قاليباف و پرستوهايش در پشت ماجراي قتل ميترا إستاد

نقش سازمان اطلاعاتی خاص و اپوزسیون‌ و خبرنگار قلابی
یک لحظه تصور کنیم آقای نجفی به یک جشن تولد دعوت میشن توی هتل اسپیناس، تولد خودشون. خب قاعدتاً یک درصد هم احتمال نمیدن این جشن تولد یک دام باشه چرا که از طرف کسی هست که فعالیت سیاسی داره و کاندیدای انتخابات شورای شهر در اسلامشهر بوده، خانمی به نام میترا استاد که هنوز نه همسر دوم هست و نه پرستو به نظر میاد

 

۱. یک لحظه تصور کنیم آقای نجفی به یک جشن تولد دعوت میشن توی هتل اسپیناس، تولد خودشون. خب قاعدتاً یک درصد هم احتمال نمیدن این جشن تولد یک دام باشه چرا که از طرف کسی هست که فعالیت سیاسی داره و کاندیدای انتخابات شورای شهر در اسلامشهر بوده، خانمی به نام میترا استاد که هنوز نه همسر دوم هست و نه پرستو به نظر میاد.

۲. نجفی وارد جشن تولد میشه، همه چیز طبیعی هست. آقای نجفی یه لیوان آب میخوره که ظاهراً فقط آب نیست و چند دقیقه بعد مهمونایی وارد مجلس میشن که مهمون نیستن؛ چند تا خانم با لباسهای نامتعارف و شرایط غیر طبیعی. آقای نجفی هم شرایطش طبیعی نیست چون یه لیوان آب خورده که آب نیست؛ و اینجاست که دوربین‌های گوشی‌ها این لحظات رو ثبت و ضبط می‌کنن تا بفرستن برای امین فردین که ادعا می‌کنه با یه سرچ ساده‌ی ژورنالیستی به این فیلم دست پیدا کرده. امین فردین از گلوی اپوزیسیون صحبت می‌کنه و در ظاهر نظام رو فاسد معرفی میکنه ولی در حقیقت داره دامن قالیباف رو پاک می‌کنه با تخریب نجفیِ از همه جا بی‌خبر.

۳. امین فردین، خبرنگار به اصطلاح اپوزیسیون از خارج از کشور با آقای ابوالفضل قناعتی که سابقه‌ی فعالیت در قرارگاه خاتم الانبیا دارن مصاحبه میکنن و سراپا گوش میشن تا آقای قناعتی، نجفی رو نفی و قالیباف رو اثبات کنه. جالبه که آقای قناعتی اجازه دارن با رسانه‌ی اپوزیسیون‌نما مصاحبه کنن. و جالبتر اونجاست که وقتی برنامه پشت پرده‌ی امین فردین رو می‌بینیم احساس می‌کنیم ایشون سخنگوی فلان نهاد امنیتی خاص هستن.

۴. صبح روز بعد آقای نجفی فیلم اون جشن رو می‌بینن و متوجه می‌شن که توی چه دامی افتادن ولی دیگه امکان برگشت زمان وجود نداره و ایشون از امروز پیاده هستن و میترا خانم سواره. اما میترا خانم هنوز هم نمی‌خواد چهره یک پرستو داشته باشه و ترجیح میده عاشق و دلباخته به نظر بیاد و وانمود می‌کنه که این کار رو انجام داده تا بتونه آقای نجفی رو راضی کنه به وارد شدن به یک رابطه عاشقانه. از امروز نجفی مجبوره یک طرف یک رابطه‌ی عاشقانه باشه.

۵. تقریبا یک ماه بعد امین فردین لینک برنامه ای که برای تخریب نجفی و تبرئه قالیباف ساخته رو برای میترا میفرسته تا همه چیز طبیعی به نظر برسه و آقای نجفی بدون اینکه به میترا شک کنه فیلم رو ببینه و متوجه بشه که طرف مقابل یه نقطه ضعف از ایشون داره.

۶. اون نهاد امنیتی نجفی رو تهدید می‌کنه که اگر استعفا ندی، این فیلم بدون سانسور و شطرنجی شده پخش میشه و رسوا میشی و آقای نجفی هم راهی جز استعفا نمی‌بینه در حالی که هنوز متوجه نیست که میترا به صورت هدفمند در متن این ماجرا هست و نه اتفاقی. به همین خاطر نجفی خانوادش رو قانع می‌کنه که باید با میترا ازدواج کنه تا اون فیلم دیگه واسش نقطه ضعف نباشه و یک مهمانی و جشن خانوادگی به نظر بیاد غافل از اینکه داره چشم و گوش یک نهاد اطلاعاتی رو وارد خونه خودش می‌کنه.

۷. همه چیز ظاهراً خوب پیش میره تا اینکه نجفی برای قرار دادن اسناد تخلفات قالیباف در شهرداری تحت فشار قرار می‌گیره و نجفی خودداری می‌کنه با این تصور که دیگه نقطه‌ی ضعفی نداره در حالی که دوربین‌های مخفی و شنودهایی که خانم میترا وارد خونه کردن، خصوصی‌ترین تصاویر رو از اون خونه ثبت و ضبط کردن.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: