حمله اسرائیل و تغییر جغرافیای سیاسی منطقه ( ویدئو )

 جمهوری اسلامی 33 سال است که شعار مرگ بر اسرائیل سر می دهد و در راهپمایی روز قدس  رهبران رزیم   یک بار دیگر  خواهان نابودی اسرائیل شده اند ؛در مقابل  بر طبق اخبار  روزنامه های اسرائیلی زمان حمله به ایران  اواخرشهریورماه یا مهرماه و پیش ازانتخابات آمریکا( 16 آبان) بوده و تقریبا قطعی شده است وحتی زمان یک ماهه نیز برای آن پیش بینی شده است.  درصورتی که جنگ طلبان بتوانند نظرمساعد و تأیید آمیز آمریکا را به دست بیاورند، دولت اسرائیل درآغازجنگ تردید نخواهدکرد.. از سوی دیگر در اپوزیسیون بجز محافل چپ کسی واکنشی در مقابل تهدیدات اسرائیل نشان نداده است . مردم هم در ایران اکثرا  بی تفاوتند و یا برخی ها هم  «از خدا آرزو می کنند که اسرائیل  و امریکا بیایند و   ایران را  بمباران کنند تا شر جمهوری اسلامی را از سر شان کم کنند » دیشب 21 آگوست 2012  شرکت کنندگان   د ر اتاق فرهنگ گفتگو به مدت 6 ساعت   در این باره سخن گفته اند . اینجابب بعنوان ادمین اتاق برای اینکه بحث ها به مجرای اصلی خود برگردد ، نکات  کوتاهی را در این باره طرح کرده ام:

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
....از سوی دیگر در اپوزیسیون بجز محافل چپ کسی واکنشی در مقابل تهدیدات اسرائیل نشان نداده است...
سوال: چرا اپوزیسیون چپ 33 سال است در مقابل تهدیدات و ترورریسم و جنگهای جمهوری اسلامی بر علیه مردم اسراییل واکنشی نشان نداده است؟ معلوم است که مردم ایرانی اهمیتی به این چپگرایان جنگ ا فروز خارجی که کارشان سالها دفاع از جمهوری اسلامی بوده ندارند. میدانند که همه شان اهف نیرنگند.

...مردم هم در ایران اکثرا بی تفاوتند و یا برخی ها هم «از خدا آرزو می کنند ک اسرائیل و امریکا بیایند و ایران را بمباران کنند تا شر جمهوری اسلامی را از سر شان کم کنند ...

با حرف و سخنان زیبا که نمیشود به مردمی که زیر تسلط این دشمنان ایران و انسانیت زندگی میکنند گفت که حمله دوستان آمریکایی و اسراییلی که ازشان به جز خوبی ندیده اند بد است. هزار سال هم بجث کنید آخر مردم چیزی را که خوب است بد نمیدانند.


عدم انتشار شده: 
false