زلزله بود ،نه آزمایش هسته ای ، افشای دروغ پردازی یک سایت کردی

دروغ پردازی" روژی کرد "به سبک "آمد نیوز"
شرم آور است در زمانی که در اثر زلزله شدید به تائید تمام مراکز علمی دنیا تاکنون اقلا به گزارش بی بی سی "480 نفر" کشته شده‌‌اند، به گفته همین گزارش 10000نفر مجروح نیز ثبت شده است."متاسفانه " سایت کردی" روجی کورد" خبری را تحت عنوان " انجام آزمایش هسته ای از سوی جمهوری مسبب لرزش وسیع روز یکشنبه " انتشار داد. این خبر ، توسط امیل به ادرس سایت ایرانگلوبال هم ارسال شده بود و من به آدرس سایت "روجی کردی" نوشتم ،"دروغ بس است "ولی این خبر توسط همکاران مان رضا وضعی و به نقل از"روجی کرد" درج شد.

که خوشبختانه با واکنش روشنگر آنه کامنت نویسان سایت ایرانگلوبال مواجه شد.

این خبر دروغ را اولین بار؛ دیشب بلافاصله پس از زلزله تحت عنوان" گزارشِ مستندِ ویژه روژی کورد" توسط امیل ،به آدرس سایت ارسال شده بود که من برایشان نوشتم :"دروغ بس است " ولی همکارمان آقای رضا وضعی این خبر دروغ را درج کرد و خوشبختانه اکثر دوستان  در سایت  واکنش خوبی  از خود به جا گذاشتند  و این خبر دروغین را افشا کردند و بهتر است این به اصطلاح خبر با کامنت های فراوان بماند ، چون اکثر سایت های کردی این خبر دروغ را درج کرده اند.

از این رو با تشکر از شما دوستان گرامی که با حس مسولیت انسانی در جهت افشای یک دروغ با گذاشتن کامنت های روشنگر آنه ، واکنش خوبی از خود بجا گذاشتید.

آری ، وجود آزادی بیان در ایرانگلوبال ،به "خبر "دروغ، اجازه نفس کشیدن نمی دهد. این "خبر" دروغین به دو دلیل بهتر است همچنان در سایت بماند ، اول افشای منبع خبر که سایت "روجی کورد"امی باشد که به سبک "آمد نیوز"دست به انتشار جعلیات می زند، بیاد دارم همین" سایت کردی روجی کرد"بلافاصله پس از ترور یکی از مخالفین و قبل از اینکه پلیس و مقامات امنیتی دولت هلند ، اظهار نظر نمایند ، با اب و تاب نوشت"ترور" کار رژیم است.دلیل دوم این است این خبر، بطور اتوماتیک به تویتر و فیس بوک ایرانگلوبال متصل است و حذف این دروغ با توضیحاتش ، صلاح نیست ، بایستی منبع خبر را رسوا کرد و اینجانب در خلاصه مطلب نظرم را نوشته ام

 دوستان گرامی

آری ،مخالفین دمکرات ،جمهوری اسلامی نیازی به دروغ پردازی ندارند،در سایه این رژیم  جعل و جنایت ، آنقدر جنایت و دزدی انجام می شود که نیازی به جنين دروغي نیست. 

آری ،ضمن ابزار تاسف و همدردی با زلزله زده گان ، بنظر من پخش چنین دروغ پراکنی های شرم آور، باعث شک و شبهه در کمک رسانی مردمی به زلزله زده گان میشود یعنی نمک روی زخمهای مردم بیچاره و در مانده....

سخن آخر، با دروغ های شاخدار می شود ، حکومت جهل و جنایت اسلامی را سرنگون ساخت ، همانطور که آتش زدن سینما رکس آبادان به ساواک شاه نسبت دادیم و نظام پادشاهی را سرنگون کردیم و نتیجه شد ،خمینی و حکومت ننگین او که چهل سال بد بختی و سیه روزی برای مردمان ایران ارمغان آورد. 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

در کامنتی که قبلا جناب تبریزی در مورد برادران "روستایی" از شکنجه گران تبریز که در این حکومت به مقام ژنرالی رسیده اند یکی از برادران ... کامنتی نوشته بود که بسیاری از فعالان آذربایجان از عامی تا باسواد آکادمیک بدان اعتقاد دارند. ایشان فرمودند"یک بازجوی تورک هرگز تورکهای آذربایجان را شکنجه نمیکند بلکه وظیفه او شکنجه دادن فارسها است" (نقل به مضمون)
در چند سال قبل هم رضا براهنی از قشر فرهیخته این فعالان در خصوص تظاهرات مربوط به کاریکاتور مانا نیستانی مقاله ای نوشتند که در آن اشاره کردند که سرکوب تظاهرات توسط ماموران غیر تورک بوده است!!!
در زمان انقلاب نیز شاه میگفت که تظاهر کنندگان از کشور دیگر آمده چون مردم ایران عاشق شاهنشاه هستند. آخوندها نیز تمام حرکات مردمی از جمله تظاهرات کوی دانشگاه در 18 تیر 78 و همچنین جنبش سبز مردم ایران را منتسب به آمریکا و انگلیس و اسرائیل

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب تبریزی ، ارامنه بارنوا در تبریز و کردهای مهاجر که در تبریز متولد شدند که این ناشی از مهمانوازی تبریزیها هست و آنها زبان ترکی را بهتر از ما تبریزیها یاد گرفته اند، متاسفانه امروز شمشیر از رو بسته و بر علیه ملتی که به آنها پناه داده آب و نان داده شمشیر می کشند، در هر حال ما شما ها را می بخشیم و به حساب کم ظرفیتی شماها می گذاریم. در لینک زیر آزربایجانیهای زلزله ندیده را می توانید تماشا کنید.
https://youtu.be/SvP9mo2rZt8

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سلام
آقای سازاخ حق باشماست ! متدد سوختۀ این انسان معلوم الحال بار ها افشا شده است این انسان ضد آذربایجانی غیر آذربایجانی با نام آذربایجانی ،با عالم کردن مهره های کوچک بسیجی در آذربایجان می خواهد مهره های بزرگ جنایتکار مرکزی که سبب حیف میل شدن بودجۀ کشور و سبب به این روز فلاکتبار افتادن جامعه را از زیر ضرب بیرون بیارد . ولی این متدد باره ها افشا شده است . هیچ شانسی ندارد !


عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازاخیسم یعنی نسبی کردن جنایت. یعنی مقایسه جنایت. در محکوم کردن جنوساید ترکیه بخاطر قتل عام ارامنه، ترکیه میگفت هیتلر که بیشتر کشت.
در محکوم کردن فاشیسم آلمان بخاطر قتل عام یهودیان، راستگرایان میگفتند استالین که بیشتر کشت.
در مجکوم کردن اسرائیل بخاطر قتل عام فلسطینی ها، نتانیاهو میگفت هیتلر که بیشتر کشت.
به این میگویند نسبی کردن جنایت. یعنی محکوم کردن برادران آذری، سازاخ میگوید برادران فارس که تعدادشان بیشتر است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام _ جناب سازاخ،مثل اینکه آقای تبریزی سره نویس وکمونیست رانشناخته اید؟
اصلن کارایشان رنگرزی است.
کمونیسم هم دکانی شده تاهرکسی باآن بتواندواردهر چاهی شود.
ازقدیم رسم برکمونیست های ایران بوده که هنگام مهاجرت سیاسی بدامن غرب ضدکمونیست پناه ببرند.
این هم یک نوع، خالا گولون قالماسون است.
پرولتالیای ایران ،برای ماکمونیست هافرش قرمز پهن کرده اند،تا درمیدان سرخ آزادی سخنرانی کنیم.
من یادم می آید.درشرکتی که کارمیکردم ،چون به کمونیست معروف شده بودم،فکرکنم درسال 64 کارگران من راگرفتند،باچوب وچماق کم مانده بودبکشند،که شمابرعلیه اولادپیامبروسید ورهبرخمینی حرف میزنی، همین کارگران منتظرآقای سره نویس هستند.
نمی دانم این هاکی میحواهندازتوهم خارج شوند،که ماآدمیم وخرنیستیم ،ومیدانیم که درداین آقاکمونیست نیست وسره نویسی است،ستاره هم روی آن.
خداوندهمه مارابه راه راست هدایت کند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی، همانگونه که کرد بودن معادل پانکرد بودن نیست ولی تبریزی بودن معادل پانفارسیسم بودن است، شما تا کی می خواهید گنجشک را رنگ کرده بجای قناری بفروشید،، قرار ما این بود که بخاطر نفوذ بیشتر شما در در دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی، در مقابل هر بازجوی کثافت آزربایجانی یک بازجوی فارس را هم رسوا کنید ولی شما یکجانبه پیش ‌قاضی رفتید و مغرضانه امکان کامنت گذاری را بستید، تا کسی نتواند این عدالت افشاگری را رعایت کنید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حجت الاسلام حسن روحانی هم در جلسه شورای اداری کرمانشاه فرمودند که، اتفاقاتی مانند زلزله امتحان و آزمایش الهی است که ما در جایگاه بنده خدا به همه ابعاد آن واقف نیستیم،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقاي توكلي ،،،از نوشته من زياد خوشتتان نيامد كه با گذشت بيش از دو روز ، هنوز از درجش خود داري مي كنيد !!!؟
، أصلا اين چگاريه ،كه مدام بايد ياد أوري كنيم ،كه ، چرا ؟؟؟؟
در ضمن استناد به مقاله نادر كياني ، زياد حرفه اي نبود ! نادر كياني مزدور شناخته شده اي است ، كه خودتان هم به آن اذعان كرده ايد ! و
قائدتا و قانون مند ،نادر كياني بايد از موضع شما در مورد طبيعي بودن زلزله دفاع مي كرد ! و حال أنكه نكرده است
رژيم به اندازه كافي مدافع دارد ،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اسرائیل تنها کشوری ست که ادعا میکند ایران هنوز مشغول ساختن بمب اتمی ست. خب معلوم است که خرج مقاله کیلوئی از کجا میآید. کسی تا کنون صلوات مفت فرساده است؟
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اين هم لينك های وطن امروز ، امپراطوری دروغ و سایت هواری عليه من و سايت ايرانگلوبال كه تو سط نادر كياني مامور وزرات اطلاعات رژيم نوشته شد ،كمي بختديم:
http://www.vatanemrooz.ir/Newspaper/PagePDF/28363
http://www.empireoflies.ir/زلزله‌ای-در-کار-نبود-آزمایش-هسته‌ای-ر/
http://www.hawrre.com/1396/08/زلزله‌ای-در-کار-نبود-آزمایش-هسته‌ای-ر

