ملاقات دولت محافظه کار، با ایرانیان یا خط لابی اسرائیل

نکته سوال برانگیز این است که چرا در حالی که این نمایندگان مدعی وحدت نظر در مورد مسایل مهم سیاسی ایران هستند چگونه یک نفر از انها همرا ه این 3 نفر برای تایید حرفهای دولت کانادا حضور نداشتند .
جیسون کنی – جان وستون و منگاکیس بخوبی می دانند که افراد حاضر در جلسه نه نمایندگان و نه رهبران جامعه ایرانی بودند همانگونه که 4 نفر از انان در مصاحبه با سلام تورنتو تاکید کرده اند .

 

ملاقات دولت  محافظه کار،  مشاوره با ایرانی ها  یا خط لابی اسراییل؟ - راه حل
Saeed Soltanpour with Jalil Mortazavi on Conservative meeting with a few Iranians in Toronto , the consultation with Iranians or stamped the hawkish stand by Harper on Iran
 
 روزجمعه 13 دسامبر 2013 ملاقاتی بین نمایندگلن دولت هارپر و تعداد 11 نفر از ایرانی ها در تورنتو برگزار شد .
جیسون کنی ( مرد شماره 2 حزب محافظه کار )  و جان وستیون  نماینده محافظه کار ونکور این افراد را در گفت و گو ی بیرون از جلسه  نمایندگان و رهبران ایرانی خواندند
گفت و گوی سعید سلطانپور با جلیل مرتضوی خبرنگار با سابقه در امور ایران و آمریکا  در مورد مقاله اورشلیم پست در مورد تمجید از هارپر نخست وزیر کانادا در حمایت گسترده و بی سابقه هارپر از اسرائیل – 19 دسامبر 2013
جلیل مرتضوی این ملاقات را در راستای خط لابی اسرائیل میداند .
نکته سوال برانگیز این است که چرا در حالی که این نمایندگان مدعی وحدت نظر در مورد مسایل مهم سیاسی ایران هستند چگونه یک نفر از انها همرا ه این 3 نفر برای تایید حرفهای  دولت کانادا  حضور نداشتند .
جیسون کنی – جان وستون و منگاکیس بخوبی می دانند که افراد حاضر در جلسه نه نمایندگان و نه رهبران جامعه ایرانی بودند همانگونه که 4 نفر از انان در مصاحبه با سلام تورنتو تاکید کرده اند .
وقتی خانم محی الدین – صمد اسد پور وکاوه راد هر سه از طیف رضا پهلیوی را سلطنت طلبان و مشروطه خواهان تورنتو قبول ندارند چگونه نماینده جامعه ایرانی می شوند .
نکته تاسف اور این است که  علی وکیلی  می گوید هوادار مجاهدین است و از جانب مردم ایران و جامعه ایرانی در کانادا سخن می گوید .  محاهدین خلق و رجوی یکی از جنایتکارترین و ضد ملی ترین جریانات سیاسی اخیرایران بعداز حضورشان در عراق در سال 1365 و همکاری با دیکتاتور عراق صدام حسین هستند . جریانی که دستش به خون مردم ایران و عراق الوده است و حتی به هواداران واعضای خود نیز رحم نمی کند .
دعوت از افراد شرکت کنند ه در جلسه 13 دسامبر 2013  برای روشن شدن مسائل مطرح شده در جلسه  در برنامه راه حل در تلویزیون یو اس ایران تی وی
Tel:416-840-7337
Dec 21-2013
تلویزیون یو اس ایران تی وی – تلویزیونی مستقل – مردمی و متفاوت
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.