رفتن به محتوای اصلی

سلام، من یزید هستم و از کربلای معلا در خدمتم.
26.06.2023 - 15:57

سلام، من یزید هستم و از کربلای معلا در خدمتم. دیدم این روزها ایرانیان مکرر ما را با مقام شامخ ولایت و نظامش مقایسه می کنند، عرض به حضور انورتان که خیلی بی انصافی است، چونکه ما کاری به اسرا نداشتیم، جسد شهدا را از توی سردخانه و مسجد ندزدیدیم، کودکان و بیماران را نکشتیم، با کسانی که علیه خلیفه مسلمانان اعلام جنگ نکرده و سلاحی نداشتند، عمرا نجنگیدیم، به خانواده ها اجازه برگزاری دفن اجساد و برگزاری مراسم دادیم، به سوگواران حمله نکردیم، وقت تحویل اجساد پول از خانواده ها طلب نکردیم، دست آخر هم آذوقه در اختیار بازماندگان گذاشتیم و اجازه دادیم به هر کجا که دلشان می خواهد بروند.

نتیجه اینکه بار دیگر اگر خواستید آبی یا آبجوی خنکی بنوشید و لعنت حق بر ما بکنید، حواستان باشد ما هيچکدام از کارهایی که سَدعلی چلاق در جایگاه امیرالمومنین می کند نکردیم...

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

دیدگاه‌ها

ع باقرزاده

تشیع یعنی مذهب بیسوادی...
خیلی از ایرانیها معتقدن که همه بدبختی ما از اسلام هست و از روزی که اسلام وارد این مملکت شد فرهنگ و هنر ایرانی از بین رفت. ولی من میخوام بگم که بدبختی اصلی ما با اومدن مذهب تشیع و این آخوندهای کس کش شروع شد. شما نگاه کنید، ما ایرانیها بالاخره بعداز اسلام هم هزارتا دانشمند و شاعر و فیلسوف داریم مثل مولوی، سعدی، حافظ، فردوسی، خیام، رودکی، ابن سینا، ابوریحان بیرونی، رازی، و هزارتای دیگه. حتی دوره تیمور لنگ و چنگیز مغول هم باز کلی دانشمند ایرانی داریم، ولی همه اینها بدون استثنا قبل از دوران صفویه زندگی میکردن. حالا شما اسم یک شاعر یک نویسنده یک دانشمند اگر در دوره صفوی و قاجار پیدا کردید. از اول صفویه تا آخر قاجار یعنی دوره تسلط تشیع و آخوندهای شیعه در ایران هیچ اثر علمی یا هنری یا فرهنگی تو ایران نداریم. عوضش تا دلتون بخواد آخوند و رساله آخوند و حدیث عاشورا و روضه ابوالفضل داریم. شما کتابهای سعدی و حافظ و رودکی و ناصرخسرو هر کدوم دیگه از این افتخارات فرهنگی ایران رو بخونید، ببینید جایی اسمی از امام حسن و زین العابدین بیمار و امام رضاو کوفت و زهر مار آوردن؟عوضش بعد از صفویه تا دلتون بخواد از این کس شعرها تحویلمون دادن، روضه ابوالفضل و روایات امام جعفر صادق و از این کس شعرها. در همه دوره صفویه یک مدرسه تو همه ایران ساخته نشد. چرا؟ چون این آخوندهای مادرقحبه نمیگذاشتن، اگر مردم سواد داشته باشن که آخوند کون نشور دیگه نمیتونه به خودش بگه عالم.اگر ملت باسواد باشه دیگه قمه تو سر خودش نمیزنه، در نتیجه این آخوندهای مادر قحبه دویست سیصد سال دوره صفویه نگذاشتن حتی یک مدرسه تو ایران درست بشه. ما ایرانیها به دو دلیل شدیم شیعه، دلیل اولش شمشیر شاه اسمعیل صفوی بود که مادرسگ با ضرب شمشیر هرکی رو زورش رسید شیعه کرد. دلیل دومش هم این بود که آخوندهای کونی همون وقت هم انقلاب فرهنگی کردن و هرچی مدرسه تو مملکت بود بستن و عوضش مسجد و امامزاده درست کردن و کس شعر به خورد مردم دادن و بالاخره ماها یواش یواش شدیم شیعه اثنی اشری. این هم که چلاق علی و جاکش های دور و برش میخوان باز یک نوبت دیگه انقلاب فرهنگی بکنن و باز در دانشگاه ها رو ببندن واسه اینه که میبینن کس شعرهاشون دیگه خریدار نداره و دکونشون کساد شده ومیدونن که تشیع و علم باهم جور در نمیاد.

د., 26.06.2023 - 20:24 پیوند ثابت
نادر

عنوان مقاله
آقای ما!

شخصی میگفتند:
“سیدنا یزید” نام کتابیست با همین مضمون که حدود ۴۰ سال پیشتر درپاکستان دیده بوده ام. در مدح آن بزرگوار بسیار گفته بود و در نعت عدوانش حتی بیش! در آن روزگار ندانستیم و نفهمیدیم چون که فرهنگمان ،فرهنگ فاسد و منحرف شیعی بود و اصولأ اهل تشیع گفتن حرف حق همیشه متنفر بوده اند و از شنیدنش منزجر! باید ۴۰ سال طول میکشید تا مملکتی و کله قندی میدادیم تا حقیقت را به ضرب حقنه ، بپذیریم که یزید(ع) شرافت و صحت علم و عملش از مجموع ساختار نظام کثافت جمهوری اسلامی سالم تر و‌خداپسندانه تر بوده است! به قول غلاط شیعه:
اجرش با امام حسین!

البته ! الله اعلم بالامور و الجریانات و باز البته:
العهده علی الراوی!
د., 26.06.2023 - 16:42 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.