شوک قلبی زندانی شهرام پورمنصوری در اثر تهدیدات مسئول زندان

زندانی شهرام پور منصوری در اثر فشارها، اذیت و آزارهای فردی به نام مزارع معاون اطلاعات زندان گوهردشت کرج دچار شوک قلبی گردید و به بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی موسوم به خمینی منتقل شد.

صبح روز سه شنبه ۱۸ آذر ماه زندانی شهرام پور منصوری توسط فردی به نام مزارع معاون  اطلاعات زندان گوهردشت کرج احضار و مورد بازجویی ، تهدید و هتاکی قرار گرفت  و پس از مدتی طولانی به  سالن ۱۲ بند ۴ زندان گوهردشت کرج بازگردانده شد . این زندانی هنگامی که به بند عمومی  بازگردانده شد در شرایط حاد روحی قرار داشت  بطوریکه بعد از ظهر  وضعیت جسمی  وی به وخامت گرایید که با کمک همبندیانش به بهداری زندان منتقل گردید اما با بی توجهی و عدم درمان مواجه  و به بند بازگردانده شد.

حوالی غروب وضعیت او حادتر گردید و مجددا توسط همبندیانش به بهداری زندان برده شد و به دلیل وخامت حالش او را به صورت اورژانس به بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی تهران موسوم به خمینی منتقل گردید .

این زندانی در اثر فشارهای روحی و جسمی شکنجه گری به نام مزارع دچار شوک قلبی شده است و وضعیت جسمی وی خطرناک توصیف شده است.

زندانی شهرام پور منصوری ۱۷ سال پیش هنگامی که همراه با خانواده اش با به کنترل در آوردن یک هواپیما قصد فرار از جهنم رژیم ولی فقیه و پناه بردن به کشوری دیگری را داشت  بازداشت شد . او همراه با برادرش فرهنگ پور منصوری و دامادشان خالد حردانی  ابتدا به اعدام محکوم شدند ولی در اثر اعتراضات بین المللی حکم آنها به حبس ابد تقلیل یافت.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.