مراسم افتتاح خط آهن تبریز -جلفا در سال ۱۲۹۵ در دوره احمد شاه قاجار،

سالها توی مغز ما فرو کردند که رضا شاه اولین ریل آهن را در ایران بنا نهاد، اگر ریگی در کفشتان نبود چرا این همه دروغ تحویل مردم داده اید، فکر نمی کردید که یک روزی مشتشان باز خواهد شد و تمام دروغهایتان برملا خواهد شد؟ با توجه به این سند تاریخی که مشتی از نمونه خروار ها می باشد، می شود به دروغهائی که در کتابهای تاریخی درج شده پی برد، که همه آنها هم بموقعش افشا خواهد شد،

سالها توی مغز ما فرو کردند که رضا شاه اولین ریل آهن را در ایران بنا نهاد، اگر ریگی در کفشتان نبود چرا این همه دروغ تحویل مردم داده اید، فکر نمی کردید که یک روزی مشتشان باز خواهد شد و تمام دروغهایتان برملا خواهد شد؟ با توجه به این سند تاریخی که مشتی از نمونه خروار ها می باشد، می شود به دروغهائی که در کتابهای تاریخی درج شده پی برد، که همه آنها هم بموقعش افشا خواهد شد، تاریخ های نگاشته شده برای ایران توسط تاریخ نویسان دربار پهلوی همانند حباب صابون یکی پس از دیگری در حال ترکیدن است ، و گویای نفرت رضا شاه از قاجار و ملت ترک می باشد، در واقع تاریخی که برای ایران نوشته شده تاریخ نیست، بلکه عقده گشائی رضا میر پنج و نفرت نامه او برعلیه ترکها می باشد، که بصورت تاریخ نگاشته شده.
ناگفته نماند که ۱۳۶ سال پیش طبق مدارک موجود، اولین ریل قطار بین تهران و شاه عبدالعظیم بطول ۸۷۰۰ متر توسط ناصرالدین شاه افتتاح گردیده است.

حقیقت را مردم باید ببینند، نه آن چیزی که  حاکمان می خواهند ببینند!!!

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: