شگردهای جدید وزارت اطلاعات درمورد« تخلیه اطلاعاتی» رهبران اپوزیسیون

2نمونه از شگرد های وزارت اطلاعات رژیم

جنگ روانی جمهوری اسلامی علیه اپوزیسیون، شیوهها و شگردهای متعددی بخود گرفته است. تشکیل گروههای خیالی هوادار شخصیت های سیاسی مخالف رزیم تا استفاده از اختلافات درون اپوزیسیون و بهره برداری و تهیه گزارش های جنجالی از درگیری درونی و... اخیرا عناصر اطلاعاتی شگرد جدیدی بکارگرفته اند . آنان با درست کردن صفحه فیسبوکی بنام برنامه سازان صدای امریکا ، بی بی سی و....استفاده ازعکس پروفایل و نامشان و با آخرین پست فیس بوکی ؛ با شخصیت های سیاسی و رهبران اپوزیسیون بنام خبرنگاران بی بی سی و

 صدای امریکا   با اسکایب(بدون دوربین ) و یا تلفن همراه تماس گرفته و بعنوان مصاحبه ابتدا  در یک صحبت دوستانه سعی می کنند اطلاعاتی جانبی و جنجالی کسب نمایند و سپس با میکس کردن و صدا گذاری دست به افشا گری بزنند. در این لینک به ذکر 2  نمونه از تلاش افراد اطلاعاتی بسنده می کنیم:

عکس نادر کیانی  خبرنگار اطلاعات سپاه پاسداران  که بسیار در فضای مجازی فعال می باشد و متاسفانه نام ایشان در جمع دوستان برخی از رهبران سیاسی اپوزیسیون قرار دارد.

نادر کیانی  در فیس بوک  به همین نام صفحه ای دارد و سایتی  جعلی تحت عنوان« سایت کومله منتقد1 از : نادر کیانی»

نادر کیانی خبرنگار اطلاعات سپاه پاسداران در سایت خود اعتراف کرد که یکی از همکارانش  با رهبر کومله رابه مدت نیم ساعت تلفنی صحبت کرد و این فرد اطلاعاتی  رهبر کومله (ابراهیم علیزاده) را ،"تخلیه اطلاعاتی" کرده وبگفته  نادر کیانی :« از این طریق،اطلاعات مهم و بسیار محرمانه ای بدست آورده است»

اما ابراهیم علیزاده ،مدعی شده در همان دقیقه اول متوجه شده که تماس تلفنی که از سوی وزارت اطلاعات بوده و تلفن را فورا قطع کرده است!

ابراهیم علیزاده عضو رهبری کومله

 هشدار، جدا مواظب باشید:

1_خبرنگاران بی بی سی و یا صدای امریکا و... حتما اسکایب دارند و حتما با دوربین با آنان مصاحبه کنید . تحت هیج شرایطی بدون تصویر با طرف مقابل  صحبت نکنید

2_ از مباحث حاشیه ای که ربطی به مصاحبه ندارد ؛ خودداری نمایئد و همان صحبت هایی را بکنید که قرار است در یک مصاحبه انجام دهید

3_ از بد گویی از رقیبان سیاسی در تلفن های ناشناس اکیدا خودداری کنید .

4_ نام و پروفایل فیس بوکی براحتی قابل کپی شدن است. حتما با دوربین با صاحب پروفایل تماس بگیرید.

 

کلیب زیر را وزرات اطلاعات علیه حسن اعتمادی ساخته است

 

 حسن اعتمادی در مورد توطئه سپاه پاسداران درگفتگو یی با علیرضا میبدی 

پاتک وزارت اطلاعات به رهبر کومله

رهبرکومله،تلفنی نیم ساعت با مامور وزارت اطلاعات مصاحبه کرد!
"نادر کیانی/اختصاصی":از طریق یک منبع موثق خبری مطلع شدم،در روزهای گذشته، فردی ناشناس،سرکرده کومله را نیم ساعت تلفنی،تخلیه اطلاعاتی کرده و از این طریق،اطلاعات مهم و بسیار محرمانه ای بدست آورده است.
برابر این گزارش،سید ابراهیم علیزاده سرکرده گروه موسوم به کومله کمونیستی،که از این بابت بشدت دچار فشار روحی و روانی شده است و با لو رفتن این ماجرای عجیب،برای کم کردن بار سنگین این اتفاق،در بین اعضای گروه،مدعی شده در همان دقیقه اول متوجه شده که تماس تلفنی که از سوی وزارت اطلاعات بوده و تلفن را قطع کرده است!
اما جزئیات این گزارش بصورت اختصاصی به این شرح افشاء می شود؛
فردی ناشناس ،تحت عنوان"خبرنگار بی بی سی فارسی"!! با سرکرده کومله تماس می گیرد و اعلام می دارد که قصد مصاحبه تلفنی با نامبرده را دارند!
که این فرد موفق می شود رهبر کومله را اغفال نموده و اطلاعات بسیار حساس و مهمی از وی،بدست بیاورد.
ابراهیم علیزاده، در طول این مصاحبه اطلاعات خوبی ارائه و تخلیه اطلاعاتی می شود،بدون آنکه بداند در حال تخلیه اطلاعاتی است!
این فرد ناشناس با موفقیت رهبر کومله را نیم ساعت بازجویی می کند و ضرب شست محکمی به این گروه می زند.
این در حالی است که احزاب کردی مدعی هستند موارد امنیتی را بخوبی رعایت می کنند و کسی قدرت ضربه زدن اطلاعاتی به آنها را ندارد.
"نادر کیانی"
www.komaleemontaghed1.blogfa.com

منبع: 

ویژه ایران گلوبال

بخش: 

انتشار از: 

دیدگاه‌ها

نظر: 

بخشی از کامنت اینجانب در ذیل مقالۀ سام قندچی (مجاهدین خلق، نوع شیعی داعش) در س., 02/28/2017 - 22:06 :
«"رژیم ، مزدوران سایبری خود را به دو دسته تقسیم کرده است : گروه اول کسانی هستند که اطلاعات کافی در رابطه با مسائل سیاسی معاصر دارند. آنها در کامنت هایی که می نویسند تلاش می کنند حقایق و دروغ را با هم قاطی کنند تا خواننده را جذب نمایند و در بین کامنت های خود تلاش می کنند به هدف خود که زهر ریختن به مجاهدین و مارکسیستها است دست یابند .
اما بیشترین شناسه های مجهول ارتش سایبری افرادی هستند که با رکیک ترین توهین های ناموسی و اخلاقی در تارنماهای اپوزیسیون و فیس بوک و سوشیال مدیا فعال هستند و متاسفانه خیلی از آنها در لیست دوستی بعضی از مسئولین تارنماها و احزاب هم وجود دارند.
مزدوران ارتش سایبری رژیم جمهوری اسلامی، توله سگهای خامنه ای جلاد هستند، پس با صدای رسا باید گفت:
مرگ بر توله سگهای رهبر

افزودن نظر جدید

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.