سفرِ ایرانیان به حج خیانت به "ایران" است

تعداد مشاهدات: 
1573
شگفتا که هرساله ملیون ها مسلمان یکجا جمع شده و با لباس یک دست سفید بع بع کنان دورِ یک خانه می چرخند و می چرخند و می چرخند... اما با پایان این مراسم مضحک لباسهای سفید خود را درمی آورند و در نام های گوناگون در قالبِ گروهکهای تروریستی اسلحه به دست ، به جان یکدیگر می افتند و به زن ، کودک ، پیر و جوان رحم نمی کنند!!. نیم نگاهی به کشورهای مسلمان داشته باش حاج آقا.
از عراق و سوری بگیر تا افغانستان و یمن و کشورهای آفریقایی

سلام علیکم حاج آقا ، رسیدن بخیر ، چه خبر از مروه و مدینه !؟

راستی شما در سفر بودید همسایه مان برای اجاره عقب افتاده اش مجبور شد کلیه اش را بفروشد!

علی آقا کارخانه اش تعطیل شده و برای تامین خرج و مخارج زن و بچه اش مجبور شده به کارهای خلاف روی بیاورد.

حسین آقا در پیِ جور کردن جهیزیه دخترش چندین بار تقاضای وام کرده است ولی به در بسته خورده است.

در کوچه بالایی ما خانم ایمانی همسرش تصادف کرد و فوت شد و اکنون با سه بچه نمی داند چگونه شکم خود و فرزندانش را سیر کند. می گویند عصرها به خودش می رسد (بزک ، دوزک ) می کند و به بیرون می رود و آخر شب به منزل برمی گردد. خانم نجیب و با کمالاتی بود اما اکنون خیلی مشکوک شده است. استغفرالله ! خداوند به راه راست هدایتشان بفرماید.

مستاجر خودتان هم که پسرش پنج سالی ست نامزد داشته به دلیل نداشتن خرج و مخارج عروسی و نداشتن پول رهن خانه ، نامزدی اشان  بهم خورد! برادرش هم به دلیل عدم پرداخت مهریه اکنون در زندان است. پسر هشت ساله اش شبها در پشت چراغ قرمز شیشه های ماشین پاک می کند تا بتواند هزینه تحصیلش را دربیاورد.

اما مهم نیست حاجی ، همین که شما توانستید طوافی در میان سنگ پاره های مکه داشته باشید کلی ارزش معنوی دارد. کاش سنگ ها را محکمتر به شیطان می زدید تا حداقل دل این مردم کمی آرام می گرفت . لعنت بر شیطان!

دراین مدت که شما به حج مشرف شده بودید  اتفاقات زیادی در محله و شهرمان رخ داد . شما  تازه از مکه آمدید و دستتان خورده به آنجای ضریحِ  منوره ، برای این مردم دعا کنید حاجی.

خداوند قسمت کند یکروزی باهم برویم ، اما به عربستان نه!

برویم به یتیم خانه های شهرمان ، برویم به منزلِ کارگرانی که از کار بیکار شده اند ، برویم به یاری افرادی که صرفا به خاطر عقیده شان و یا بدهی های کوچک در زندان ها هستند ، حاجی بیا یک َسری هم به حاشیه نشین ها بزنیم ،به کارتن خوابها و یا بیمارانی که توانایی خرید داروهای خود را ندارند. اصلا چطور است که کمی ایرانگردی کنیم !؟

اول به سیستان برویم تا مدرسه هایی را که در خاک و خول هستند را کمی تماشا کنیم . سپس به کردستان برویم تا مرگ کولبرانی را که برای نان جان می دهند را نظاره کنیم. در راه بازگشت هم می رویم به تجمعات کارگران و مال باختگان موسسات اعتباری تا شما آب زمزم هایی که به عنوان سوغاتی باخود آورده اید را تقدیمشان کنید تا شاید معجزه و فرجی شود تا گره این مشکلاتِ لاینحل باز شود!

راستی حاج آقا در عربستان و در این گشت و گذار چه دیدی!؟ به چی رسیدی!؟ آیا باز هم تمایل داری که سال دیگر هم خدا قبول کند و بار دیگر همراه دیگر دوستان به سفر حج مشرف شوی!؟

شگفتا که هرساله ملیون ها مسلمان یکجا جمع شده و با لباس یک دست سفید بع بع کنان دورِ یک خانه می چرخند و می چرخند و می چرخند... اما با پایان این مراسم مضحک  لباسهای سفید خود را درمی آورند و در نام های گوناگون در قالبِ گروهکهای تروریستی اسلحه به دست ، به جان یکدیگر می افتند و به زن ، کودک ، پیر و جوان رحم نمی کنند!!. نیم نگاهی به کشورهای مسلمان داشته باش حاج آقا.

