رفتن به محتوای اصلی

سایبری ها + برخی مخالفین پهلوی :عکس های یاسیمین پهلوی با تام مورلی، مربی یوگا را به عنوان روابط عاشقانه وسیعا پخش کرده بودند
30.01.2023 - 15:04

من رای به وکالت نمیدهم و طرفدار حکومت فردی پادشاهی و ولایی نیستم اما باصراحت مینویسم بی اخلاقی با مخالفین خود را کنار بگذاریم و حریم شخصی انها را الوده به ریا نکنیم.

عکس های یاسیمین پهلوی که گفته میشودبا تام مورلی، مربی یوگا و همسر آمریکایی نینا نظر از دوستان ایرانی یاسیمین پهلوی است _را به عنوان روابط عاشقانه پخش کردند.

 

کیانوش توکلی : 

شعار روز جنبش زن زندگی ازادی ، حرمت به مقام زن با هر عقیده و‌مرامی است .پخش عکس های خصوصی یک زن یعنی دخالت و حمله به زندگی و آزادی یک زن، حتی اگر با واقعیتی همراه باشد از طرف هر کسی و به هر قصدی انجام شود، کاری غیر انسانی و محکوم است.

. #حقوق بشر# مادهٔ ۱۲ "هیچ احدی نمی‌بایست در مسائل فردی، خانواده، محل زندگی یا مکاتبات شخصی، تحت مداخله [و مزاحمت] خودسرانه قرار گیرد. به همین سیاق شرافت و آبروی هیچ‌کس نباید مورد تعرض قرار گیرد. هر کسی سزاوار و محق به حفاظت قضایی و قانونی در برابر چنین مداخلات و تهاجماتی است."

 منبع اصلی این خبر جعلی مربوط به  «عدل علی» نام کانالی تلگرامی  از مجموعه سایبری های خبر گزاری فارس  مربوط  به  رژیم تبهکار اسلامی ایران است

 

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

دیدگاه‌ها

نظرات رسیده

 

رابطه با تصاویری که از دیروز در کانالهای حکومتی از مهربانو یاسمین پهلوی منتشر شده است، ویدیو بالا را ببینید. ذکر این نکته لازم است که بدانید نینا ایرانی است و او و همسرش دوست خانوادگی خاندان پهلوی هستند عرازشه جز فانتزی های جنسی که مختص خانواده خودشان است دید دیگری به دنیا ندارند از کسانی که رهبرشون درباره نوع رابطه جنسی با طفل شیرخواره فتوا داده چه انتظاری دارید؟ و چپول ها هم منتظر بهانه اند برای پهلوی ستیزی  پلید خویش

چ., 01.02.2023 - 09:21 پیوند ثابت
نظرات رسیده

 محمود معمار نژاد :

 انسان شریف مرز دارد، خط قرمز دارد، شفافیت دارد، تکلیف اش باخودش مشخص است. صراحت دارد، صداقت دارد. هم این و هم آن، یا نه این و نه آن نیست.بین لاین ها حرکت نمی کند تا به اقتضا فرمان کج کند.انسان شریف اصول دارد و بر اصول اش ایستادگی می کند، هزینه می دهد و برای هزینه دادنش طلب کار نیست. درستی و راستی هزینه دارد. تو میتوانی مرا برای درستی و راستی ام تحسین کنی، اما، من مطلقا نمی توانم تحسین و تایید و قدردانی تو را طلب کنم. انسان شریف شجاع است و اولین نشانه ی شجاعت آن است که از تنهایی نمی هراسد. انسان شریف مسئولیت مدنی اش را پاس می دارد، تعاملات اجتماعی اش را با حفظ اصول اش انجام می دهد. انسان شریف نه فردیت اش را فدای عضویت اش می کند، و نه به بهانه ی فردیت، وظایف عضویت اش را نادیده می انگارد.
ان‌چه می‌شنود بازتاب دهد هرچند موردخوشایند دیگران نگردد.
 در بزنگاه هاست که شرافت آدمی محک می خورد. و به گمانم این روزها از همان بزنگاه هاست.
درضمن ، به قولی شرافت حساب جاری ست، نه پس انداز ! باید مرتب حواسمان باشد منفی نشود.

م. م- برای خودم و امید آنکه در آینه انسان شریفی ببینم.

س., 31.01.2023 - 11:18 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Ronak Mostafa Soltani

شما چرا پخش میکنید. ؟ حالا مربی باشد یا نباشد مربوط به زندگی شخصی خودش هست. معلوم هست که حکومتهای شاهی از قاجار گرفته تا پهلوی و حالا ولایت فقیه دیکتاتور و جنایتکار بودن و هستن و باید به زباله‌دان تاریخ انداخت ولی باید به زندگی شخصی انسان‌ها احترام گذاشت ، یک فرهنگ انسانی باید راه انداخت که حمله به زندگی شخصی انسان‌ها خط قرمز هر اجتماعی باشد.

س., 31.01.2023 - 00:20 پیوند ثابت
نظرات رسیده

دوست عزیز بنده هم  با دخالت کردن در امور شخصی هر کسی مخالف هستم، ولی سلبریتی بودن و مشهور بودن مخصوصا در سیاست هم مشکلات خودش را دارد و فضای مجازی هم آزاد است، همینطور که روزانه ده ها عکس و فیلم از مسئولان و مدیران و خانواده های حکومت آخوندی در فضای مجازی دیده می‌شود، بنابراین خود اشخاص باید دقت بیشتری بکنند در رفتار و کردار خودشان، با پاک کردن و مخفی کردن مسائل هیچ چیز حل نمی‌شود، امیدوارم که این موضوع دسیسه ای برای طرفداران حکومت آخوندی نشود، به اندازه کافی در این روزها اختلاف توسط حکومت آخوندی بین انقلابیون و آزادی خواهان ایجاد شده است.

د., 30.01.2023 - 20:55 پیوند ثابت
امرالله ابراهیمی

گرمترین سلام‌ها خدمت جناب Kianosh Tavakkoli گرامی و عزیز. نظرتان کاملا منطقی و درست است. باندهای مافیایی_تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات، به نقطه ضعف ما پی‌بردند و خوب می‌دانند که هرچه علیه رقبای ما پخش کنند، ما بدون این‌که از عقل خود استفاده کنیم، تردید به خود راه نداده و سریع انتشار می‌دهیم. از این طریق هم ما را سرگرم می‌کنند و برای خودش زمان می‌خرند و هم با این ترفندها می‌توانند تضادها در صفوف اپوزیسیون را به اوج برسانند و همچنین گفته‌ها و نوشته‌های درست ما را هم زیر سئوال ببرند و بی‌اعتبار سازند.

د., 30.01.2023 - 20:52 پیوند ثابت
اصغر جیلو

به نظرم از همون ابتدا كار شما  درست بوده، چون با توضيح   و روشنگري و هشدار همراه بوده است. فهم اين موضوع اصلا مشكل نيست كه بدانيم دستگاه سايبري جمهوري اسلامي در ترس و هراس از افزايش نفوز مخالفين سرشناس خود  در بين مردم در داخل و خارج وتقويت روحيه مزدوران و حاميان خود، و گيچ كردن قشر خاكستري، در حال فراهم كردن خوراك تبليغاتي به افراد و جناح هايي در اپوزيسيون است كه  آنها نيز مثل خود رژيم، مخالف چهره هاي سرشناس ضد حكومتي مثل آقاي رضا پهلوي يا خانم علي نژاد و آقايون  حامد اسماعيليون و يا علي كريمي و بقيه چهره ها هستند. 
در مطبوعات و رسانه هاي كشورهاي آزاد و قانون مدار، معمولا سه روش در مورد اين قبيل اطلاعات واخبار دستكاري شده بكار گرفته  ميشود كه ميتواند راهنماي كار در فضاي مجازي و يا سايتهاي مثل ايران گلوبال باشد. روش اول اين است  كه كلا از باز پخش و انتشار عكسها و اخبار مربوط به مسايل شخصي افراد حتي در صورت واقعي بودن آنها خود داري ميشود.  روش دوم  اين است كه در صورت تصميم به انتشار اخبار غير واقعي، با يك توضيح  در مورد فيك بودن خبر يا تصوير و وانتشار يكي دو نمونه  از آنها  همراه با توضيح و روشنگري به افشاي خبر فيك اقدام ميشود. روش سومي هم وجود دارد كه براي جلب مشتري با يك توضيح مختصر براي رفع تكليف قانوني، هر خبر نادرست و عكس واطلاعا فيك را منتشر ميكنند، اين روش بيشتر در روزنامه ها وسايتهاي تابلوءيد استفاده ميشود.

د., 30.01.2023 - 20:50 پیوند ثابت
نظرات رسیده

گروه هکری عدل علی‌ (نه عدالت علی‌) زیر نظر رژیم تروریست جمهوری اسلامی است! پس هر گونه پخش خبری از طرف این گروه را می‌توان گفت از طرف دستگاه پروپاگاندای رژیم است. حواستان باشد دوباره درگیر برنامه سایبری رژیم نشوید. تمرکز را روی خیابان و انقلاب بگذارید. بقیه مسائل حاشیه است

د., 30.01.2023 - 16:41 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Morteza Youssefi

این عدالت علی هم در حوالی امر به معروف، ارشاد و برافروختگی ناموسی پرسه می زند، هیچ جزیی از زندگی خصوصی کسی، که در واقع به هیچکس مربوط نیست جای نقد و مبارزه سیاسی را نمی گیرد، باد زدن هوچیگری وسط مبارزه جدی منحرف کردن اذهان است.

د., 30.01.2023 - 15:50 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.