از شش ماه پیش تا کنون به اینترنت دسترسی نداشتم!

تعداد مشاهدات: 
1651
چون از شش ماه پیش تا کنون به اینترنت دسترسی نداشتم هم اکنون چندین نرم افزار، برنامه و سرویس اینترنتی که من پیش از این هر روز ده ها بار و حتی صدها بار آنها را به کار می گرفتم برای بیکار ماندن اکانت آنها از کار افتاده اند و من هم اکنون برای آن آسیب ها در بسیاری از بخش های جهان اینترنت فلج شده ام!

 

 

دوستان گرامی، شش ماه پیش دچار گرفتاری هائی شدم و از آن زمان تا کنون هیچ گونه دسترسی به اینترنت نداشتم! آری، من شش ماه پیش دسترسی به اینترنت را از دست دادم و از آن زمان تا کنون نتوانستم به تارنماها و تارنگارهای گوناگون حتی برای یک بار هم که شده نگاه کنم و ببینم چه کسی چه چیزی را (درست یا نادرست) نوشته است! به هیچ یک از تارپیک ها نیز نتوانستم نگاه کرده و پاسخ آنها را بدهم و یا دست کم آنها را بخوانم و ببینم چه کسی چه پیامی برای من فرستاده است!

از سوی دیگر بسیاری از سرویس های اینترنتی مانند سرویس های تارپیک و تارنگار و اکانت های گوناگون دیگر اگر سه ماه بیکار بمانند قفل می شوند و اگر این قفل شدگی از سه ماه به شش ماه بکشد برای همیشه از کار می افتند! چنان که بسیاری از تارپیک هائی که برای من فرستاده شده بودند برای بیکار ماندن اکانت های آن تارپیک ها هم اکنون پاک شده و از میان رفته اند! نرم افزارها  و برنامه هائی نیز هستند که با اکانت کار می کنند و اگر بیکار بمانند اکانت آنها از میان می روند و این نرم افزارها و برنامه ها نیز از کار می افتند!

و این چنین بود که پس از شش ماه دیدم چندین نرم افزار، برنامه و سرویس اینترنتی که من پیش از این هر روز ده ها بار و حتی صدها بار آنها را به کار می گرفتم از کار افتاده اند! یکی دو سرویس اینترنتی را با سختی های فراوان و آن هم به گونه ای شل و ول و نیمه کاره از نو به کار انداختم اما بدبختانه آسیب ها فراوانتر از آنند که بتوان به سادگی آنها را جبران کرد و من هم اکنون برای آن آسیب ها در بسیاری از بخش های جهان اینترنت فلج شده ام! باری، پس از شش ماه اکنون می کوشم از نو نوشته هائی را به تارنمای ایران گلوبال و تارنماها و تارنگارهای دیگر بفرستم با این امید که سودمند باشند.

لینک زیر فهرست نوشته هائی است که خود من آنها را نوشته ام و در ایران گلوبال گنجانده شده اند:

http://www.iranglobal.info/taxonomy/term/340

لینک زیر نیز فهرست نوشته هائی است که دیگران آنها را نوشته اند و من آنها را به ایران گلوبال فرستاده ام:

http://www.iranglobal.info/taxonomy/term/339

 

تارنما = سایت، وب سایت

تارنگار = وبلاگ

تارپیک = ایمیل

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تصور من این بود که شما به " غیبت صغرا رفته بودید " از غیبت صغرا با سوغات "" تار پیک یعنی‌ ایمیل ، تار نما یعنی‌ وب سایت و تارنگار یعنی‌ وبلاگ "" برگشته اید، غیبت صغرا شما بسیار سودمند بود و زبان فارسی‌ را نجات دادید، امیدوارم بعد از غیبت کبرای شما، زبان قدرتمند فارسی‌ با فقط ۲۷۰ / ۳۰۰ فعل ساده، جای انگلیسی‌ را بگیرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایکاش علت را در یک حمله ساده مینوشتی . تکنیک بود یا سازمانهای مهاجم و اطلاعاتی. یا رعد و برق. یا اوهام تئوری توطئه .
ترا به دین و آیین تان یاد بگیرید خبر را در یک جمله و در بالای مطلب بنویسید که آدم مجبور نباشد تمام ادبیات و وای مظلوما را بخواند و در پایان بی نتیجه.
چرا دسترسی به اینترنت نداشتی ؟ کامپیوتر خراب شد یا در محل تان خط اینترنت نبود یا خودت بیمار بودی یا ..............پرندهها در آن لانه کردند.....یا........؟
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، اقبال اقبالی، از شما بسیار سپاسگزارم، با آرزوی شادکامی و کامیابی و شادروزی و نیکبختی برای شما در همه زندگی، پیروز و سرافراز باشید.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درودهای صمیمانه خدمت جناب تبریزی ارجمند و گرامی؛
از اینکه هستید تا از نظرات شما استفاده کنیم، بسیار خرسندم.
تندرستی، شادی و بهروزی تان مانا باد.
با مهر و احترام
اقبال
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، کیانوش توکلی، از شما بسیار سپاسگزارم، من نیز برای آن رویداد ناهنجار که برای شما چند روز پیش رخ داد بسیار اندوهگین شدم، آرزوی من شادکامی و شادروزی و نیکبختی برای شما در همه زندگی است.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی گرامی ،خوش امدید، من نگران شده بودم ، خوشحالم که برگشتید به خانه خود