از عراق و سوری بگیر تا افغانستان و یمن و کشورهای آفریقایی

بنابراین خوب گوشهایت را باز کن حاجی : وقتی به حج رفتی تا در محله و شهرت قمپز در کنی تا حاجی خانوم وحاج آقا صدایت کنند و ازاین طریق اعتبار بدست آوری به این نکات هم توجه داشته باش. اگر در فرودگاه جده به فرزندت تجاوز شد ویا به عنوان یک شهروند ایرانی تحقیرت کردند ناراحت نشو. اگر ناگهان در منا به شما آسیبِ نرمی وارد شد و شما را قتل و عام کردند خشمگین نشو. اگر بابت همان حادثه مقامات سعودی نه عذر خواهی کردند و نه غرامت دادند ، به سفارتشان حمله نکن.

 مهم این است که فرایض دینی شما حتما انجام شود. فرایضی که شما را مجاب می کند مانند گله ای دورِ یک مکعب سنگی بچرخید ، سنگی که همانند مغزهای  شما امیدی به آن نیست. پولهایتان را به جیب آل سعود بریزید تا پس از برگشت به ایران در خبرها بشنوید که مقامات عربستان می گویند ما (توسط همان ارزها )جنگ را به خاک ایران خواهیم کشاند . شما بروید اما خیانت شما به "ایران" ومردم کشورت در یاد و خاطره ها باقی خواهد ماند.

به خودآ حاجی...

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایروان تا قبل از جنگ جهانی اول ایالتی تورک نشین بود. سیصد هزار ترک آزربایجان دردویست و یازده ده به وسیله ارامنه قتل عام شدند. چندین صد هزار ارمنی مهاجر عثمانی باحمایت روس و غرب درآن منطقه ،جمهوری ارمنستان را بوجود آوردند. جمعیت ارامنه در ایروان درسال ۱۸۲۸هیفده درصد وترکان آزربایجانی ۸۲ درصدبود. درسال ۱۹۱۵ ترکها ۷۰ درصد وارامنه ۳۰ درصد بوده اند. و امروز، منطقه صد درصد ارمنی نشین میباشد. نام ایالت ایروان چخور سعد ودریاچه سوان ، گویچه گول بوده است.نظیر همین جنایت دراورمیه وسلماس وخوی نیز به وقوع پیوست که با دخالت عثمانی عقیم ماند.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقایان کیانوش توکلی و وحید فرخنده هیچ وقت توضیح نمی دهند که کدام رژیم ارتجاعی و فرقه گرا، سنی ها و شیعه ها را در خاورمیانه به جان هم انداخته است . این آقایان همیشه در تحلیل های خود نقش مخرب رژیم فرقه گرای شیعی حاکم بر ایران را در تحولات خاورمیانه نادیده می گیرند و تمامی تقصیرات را به نادرستی متوجۀ عربستان می دانند.
واقعیت این است که رژیم فرقه گرای حاکم بر ایران ، خاورمیانه را به آتش کشیده است و جنگهای مذهبی را در این منطقه شعله ور ساخته است. سیاست خارجی رژیم بحران آفرین جمهوری اسلامی هرگز و هیچگاه بر مبنای دوستی وداشتن رابطۀ دو طرفه و احترام متقابل نبوده است. رژیم جمهوری اسلامی، با کینه توزی و خباثت در کشورهای خاورمیانه، و تحریک و شوراندن شیعیان بحرین علیه دولت آن کشور، و تحریک شیعیان یمن علیه عربستان، همۀ کشورهای حاشیۀ خلیج فارس و حتی کشور بزرگ مصر و ترکیه که با ما دوستی و روابطی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام - جناب آرشام،یا اغشا م،این حقیر جوابی برای این تبلیغ اولی شما نوشته بودم،متاسفانه مسئول محترم نگذاشت چاپ شود،یعنی حمایت رسانه ایی ازشما وارمنستان کرد،
ما با تاریخ و نقشه ها بدرستی آشنا هستیم،
آن نقشه وتاریخی که شما بلدید،بدان جعل وتعریف گویند،
ما نقشه ایی بنام ارمنستان نداشته ونداریم،
اگر قبل از ظهور اسلام و متصرفات و یا پیرو شوندگان اسلام و بعداز آن را بگویی حق باشماست،
ارمنستان کنونی کلا سرزمین آزربایجان چه قبل وای بعداز اسلام بوده است،
دین جای خود قابل گفتگوست،ولی سرزمین ملل را نمی توان ازآنها گرفت،
ولی قبل از اسلام مسیحی ها سرزمین یهودی ها را گرفتند،
ازآنها هم میتوانی حرفی بزنی،
ولی علاوه برق ره باغ کل ارمنستان کنونی مثل اسرائیل که سرزمین غرب هابوده،آنجا هم سرزمین آزربایجان بوده است،
این سرزمین بزور توسط مسیحیان روس و غرب به ارمنی ها داده شده است،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ارمنستان اشغالي!!؟
تاريخ را بيشتر مطالعه كنيد دوست گرامي
مدتي ديگر بگذرد احساس كنم پانتركها كلا براي نسل كشي تركهاي عثماني توسط ارامنه تاريخ جديد بنويسند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آرشام عزیز ، تصور نمی کنم سایت ایران گلوبال ، سایت تبلیغ توریسم به ارمنستان باشد ، من تصور نمی کنم شما بدون پرداخت هزینه تبلیغ با سو استفاده از ستون سیاسی سفر به ارمنستان را تبلیغ کنید، چون شما باید در کنار تبلیغات،، جنایاتی که توسط داشناکسیون مظلوم نمای ارمنستان در حق ملت ترک قره باغ صورت گرفته را هم باید برای همه دنیا تبلیغ کنید، توضیح زیاد لازم نیست یک و نیم میلیون از اهالی قره باغ بخاطر جنایات ارامنه بی خانمان شده اند ، لینک زیر گویای جنایات ارامنه داشناکسیون در خوجالی قره باغ می باشد و سکوت مرموز مدیای جهانی ناشی از فشار مسیحیت واتیکان یا مکه عقب مانده مسیحیان همانند مسلمانان می باشد. مکه با ایروان اشغالی، زیاد دلتان را به ارمنستان اشغالی خوش نکنید.
https://m.youtube.com/watch?v=LL2-GqQZK1E

