فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی، امضا کننده بیانیه ۱۴نفره زنان در اوین دچار حمله قلبی شد

#فرنگیس_مظلوم، مادرسهیل عربی و از امضا کنندگان #بیانیه۱۴ امضای زنان پس از یک ماه انفرادی و شکنجه در بازداشتگاه دویست و نه اوین، دچار حمله قلبی شد.

#فرنگیس_مظلوم، مادرسهیل عربی و از امضا کنندگان #بیانیه۱۴ نفره  زنان پس از یک ماه انفرادی و شکنجه در بازداشتگاه دویست و نه اوین، دچار حمله قلبی شد.

 
خبرها از داخل بازداشتگاه ۲۰۹ اوین حاکی از آن است که فرنگیس مظلوم که به سابقه بیماری قلبی و مشکلات جسمی از جمله کمر درد مبتلا میباشد ،در سلول انفرادی بازداشت گاه ۲۰۹ اوین دچار حمله خفیف قلبی شده ومسئولان از اعزام ایشان به بیمارستانِ خارج از زندان جلو گیری کرده اند.
 
یک منبع در بازداشتگاه اوین طی تماسی گفته که چند روز پیش که در انفرادی بوده است، پس از سر و صدای مسئولین متوجه میشود فرنگیس مظلوم دچار حمله قلبی شده و او را پس از بهداری به هوا خوری و چندین ساعت در سلول دو نفره نگاه داری کرده و باز وی را به سلول انفرادی انتقال داده اند.
 
این خبر در حالیست که خانواده ایشان در هفته گذشته پس از مراجعه برای تودیع وثیقه و آزادی موقت ایشان با کار شکنی دادسرا مواجه میشوند و امروز نیز از دادسرا آنها را به دادگاه انقلاب ارجاع داده اند و در دادگاه انقلاب نیز به آنها گفته شده که چنین پرونده ای در آنجا وجود ندارد
 
فرنگیس مظلوم (مادر زندانی سیاسی #سهیل_عربی ) بیش از یک هفته می باشد که هیچ تماسی با خانواده نداشته است.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: