منتخب

رهبر جمهوری اسلامی روز جمعه عادی‌سازی روابط در میان شماری از کشورهای عربی با اسرائیل را «تلاش مذبوحانه» خود این کشورهای عربی را «ضعیف و حقیر» توصیف کرد.
به مسیولین دل نبندید۔ نظام باید خدمتگزار مردم باشد یا مردم خدمتگزار نظام؟ کی باید به کی خدمت کند؟ ممکن است فردا همین کلاپ هاوس برای من دردسر درست کند و دوباره کنار دخترم نباشم۔
بررسی‌ها نشان می‌دهد که آمار زنان شاغل در عربستان سعودی در سال‌های اخیر به‌سرعت افزایش یافته است.

به گفته مؤسسه تحقیقاتی بروکینگز، در حالی که اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی، تنها حدود ۲۰ درصد از زنان بزرگسال سعودی شاغل یا جویای کار بودند، در پایان سال ۲۰۲۰، درصد زنان شاغل در مجموع نیروی کار این کشور به حدود ۳۳ درصد رسیده است

شاهکار عظیم شهرام گودرزی، یار شجاع محمد نوری زاد،در مبارزه با آخوندها

نوری زاد در سال ۱۳۳۱ در روستای یوسف‌آباد صیرفی واقع در شهرستان شهریار متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت است.

او پس از انقلاب کارش را با جهاد سازندگی شروع کرد. آشنایی با مرتضی آوینی در سال ۱۳۵۹ او را به سینما کشاند و مدتی در مجموعه روایت فتح با آوینی همکار بود. نوری‌زاد سابقه مدیریت گروه مناسبت‌های ویژه تلویزیون را در کارنامه خود دارد. او دارای مدرک درجه یک هنری معادل دکترا در رشته کارگردانی است. از دیگر فعالیت‌های نوری زاد می‌توان به
انتشار از: 


بنا بر تصاویر ماهواره‌ای که از سوی موسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک به دست آمده و مورد بررسی قرار گرفته، نیروهای نظامی ایران مجموعه‌ای جدید از هفت جایگاه شلیک موشک در استان هرمزگان ساخته‌اند.

افشاگری عجیب مقامات کانادایی از رد پای خامنه‌ای در کازینوهای ونکوور

همین منبع تصریح کرده است که در این زمینه کانادا شاهد نزدیکی و همکاری رژیم ایران و حزب‌الله لبنان با شبکه‌های چینی است و شنودهای تلفنی نشان می‌دهند که در کانون این نزدیکی و همکاری یک فرد رسماً وابسته به حزب‌الله لبنان وجود دارد.
کریس الکساندر، وزیر پیشین مهاجرت کانادا، گفته است که تحقیق دربارۀ شبکه‌های قاچاق و پولشویی رژیم ایران در کانادا دشوار است، هر چند دولت اوتاوا می‌کوشد که بر این پیچیدگی غلبه کند.
انتشار از: