منتخب

خیز دلار برای عبور از مرز ۳۰ هزار تومان
دلار در بازار ارز از کانال ۲۸ هزار تومان عبور کرده است. کارشناسان نگران پیامدهای عبور دلار از مرز ۳۰ هزار تومان هستند. گفته می‌شود رئیس بانک مرکزی به استثنای انتشار پست‌های اینستاگرامی فعالیتی برای کنترل بهای ارز ندارد.

در طول ۴۱ سال اخیر، بسیاری از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای و سیاسی به دلیل بازداشت‌ها، صدور حکم‌های سنگین و فشار از سوی نهادهای امنیتی مجبور به ترک ایران شده و بسیاری از آن‌ها فعالیت خود را در بیرون از مرزهای ایران ادامه داده‌اند. اما با وجود کیلومترها

سورپرایز جدید هایده ، بیست سال پس از رفتنش!

هایده که نام اصلی او معصومه دده‌بالا بود، در تهران متولد شد.پدر وی محمد دده‌بالا و مادرش زینت بلغاری بودند. هایده در ابتدا به‌واسطهٔ صدای توانمند، اپرایی و آلتو اش و سپس با پالودن صدایش به واسطهٔ دقت بیشتر، غزل‌سرایی و تنوع، برجسته شد. صدای هایده به لحاظ زیباشناختی با صدای آوازخوان دیگر موسیقی ایرانی، دلکش، که از وی قدیمی‌تر بود مقایسه می‌شد. در کنار توانایی صوتی درخور توجه، محبوبیت هایده در میان شنوندگان ایرانی، در درجهٔ اول به‌دلیل تسلط وی بر اصول بنیاد موسیقی، صدای زایا، مجموعه‌ای از آهنگ‌های
انتشار از: 
اخیرا رمانی خواندم با نام زنده باد زندگی به قلم رعنا سلیمانی در باره روزهای آخر زندگی و ماجرای اعدام چهار زن زندانی فلاکت زده که می شود گفت نمایشنامه ای بود از بلایی که طی چهل سال بر سر مردم ایران آمده است. در این چهل سال‌ مردم ایران اسیر حکومتی شدند که نه به مرد رحم کرد و نه به زن، اما از زوایایی، سرنوشت زنان بعد از انقلاب اندکی بدتر از مردان بود.

رئیس جمهور آمریکا از تعهد دادن نسبت به انتقال صلح آمیز قدرت در صورت شکست در انتخابات ماه نوامبر خودداری کرده است.او در کنفرانسی خبری در کاخ سفید گفت: "خوب باید ببینیم چه می شود، خودتان این را می دانید."
محمود علیزاده طباطبایی، وکیل پیشین محمدعلی نجفی، چهارشنبه 23 سپتامبر بار دیگر ابراز تردید کرده است که شهردار سابق تهران عامل قتل همسرش بوده باشد.