وزارت کشور اسامی ۶ نامزد تائید صلاحیت‌شده ریاست‌جمهوری را رسماً اعلام کرد

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره ۸ ، شش نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری را معرفی کرد. در حکومت اسلامی تنها سر سپردگان به نظام نکبتبار و ولی فقیه از فیلتر شورای نگهبان (که آنهم از گماشتگان خامنه ای هستند) عبور می کنند. در میان کاندیدا باند احمدی نژاد هم ثبت نام کرده بودند که نتوانستند از فیلتر سیدعلی عبور کنند.
انتخابات در حکومت اسلامی مقوله ای مربوط مافیاها و کاسه لیسان حکومتی است.ایرانیان آگاه در یک نظام فاشیستی نماینده ای انتخاب نمی کنند و به برچیدن کلیت نظام رای می دهند

مافیای ولی فقیه همانگونه که صلاحیت دومین مرد حکومت اسلامی (رفسنجانی) را رد کرد، به احمدی نژادها هم رحم نکرده و نمی کند. جنگ مافیاهای حکومتی بر سر قدرت و ثروت همچنان تعمیق میشود و بنظر نمیرسد که حکومتگران سالم از بحران کنونی عبور کنند.

Bild könnte enthalten: 3 Personen, Text

*********************** 

متن کامل اطلاعیه ستاد انتخابات کشور (خبرگزاری تسنیم) به این شرح است:

در اجرای ماده 60 قانون انتخابات ریاست جمهوری، اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایرران که صلاحیت آنان مورد تأیید شورای محترم نگهبان قرار گرفته به این ترتیب است:

1- سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال

2- اسحاق جهانگیری کوشایی فرزند حسن

3- حسن روحانی فرزند اسدالله

4- سید ابراهیم رئیسی ساداتی فرزند سیدحاجی

5- محمدباقر قالیباف فرزند حسین

و 6- سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم

********************************

Kein automatischer Alternativtext verfügbar.

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چه شعارجالبي ، درسه كلمه كل اين موجودات وحشي وخبيث را تصوير كرده است ، اين 6نفر انتخاب شده از طرف شوراي نگهبان ، عصاره وجوهر وشيره كامل كل آخوندهاي گرگ صفت است وگرنه تاييد نمي شدند ، تاييد همين 6 نفر، نشان دهنده عمق رذالت وجنايت و دنائت هركدام از اينهاست اصلا نيازي به شناخت تك تك آنها وپروسه وسابقه وخانواده وعملكرد آنها نيست
بنابراين من هم مي گويم : انگشتم را به اين كثافت تاريخ آلوده نميكنم
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بله اقبالی جان همین است ؛ " نه جلاد ، نه شیاد ، نه ضحاک" .
سیرک انتخاباتی (انتصاباتی) رژیم وارد فاز دوم شد و کاندیداهای دست چین شده از طرف ولی فقیه ارتجاع تعیین شدند. اکنون نوبت دلسوزان باوفای رژیم در داخل و خارج، به ویژه رسانه هایی مثل آیت الله بی بی سی و صدای آمریکا و مهره هایی مثل اکبر گنجی ها و هوشنگ امیراحمدی ها و تریتا پارسی ها و کدیورها و ابراهیم نبوی ها و مسعود بهنودها و فرخ نگهدارها است که بساط گرم کردن تنور مضحکۀ انتصاباتی رژیم پلید جمهوری اسلامی را یک مدار بالاتر ببرند. امیدوارم ملت ایران فریب نخورند و در انتصابات رژیم شرکت ننمایند.