حسن روستایی بازجو و شکنجه گر رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان
20.10.2017 - 05:14

 

 

 

حسن روستایی که در سال ۱۳٤۱ در تبریز زاده شده است بازجو و شکنجه گر سرشناس رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان است و حتی یک تن از دشمنان رژیم ولایت فقیه در تبریز را نمی توان پیدا کرد که سر و کارش با کمیته مرکزی تبریز افتاده باشد و نام حسن روستایی را نشنیده باشد! در زمان رژیم پادشاهی سه برادر به نام های علی روستایی، حسن روستایی و حسین روستایی در خیابان ثریا - کوچه تاریک (شهید شجاع زاده کنونی) می زیستند، علی روستایی یک لات ولگرد بود! هنگام انتحار اسلامی بزرگترین هنر علی روستایی این بود که از تلفن همگانی کنار مسجد جامع تبریز و تلفن های همگانی دیگر به خانه پاسبان ها زنگ می زد و به آنها ناسزا می گفت و دشنام های رکیک می داد و یا به زنان بی حجاب در خیابان ها دشنام های رکیک می داد!

پس از انتحار اسلامی و جایگزین شدن دوزخ آخوندی به جای زندان آریامهری علی روستایی با نام سیدجعفر (که سید هم نبود!) به کمیته مرکزی تبریز رفت و حسن روستایی نیز در همان جا به کار گرفته شد! برادر سوم یا حسین روستایی نیز در ارگان های رژیم در تبریز به کار پرداخت و مجید روستایی پسرعموی حسن روستائی که به (مجان) معروف بود گذشته از آن که در کمیته مرکزی تبریز و دیگر ارگان های سرکوب رژیم ولایت فقیه کار می کرد از مأموران اعدام در زندان تبریز هم بود! پس از آن که آخوند خونخوار و آدمکش عزت الله لاهوتی کرکج به فرماندهی کمیته مرکزی تبریز رسید فرمانده واحد اطلاعات کمیته مرکزی تبریز شکنجه گری سادیست به نام مجید نیکنام شد، سپس حسن روستایی به دست مجید نیکنام بازجوی کمیته مرکزی تبریز شده و از دشمنان رژیم با سخت ترین شکنجه ها بازجوئی می کرد!

حسن روستایی پس از انحلال کمیته ها فرمانده واحد اطلاعات نیروی انتظامی رژیم آخوندی در تبریز شد که از ارگان های وابسته به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی است! حسن روستایی در واحد اطلاعات نیروی انتظامی تبریز پس از هماهنگی و همکاری های گسترده با کسانی مانند محمدعلی نصرتی برای سرکوب دشمنان رژیم آخوندی هر چه از دستش می آمد انجام داد و از هیچ گونه شکنجه و ددمنشی دریغ نکرد!

پس از آن که احمد علیرضا بیگی استاندار استان آذربایجان شرقی شد و محمدعلی نصرتی نیز معاون سیاسی - امنیتی استانداری آذربایجان شرقی شد با سفارش محمدعلی نصرتی بود که حسن روستایی به استانداری آذربایجان شرقی رفته و در پست های مدیر کل حوزه استانداری آذربایجان شرقی، مدیر کل سیاسی و مسئول دفتر استاندار به کار پرداخت، سپس حسن روستایی هنگام برگزاری انتخابات فرمایشی و نمایشی مجلس نهم رژیم ولایت فقیه در ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از سازمان دهندگان این انتخابات (که باید آن را انتصابات نامید) شد!

در این میان حسن روستائی از سوی وزارت ورزش و جوانان رئیس هیأت جودوی استان آذربایجان شرقی نیز شد بی آن که نه جودوکار باشد و نه چیزی از جودو سر دربیاورد! چون یکی از سیاست های رژیم ولایت فقیه کنترل کانون های ورزشی است و کارگزاران سرسپرده این رژیم دوزخی بی آن که ورزشکار یا کارشناس ورزشی باشند در آن کانون ها به کار گمارده می شوند! چنان که احد اصغرنژاد عاکف که یکی از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان است بی آن که فوتبالیست باشد و از فوتبال سر دربیاورد نخست قائم مقام باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز شد و سپس مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز شد!

ناگفته نماند که در پاره ای از گفته ها و نوشته ها از قاسم روستا یکی از سرکوبگران رژیم ولایت فقیه در دادسرای انقلاب اسلامی تبریز نام برده می شود، قاسم روستا با حسن روستایی خویشاوند نیست و تنها در نام خانوادگی همنام است، قاسم روستا زاده شده در اهر و یا یکی از روستاهای پیرامون اهر است اما حسن روستایی تبریزی است، قاسم روستا که از سرکوبگران دادسرای انقلاب اسلامی تبریز بود اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ برخی گفته اند که قاسم روستا به پست های بالای قضائی رسیده است و برخی نیز می گویند که بازنشسته شده و وکیل دادگستری شده است، به هر روی قاسم روستا از خویشاوندان حسن روستایی نیست!

باری، حسن روستایی یکی از بازجویان و شکنجه گران سرشناس رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه در تبریز و آذربایجان است که پس از سال ها سرکوب و بازجوئی و شکنجه دشمنان رژیم آخوندی هم اکنون می کوشد چهره ای نازنازی و خندان به خود گرفته و گذشته ننگینش را پنهان کند!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 

Missing media item.

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

منابع گوناگون

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما