تروریسم را بشدت محکوم کنیم
23.05.2022 - 08:49

اگر جنبش مردمسالاری در ایران مستقل و آزاد به خشونت آلوده شود، نظام آینده، تکرار دیکتاتوری سلطنتی و دیکتاتوری مذهبی در شکلی دیگر خواهد بود.

تنها جنبش سراسری و عمومی خشونت زداست که نه تنها رفتن رژیم خیانت، جنایت و فساد را محتوم می کند، بلکه استقرار دموکراسی در ایران مستقل و آزاد را در جمهوری شهروندان ایران تضمین می کند.

دیگر اینکه اگر این ترور را تروریستهای اسرائیل انجام داده باشند. دولت اسرائیل باید بداند که نه تنها یک ایرانی را به قتل رسانده است و ایران آزاد و مستقل فردا، دولت اسرائیل را به دادگاه های جهانی خواهد کشید و لحظه این دولت جنایتکار را راحت نخواهد گذاشت، بلکه با انجام این ترور در خاک ایران، تمامیت ارضی ایران را نقض کرده است و بهای چنین نقض کردنی را خواهد پرداخت.

مبارزه ما با رژیم خیانت، جنایت و فساد، یک مبارزه داخلی است و هیچ اجازه نمی دهیم که قدرتهای خارجی از آن سوء استفاده کنند. ورود قدرتهای خارجی همان و باز سازی استبدادی دیگر، همان.

آخر اینکه، دولت اسرائیل از آغاز شکل گیری اش، بیشترین کوششها را بکار برده است تا از ظهور مردمسالاری در خاورمیانه جلوگیری کند. (از جمله فروش پنهانی اسلحه به ایران در بعد از کودتای خرداد 60 که مانع به پایان رسیدن جنگ شد و به یاری آخوندهای حزب جمهوری اسلامی شتافت. یا نقش آن در شکست بهار عربی، بخصوص در مصر.) و اگر این ترور را اسرائیل انجام داده باشد، یکی از دلایل مهم آن این می باشد که از جنبش دموکراتیک در ایران دچار وحشت شده است و با تزریق خشونت به فضای سیاسی، سعی می کند که مانع گسترش جنبش خشونت زدا برای دموکراسی شده و به یاری رژیم شتافته تا جو را هر چه بیشتر به خشونت آلوده کرده و اینگونه، فضا را برای بکار گیری خشونت روز افزون از طرف رژیم و تجزیه طلبان وسیعتر کند.

بنا بر این اولین وظیفه هر ایرانی است که ترور را بی اما و اگر محکوم و اگر این ترور بدست تروریستهای قدرت خارجی انجام شده باشد، خشم خود را از آن اظهار کند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

فیسبوک نویسنده

مطالب مرتبط:

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما