حسن روستایی بازجو و شکنجه گر رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان

حسن روستایی بازجو و شکنجه گر سرشناس رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه در تبریز و آذربایجان پس از سال ها بازجوئی و شکنجه و سرکوب دشمنان رژیم آخوندی هم اکنون می کوشد چهره ای نازنازی و خندان به خود گرفته و گذشته ننگینش را پنهان کند!

 

 

 

حسن روستایی که در سال ۱۳٤۱ در تبریز زاده شده است بازجو و شکنجه گر سرشناس رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان است و حتی یک تن از دشمنان رژیم ولایت فقیه در تبریز را نمی توان پیدا کرد که سر و کارش با کمیته مرکزی تبریز افتاده باشد و نام حسن روستایی را نشنیده باشد! در زمان رژیم پادشاهی سه برادر به نام های علی روستایی، حسن روستایی و حسین روستایی در خیابان ثریا - کوچه تاریک (شهید شجاع زاده کنونی) می زیستند، علی روستایی یک لات ولگرد بود! هنگام انتحار اسلامی بزرگترین هنر علی روستایی این بود که از تلفن همگانی کنار مسجد جامع تبریز و تلفن های همگانی دیگر به خانه پاسبان ها زنگ می زد و به آنها ناسزا می گفت و دشنام های رکیک می داد و یا به زنان بی حجاب در خیابان ها دشنام های رکیک می داد!

پس از انتحار اسلامی و جایگزین شدن دوزخ آخوندی به جای زندان آریامهری علی روستایی با نام سیدجعفر (که سید هم نبود!) به کمیته مرکزی تبریز رفت و حسن روستایی نیز در همان جا به کار گرفته شد! برادر سوم یا حسین روستایی نیز در ارگان های رژیم در تبریز به کار پرداخت و مجید روستایی پسرعموی حسن روستائی که به (مجان) معروف بود گذشته از آن که در کمیته مرکزی تبریز و دیگر ارگان های سرکوب رژیم ولایت فقیه کار می کرد از مأموران اعدام در زندان تبریز هم بود! پس از آن که آخوند خونخوار و آدمکش عزت الله لاهوتی کرکج به فرماندهی کمیته مرکزی تبریز رسید فرمانده واحد اطلاعات کمیته مرکزی تبریز شکنجه گری سادیست به نام مجید نیکنام شد، سپس حسن روستایی به دست مجید نیکنام بازجوی کمیته مرکزی تبریز شده و از دشمنان رژیم با سخت ترین شکنجه ها بازجوئی می کرد!

حسن روستایی پس از انحلال کمیته ها فرمانده واحد اطلاعات نیروی انتظامی رژیم آخوندی در تبریز شد که از ارگان های وابسته به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی است! حسن روستایی در واحد اطلاعات نیروی انتظامی تبریز پس از هماهنگی و همکاری های گسترده با کسانی مانند محمدعلی نصرتی برای سرکوب دشمنان رژیم آخوندی هر چه از دستش می آمد انجام داد و از هیچ گونه شکنجه و ددمنشی دریغ نکرد!

پس از آن که احمد علیرضا بیگی استاندار استان آذربایجان شرقی شد و محمدعلی نصرتی نیز معاون سیاسی - امنیتی استانداری آذربایجان شرقی شد با سفارش محمدعلی نصرتی بود که حسن روستایی به استانداری آذربایجان شرقی رفته و در پست های مدیر کل حوزه استانداری آذربایجان شرقی، مدیر کل سیاسی و مسئول دفتر استاندار به کار پرداخت، سپس حسن روستایی هنگام برگزاری انتخابات فرمایشی و نمایشی مجلس نهم رژیم ولایت فقیه در ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از سازمان دهندگان این انتخابات (که باید آن را انتصابات نامید) شد!

در این میان حسن روستائی از سوی وزارت ورزش و جوانان رئیس هیأت جودوی استان آذربایجان شرقی نیز شد بی آن که نه جودوکار باشد و نه چیزی از جودو سر دربیاورد! چون یکی از سیاست های رژیم ولایت فقیه کنترل کانون های ورزشی است و کارگزاران سرسپرده این رژیم دوزخی بی آن که ورزشکار یا کارشناس ورزشی باشند در آن کانون ها به کار گمارده می شوند! چنان که احد اصغرنژاد عاکف که یکی از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان است بی آن که فوتبالیست باشد و از فوتبال سر دربیاورد نخست قائم مقام باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز شد و سپس مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز شد!

ناگفته نماند که در پاره ای از گفته ها و نوشته ها از قاسم روستا یکی از سرکوبگران رژیم ولایت فقیه در دادسرای انقلاب اسلامی تبریز نام برده می شود، قاسم روستا با حسن روستایی خویشاوند نیست و تنها در نام خانوادگی همنام است، قاسم روستا زاده شده در اهر و یا یکی از روستاهای پیرامون اهر است اما حسن روستایی تبریزی است، قاسم روستا که از سرکوبگران دادسرای انقلاب اسلامی تبریز بود اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ برخی گفته اند که قاسم روستا به پست های بالای قضائی رسیده است و برخی نیز می گویند که بازنشسته شده و وکیل دادگستری شده است، به هر روی قاسم روستا از خویشاوندان حسن روستایی نیست!

باری، حسن روستایی یکی از بازجویان و شکنجه گران سرشناس رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه در تبریز و آذربایجان است که پس از سال ها سرکوب و بازجوئی و شکنجه دشمنان رژیم آخوندی هم اکنون می کوشد چهره ای نازنازی و خندان به خود گرفته و گذشته ننگینش را پنهان کند!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 

 

منبع: 
منابع گوناگون
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی! سالام و هر واقتینیز خوش اولسون
همانطور که از فحوای کلام برادران پان تورک بر می آید کشتار فرزندان آذربایجان معمولا بدست مامورانی است که از استانهای دیگر به تبریز و دیگر شهرها آورده میشوند چون یک مامور تورک نمیتواند فرزندان خاک آذربایچان را شکنجه کند! به عبارتی تورک تورک را به فارس نمیفروشد و شعار میدهند تورک تورکی فارسا ساتماز!!!
از فرمایشات این آقایان باید اینطور نتیجه گیری نمود آنانی که جنبش سبز را در شهرهای فارس نشین سرکوب نمودند و جوانان این خاک را پرپر نمودند نبایستی فارس بوده و باید از شهرهای غیر فارس آمده باشند یا آنانی که با باتوم بر سر زنان
(در تظاهرات برابری طلبان حقوق زن در تهران) کوبیدند نبایستی "زن" باشند . آنان مردانی در پوشش زن بودند چون هرگز یک زن نمیتواند زنان دیگر را سرکوب کند!!!


عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی با این تبلیغات غیر حرفه ای و ناشیانۀ خود می خواهد جوه پولیسی در ایرانگلوبال ایجاد کند ، فکر نمی کنم موفق بشوید .آقای تبریزی اگر راست می گویی اگر مردی بیا هر دو با نام و با عکسهای حقیقی خود در ایرانگلوبال ظاهر شویم . تا معلوم شود کی در جهت نفرت پراکنی و دشمنی با ایران وملل ایران و کی از برای صلح ، تنشزدای در بین ملل در ایران تلاش می کند.
دست اندرکاران محترم ایرانگلوبال لطفا به این آقای غیر حرفه ای گوشزدبفرمایید . اگر هر غضنفری دیگری را تنها به خاطر فکر مخالف به جاسوس بودن متهم کند آن موقع ایرانگلوبال نیز مثل بعضی از سایتها بی اعتبار می شود .
آرزوی موفقیت برای ایرانگلوبال

تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، اکنون که یکی از اعضای ارتش سایبری می بیند که دیگر نمی تواند با درآوردن ادای پان ترک ها و آذربایجان را (آزربایجان) نوشتن و ترک را (تورک) نوشتن به سر بینندگان شیره بمالد ماسک پان ترکیسم را از چهره اش برداشته و آشکارا در کامنت شماره 94656 و در همین صفحه به هواداری از رژیم دژخیمان و شکنجه گران اعتراف می کند! کسی که مانند پان ترک ها می گفت: ( ..... این همه آدمکش در فارسستان، در کردستان، افشای یک سپاهی درجه سوم در آذربایجان چه معنی دارد؟ ما را ببو گیر آورده اید؟ ..... ) اکنون با واژه ها و ادبیات گردانندگان رژیم دوزخی ولایت فقیه از: ( ..... به هم زدن ثبات منطقه ..... ) و ( ..... بی ثباتی و تنش و تفرقه ..... ) و ( ..... بیگانه و سیاهی لشکر آن ..... ) سخن گفته و سرانجام می گوید: ( ..... تروریست ها ..... ) یا همان دشمنان رژیم آخوندی: ( ..... نابود خواهند شد! ..... ) من بارها .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پذیرفتن حقایق برای کسانی که در به هم زدن ثبات منطقه با استعمارگران بد نام همکاری می کنند خیلی سخت است . آقای تبریزی شما آذربایجانی نیستید، حتی فارس هم نیستی ! شما برای کشور ما به جز بی ثباتی و تنش ، وتفرقه ، چه ارمغان را در نظر دارید. البته از بیگانه و سیاه لشکر آن بد نام انتظار خیلی بیجاست. البته ایران وطن من هست بطور عادلانه و بی طرفانه از وطن دفاع خواهیم کرد.تروریست ها نابود خواهند شد.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، نوشتاری به نام: (حسن روستایی بازجو و شکنجه گر رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان) را من ننوشته ام بلکه از منابع گوناگون و از صدها لینک گردآوری کرده ام! برخی از منابع من هم سخنان پان ترک هائی هستند که با بارانی از مشت و لگد و سیلی و تازیانه حسن روستائی و همکارانش در زندان ها و شکنجه گاه های تبریز از آنها به خوبی پذیرائی شده است! و این سخنان نیز در سایت هائی که گرداننده آنها خود پان ترک ها هستند گنجانده شده اند! اما در این صفحه از یک سو پان ترک هائی پیدا شده و بی آن که بدانند سخن بر سر چیست بدبختانه وکیل مدافع حسن روستائی از آب درآمدند و از سوی دیگر یک پان رژیم که خواست ادای پان ترک ها را درآورد سخنانی را نوشت، این پان رژیم در بخش دیگری از تارنمای ایران گلوبال و در یادداشت شماره 94622 که خواسته است ادای پان آریاها و پان فارس ها را درآورد این چنین نوشته است: .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"" جناب تبریزی چکش دار با مارک لنین و استالین "" شما اگر ریگی در کفش ندارید چرا به "" کلیت مافیای سپاه حمله نمی‌کنید؟ و مافیای سپاه را نقد نمی‌کنید؟ آیا همین قاسم سلیمانی، فارس تشریف دارند یا ترک؟ "" به هر حال، عشق شما به پان پایانی ندارد و من تمام توان خود را به خدمت خواهم گرفت تا "" اتحادیه پان اوروسیا "" شکل بگیرد. و در این اتحادیه، دنیای ترک دست بالا را خواهد داشت و ارمنستان شما، به سرعت برق، از مناطق اشغالی آزربایجان، بیرون خواهد رفت.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، در این بخش از تارنمای ایران گلوبال یکی از هواداران رژیم ولایت فقیه که خواسته است ادای پان ترک ها را درآورد پیدا شد و سخنانی نوشت که روشن می کنند چنین کسی وابسته به ارتش سایبری رژیم آخوندی و وابسته به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است! نوشته های چنین کسی که تابلو هستند داد می زنند که این پان رژیم خواسته است ادای پان ترک ها را درآورده و خرسواری کند! آقایان پان رژیم! درست است که ما ترک هستیم اما خر نیستیم، با این جنگولک بازی ها و ادا درآوردن ها گوش های چه کسی را می خواهید دراز کنید؟ شما پان رژیم ها گاهی پان ترک می شوید و به فارس ها می گوئید فارس سگ! و گاهی پان فارس می شوید و به ترک ها می گوئید: ترک خر! بیائید باهم به نوشته های این پان رژیم که خواسته است ادای پان ترک ها را درآورد نگاه کنیم! این پان رژیم و پان ترک نمای دروغین وزارت اطلاعات و ارتش سایبری .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی از زمانیکه در فارسی سره نویسی کم کاری می فرمایید، و به دستگیری جنایتکاران آزربایجان مشغول شدید، لغتهای زیادی اختراع شده و شما از غافله عقب ماندید، مثلا:
معادل فارسی "سلفی"هم توسط ادیبان ایرانی اختراع شد.
" خويش انداز"
آدم ياد خاک انداز می افته
حالا هی از خودتون خويش انداز بگیرید،
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شکایت آقای انصافعلی هدایتی از حسن روستایی ****** دوستان گرامی، پان ترک نماهای دروغین و پانفارس نماهای دروغین وزارت اطلاعات و ارتش سایبری رژیم آخوندی مزدورانی هستند که برای پیاده کردن نقشه های پیچاپیچ رژیم ولایت فقیه در جهان اینترنت گاهی فارس می شوند و به ترک ها می گویند ترک خر و گاهی ترک می شوند و به فارس ها می گویند فارس سگ! چنان که در همین صفحه یک پان رژیم که نوشته هایش تابلو هستند پیدا شد و خواست ادای پان ترک ها را درآورد! اکنون با این پان رژیم ها کاری نداریم! از سوی دیگر در همین صفحه پان ترک هائی پیدا شدند که وکیل مدافع حسن روستایی شکنجه گر از آب درآمدند! (اولی دوروب میرده شیر یوغور!) همان حسن روستایی که حتی از پان ترک های تبریز نیز با بارانی از مشت و لگد و سیلی و تازیانه به خوبی پذیرائی کرده است! آقای انصافعلی هدایتی روزنامه نگاری تبریزی است که اکنون در فرامرز .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی بی خود تلاش نه کنید، این تخریبات شما ها با دستور از استعمار گر در برابر پروسۀ همکاری و دوستی ایران و ترکیه که ضرورت تاریخی است و به نفع این دو کشور و منطقه هست ، بی نتیجه خواهد ماند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام _ جناب تبریزی من مستقیم شمارا به جناح مافوق سری سیاسی محرمانه حکومت پیوندداده و شما این اطلاعات را میتوانید از امورفرهنگی سفارت بدست آورید.شمادقیقا درخط وشایدهم مرموزترازحدادعادل با تورکان مبارزه میکنید.
شما درهیچ نوشته ایی تابحال از روش ومنش فاشیست های فارس وازروش های اسیملاسیون کردن ملل سندی چاپ نکرده اید.
شمابااینکه یک نام جعلی برخودگذاشته ایی دقیقا راه سیدضیا طباطبایی،سیدجوادطباطبایی،محمدعلی فروغی،حدادعادل راپیش میبرید.
باورکن ؛من یکی فرقی بین شما وآقای حسن روستایی دردشمنی باملت تورک وآزربایجان نمی بینم.
جناب تبریزی ،ازاین شکنجه گران وبدترازآنهایی که شما ازآزربایجان میگذاریددرگیلان.لرستان.خوزستان.اصفهان.کردستان.
خراسان وو..بوده ،چه دلیلی دارد،که تمام مقالات ومتون واسنادشما برای تخریب تورکان میباشد؟
شمااگرچپ هستید،که نیستید،درمقالات چپ تان نیزازپارسی سلیس واز دشمنی باتورکان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
باز هم اینجا می بینبم که این چند "آذری تجزیه طلب" چگونه افشاشدن "جنایتکاران آخوندهای صفوی " را راسیستی نموده و منکر میشوند و با چرندیات خود ماستمالی میکنند.
بارها گفته شده که" شونیسم ترک " از داعش و حزب الله، فاشیست تر و نادان تر است. چون برایش نه جنایت و ارتجاع هم ولایتی هایش مهم است ، بلکه هم خون و هم زبان بودن با این ماموران که موجب قتل و حبس و شکنجه و زندان و بازحویی از ایرانی و فارس و کرد و ارمنی و عرب در ایران شده اند.
همیشه منطق ناسونالیست ها ، راسیستی و فاشیستی و احمقانه بوده .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درست است که ما پازس هستیم اما سگ نیستیم! این که گه گاه اعضای ارتش سایبری رژیم آخوندی و یا وابستگان به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در جهان اینترنت ادای پان فازسها ها را درآورده و (فارس) را (پارس) می نویسند یا (ایران) را (ایرون) می نویسند تا مردم فریبی کنند ترفندی از مد افتاده است! حسن روستایی سپاهی درجه سوم نبود بلکه شکنجه گر درجه یکم بود که با درجه ژنرالی و سرتیپی از ارگان های سرکوب رژیم بیرون رفت و در ارگان های سیاسی به کار پرداخت! درباره دژخیمان و شکنجه گران رژیم که فارس نبودند نیز انبوهی از نوشته ها به ایران گلوبال فرستاده شده اند که همگان می توانند فهرست آنها را در لینک زیر ببینند
http://iranglobal.info/taxonomy/term/339
نیازی به تئاتر بازی کردن پان فازس نماهای دروغین وزارت اطلاعات نیست! چون حسن روستایی را پان فازس ها (یا به گفته خودشان فعالان مدنی) بهتر از هر کس دیگری
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درباره پان ترک نماهای دروغین وزارت اطلاعات سخنانی گفته شدند اما درباره کسانی که نه دروغکی بلکه به راستی پان ترک و پان فارس و پان آریا و ..... هستند اما با پرت و پلاها و چرندنامه هائی که می گویند و می نویسند در راه نابودی رژیم دژخیمان و شکنجه گران سنگ اندازی می کنند نگاه کردن به نوشتاری در لینک زیر سودمند است

