آخوند خونخوار و آدمکش محمد محمدی گیلانی مُرد!

آنچه که مایه اندوه و افسوس فراوان است این است که چرا باید ستمگران و دژخیمان خونخواری مانند آخوند محمد محمدی گیلانی پس از ده ها سال ستم و سرکوب و خونریزی با آسایش و امنیت زندگی ننگینشان را دنبال کنند و سرانجام با مرگی طبیعی بمیرند؟ و چرا در میان ستمدیدگان چند آدم رگدار پیدا نمی شوند که این جنایتکاران را به کیفر ددمنشی ها و ستم های بی شمارشان برسانند؟ و چرا در همه جا جز خاموشی یک گورستان چیز دیگری دیده نمی شود؟

 

 

آخوند مفت خور و مردم فریب و خونخوار و آدمکش محمد محمدی گیلانی که در سال ۱۳۰۷ در یکی از روستاهای رودسر در استان گیلان زاده شده بود بامداد روز چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ در ۸۶ سالگی مُرد! این آخوند که یکی از هارترین و وحشی ترین و خونخوارترین دژخیمان رژیم ولایت فقیه بود زمانی که رئیس بیدادگاه های انقلاب اسلامی رژیم گدایان مفت خور بود هزاران تن از دشمنان رژیم را با همدستی کسانی مانند سیدحسین موسوی تبریزی و دژخیم سرشناس رژیم آخوندی اسدالله لاجوردی در محاکمه هائی پنج دقیقه ای به اعدام محکوم کرده است! برخی از پست های این آخوند پس از انتحار اسلامی این چنینند: حاکم شرع و رئیس بیدادگاه های انقلاب اسلامی با انتصاب روح الله خمینی، عضو فقها و دبیر شورای نگهبان رژیم آخوندی، نماینده روح الله خمینی در دانشگاه ها و رئیس شورای مرکزی نمایندگان خمینی در دانشگاه ها، رئیس هیأت عفو روح الله خمینی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی، عضو شورای بازنگری قانون اساسی رژیم آخوندی، نماینده تهران در چهار دوره مجلس خبرگان (البته باید گفت مجلس خفتگان!) و رئیس دیوان عالی کشور رژیم آخوندی.

آنچه که مایه اندوه و افسوس فراوان است این است که چرا باید ستمگران و دژخیمان خونخواری مانند آخوند محمد محمدی گیلانی پس از ده ها سال ستم و سرکوب و خونریزی با آسایش و امنیت زندگی ننگینشان را دنبال کنند و سرانجام با مرگی طبیعی بمیرند؟ و چرا در میان ستمدیدگان چند آدم رگدار پیدا نمی شوند که این جنایتکاران را به کیفر ددمنشی ها و ستم های بی شمارشان برسانند؟ و چرا در همه جا جز خاموشی یک گورستان چیز دیگری دیده نمی شود؟!
برگرفته از: 
سایت های خبری گوناگون
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این مرد مسلمان این ایت الله اسلامی بدون هیچ گونه عذاب وجدانی بدون عشقی به زادگاه خود بدون عشقی به انسان بدون داشتن دغدغه میهن بدون دلواپسی برای این ان و بدون روزی کار کردن و پول دراوردن و بدنبال کار گشتن بی انکه بداند غربت چیست بی انکه بداند بی پولی چیست بی انکه بفهمد خانه بدوشی چه معنا دارد عمری را فقط برای اسلام و جنایت و ادم کشی وعده بهشت رسیدن به حوری غلمان و دروغ و فریب وسپری کرد.کارنامه یک رهبر مسلمان هیچ نکته مثبتی در خود ندارد .انچه هست کوشش در راه عملی شدن خشونت اسلامی و مخالف را از بین بردن .این پیرو دین نبی در روح همان زمان قریش زندگی میکرد .مانند تخم حشراتی که در طول زمستان در اعماق زمین جای دارند و با رسیدن گرما سر از گور بر می ارند با انقلاب اسلامی این موجودات بخت بر گشته از دل غار ها و دخمه ها و حجرها بیرون خزیدند و عربده کشان به جنگ فرهنگ و

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هدف قوانین مدرن از مجازات، جلوگیری از جرم و جنایت است، نه انتقام از جنایتکاران. آنچه مایه اندوه فراوان است، این است که جنایتکاران رژیم همچنان مشغول جنایت اند و بعد از بازنشستگی یا مرگ نیز، دست پرورده گان شان جایشان را می گیرند. آنچه مایه اندوه فراوان است، این است که اپوزیسیون ایرانی بعد از سی و خرده ای سال هنوز با یک چشمک رژیم به بغل آن می پرد، نه اینکه چرا فلان جانی به مرگی طبیعی مُرده!