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای آرشام چرا آزبایجان شمالی و تو رکمنستان شمالی را ذکر نمیکنید؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام - جواب این مقاله را گذاشته بودم به عهده اهل فن،مثل همه نظرات زدند،به شدت کربوبلا،
یکی گفت مکه نا امن است ونباید گوشت را دست گربه داد،
یکی گفت پول دزدی دارند و خلافکارند،یکی گفت این شاگردان
طوسی و رئیسی اند و شبیه نامداری،
خود آقای مقاله نویس هم ازدیدگاه شعور به گری حزب اللهی اقتدارگرایی ازنوع پان ایرانیستی و پان فارسی نژادپرستی
فرموده که این پول هابیل المال است و،مربوط به ایران پرمهر
غرب ها نبایدازاین پول ها استفاده کند،و فردا پول آن علیه سرزمین تاریخ ساز عامل بشریت خرج خواهدشد،
بیایید این پول رابه کارتن خواب ها،به بچه های دستفروش،به زنان بیوه وبه وووو،،،،بدهید،
حال این سه دوست بفرمایند،1.آن روستایی که باعرق،کردن در زمین کشاورزی پولی جمع می‌کند وبعداز10 ،،15 سال دونوبت مانند مکه میرود،مال کی را خورده است؟
2.بفرمایید،میلیون ها نفر ازپاکستان، روسیه ،آفریقا،آسیا،چین،
مالزی،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگه دوست داريد سفر خارجه بريد ،به جاي تركيه و حج رفتن ،به ارمنستان يا تاجيكستان بريد.
بويژه ارمنستان انسانهاي فوق العاده خوبي داره.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این تصور که کسانی که حج می روند افراد خیری هستند که اموالشان را از راه درست بدست اورده اند نادرست است اکثرا با اعتقاد بهاین می روند که می توانند در زندگی مرتکب همه گونه فساد و جرم و جنایت شوند و لحظه اخر توبه کنند. داستان صادق هدایت بهترین مثال است. اینها می روند خانه خدا تا گناهانشان بخشوده شود! بخشیدن اموالی که از راه خلاف و به فقر و فلاکت کشیدن مردم بدست امده به بخشی از آنها از مخیله شان هم نمی گذرد. الله هم چنین امری را بجای حج(که واجب است برخلاف امر خیر که مستحب است) توصیه نکرده است. پس بجای نصحیت و گفتن هزار باره آنچه همگان می دانند (روی منبر وعظ کردن برای این هفت خط ها) به رفتار پشت پرده سعید طوسی ، آزاده نامداری، ارتباط مداحان با دخترک سفارت فرانسه و ملاقات عرفانی تتلو ور ییسی توجه کنید تا توجه شوید اسلام امروز در ایران چگونه است. وقتی این حاجی ها از مکه برگردند
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حج برای مردمان ایران (ترک، کرد،، فارس، بلوچ شیعه ،و..... ) نا امن و خطر ناک است .حج را بایستی تحریم کردوقتی بیش از 2000 حاجی کشته می شوند و مسولین سعودی پاسخی نمی دهند چرا بایستی اصولا به مناطق نا امن سفر کرد. من بی دین به جنبه مدهبی آن کار ندارم . واقعیت این است که متاسفانه سنی ها و شیعه در خاورمیانه به جان هم افتاده اند.جمهوری اسلامی قصد دارد برای کم کردن تنش خود با سعودی ها ، حاجی، یعنی گوشت دم توپ به مکه بفرست، مردم ، هزینه سفر خود را به نیازمند و بیمارانی که توان مالی ندارند بدهید، این عمل خیر، هزار بار مفید تر از رفتن به حج و تحقیر و کتک خوردن توسط ماموران سعودی است. در ضمن وهابی تحریک شده ،کاری به این ندارد فلان حاجی ایرانی ،سنی ویا شیعه ، کرد است و یا تورک،..است ..احساسات وهابی علیه مردمان شیعه بشدت تحریک شده است، جدا از اقوام و دوستان تان بخواهید به حج نروند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام - سکوت می کنم ،تا دوستان جواب این مثلا مقاله نویس رابدهند،
روانشاسان،جامعه شناس ها،سیاست مداران،لازم است،جوابی
علمی،منطقی،عقلانی،به مقاله نویس بدهند،
!!!،