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستانی که در زیر هر نوشته حضور دارید و رهبر مظلومان جهان شده اید. کامنت های زبان پدری هم تکراری است. آیا دست یک نیازمند که همزبانتان باشد را تا بحال گرفته ا ی چه رسد به کمک به زلزله زدگان. این همه همزبان در تبریز یک اطاق حاضری بدون دریافت کرایه در اختیاریک نیازمند بزاری . همش بازی با کلمات جعل و توقعات بیجا. اگر هم حرکتی علیه رژیم شاه کرده اید از کینه بوده نه خدمت به خلق. تازه نتیجه معلومه و کسی بدهکارتان نیست.از واکنش ها به خبر جعلی معلوم است چه کسانی در کمین نشسته اند و فردا چه در انتظار است اگر هوشیار نباشیم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سلام
دوشمنان صلح ، استقرار در منطقه با شایعه پراکنی مشغولند ، متاسفانه اپوزسیون ول معتل و از دوران های طلای قصر در رفتۀ خارج نشین که فرستهای بی شماری را از دست داده اند ! هم سوار آن موج های کذایی می شوند .مگر بدون برنامه و بدون برسمیت شناختن پتانسیل های واقعی ، نیروهای واقعا کاری بطور مشخص حرکت ملی آذربایجان در ایران کاری پیش خواهد رفت ؟ مگر این کار بدون نیروی صلح دوست کار آفرین ممکن هست ؟ حال عناد کرده خود را فریب و ملت را دنبال نخود سیاه بفرستیید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی عزیز، شما به هر مناسبتی، از گزارش مریضی یک گارگر نگون بخت توسط بهنام عزیز گرفته تا مصبت جانگداز زلزله در ایران و عراق مربوط و غیر مربوط به موضوع و اصول انسانی، پانیرانیسم و پانفارسیسم را در ایران را با کلماتی مثل هرزه نگاری و غیر زیر تازیانه کلماتتان می برید، در ایران پانفارسیسم نمی تواند موجودیت عینی داشته باشد، چون زبان رسمی ایران ترکی است و این زبان ترکی هست که آموزش بزبانفارسی و دیگر زبانها را ممنوع کرده و در این رابطه باید پانترکیزم زیر تازیانه برود، چون دیگر چیزی نمانده است که زبانفارسی در ایران منقرض شود، بدین خاطر، انصاف نیست که مرتبا زبانفارسی و پانیرانسیم را زیر سئوال ببرید ، حداقل نام تبریزی را به افغانی و اصفهانی و یزدی تغییر دهید و بجای ستاره کتاب سرخ مائو تسه تونگ علامت اس اس را پرچم خودتان قرار دهید تا آقای ناصر کرمی هم به هوس بیاید و به وجود شما افتخار کند..
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تبریزی جان ، خودت بهتر می دونی، در این سایت، تا موضوعی را طرح می کنی، قبل از اینکه به استدلال تو توجه کنند،آن را "ملیتی"اش می کنند به همین خاطر از دوسآیت " آمد نیوز "و" روژی کورد" همزمان نام بردم(که مرا به پان فارس و یا پان کرد متهم نکنند ) آری مدتی است که این دو سایت بطور تخصصی صنعت دروغ سازی راه انداخته اند .،شنیده ام " آمد نیوز" به احتمال زیاد از طریق ا.ع. ف که از لابی های ترامپ است، برای گسترش صنعت دروغ سازی خود، کمک مالی هنگفتی دریافت می کند. بطور مثال هر دو سایت برای قانع کردن کاربران خود، ادعا می کنند که منبع خبری در بالاترین سطوح رهبری و سپاه پاسداران دارند. مثلا یک پاسداری به روژی کورد می گوید، زلزله نبود بلکه ما ، انفجار هسته ای انجام دادیم و آمد نیوز می گوید پس ا ز ترور فلانی در هلند ، سپاه به ما اطلاع داده است که ترور کار سپاه بود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ای کاش بجای تربیت هزاران آخوند ریز و درشت در حوزه های علمیه و دانشگاهها برای وعظ و تشریح جماع و زنا و لواط، صدتا سگ زنده یاب تربیت می کردند تا کودکان معصوم و زنان و مردان نیمه جان را با پارس سگها نجات داده می شدند و به حیات مجدد باز می گشتند.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، کیانوش توکلی، آیا کرد بودن برابر با پان کرد بودن است؟ روشن است که کرد بودن برابر با پان کرد بودن نیست! همچنان که ترک بودن برابر با پان ترک بودن نیست و یا عرب بودن برابر با پان عرب بودن نیست و ..... اما تیتر این نوشتار این چنین است: (زلزله بود نه آزمایش هسته ای، افشای دروغ پردازی یک سایت کردی) آیا یک (سایت کردی) این دروغ ها را نوشته است و یا یک (سایت پان کردی) ؟ روشن است که این سایت نماینده میلیون ها کرد بی باور به پان کردیسم در سرتاسر جهان نیست و نام آن را نیز نباید (یک سایت کردی) گذاشت! کرد بودن برابر با پان کرد بودن نیست و ما نباید سخنانی را که پیروان پان های رنگارنگ ناسیونالیستی می گویند و می نویسند سخنان همان مردمی بدانیم که اینان می خواهند خود را نماینده مادرزاد آنها جا بزنند!
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی ، چپ ، راست، سرنگون طلب ،اصلاح طلب ، هویت طلب، استقلال طلب، کمونیست ، لیبرال و ضد کمونیست و....با غلو گویی، شایعه پراکنی و دروغ بافی از نوع سایت فارسی زبان "آمد نیوز" و سایت کردی "روژی کرد"می شود برای مدتی افکار عمومی را به خود جلب کرد ولی در دراز مدت ،بی اعتمادی ها را گسترش می دهد وقطعا فاصله احزاب و سازمانهای سیاسی با مردم را زیادتر می کند . از یاد نبریم که همین وسایل دیجیتالی و شبکه های اجتماعی به مراتب خیلی بیشتر از ما در اختیار جمهوری اسلامی است ،بطور نمونه انتشار خبر جعلی سایت کردی "روژی کورد" که ادعا کرده است :"زلزله نبود ،بلکه آزمایش هسته ای در غرب ایران بود،موجب تمسخر مردم قرار گرفت.باز هم تکرار می کنم ، مگر جمهوری اسلامی کم ترور کرد ، مگر کم دست به جنایت زد و خلاصه کم دروغ گفت؟ که حالا احتیاج داشته باشیم که ما هم ، مثل آخوند ها متوسل به دروغ بشیم؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای توکلی ضمن سلام بنده در نوبه خودم شرافت جنابعالی را تحسین میکنم که شرافتتان را با مسایل سیاسی مخلوط نمی کنید هم از جنابعالی و هم از تمام هموطنان که شرافتشان را زیر پا نمی گذارند و با مسایل سیاسی مخلوط نمی کنند نهایت تشکر و امتنان را می نمایم امیدوارم که هم بنده وهم همه هم وطنان در جرگه شما ها قرار به گیریم.
با تشکر انزابی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای توکلی زیاد قصه سپاه پاسداران را نخورید، شما به نام نداشتن مدرک میگوئید که نباید سپاه و وزارت اطلاعات جنایتگار را که بیش از 40 سال هزارران را در داخل و خارج کشته اند، متهم کرد، تکرا میکنم به بهانه اینکه مدرکی نیست.
من هم قبول ندارم که زمین لرزه بر اساس یک ازمایش بمب اتمی بوده است،، اما شما از ان بول میکیرید و بقیه اعمال جنایت بیشه سپاه و وزارت اطلاعات و رژیم را تخته میکنید، باز به بهانه عدم وجود ادله!!!؟؟؟
در مورد قتل احمد نیسی در هلند، شواهد بسیار اشکار است، او قبلا 2 بار تهدید شده بود و پلیس هلند از ان با خبر است
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سپاس و تشکر فراوان به دکتر انزابی ، منهم هر چند تخصصی در این رشته ندارم ولی از طریق گوگل به نتایجی رسیدم که کامل ترش را شما بدرستی در اینجا توضیح داده اید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای توکلی ودوستان سلام دوباره بعلاوه زلزله معمولا تعداد زیادی پس لرزه همراه دارد مثل زلزله اخیر کردستان .در حالی که انفجار هسته ای یک انفجار است و هیچ گونه پس لرزه ای ندارد . در زلزله اخیر حتی در دوربین ها هم مشاهده شده هنگام خاک برداری پس لرزه آمده و به خاطر پس لرزه نجات دهنده گان ترسیده و ساختمان را ترک کرده اند. و تعداد زیادی پس لرزه ثبت شده است در زلزله اخیر. شاد باشید انزابی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای توکلی و دوستان ضمن سلام باید عرض کنم که بنده در رشته شیمی هسته ای تخصص دارم با اورانیوم توریوم پلوتونیو م واکثر مواد رادیو اکتیو جدول تناوبی کارکرده ام دوباره عرض می کنم که در این رشته تخصص دارم این به دلایل زیر نمیتواند انفجار هسته ای باشد. 1- چرا رژیم آزماش هسته ای را دور از مناطق مسکونی مثلا کویر لوت و یا کویر نمک انجام نداده که مردم کشته نشود. 2- طبق اخبار بین المللی زلزله در عمق 11 کیلو متری زمین رخ داده چطور رزیم توانسته اینقدر زمین را به کند و هیچ کس متوجه فعالیت های رزیم در آن منطقه نشود. 3- این زلزله به قدری نیرومند بود که بسیار دور تر از مرکز زلزله زمین لرزیده رژیم قادر نبوده یک همچو بمب هسته ای قدرتمنددر اختیار داشته باشد. 4- از انفجار یک همچو بمب هسته ای باید گودال بسیار بزرگی در محل انفجار بوجود بیاید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ساخت ساختمانها در مناطق فقیر نشین بدون محاسبه استقامت اسکلت ساختمان صورت می گیرد، و معمولا در برابر نیروهای عمودی شامل بار مرده (( وزن سقف ) ، بار زنده، و بار برف کمی مقاوم است، در صورتی که نیروی زلزله و باد، معمولا افقی وارد می شود، در ساخت ساختمانهای استاندارد ، معمولا با پروفیلهای ضربدری نیروی افقی را به عمودی تبدیل کرده و به فونداسیون ساختمان منتقل می شود، خانه های روستائی که مطلقا مقاوم نیستند، و خانه های شهری هم که بصورت سری سازی توسط بساز بفروش های منفعت طلب ساخته می شود، اکثرا بخاطر پائین بودن مقدار سیمان و یا استفاده از شماره های نازکتر آرماتور و پروفیل عملا حکم قتل تعلیقی ساکنان اینگونه ساختمانها را از قبل امضا می کنند، و کسی هم بدنبال قاتل واقعی نیست، چون معمولا مهندسین ناظر شهرداری هم بخاطر ناچیز بودن حقوقشان، تخلفات را با اخذ حق السادات زیر سیبیلی رد می کنند،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جالب است که بعضی افراد هیچ گاه روحیه طنز و خوشمزگی خود را از دست نمیدهند. قورباغه را نزد دخو بردند که این دیگر چه جانوریست؟ فرمود در بلبلی ش شکی نیست, یا هنوز پر در نیاورده و یا پرهایش ریخته است. انبوهی از مردم - من جمله بنده - حتی کلمه هارپ را هم نشنیده ایم اما جناب "مخبرشناشم" مطمئن میباشند که "در ساختگی بودن زلزله شکی نیست ، و برای ایجاد ان از سلاح هارپ استفاده شده اس".

ویکیپدیای فارسی در قسمت شایعات مربوط به هارپ میگوید:
- مشهورترین این نظریات توطئه از طرف گزارش روزنامه پراودا در روسیه[۱۰] و نیز هوگو چاوز در سال ۲۰۱۰ مطرح گردید که در آن مدعی شدند آمریکا با این تأسیسات زلزله هائیتی را خلق کرد.
- پرس تی‌وی گزارش یک وب‌سایت ونزوئلایی را به نقل از منبعی روسی با عنوان ناوگان شمالی روسیه به عنوان یک گزارش تأیید نشده نقل کرد که نیروی دریایی آمریکا قصد داشته با استفاده از
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مایلم در همینجا با طرح یک مورد از دروغ پردازی برخی از احزاب اپوزیسیون ایرانی، خاطره واقعه ای که 23 سال در سینه حبس کرده بودم را بیان ،کنم: دوست کردی داشتم که عضو حزب دمکرات کردستان ایران که سابقاپیشمرگه حزب در عراق بود،او سلمان نام داشت و نیمی از بدنش در آتش سوزی در مقر حزب ،سوخته بود، پسر بسیار مهربان و مورد احترامی برای اطرافیانش بود.دو سال بعد هر دو ما از شهرستانی در دانمارک به پایتخت این کشور منتقل شدیم ورابط ما تقریبا قطع شد تا اینکه روزنامه های دانمارکی از کشته شدنش درخانه اش توسط دوست پسر ویا دقیق تر توسط پاتنرش کشته شد، علیرغم وجود گزارش پلیس دانمارک ابتدا حزب دمکرات کردستان ایران و سپس بقیه احزاب سراسری از چپ تا راست ادعا کردند که این قتل توسط جمهوری اسلامی انجام گرفت،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پس چرا تحلیل منو نشون ندادید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در ساختگی بودن زلزله شکی نیست ، و برای ایجاد ان از سلاح هارپ استفاده شده است اینم لینک آنالیز و تایید دانشمندان در ویدیدیی یوتیوبی https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=103605950417007&id=100023028064823
اگر در فیس بوک ، آقای dagon fish را جستجو کنید چند منبع دیگر را هم در پست های خود قرار داده است .
خبر خود را از بمب هسته ای به استفاده از هارپ اصلاح کنید ، یکی از نشانه های هارپ وجود نورهایی همانند شفق قطبی در آسمان است که در منطق زلزله زده رویت شده است .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب سازاخ,
کار از این حرف ها گذشته است. در مصیبتی که برای گروهی از - نمیگویم هموطنان که شما به آن باور ندارید - همسایگان اتفاق افتاده, عده ای بجای - نمیگویم کمک - ابراز همدردی, به فکر خرده حساب ها افتاده و حتی باوجود این مصیبت, همان کلماتی را تکرار میکنند که سالهاست کرده اند. در انگلیسی اصطلاحی ست به نام Silver Lining یعنی در حاشیه ابرهای تیره, نواری از آفتاب درخشان نیز وجود دارد و در هر واقعه منفی چیز مثبتی هم یافت میشود. این مصیبت بخوبی نشان داد که سالها میدان دادن به گروهی افراطی و شاید هم گاه مامور, کمکی به حل مسئله نکرده بلکه به قول زنده یاد پروین " گفتارش فساد انگیخته" و تخم نفاق و کینه و نفرت پاشیده است. شاید این چراغی برای راه آینده باشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پیروز عزیز ، شیعه گرک دائمه قان آغلاسین، یعنی شیعه باید دائما خون گریه کند،، این جمله را به مزاح در روز عاشورا به عزاداران می گفتم، متاسفانه فرهنگ عزا و عزاداری در ایران مترادف با کارناوال و یا رفتن به دیسکو در اروپا می باشد، در ماه معادل کشته های زلزله در جاده های نا امن ایران در اثر تصادف جانشان را از دست می دهند، در قره داغ آزربایجان زلزله می شود هیچ بنی بشری به آنها سر نمی زند و حتی گزارشش را انعکاس نمی دهند، حتی کسی شایعه انفجار اتمی معادن اورانیم مشکین شهر و سبلان را که تا حالا رادیو اکتیو متصاعد شده از آن چشمه های آب را آلوده کرده و دهها نفر سرطان گرفتند، گزارش نمی کند، دیگر شرایطی پیش آمده که باشلی، باشین ساخلاسین، یعنی هر کسی که هنوز سرش رو تنش هست، باید مواظب باشد سرش را از دست ندهد، تا زمانی که قانون جای دین را در ایران پر نکرده برخورد های دوگانه هم از بین نخواهد رفت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب palandouz این مطالب را به جناب سازاخ تفهیم بفرمائید که از جانب "ما آزربایجانیها" "از صمیم قلب خساراتهانی مالی وارده به ملت شریف آزربایجان غربی را تسلیت" گفته اند. ضمنا اگر درست بیاد بیاورم در سنقر طنزی در باره زبان وجود داشت که " قاپنی باقله, خرکه در نچود", نیمی ترکی و نیمی کردی ست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقایpeerooz قصر شیرین و سرپل زهاب جزوی از آزربایجان نیستند.
غربی ترین مناطق آزربایجان جنوبی که ترک ها اکثریت را تشکیل میدهند،اسدآباد وسنقر وقروه و بیجاروتکاب وصائین قلعه ومیانداب ونقده واورمیه , سلماس و خوی و چالدران وماکو وبازرگان میباشند.شهر های اشنویه ومهاباد و بوکان وپیرانشهر کرد نشین اند.
از ایلام در جنوب تا مهاباد واشنویه درشمال ،مناطق به پیوسته کرد نشین اند که اکثریت قومی آن منطقه اند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب سازاخ,
فرمودید "....، و زمینه بحثی را استارت زدند ...........که شخصا مورد ،احترام من می باشد.".
کدام بحث برادر؟ مانند "امروزه صحت و سقم همه اخبار سیاسی" " نیاز به تبادل نظر گروههای مختلف دارد"که قبلا فرمودید؟ و در صفحه شما مینویسید "ما آزربایجانیها از صمیم قلب خساراتهانی مالی وارده به ملت شریف آزربایجان غربی را تسلیت می گوئیم با آروزوی کردستان و آزربایجان مستقل، اولدی وار دوندی یوخ", قصر شیرین و سرپل زهاب "آزربایجان غربی"! ست؟ و ۱۳ - ۱۲ سال کوشش ایران گلوبال "بحثی را استارت زده است" که این سرزمین های کرد نشین, " آزربایجان غربی" ! بشوند؟ و این در حالی ست که بیش از ۴۰۰ - و شاید ۱۰۰۰ نفر - "ملت شریف آزربایجان غربی" ! کشته شده اند؟ این "بحث های استارت زده شده" فقط یک چیز را ثابت میکند و آن اینکه "جز قلب تیره هیچ نشد حاصل و ,هنوز غافل در این خیال که اکسیر میکنند".