http://iranglobal.info/node/57922

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی یالانان تبریزی، ارامنه و کردهها زبان ترکی را برای تخریب ملت ترک یاد گرفته اند، تا به هر طریقی به هویت ملت ترک ضربه بزنند، و شما بد جوری با هویت ملت ترک بازی می کنید، و سعی می کنید هر فرد و هر موضوعی را برای ضدیت با ملت ترک تغییر و بکار بگیرید، اینکار را نکنید ، ما حواسمان کاملا جمع است و متوجه هستیم، که شما با چه کاری مشغول هستید. و تخریبات شما بلا تاثیر است، خودتان را زیاد خسته نکنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب تبریزیاشکال شما در این است که بین شکنجه گر ترک و شکنجه گر فارس تفاوتی قائل نمیشود. بایتان بگویم که شکنجه گر فارسی زبان برای خدا و دین شکنجه میکند ولی شکنجه گر ترک تنها فارسی زبانها را شکنجه خواهد کرد و قصدش هم شکنجه نیت و قصدش هم شیعه بازی و اسلام هراستی نیست. از جانب دیگر او قصد دارد ورود به شبکه امنیتی داشته باشد تا اگر روزی قرار شد آزرربایجان قصد استقلال داشته باَد بتواند بخوبی اطلاعات لازم را در اختیار آقای لوایی قرار دهد. من یادم هست که جناب ترک اغلی دوسال پیش نوشت که او و دیگر هم قطارهایش با مآموران دولتی نشست و برخاست میکند تا بتواند اطلاعات بدست بیاورد و حتی آنها را بسوی خودشان جلب کند که آقای ایلیار هم از این نوشته از کوره دررفت و بنا کرد به غر زدن. من که فکر میکنم این ترک اغلی در ایران نیست و کوشش دارد نشان دهد از ایران کامنت میدهد. خدا میداند!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نه خیر آقای تبریزی ما بچه نیستیم ( دکان کید برو جای دیگری بگشای .... فروش نیست اینجا که ما دکان داریم ) سعدی
ما این ها را پروپاقاندای ضد ترک ارزیابی می کنیم
که در سمت سوی پروژۀ مافیای بین المللی جهت بهم زدن رابطۀ ایران و ترکیه را انداخته است . این نتیخۀ سوزشی است که پلان تفرقه اش نتیجه نداده است و شماها نیز سیاه لشگر این بدنام هستید !
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درست است که ما ترک هستیم اما خر نیستیم! این که گه گاه اعضای ارتش سایبری رژیم آخوندی و یا وابستگان به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در جهان اینترنت ادای پان ترک ها را درآورده و (ترک) را (تورک) می نویسند یا (آذربایجان) را (آزربایجان) می نویسند تا مردم فریبی کنند ترفندی از مد افتاده است! حسن روستایی سپاهی درجه سوم نبود بلکه شکنجه گر درجه یکم بود که با درجه ژنرالی و سرتیپی از ارگان های سرکوب رژیم بیرون رفت و در ارگان های سیاسی به کار پرداخت! درباره دژخیمان و شکنجه گران رژیم که ترک نبودند نیز انبوهی از نوشته ها به ایران گلوبال فرستاده شده اند که همگان می توانند فهرست آنها را در لینک زیر ببینند
http://iranglobal.info/taxonomy/term/339
نیازی به تئاتر بازی کردن پان ترک نماهای دروغین وزارت اطلاعات نیست! چون حسن روستایی را پان ترک ها (یا به گفته خودشان فعالان مدنی) بهتر از هر کس دیگری .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای رهگذر جوانمرد باش بگذار شیر مادرت برایت حلال باشد ، شما در ایران و در منطقه ملتی را غیر از آذربایجانیها سراغ دارید این همه طرفداری از صلح تلاش کرده و نگران جنگ در وطنمان ایران باشند ، اگر واقعا جوانمردی قضاوت بکنید و به این حقیقت اقرار بفرمایید ! خوب در شرایط بسیار حساس این کار آقای تبریزی مشکوک نیست ؟ اگر جوانمردی درست قضاوت کنید ؟ البته ما مخالف بمباران وطنمان از هر کشوری که باشد هستیم . بفرمایید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام _ این آقای تبریزی جعلی هدفش دراصل نفرت انگیزی برعلیه تورکان است.
به شرافت انسانی قسم، تا مقاله رادر هنگام بازکردن سایت دیدم ،مستقیم ذهنم به تبریزی افتاد،که تنهاایشان میتواند ازاین چرندیات درجه چندم راگذاشته باشد،
چون یکی ازاهداف ایشان دادن تغذیه فکربه تعدادی نژادپرست است.
ایشان ازتفکرسوسیال ناسیونالیسم آریایی برخورداربوده و نام تبریزی بیشتربخاطردادن آدرس عوضی درخوانندگان میباشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آنونیموس اگر مقالات قبلی آقای تبریزی را خوانده یا نگاهی به آرشیو بکنی افشاگری ها را میبینی . جنایتکاران با مظلوم نماها و ستمدیدگان قلابی و تحریف کنندگان تاریخ و ... دستشان دریک کاسه است. شما همین غارتگران ترک همکار رژیم را میشناسید ولی ماکیاولی از کنار جنایتشان رد میشوید. آقای تبریزی ممنون که یارپوز در سوراخ مارها میگذارید. وقت زیاد برای چند آیپی انگشت شمار تلف نکنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای نامرئی (Anonymous ) حد اقل جوانمرد باش و اجازه بده شیر مادرت بر تو حلال شود .برای چه کسی نامرئی هستی ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی با این دزاینفارماسیون چه مقصدی دارید ؟ این همه آدم کش در فارسستان در کردستان ، افشای یک سپاهی درجه سوم در آذربایجان چه معنا دارد ؟ ما را به بو گیر آورده اید ؟