احمدی‌نژاد پیش از ثبت‌نام در انتخابات باید محاکمه می‌شد

طیبه سیاوشی عضو ملاخانه در گفتگو با ایلنا مطرح کرد: احمدی‌نژاد موجودی غیرقابل پیش‌بینی‌ست/پیش از ثبت‌نام در انتخابات باید محاکمه می‌شد. پرسش اینست که مگر سایر دست اندرکاران این نظام نکبتبار قابل پیش بینی هستند که احمدی نژاد یک استثناء باشد؟! حکومت اسلامی مجمع دلقک هائی ست که هر کدام توانسته اند مدتی با دلقک بازی های خود جامعه ایرانی را مشغول کنند تا مافیاهای روحانیت شیعه، تیشه به ریشه های تاریخ، فرهنگ، اقتصاد، اخلاق و جامعه ایرانی بزنند. خانم طیبه سیاوشی هم بشیوه خود بازار انتصابات را داغ می کند

صدای طیبه سیاوشی از درون منجلاب حکومت اسلامی شنیده میشود، حکومتی که بیلان کار 40 ساله اش، جنایت علیه بشریت و ویرانی همه جانبه کشور است!

Bildergebnis für ‫جنایات اسلامگرایان در ایران‬‎

******************* 

طیبه سیاوشی می‌گوید: برای من عجیب است که دوستانی می‌گویند توقع نداشتیم آقای احمدی‌نژاد ثبت‌نام کند؛ چون ایشان موجودی غیرقابل پیش‌بینی است و به همین دلیل نه تنها عقلای کشور که عامه مردم از حضور ایشان وحشت داشتند.

طیبه سیاوشی (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دهم) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با نحوه برخورد رسانه‌ها با ثبت‌نام احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: چیزی که در آن هشت سال کشورداری آقای احمدی‌نژاد دیدیم این بود که همیشه تمایل داشتند در صفحات اول و تیترهای خبری بدرخشند و رسانه‌ها هم این فرصت را به خوبی به ایشان دادند. در سال‌های قبل به دلایل مختلف مانند در مصدر قدرت بودن، یا زمانی که نقدهای به رفتار ایشان می‌شد، همیشه در تیتر اخبار بودند. الآن هم این موضوع که ایده ایشان کشور را دچار خطر می‌کند، را نه تنها من که عامه مردم حس می‌کنند. اما این شکل بزرگ کردن تیترهای خبری و بودن در راس اخبار، به نظرم؛ دور از تدبیر روزنامه‌نگاری و کارهای رسانه‌ای است. معمولا این مسائل مطرح می‌شود، اما نه به عنوان یک تیتر بزرگ خبری.

 

او ادامه داد: البته برخی از رسانه‌های مکتوب ما اینگونه عمل نکردند، ولی بیشتر روزنامه‌ها،‌ خبرگزاری‌ها و فضای مجازی ما از خبر و فیلم درباره ایشان پرشده است، که این موضوع آقای احمدی‌نژاد را اغنا و راضی می‌کند. اینکه نشان داده شود او هنوز اهمیت قابل توجهی در عرصه سیاست کشور دارد.

سیاوشی ضمن انتقاد از رسانه‌ها درخصوص نحوه پرداختن به خبر ثبت‌نام احمدی‌نژاد در ریاست جمهوری، اعلام کرد: رسانه‌ها نباید تا این حد به این خبر توجه نشان می‌دادند. رسانه‌ها نباید این فرصت را می‌دادند که این موضوع تا این میزان مطرح شود. جدا از کسانی که من با آنها در ارتباط هستند، عامه مردم هم چندان رویکرد مثبتی به کارهای ایشان ندارند. شخصیت فردی ایشان نشان داده که از در صدر اخبار بودن خوشحال و راضی می‌شوند؛ درحالیکه این اهمیت اساسی را در انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

وی همچنین اضافه کرد:‌ الآن برای من عجیب است که دوستانی می‌گویند توقع نداشتیم آقای احمدی‌نژاد ثبت‌نام کند؛ چون ایشان موجودی غیرقابل پیش‌بینی است و به همین دلیل نه تنها عقلای کشور که عامه مردم از حضور ایشان وحشت داشتند. ایشان هیچ سلسله مراتب و هیچ قانونی را رعایت نمی‌کنند، امروز حرفی می‌زنند و فردا آن را پس می‌گیرند، و این موضوع شوک‌آور است و ضربه بزرگی به این نظام زده است. الآن گفته می‌شود آقای احمدی‌نژاد به دلیل عدم التزام به رهبری باید عدم صلاحیت شوند. نمی‌دانم این اتفاق می‌افتد یا نه، اما رد صلاحیت ایشان هم برای نظام هزینه‌بر خواهد بود. خوب بود پیش از این اتفاق، ایشان به دلیل مشکلاتی که برای نظام به وجود آوردند،‌ محاکمه می‌شدند.

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تفسيربسيارسطحي وآبكي كه تراوشات مغزي يك پان ايرانيست تماميتخواه مثل اقبالي رانشان ميدهد خوب اين وآن اينهارا گفتندشما چه چه ميگوئيد ؟غيرازاينكه نظرات احمدي نژاد را در مورد زبان وفرهنگ فارسي برعليه زبان وفرهنگ غيرفارسي بيش ازنيمي ازجمعيت ايران(ملل غيرفارس)را تائيدميكنيد?حقا كه شاگرد خوبي براي احمدي نژاد هستيد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از نظر من خامنه ای جنایتکاریه که دیر یا زود باید جای خودشو به یه نیروی دمکرات و عدالتخواه بده!

اما مخالفت امثال احمدی نژاد و دخیل بستن به دارودسته اون راه حل نیست! چون تا جاییکه من می فهمم احمدی نژاد لمپنی یه که یقیناً عنصر نفوذی یه جریان وابسته ست و کسی مثل علی افشاری هم که خواستار "مداخله بشر دوستانه" امثال بوش و بلیر در ایران بود و حالا هم زیرجلکی داره سنگ احمدی نژاد رو به سینه میزنه به احتمال زیاد هم فکر و هم آخور و هم تشکیلاتی احمدی نژاده!

بی دلیل نگفته اند؛ به من بگو دوستت کیه، بهت میگم کی یستی! احمدی نژاد و علی افشاری بنابر سابقه تاریخی دوست همدیگه و قطعاً دشمن زحمتکشان ایرانند!

به نظر من؛ تحریم انتخابات، بهترین جواب به رژیم سراپا جنایت حاکمه!

مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بر و بچه های اسیر آلبانی و هزار اشرف یادتون نره!

رفیق سائل.