حمله فیزیکی مجاهدین به اعضای سابق خود در پاریس

روز 22 ژوئن 2012 در جریان تظاهراتی که توسط اعضای سابق مجاهدین در پاریس برگزار شد؛  تعدادی از مجاهدین خلق با  مشت و لگد با  مخالفین سیاسی خود   برخورد می کنند  و  در این شهر بزرگ، پلیسی هم نیست که جلوی کتک کاری مجاهدین را بگیرد .  اینها فردا اگر در ایران قدرت بگیرند با مخالفین خود  چه خواهند کرد ؟   اگر امروز اپوزیسیون دمکرات ایران  رفتار  ضد دمکراتیک مجاهدین خلق برخورد نکنند و آن را قاطعانه محکوم نکنند . فردا  دیر خواهد شد. شاید برخی از مجاهدین ادعا بکنند که اینها مزدوران رزیم اند ،باز هم  رفتار مجاهدین خلق توجیه نخواهد شد. نیروهای سیاسی تنها وسیله ای که در اخیتار دارند اطلاع رسانی و برخورد سیاسی است .  

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
مجاهدین رجوی هنوز در قدرت نیستند و این بلا ها را سر مخالفین و منتقدین خود می آورند. حتما اگر قدرت داشتند این مخالفین و منتقدین را سینه ی دیوار می گذاشتند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
گردهمايی بزرگ در پاريس و جنون گاوی خامنه ای و اعوان وانصارش
زوزه های وحشت در ارگانهای سپاه پاسداران و اطلاعات آخوندي و لابیهای خارج کشوری......................

نظر : 
فعالیت مزدوران وزارت اطلاعات را بعنوان مخالفان سیاسی جا زدن است.واقعا جای تاسف دارد....
بنظر من هر حرکت اعتراضی علیه حکومت اسلامی ضربه به دشمن است.رژیم در واکنش به برگزاری این گردهمایی با آوردن مزدورانش با برنامه ریزی دست به این اکسیونهای اینچنانی میزنند.
این اکسیون طراحی شده وزارت اطلاعات آخوندی است ....برای اطلاعات بگم اینها افراد جدا شده از سازمانشان هستند که بجای اینکه دنبال زندگیشون بروند جذب انجمن سحر ونجات وزارت اطلاعات آخوندی شدند وفعالیت میکنند.راجع این دو انجمن در گوگل بزنید وبخونید.....توسط این مزدوران خیلی خانواده ها مخالف حکومت در ایران دستگیر شدند.
بتول سلطانی از مسئولان انجمن سحر وزارت اطلاعات حکومت اسلامی است.
به نظرمن با احترام به عقیده یکدیگر مخالفت یا تخطئه با هر گونه گردهمایی علیه حکومت جمهوری اسلامی تایید دشمن است.

نظر : 
جناب nazar... شما به جای دفاع از رجوی خائن برو کمی تاریخ را بخوان... پرویز یعقوبی اولین کسی بود که رجوی او را فاسد الاخلاق و خائن خواند.... رجوی یک جنایتکار جنگی و یک خیانتکار به مردم ایران و مزدور صدام حسین و موساد و عربستان و پنتاگون بوده است... رجوی فقط می خواست جای خمینی بنشیند و بس.... شما که اینجا حتا یک ویدیو را هم تحمل ندارید و به مسئول سایت حمله کرده اید انتظاری نیست که فردا روزنامه ها را به آتش نکشید....

نظر : 
روحیه تعصب گرایانه علت برخوردهای خشونت آمیز است : برخورد متعصبانه با مخالف باعث خوی وخلق خشونت آمیز میشود. تعصب نیز ریشه اش در مقدس کردن ومطلق کردن ها میباشد. حزب اللهی بسیجی در حمله به مخالف خود چه در زمان قدیم وچه در زمان اعتراضات مردمی در سه سال پیش بخشا از روحیه مزدوری و بخشا از روحیه تعصب بویژه در سالهای ابتدای پنجاه وهفت بود که با چماق به مخالف خود میپرید و هیچ حق و حقوقی برای مخالف خود قائل نبود. این روحیه تعصب هم ناشی از "امام "کردن خمینی بود که در "ماه "دیده شده بود و اورا "حقیقت مطلق "و "نماینده "خدا معرفی میکرد.در همین رابطه نیز مجاهدین خلق "رهبر ایدئولژیک "را بجای "ولی فقیه " و "امام"خمینی نشاندند و

نظر : 
بيانيه اکثريت مجلس نمايندگان بحرين محکوميت نقض حقوق بشر عليه ساکنان اشرف و ليبرتی

نظر : 
ورسور اواز -4تير۱۳۹۱:
ديدار نمايندگان هيأتهای عربی، استراليا، آمريکای شمالی و شمال اروپا با رئيس جمهور برگزيده مقاومت
روز يکشنبه 4تير۱۳۹۱، نمايندگان هيأتهای شرکت کننده در گردهمايی بزرگ 23ژوئن در پاريس، از کشورهای، سوريه، اردن، فلسطين، بحرين، عراق، لبنان، افغانستان، آمريکا، کانادا، استونی، فنلاند و استراليا، با خانم مريم رجوی رئيس جمهور برگزيده مقاومت در اورسوراواز ديدار کردند.

