جهت اطلاع خوانندگان و نویسندگان ایران گلوبال+ ویدئو های راهنما برای مطلب گذاری

نویسندگانی که آکانت سایت ایران گلوبال را در اختیار دارند ؛ اگر نوشته های خود را بر گرفته از سایت های دیگر در اینجا درج نمایند ؛ پس از 24 ساعت اینگونه مطالب با منابع دیگر به صفحه دوم منتقل می شوند؛ طبیعی است که درج وبلاگ و سایت نویسنده شامل آن نمی شود. همچنین دوستان می توانند علاوه بر مقالات خود ، هفته ای 2 مقاله از دیگران در سایت قرار دهند :

 

 

برای همکاری سازنده و مفید و جوی با نشاط و صمیمی لازم است که موارد زیر رعایت شوند:

1- «نویسندگان» نوشته خود را با توجه به موضوع در بخشهای مختلف درج نمایند.

2_ درج نوشته نویسندگان دیگر در ایران گلوبال  مجاز است (حداکثر دو مقاله از دیگران در هفته)ا مقالاتی که با منبع غیر از سایت ما از سوی همکاران در سایت درج می گردد؛ پس از 24 ساعت از صفحه اول خارج می شود. در برخی موارد این قبیل مطالب بنا بر اهمیت و تعداد کامنت هایی که خورده است، می تواند مدت زمان بیشتر و در جای بسیار مناسب تری قرار گیرد ویا مطالبی که تو سط اعضای مدیریت درج شده باشند، شامل این بند آئینامه نمی شود.

3- ذکر نام منتشر کننده الزامی است.

4_ نوشته می باید بدور از جوسازی، کلمات نا مناسب، توهین آمیز و یا اتهام زنی باشد.

5_ منابع و لینک نوشته مورد نقد در زیر نویس آورده شود.

6_ درج مقالات قدیمی ممنوع است مگر با ویرایش جدید و یا با توافق قبلی.

7_ مقالات شما باید همزمان با سایت های دیگر در ایران گلوبال منتشر شود و یا اینکه منحصر به ایران گلوبال باشد.

8_ برای نویسندگان سایت صفحه ویژه ای در نظر گرفته شده است که مقالات آنان در آنجا آرشیو دائمی می شود. اگر کاربری بیش از 3 ماه مطلبی در سایت منتشر نکند، حساب کاربریش مسدود خواهد شد. در این صورت نام وی از لیست "نویسندگان سایت" حذف می‌شود. بدیهی است که نوشته‌های کاربر در آرشیو سایت باقی می ماند. فعال سازی دوباره حساب کاربری، تنها با درخواست جدید و پس از بررسی مدیریت امکان پذیر است.

9_ ایران گلوبال برای ادامه فعاليت خود به حداقلی از تامين هزينه ها نيازمند است که اميدواريم بخشی از آن از طريق دريافت کمک مالی از نویسندگان جبران شود (50 یورو در سال)

تذکر فنی : رعایت مسایل فنی زیر ضروریست:

الف- کسانی که مطلب می گذارند، برای مطالب اصلی از اندازه خط 3 و برای تیتربندی های درون مطلب هم از همان اندازه و به صورت bold, و اگر لازم دیدند حداکثر از اندازه 4 استفاده کنند.

ب- کاربران سایت تنها یک بخش را برای مطلب خود انتخاب می کنند. تشخیص بخش برای مطلب و انتشار آن در بخشهای مختلف به عهده مدیریت است و کاربران نباید بخشی را که مدیریت برای آن مطلب در نظر گرفته، تغییر دهند.

پ- گاهی به دلالیل فنی و یا مسائلی از این دست لازم می شود که مدیریت سایت برخی تغییرات را در صفحه بندی و اندازه خط و... به عمل آورند. کاربران مجاز به تغییر مطلب ادیت شده و تغییر داده شده توسط مدیریت نیستند.

ت- اگر کاربری مشکلی با بخش در نظر گرفته شده برای مطلب و یا در مورد تغییرات ایجاد شده داشته باشد، با مدیریت سایت تماس گرفته و مشکل را رفع می کند.

مسئول هماهنگی سایت ایران گلوبال

تلفن تماس :

004526730554

 

آزادی بیان،خطوط قرمز و صفحه بندی ایران گلوبال فایل صوتی از کیانوش توکلی 

 

راهنمای مطلب گذاری در سایت ایران گلوبال

راهنمای گذاشتن فایلهای صوتی و ویدئو در ایرانگلوبال

راهنمای گذاشتن لینک در ایرانگلوبال

 

 

برای مسائل و مشکالات فنی با آدرس ایمیل زیر تماس بگیرید: 

   iranglobal@iranglobal.info 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر: 
آقای توکلی برای پاسخ تان ممنونم.
تصویر کیانوش توکلی

نظر: 
در پاسخ به سئوالات خانم هایده ترابی:1- در مورد رده بندی بین نویسندگان و کاربران ، متوجه دقیق سئوال شما نشده ام . طبیعتا هر سایتی نویسنده و خواننده ای دارد و تفاوت خواننده و نویسنده هم مشخص است . 2- نوشته ایم که « درج مقالات قدیمی ممنوع است مگر با ویرایش جدید و یا با توافق قبلی.» منظور این است که دوستان نویسنده نوشته های چند سال پیش خود را در سایت ایران گلوبال قرار ندهند مگر اینکه بها ویرایش جدید باشد.البته برخی نوشته های ادبی ، تاریخی و... اهمیت و محتوای آن با مرور زمان کهنه نمی شود و به اصطلاح فاقد تاریخ مصرف است ؛ در این موارد ؛ نویسنده این گونه اثار می تواند در توافق با ما ، به انتشار مجددا آن بپردازد. در مورد مقالات سیاسی با تاخیر چند روز مشکلی نیست 3_ در مورد «ارسال همزمان مقاله » به این معنی است که برخی سایت ها بدون اینکه دستمزدی به نویسنده بدهند ؛ برای او تعیین و تکلیف .....
تصویر اژدر بهنام

نظر: 
آقای کرمی عزیز.! نام شما در لیست وجود دارد و مقالات شما هم در همانجا آمده اند. با مهر

نظر: 
جناب آقای توکلی، روز بخیر●
نام من در لیست نویسندگان سایت ایران گلوبال در دیزین جدید نیست، لطفأ اگر مشکلی ایجاد نمیکند نام مرا در این لیست وارد کنید، هدف اصلی من آرشیو مقالات خودم هست چرا که شما در آیین نامه جدید سایت در پاراگراف 8 آن چنین نوشته اید●:
8- برای نویسندگان سایت صفحه مخصوصی در نظر گرفته شده است که مقالات آنان در آنجا آرشیو دائمی می شود. ● با سپاس.

نظر: 
- به نظر می رسد رده ی نویسندگان و اختیارات آنان بالاتر از کاربران باشد، تفاوت نویسندگان با کاربران در چیست؟

- مقالات قدیمی؟ روشن نیست. تا چه حد قدیمی؟ یک ساعت؟ بیست و چهار ساعت؟ یک هفته؟ سی سال؟

- همزمان با سایتهای دیگر؟ "همزمان" روشن نیست. زمان اینترنتی از زمان دنیا غیرمجازی قدری متفاوت است. اینترنت یک بی زمانی هم دارد که باید به آن توجه کرد.