أمير احمدي :عادي سازي بجاي سرنگون طلبي

تعداد مشاهدات: 
2985

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
خانم ‎باقری عزیز، شما از دین و حجاب اجباری دفاع می کنید که از دوره کودکی توسط والدین بر حسب عواطف خانوادگی به کودکان تحمیل شده و اتحادیه کمونیستهای کارگری هم با گرایشات پانیرانیستی و ضد ترک و ضد عرب و از موضع ارتجاعی با دین و حجاب مقابله می کند، ولی شما هیچکدام از خود نمی پرسید که چرا یک ترک و یک کرد و عرب و بلوچ ووو باید بزبان فارسی تحصیل کند و چرا مکاتبه به جز زبانفارسی ممنوع است؟ حتی در ادارات دولتی چرا همه بودجه کشور مطلقا صرف زبانفارسی می گردد؟ آیا زبانفارسی متعلق به ملتی با نژاد برتر می باشد؟ خانم باقری غصه دین و حجاب را نخورید خیلی ها را بخاطر بد حجابی شلاق می زنند. و با آن مقابله می کنند.در لینک زیر لطفا نوشته های منو در مورد: تأثیرات منفی ختنه در پائین آوردن لذت جنسی در جوانان و ناتوانائی های جنسی در افراد مسّن، مطالعه فرمائید،
http://www.iranglobal.info/node/52615
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای بهمن موحدی (بامدادان) ! چرا تو هم همراه جمعیت، جلوجلو می دوی و با جمعیت داد می زنی آی دزد آی دزد؟ یعنی مثلاً این طوری رد ها گم می شوند؟
آقای هوشنگ امیر احمدی خودش را همان چیزی که هست معرفی می کند و تازه اصلا به هیچ وجه هم مامور رژیم نیست. اما تو خودت را درست بر عکس آنچه هستی معرفی می کنی بدون آن که بدانی که افراد سیاسی حرفه ای و کاردان تو را از وظیفه شبانه روزی تو در این سایت، و هدف از پیش معینی که داری و نتیجه ای که در این سایت که حوزه تعیین شده برای فعالیت توست حاصل می شود، قصاوت می کنند نه آی دزد آی دزد هایت.
من یک سرباز جنگ معمولی را هزار بار بر سرباز جنگ نرم ترجیح می دهم چون اولی نقش خودش را بازی می کند و دومی نقشی درست ضد نقش خودش را.
وای اگر از پس امروز بود فردایی...
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای هوشنگ امیر احمدی, ضرب المثلی هست که می گوید: به یارو تو ده راه نمی دادند دنبال خونه کدخدا می گشت, دکتر لطیف حسنی، رهبر محبوس حزب ینی گاموح به همراه دو نفر دیگر، فقط و فقط بخاطر اقدام به ثبت حزبی با فعالیتی در چهار چوب قانون جمهوری اسلاامی به زندانهای طولانی مدت محکوم شدند و از آزادی آنهاهم هیچ خبری نیست، و در ثانی کاندید شدن به ریاست جمهوری برای اثبات رد صلاحیت شورای نگهبان به کشورهای دمکراتیک دنیا، مثل این می ماند که ما بخواهیم برای آنها ثابت کنیم که زاویه قائمه نود درجه است، هوشنگ جان، آنها در چاه جمکران نخوابیدند که بیغ بیغ باشند، آنها با تلسکوپهاو سیستم های دیجیتال و مافوق امنیتی حواسشان به همه چیز و همه کس هست، منتها آنها آنقدر تجربه دارند که دمل نرسیده را نیشتر نمی زنند، تا تبدیل به تاول بشود. مثل عراق، و لیبی و سوریه، سالیان سال باید منتظر التیام باشیم.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
هوشنگ امیر احمدی بداند که ملت قهرمان ایران، نظام متبوعش را به زباله دانی می اندازند و سران و مزدوران این رژیم را روانۀ گورستان می کنند .
هوشنگ امیراحمدی از ماموران کهنه‌ کار رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی در آمریکا است، هوشنگ امیراحمدی به‌ عنوان استاد دانشگاه و رئیس شورای ایرانیان - آمریکاییان، سالهاست که به اهداف رژیم فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران خدمت می‌کند. هوشنگ امیراحمدی، مامور شناخته‌ شدۀ رژیم، به‌طور خاص برای پیشبرد خطوط سیاسی و تبلیغاتی رژیم پلید و ضدبشری جمهوری اسلامی در جهت آویختن به دامن آمریکا کار می‌کند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
هوشنگ امیر احمدی ،نگاه دیگری به سیاست دارد، که قابل فکر و پاسخ دادن هست، بیژن فرهودی در مقابل امیر احمدی , مات شده بود و چیزی نداشت که بگه،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
یا ما نعشه ایم یا این اقای أمير احمدي.
عدم انتشار شده: 
false