نظر : 
خودتانرا به کوچه علی چپ نزنید
اینها همان چند جیره خوار خامنه ای هستند که شورای ملی مقاومت ایران دو هفته پبش اعزام آنها را به پاریس جهت بر هم زدن اجتماع ویلپنت پاریس افشا کرد. و در صدد ایجاد درگیری با هواداران مجاهدین بودند.اینها در مقابل شعار مرگ بر خامنه ای حساسیت بالایی وهیستریک دارند همانطوری که در فیلم هم مشاهده میشود.واینها را رژیم آخوندی هر ساله در موقع برگزاری این مراسم مورد استفاده قرار میدهد. چیز جدیدی نیست
اینها مزدوران آخوندها هستند

نظر : 
آقای توکلی ظاهرا یک کلمه از کامنت من حذف شده است، جمله آخر من این بود:

آقای توکلی اگر کسی بمن بگوید که من کاری به نوشته های حسین شریعتمداری ندارم و او را نمیشناسم، به او خواهم گفت: خودتی!
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
اولا سایت ایران گلوبال گزارش فعالیت و آکسیونهای احزاب و سازمان های اپوزیسیون (از چپ تا راست از مجاهدین تا طرفداران نظام پادشاهی ) علیه رزیم را همواره منعکس کرده و می کند .و در ج مطلبی که دوست و همکارمان اقای داریوش حاجبی منتشر کرده است ؛ در چارچوب خط مشی این سایت است .دوم منطق از نظر شما اتهام (رژیمی ) زدن به دیگراندیشان است راست این است که برای تهیه مطالب روزانه در بالاترین . ویدئویی کلیبی را دیدم و احساسم را بیان کردم و طبعا کتک زدن مخالف سیاسی شایسه یک سازمان سیاسی نیست . کسی امروز در پاریس مخالف خود را با چتر می رند . فردا در ایران چو.به های دار بر پا خواهد کرد.
...............

نظر : 
آقای توکلی آخرین بار قبل از کامنت دیروزم در زیر همین لینک، بیشتر از یکسال میگذرد که به سایت شما نیامده بودم. همانطور که گفتم مطلب شما را در بالاترین دیدم و در سایت شما کامنت گذاشتم.
چند نکته که به نظرم میرسد را برایتان میگویم. لینکِ شما و کامنتهای شما بسیار متناقض هستند.

نظر : 
جناب کیانوش توکلی!
پرویز یعقوبی جزو کادر رهبری مجاهدین بود ولی مزدور رژیم نشد مجاهدین مگر کاری با وی دارند. ،این افراد در فیلم لباس شخصی های خامنه ای هستند،اکثرا ماهها در ایران آموزش دیده اند.در اروپا هم مردم از اینها متنفرند.شما حرف منطقی بزنید .عکس العمل مردمی که خانواده هایشان توسط حکومت قتل عام شده اند را به پای انقلاب آینده ،حکومت آمدن مجاهدین ،.....نگذارد.خود شما هم پرونده زیاد دموکراتیکی در ایران گلوبال ندارد،شما بنده را بدون هیچ دلیل از کاربری حذف کردید.در حالی که خود از خاتمی و رفسنجانی ...حمایت میکردید مجاهدین را میکوبیدید .زیاد هم ادعای دموکراسی نکنید !
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب امیر گرامی هر مطلبی که در نقد اپوزیسیون نوشته شود مسلما موجب خوشحالی عناصر وابسته به رزیم می شوداگر این منطق را بپذیریم چون رزیمی ها از نقد مجاهدین خوشحال می شوند. پس زیب دهنمون را ببندیم .....بعبارتی عصر سیاه و سفید دیدن پدیدها گذشته است .بهترین دوست احزاب اپوزیسیون ، مطبوعات منتقد است .. اگر دقت کرده باشید ؛ دیروز ما هم تظاهرات مجاهدین خلق را انعکاس دادیم و هم رفتار مجاهدین با اعضای سابق خود را مورد نقد قرار دادیم . ایران گلوبال به احزاب سیاسی اپوزیسیون باج نمی دهد .... من کاربری بنام abnoos را نمی شناسم و اصلن برای من مهم نیست .کی چکاره است .مهم این است عیوب خودمان (اپوزیسیون) را رو کنیم . بطور مثال دوستان مجاهد می تونستند افشاگری بکنند ونه با مشت و لگد و ان خانم با چترش توی سر و کله مخالف خود را بزند .

نظر : 
آقای توکلی،
لینک شما را در بالاترین دیدم. کاربر abnoos نویسنده سایتهای وزارت اطلاعات، همان کسی که بطور دمکراتیک نوشته بود «صانع ژاله بسیجی بود»، از کار شما تشکر کرده است.