر سلطه استالین اداره میشد به خوبی نشان داده اند و زمانی که ایران به فرزندان آذربایجان نیاز داشت با رشادتهای ستارخان و باقرخان به کمک دیگر اقوام و برادران خود شتافتند و پایه گذار مشروطیت شدند.

پس از شما مردم دلیر یکبار دیگر انتظار میرود با نشان دادن عشق به وطن و اصل یکپارچه بودن ایران ، با هوشیاری و آگاهی جلوی هر گونه حرکت ایدئولوژیک غیر ایرانی را گرفته و اجازه ندهید عده ای خود فروخته و منفعت طلب با حرفهای کلی و نادرست از احساسات شما سوء استفاده کرده و با نام بردن از آذربایجان همیشه سربلند اهداف شومشان را که همانا جدا سازی و تکه تکه کردن ایران است پیاده سازند .

ناسیونالیسم ایرانی عاشق یکپارچگی ایران است و با عشق واحترام به تمامی اقوام عزیزی که سرتاسر ایران زندگی میکنند خواهان سربلندی و سرافرازی ایران است .

کمیسیون سیاسی سازمان ملی و میهنی ایران ضمن محکوم کردن تمامی تحرکات عده ای خود فروخته که سعی در تجزیه ایران دارند، به آنهای که خواب جدایی و سودای خیانت را دیده اند گوشزد میکند، که  به حکم خرد و اندیشه هم که شده دست از اینگونه تحرکات برداشته و نخواهید که تجربه رشادتهای مردم غیور آذربایجان را یکبار دیگر به محک آزمایش بگذارید. چرا که به حکم و شواهد تاریخی وطن فروش بودن همیشه محکوم و از ریشه ساقط شده است.

همانگونه که بارها گفته ایم ایران سربلند و سرافراز، نتیجه عشق تمام مردم ایرانزمین از هرقوم و نژاد به میهن عزیزمان است. جدایی طلبانِ خود فروخته بدانند نام ایران در گذر تاریخ صیغل خورده و همواره درخشیده است.

پاینده ایران سرافراز ایرانی

سازمان ملی و میهنی ایران – کمیسیون سیاسی

برگرفته از: 
ایمیل دریافتی
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ما این بیانیه و خیلی از این قبیل هار به حساب دست و پا گم کردن پان فارسیزن میگذاریم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ایدین:
نقشه نمودار 50 درصد عرب بودن مردم اذربایجان را هم قاب بگیر به دیوار خانه ات اویزان کن(زرد پر رنگ و کم رنگ J )
یعنی شاخصه اصلی عرب ها و سند سید بودن و امام زادگی حضرت عالی:

https://mathildasanthropologyblog.files.wordpress.com/2009/12/caucasus-y-chromosomes.png

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا تورکان پاسخ نمیدهند:
جناب ایدین، الپر اتاسی و تورک اوغلی و ایرج و ائلیار و لاچین (دیرینج مین ائلی)و یکنفر 45 اسمه وووووووووو
چرا .. گرفته اید
این اسکلت بتونی الماتور بندی در چهارچوب بناهای تاریخی تبریز چرا وجود دارد
تبریز شهر اولین ها چرا در نقشه رسمی ستاد ارتش جز دهکده ای بی شهرداری چیز دیگه ای نیست ساختمان این اولین ها کجا هستند؟؟
همه منتظر پاسخ شما هستیم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ایدین:
یکی دیگر از شاهکارهای شهرداری تبریز در ساختن تاریخ برای تبریزی که تا 50 سال پیش کوره دهاتی بیش نبوده

بنای موسوم به ربع رشیدی. به تصاویری از این بنا توجه کنید در این بیغوله که اجزای تشکیل دهنده آنها سنگ های دزدیده شده از مقابر اطراف شهر می باشد نمی توان اثری از ذوق هنری و یا تکنیک مهندسی و معماری را رویت کرد. به واقع نمی توان کاربرد این سازه را فهمید
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون ساختمانی را که شهرداری با استفاده از اسکلت "بتن ارمه" ساخته (عکس شماره دو) و ان را به ریش خواجه رشیدالدین فضل الله همدانی میبنند از بیخ جعلی هست:

http://s9.picofile.com/file/8268008176/20160812_121234.jpg

این بتون ارمه مال زمان مغول ها است چون بتن و میلگرد از اختراعات تورکان تبریز در 800 سال پیش بوده که در بدنه به کار رفته:
http://s8.picofile.com/file/8268008218/20160812_121355.jpg

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایدین حالا کاملا علمی پاسخ همه را درباره این جعلیات بازار تبریز و ارگ تبریز و ووووو که در کامنت قبل نوشتم را به خوانندگان بده
اصلا تا سال 1327 که نقشه ان را گذاشتم تبریز بیشتر از یک دهکده بوده؟ همان تبریزی که شما پیشه وری را در ان با دولت اش نشاندید و شهر اولین ها کردید و تجدد را از " باکی" و انکارا به تورکان ان وارد کرده اید ؟
لطف کن پاسخ این کامنت و کامنت قبلی را بنویس

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ایدین از انجا که نشان میدهی خیلی تورک هستی یک چند تا سوال ما را پاسخ بده:
دروغ پراکنی تورک ها درباره تبریز و اثار قدیمی تورکان در ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوانندگان تنها یک لحظه به این نقشه توجه کنید:

تورک ها چنان داستان های مسخره ای درباره بازار تبریز و ارگ تبریز و و دروازه های پیروامون شهر ساخته اند
حالا کاملا علمی پاسخ همه را درباره این جعلیات بازار تبریز و ارگ تبریز و ووووو به شما خواهند داد

http://s8.picofile.com/file/8267979950/DSCN0088.JPGنقشه بالا مربوط به رسامی روس ها از شهر تبریز به سال 1827 میلادی است. . در این سند مهم و ارزشمند نیز می توان به گفته های قبلی تاکید کرد و هویت واقعی شهر تبریز را کمتر از 200 سال معرفی نمود. ده شامقاذی که اکنون آن را شام غازان معرفی می کنند بی ارتباط با شهر تبریز به تصویر کشیده شده است و

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ایدین 40 درصد عرب زاده از مغولستان:
بیا و تعصب را کنار بگذار
ایا تو میدانی دده قور قود به چه معنی است:
دده قورقود از سه قسمت ترکیب یافته ... دده به معنای پدر است. قور به معنای خصیه است. خصیه به معنای بیضه و خایه و مایه است. قود به معنای بزرگ و قصاص و کشتن کُشنده است. پس دده قورقود یعنی پدر توأمان [خایه و قصاص]! (قوپوز ساز آفرینش، تبریز، 1384، ص59)

حالا شما جای خالی را پر کن :
دده قورقود یعنی:بابا ....کلفت نامه
بقیه پیشکش
.....................................
مسئول کامنت ها لطفا پاسخ به این پانترکان را سانسور نکن بگذار با واقعیت ها اشنا شوند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در تظاهراتهای اعتراضی به دولت و رژیم ایران ما یک شعار اساسی داریم . تبریز باکی آنکارا -- بیز هارا فارسلار هارا یعنی تبریز باکی آنکارا -- ما کجا و فارسها کجا

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای مجددی تا به حال اسم کتاب " دده قورقود " به گوش مبارکتان خورده و نام دیوان ترکی شاه اسماعبل صفوی را شنیده ای؟ بقیه اش پیشکش ! اینها کتابهای ترکی هستند که در آذربایجان نوشته شده است . اولی بنا به عقیده ی عده ای محقق 1000 سال پیش و عده ای700 الی 500 سال پیش در آذربایجان نوشته شده است و از 500 سال کمتر کسی نگفته است ، دیوان شاه اسماعیل هم معلوم است مربوط به 900 هجری قمری و یا 500 سال پیش است . پس بیشتر از 200 سال پیش در آذربایجان اثر ترکی است . اگر شما اطلاعی ندارید معنایش این نیست که نبوده است ، چون سواد شما سوادی است که پانفارسها در اختیارتان گذاشته ....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب بامسی:
1- چرا مغولان از فارس ها استفاده کردند
بگذارید یک پرسش از شما بپرسم : چرا همه ما از پول بخصوص دلار و یورو استفاده میکنیم
بزرگوار هرچیزی که با ارزش باشد را همه مشتری هستند "در یتیم را همه کس مشتری بود" حتی مغولان و حتی اعراب
2- درباره تورکان در اذربایجان عهد ساسانی باید اثبات کنید نه از منابع تورک و نه از منابع فارس از یک منبع بیطرف
درباره اثار فارسی نوشته شده در سلطه اعراب نصف کتاب الفهرست ابن ندیم مال اثار فارسی است شما یک اثر به تورکی با قدمت بیشتر از 200 سال در اذربایجان نشان بده کاغذ و چرم و سنگ هم قبول است ان کتاب غیاث الغات هم به زبان عربی است و مال زبان جغتایی نه تورکی
درباره عرب بودن نصف مردم اذربایجان هم من تحقیقات دقیق دکتر بناب را شاهد میاورم شما به راحتی میتوانید در وب انها را بیابید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اسامه مجددی - سلام
الحمدولله شما با دیگر فارس ها فرق دارید ما را از اعراب می دانید ولی بقیه فارس ها ما را نه ترک مستقل بلکه از روی تقلید ازمراجع شیخ وشاهی به مغولان وحشی نسبت می دهند .
درصورتی ما از زبان فارسی نه اززمان هخامنشیان وساسانیان وحتی اززمان اعراب هیچ نوشته ای نداریم حتی نیم بیت شعر!؟
ولی نامه های به فارسی وبه امضاء چنگیزوحشی وخونخوارفراوان داریم که مورد افتخار شووینیست فارس می باشد.
دوست عزیزما نباید تاریخ را وارونه نشان بدهیم درگذشته خسروپرویزوقتی حمایت مردم ترک ازبهرام چوبین را دید به بیزانس پناه برد ویا شاهپوردرشام به کشتار اعراب مشغول بوداعراب با کمک ترکان شاهپوررا ازشام به تیسفون فراری دادند.
درزمان حمله اعراب تمام فارس هاعربی نوشته وخواندند ولی ما لغتنامه ترکی به عربی داریم .
درحمله مغولان فارسها همدست آنها بودندوکدام فارس درزمان مغولان پست مقامی نداشته است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب بامسی و بقیه تورکان:
لطفا از مقاومت در برابر اعراب و مغول وووو سخن نگویید که ازمایشات ژنتیک تان چیز دیگری نشان میدهد
در سراسر ایران هاپلوگروپ J عربی هفت دهم درصد(یک هفتم یک درصد )است ولی در اذربایجان خالصا 40 درصد این ژن های عربی را از کجا اوردید شما اذربایجانی ها با ان مقاومت کذایی تان که از اعراب خوزستان هم بیشتر است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حزبی پان ترکان نداریم ولی پان فارس داریم.
اگر پان ترکان بدند ،چرا پان فارسان خوبند!؟
اگرهردوپان بدهستند بس چرا این بیانیه پان ترکان محکوم می کند ؟!
ترکها تجزیه طلب نیستند ترکهای آزربایجان اگرچداشدند ترکهای خراسان وفارس وهمدان وکردستان وکرمانشاه و...چطورجداشوند !
با توجه به این 100نمایندگانی که عضوفراکسیون ترک زبان هستند که می دانید نمایندگان مشکین وگرمی ومغان و ...عضواین فراکسیون نیستندبه نظرمن حرف ازتجزیه زدند عوام فریبی بیش نیست؟
ترکها که درمقابل بیگانه به ایران مقاومت کردند که حتی اسکندر به آزربایجان نتوانست به آید واعراب تا زمانی بابک مرگ مشکل داشتند ومغولان با همدستی فارس ها به ایران حمله کردندوشاه ترک ودولت او مردم وفادارشاه ترک کشته شدند وفارس ها امین ومورد اطمینان مغولان بودند ودرزمان مغولان تمام پست ها دراختیارفارس ها بود حتی برای اداره چین وهند ازفارس ها استفاده می کردند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آززبایجان جنوبی فقط تا زمانی عزیز است که به قرار داشتن در زیر سلطه‌ی فاشیسم ف-ا-ر-س افتخار نموده و جیکش درنیاید و گرنه «آزربایجان عزیز» می‌شود «آزربایجان مریض»!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازمان میلی و مبهمی خود خانده عیران وجود خارجیش پشت مونیتورها ست و نهایت قدرتش شعار مرگ باد و زنده بادی هست که هیچکدام از ملیت های تحت ستم برایش تره خرد نمی کنند.شاه پرستان و رجوی چی های تاریخ گذشته چشم دیدن تمامیت عرضی دو آزربایجان را ندارند و همچون اسلاف خود سعی در سنگ اندازی در برابر حق تعیین سرنوشت نزدیک به سه چهارم ملت های ساکن در میان خلیج عرب و بحر خزر را دارند.عینان از فرط عصبانیت به هذیان گویی افتاده و بفکر الوده کردن فضای مجازی اینترنت با استفاده از پارازیت های پان عیرانیزم و پان عاریایزم هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ممنون میشوم اگر مطلمان فرمائیدکه 1 حزبی به نام"پان ترکسیم"کی وکجا برپاشده وثبت شده ومحل رسمی آن کجاست ومسئولین گردانندگان آن کیانند.2 آدرس ونشریات سازمان شماچیست واقدامات وفعالیت های آن را درکجا میشودیافت وپیگیری کرد.واگرپاسخ این هردودرخواست مبهم وناکافی باشندمنصفانه ومتواضعانه خودرانیزازفعالین و محرکین این نوع جداسری ها بدانید ومعرقی کنید.ده هاسال است که سخنان آتشین واین اشعار نووکهنه ازاین گونه که سرایش سرنا ازسرگشادش هستندراشاهدهستیم که به یک دست بلندگو وبه یک دست اسلحه همچنان درهیجان وتکاپو هستند.وآیا نتیجه جزاحساس نیازبه تلاش هرچه بیشترچیزی هم بوده؟ وآیادررودرروئی باآنهایی که به یک دست شاخه زیتون وبه دستی دیگر کفن خودرادارند احساس فتح الفتوحی هم عایدشان شده؟شماحتی بقول همفکرانتان زیبایی ! این لحاف

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حزب پان تورکیسم ؟!این حزب درکجای این کره خاکی است که منهم عضوش بشم ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شهامت نداشتی زیر نوشته ات اسم خودت را بنویسی؟؟ بدون اسم هراطلاعیه فقط مثل یک برک چغندر است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ببینید دوستان باید بااینگونه افراد برخورد داشت و اجازه گسترش اینگونه افکار را نداد ، ایران برای تمام ایرانیان همانطور که در بیانیه نیز آمده ، درود بر شرف ایرانیانی که دل در گرو ایران دارند و برای سربلندی و آزادی ایران تلاش میکنند