طرفداران پروپا قرص رژیم هم ؛ امنیتی ندارند!

من در زندان کسی رو دیدم که از روز اول تا روز آخر جنگ داوطلبانه به عشق شهادت جنگیده بود، مزدش این بود که بهش انگ جاسوسی زدن و اعدامش کردند، من چندین سردار سپاه، چندین عاشق و ذوب در ولایت، چندین و چند مداح و بسیجی و حتی بازجو و شکنجه گر اسبق و تعداد زیادی آخوند و ملا رو در زندان دیدم، خیلی هاشون حتی در زندان دست از ماله کشی برنمیداشتند.
بعد از ماهها انفرادی به سلولی چند نفره در بازداشتگاه دو-الف سپاه منتقل شدم، کوچکترین بازداشتی ۱۶ سالش بود و بزرگترین یکی بود یک سال بزرگتر از من و عاشق سینه چاک خمینی، خامنه ای و احمدی نژاد!
دلنوشته های روی دیوارهای سلولهای انفرادی چیزهایی هست که هیچ وقت از یادم نمیره، این آقا با امضای خودش یه جا نوشته بود وای بر حکومتی که دوست رو از دشمن تفکیک نمیکنه، حدود ۶ سال حبس کشید و احتمالا این پست من رو هم میخونه!!!
در اون سلول چند نفره علی رغم اختلاف دیدگاه دوستی عمیقی بین همه برقرار بود، بعد از مدتی جوانی حدود ۳۰ ساله به ما اضافه شد، نوه یکی از دوستان و از معدود ادمهای مورد اعتماد خمینی بود، ریش بلندی داشت و از نظر روحی به شدت داغون شده بود، پشت سر هم نماز میخوند و گریه میکرد، یه روز کشوندمش کنار و باهاش حرف زدم، میگفت ناراحتیش به خاطر زندان نیست، میگفت پدر و مادر و همسرم طرفدار پر و پا قرص خامنه ای هستند و میترسم به خاطر فعالیت در ستاد موسوی که الان ضد خامنه ای هست من رو طرد کنند!!! بعد چند روز جدامون کردند، تا چند ماه بعد ندیدمش، اواخر زمستون ۸۸ به بند ۳۵۰ اوین منتقل شدم، دوباره دیدمش، سرحال و قبراق شده بود و ریشش رو سه تیغ زده بود، تعریف کرد که هم پدر و مادرش و هم همسرش هر بار تو ملاقاتهای هفتگی به خامنه ای فحش میدن!!!
حتما نباید مثل اینا بلایی سرتون بیاد، یا عزیزی از دست بدید تا بفهمید ماله کشی برای رژیم دیکتاتوری کار پست و ناجوانمردانه ایه، من در زندان کسی رو دیدم که از روز اول تا روز آخر جنگ داوطلبانه به عشق شهادت جنگیده بود، مزدش این بود که بهش انگ جاسوسی زدن و اعدامش کردند، من چندین سردار سپاه، چندین عاشق و ذوب در ولایت، چندین و چند مداح و بسیجی و حتی بازجو و شکنجه گر اسبق و تعداد زیادی آخوند و ملا رو در زندان دیدم، خیلی هاشون حتی در زندان دست از ماله کشی برنمیداشتند. رژیم دیکتاتوری به دوست و دشمن رحم نمیکنه، شما ماله کشها ممکنه تا مدتی پولی، یا وعده پولی یا پست و مقامی بهتون برسه، یا مثل کاوه افراسیابی چیزی گیرتون بیاد و یا شاید فکر میکنید، ما را از این نمد (جمهوری اسلامی) کلاهی است، سرابی بیشتر پیش روتون نیست، عاقبت قاضی منصوری و خیلیهای دیگه پیش روتونه، این عدم امنیت در نظامی که شما ماله کشش هستید فقط برای مخالفهاش نیست، طرفدارهای پروپاقرصش هم امنیتی ندارند.
منبع: 
فیسبوک نویسنده
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: