ویدئو آوردن روستائیان زابلی به زاهدان (تقلب انتخاباتی)

ویدئو آوردن روستائیان زابلی به زاهدان برای رای دادن به شهریاری (کاندیدای اصولگرایان در زاهدان). مقاله "مهندسی گسترده در انتخابات زاهدان" را در این مورد بخوانید

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
سلام-جناب دوشکی اگراین کاردرشهرهای تورک نشین که به استان های کرمانشاه.گیلان.مرکزی ودرجای های دیگرانجام میشد،که میشود،خدایی صدات درمی آمد؟
شماپیش بینی کرده بودیدکه فلانی نماینده نخواهدشد،پس چطورنماینده گشته ورای اول راهم آورد؟
آقای دوشکی صدسال است این کاررادرشهرهای آزربایجان انجام میدهند،خدایی وشرافتایک باردراین مواردیک تحقیق یک هفته ایی انجام داده وشرافتی نظربی طرفانه وغیرتمامیت خواهی داده ایی؟
یک سوزن به خودتان ویک چوالدوزبه دیگران،سعی نکنیدباب میل تمامیت خواهان فاشیست مقاله نوشته تابرای شمادست بزنند.
آقای دوشکی،افکارتمامیت خواهی تمام دوستان چپ وراست ومذهبی وغیرمذهبی باعث شده یک ملت متوهم باهستی ملل درون ایران بازی کنند.چراچشمانتان رابرروی خیلی ازمسایل عقلانی ومنطقی وجهانی می بندید؟
این حرفم تنهابشمانیست ،بلکه باتفکرتمامیت خواهی تمام دوستان چپ است که چشم خودرابه واقعیت هابسته اند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ببینید خداوکیلی سر و وضع این مسافران از سر و وضع مردم سایر ایران و سر و وضع ما در اروپا بهتر هست یا نه ؟ در ولایت ما همچون اشخاصی را پیدا نمی کنید . در اینجا مشت نمونه خروار نیست . امید است اینگونه تبلیغات نیمه تمام کینه قومی میان مردم و شهرها را افزایش ندهد . معلوم نیست این دوشوکی ضد کدام دسته و مردم و مذهب است . ما بارها گفته ایم که یک مباارز سیاسی آگاه ، با دولت و حاکمان مبارزه میکند و نه با مردم سایر نقاط دیگر همچون آذری های راسیست که بجای شاه و شیخ ، کینه عشیره ای خود را نسبت به فارس و ایرانی و کرد و ارمنی اینجا تبلیغ میکنند . ....
عدم انتشار شده: 
false