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آمار قربانیان از مرز هزار نفر گذشته است،اما تو اخبار رسمی آنرا چهارصد نفر اعلام میکنند،آنچه ما در یکشنبه شب تجربه کردیم این بود به زمین از چند طرف فشار میومد،واقعا من مرگ را جلوی خودم احساس کردم وهمه چیز را به خدا سپردم،بسیار وحشتناک بود،بنظرم یک زلزله طبیعی با قدرت ۷.۴ریشتر در عمق ۱۱کیلومتری ،تعداد قربانیانش با توجه به محروم بودن منطقه ما وعدم استحکام خونه ها بالای ۵۰۰هزار نفر کشته میداد،مگر اینکه فرض ساختگی بودن یا اراده وترحم خداوند را مد نظر قرار دهیم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش عزیز آقای رضا وضعی باصداقت تمام و دقیقا گزارش ارسالی را عینا و همانگونه که بوده منعکس فرموده اند، و زمینه بحثی را استارت زدند که این کار در نوبه خود نوعی کار آفرینی سیاسی محسوب می شود که شخصا مورد ،احترام من می باشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب تورک اوغلی,
چگونه " خبراینکه دورغ باشد،یا ........ باید ازطرف ترویج دهندگان آن تقبیح شود،نه ازطرف راوی؟ آیا باید از کسی که خبر دروغ را منتشر و "ترویج" میکند انتظار داشت که آنرا "تقبیح" کند؟ آیا شما ملتفتید چه میفرمائید و یا فقط "از ظن خود" باید چیزی بگوئید؟ و چون "همه جاده ها به روم ختم میشود" در اینجا نیز همه چیز به "شعوبیه فاشیستی پان فارسی بانگاه پان ایرانیستی" پایان می یابد؟ تا کنون بیش از ۴۰۰ کرد کشته شده است و شما نگران "شعوبیه فاشیستی پان فارسی بانگاه پان ایرانیستی" میباشید؟ بدون یک کلمه اظهار تاسف و ابراز همدردی انسانی؟
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست عزیز، جناب رضاوضعی ، شما یک خبر را به نقل از یک سایت کردی و با ذکر منبع خبر ،آن را درج کردید، نقد به سایت " روژی کورد" می باشد.که دست به دروغ بافی زده است
تصویر رضا وضعی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود خدمت شما نازنینان و جناب توکلی گرامی
انتشار خبر دیشب یک اشتباه بود از طرف بنده و همینجا از تمامی شما نازنینان بدلیل ازرده خاطر شدن پوزش میطلبم
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سایت فارسی امد نیوز می نویسد :"یک منبع آگاه در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به خبرنگار «آمدنیوز» اطلاع داده است که ترور احمد نیسی در هلند توسط نیروی قدس سپاه پاسداران انجام شده است " سایت خبری روژی کورد هم می نویسد:"روژی کورد با توجه به دسترسی ویژه اش به منابعی در داخل سپاه تروریستی پاسداران و برخی از نهادهای ویژه، به کنکاش در این باره پرداخته است." ببینید هر دو سایت فارسی و کردی ادعا می کنند که منبع خبری انان، سپاه پاسداران است، پاسداری به آمد نیوز خبر می دهد :"احمد نیسی» فعال عرب اهوازی مستقر در شهر لاهه هلند اعدام کرده و خبر آن را به آمد نیوزداد و سایت روژی کورد هم ادعا می کند یک پاسدار به این سایت خبر داده است که زلزله نبود بلکه آزمایش هسته ای بود
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دانشمندان چگونه به انجام یک آزمایش هسته ای پی می برند ؟: ساعاتی پس از آنکه زمین لرزه ای به قدرت ۶.۳ ریشتری در شمال شرق کره روی داد (۱۲ شهریور ۱۳۹۶)، کارشناسان در کشورهای مختلف اعلام کردند که کره شمالی بمبی هسته ای را آزمایش کرده است. اما کارشناسان چگونه به انجام یک آزمایش هسته ای پی می برند؟ روش های مختلفی برای پی بردن به انجام آزمایش هسته ای (بدون اطلاع قبلی!) وجود دارد از جمله تحلیل داده های لرزه نگاری. به عبارتی متخصصان لرزه شناسی می توانند با بررسی شکل امواج لرزه ای، تعیین کنند که این زمین لرزه طبیعی بوده است یا انفجار یک بمب اتمی باعث وقوع این زمین لرزه شده است.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب جمال ، اولا در آمریکا ،روسیه و چین مراکز ی وجود دارد که آزمایش های اتمی را در سطح جهان رصد می کند.این مراکز، تا کنون هیج ادعایی نکرده است. بنظر من سایت فارسی آمدنیوز و سایت کردی روژی کورد بطور سیماتیک دست به جعل ودروغ می زنند با این استراتژی که دروغ هر چه بزرگتر باشد، باور آن راحت است.متاسفانه سیاسیون مخالف رژیم، دقت عمل ندارند وهر چی بنفع افکار خود ببینند، بدون تعمق آن را پخش می کنند. نگاه کنیم به دلایل روژی کورد،.این سایت ادعا می کند که در سپاه پاسداران دارای نفوذ بسیار بالایی است(سایتی که دارای چنین نفوذی باشد ، آن را اعلام نمی کند )دوم میگوید چوناین زلزله ، پس زلزله نداشته است، پس این انفجار هسته ای بود. در ادامه نگاه کنید به استدلال سایت روژی کورد:

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آزادی و دمکراسی و رعایت آن واحد خاصی ندارد نه با متر و نه با کیلو و نه با وات و ژول، نمی شود آنرا اندازه گرفت، البته یکسری پارامترهها واضح و مبرهن است از قبیل توهین و تهمت و تحقیر وووو ولی درج اینگونه اخبار زلزله اتمی ناشی از سردرگمی سیاسی در جهان است که امروزه صحت و سقم همه اخبار سیاسی و حدوثی نیاز به تبادل نظر گروههای مختلف را طلب می کند، و اخبار آنچنان غیر قابل مترقبه و پیچده می باشند که نه نشر آن گناه کبیره است و نه عدم نشر آن خروج از موازین دمکراسی است، ولی خوب زمینه ائی است برای گفتگو و تصادم افکار متعدد، که حاصل آن همه را به حقیقت نزدیکتر می کند، طبیعا صاحبان تفکرات ایدئولوژیک و دینی مرتبا حرفهای خود را تکرار می کنند و مثل صدای اذان و یا ناقوس کلیسا، وقفه ائی ایجاد می کنند و صحبتها منقطع شنیده می شود، و راندمان مباحثه و نتیجه گیری از آنها پائین می آید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کیانوش توکلی اولین بار دیشب رویترز خبر گزاری مشهور اعلام کرد کە زلزلە طبیعی نبودە و امکان یک آزمایش هستەای غیر حرفەای شبیە آنچە آمریکا و روسیە انجام میدهند شاید در ایران انجام گرفتە باشد شما هم بدون مدرک کم دفاع کنید از فاقشیزم جمهوری اسلامی بگذارید ببینیم آیا زلزلە چگونە بودە در هر ٢ حالت چە طبیعی چە آزمایش هستەای مردم خسارت دیدند سران جمهوری اسلامی آخوندها نمایندەی خمینی در غرب گفتە زلزلە نتیجە رفراندوم کوردستان بودە و یکی دیگر از سران جمهوری اسلامی آخوندها اعلام کردە دولت نباید هیچ کمکی بە مردم بکند تا عبرتی برای دیگران باشد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام - خبراینکه دورغ باشد،یا راست باید ازطرف ترویج دهندگان آن تقبیح شود،نه ازطرف راوی،
سایت ایران گلوبال وشخص آقای توکلی یک راوی خبری است،نه بوجود آوردنده شایعه،
من هم ازاینکه آقای مسئول کامنت کامنت های من را به قبرستان شعوبیه فاشیستی پان فارسی بانگاه پان ایرانیستی فرستاده میشود،شاید بعضی مواقع به دست وپای توکلی پیچیده باشم،ولی اگرمنطقی نگاه کنیم ،ایشان تک وتنها شاید نتواند این سایت رابچرخاند،ونیازداشته باشد ،درزمینه مالی ویا مدیریت وفنی ازکسانی یاری گیرد،که قطعا نیزچنین است،اگربخواهی بخاط پخش یک خبرعقده های درونی خودرابرسرتوکلی خالی کنی،امری شخصی است،
این خبرکه تعدادی سایت های تلگرامی نیزدرپخش این آزمایش یک بمب اتمی درعمق کم بوده که چنین وسعت جغرافیایی را پوشش داده ونظرزلزله شناسانی نیزدرج گردید،
مگردرزمان شاه نگفتند،که زلزله طبس اتمی بود؟
خوب این خبردرسطح وسیعی درتلگرام ها پخش شد،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان دست اندرکار این سایت محترم تاکنون ده ها هرزنامه نقل شده از سایتهای جعلی که ادعا میکنند در داخل حکومت منابع موثقی دارند درج نموده است. گرچه جنابعالی میفرمایید کامنتهای خوانندگان میتواند جلوی دروغ پراکنی را بگیرد اما نکته در اینجاست چرا بایستی خبری که صحت و سقم آن توسط بنگاههای خبرپراکنی معتبر تایید نشده چاپ گردد چون این خود کمک به انتشار دروغ است.

جالب اینجاست که گاها سایت محترم ایران گلوبال حتی از درج بعضی از کامنتهایی که در مقابل اخبار دروغ ارسال میشود خود داری میکند و این بسیار از اعتبار سایت محترم میکاهد. کامنتهایی که حاوی هیچگونه مطالب موهن هم نمیباشد برای مثال بنده دیشب کامنتی در مورد خبر "روژی کورد" با عنوان "عدم اعتماد علی خامنه ای به سپاه و سران کنونی اش و تلاش در راستای تشکیل نیرویی موازی" که توسط خانم نجفی درج گردیده بود نوشتم اما متاسفانه ...........
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یکی از دوستان هوادار نظام پادشاهی ، پس از انتشار این نوشته، مرا "مال کش رژیم"نامید، برایش نوشتم:" با دروغ های شاخدار می شود ، حکومت جهل و جنایت اسلامی را سرنگون ساخت ، همانطور که آتش زدن سینما رکس آبادان به ساواک شاه نسبت دادیم و نظام پادشاهی را سرنگون کردیم و نتیجه شد ،خمینی و حکومت ننگین او که چهل سال بد بختی و سیه روزی برای مردمان ایران ارمغان آورد."

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چه خوب اگر روزانه در مورد دهها دروغ و شانتاژ "آذری های تجزیه طلب" هم همین پشتکار و علاقه و احساس مسئولیت ، را می نمودی چون جعلیات این گروه 3-4 نفره در این سایت ،دهها برابر حیله و دروغ کرد و عرب است.