افزایش قیمت بنزین، هجوم حکومت اسلامی به جیب های خالی مردم

امروز در شیراز، اصفهان، اهواز، کرج و .. مردم به گرانی بنزین اعتراض کردند. باید گامی بلند برداشت. به فردا بیاندیشیم و بار دیگر رها از توهم به شیخ و شاه، و پرهیز از لغزش در دامان نیروهایی که در همبستگی ملی ایرانیان تردید دارند، پرچم استقلال، آزادی و جمهوری ایرانی را در جنبش خیابانی برافرازیم.
میعادگاه همبستگی سوسیال، لائیک – دمکراتیک و ملی ما خیابان است،
خیابان و “جنبش اقدام در خیابان” را دریابیم!

 

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از این پس قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ هر لیتر بنزین آزاد سه هزار تومان شده است. هجوم مرگبار حکومت اسلامی به هستی ایران و ایرانیان همچنان ادامه دارد.

چه باید کرد؟

1-حکومت اسلامی برای تامین هزینه های سوریه، فلسطین، عراق، یمن، مزدوران خود و شبکه های مافیائی وابسته به نظام در داخل کشور، کم آورده و حمله به جیب های خالی مردم را تشدید کرده است.

اقدام کنونی حکومت تداوم سیاست غارتگرانه 40 ساله اسلامگرایان حاکم بر ایران و انباشت سرمایه در خارج از کشور و پروار شبکه های تروریستی در جهان است. افزایش هزینه بنزین حکایت اشغالگری ست که زمین شما را اشغال کرده و محصول آنرا  با قیمت گزاف به خودتان می فروشد. این نظام تجاوزگرانه و اشغالگرانه بایستی واژگون گردد.

2- مردمان جغرافیای لر که بیش از 90 درصد نفت و گاز از زیر پای آنها ربوده می شود، بایستی شیرهای نفت را ببندند، سیاست غارتگرانه حکومت را فلج نمایند و با اعمال کنترل بر تولید، توزیع و فروش، نتنها به غارت منابع زیرزمینی خاتمه دهند، بلکه پیش شرط های اعمال سیاست سوسیال و دادگرانه در جغرافیای تولید نفت و گاز، برای کنترل و نظارت بیواسطه بر پروسه تولید، توزیع، فروش و سهمیه بندی کشوری را فراهم کنند.

3- اعتراض به گرانی بنزین را نه الزامن با آتش زدن پمپ بنزین ها (سرمایه جامعه)، بلکه با توقف ماشین ها در خیابان ها، ایجاد راه بندان، جلب پشتیبانی ادارات، کارخانه ها، کامیونداران ..  و می توان زمینه های فراروئی اقدامات موردی به اعتصاب های همگانی را مهیا ساخت.

4- حکومت اسلامی چیزی برای ما باقی نگذاشته که نگران از دست دادن آن باشیم، پس مردمان جغرافیای تولید، توزیع و فروش نفت، آگاهانه و هدفمند به حمایت از معترضین علیه گرانی بنزین برخیزند تا در یک اتحاد و همبستگی ملی این نظام جنایتکار و ایران ستیز را براندازیم.

5-امروز در شیراز، اصفهان، اهواز، کرج و .. مردم به گرانی بنزین اعتراض کردند. باید گامی بلند برداشت. به فردا بیاندیشیم و بار دیگر رها از توهم به شیخ و شاه، و پرهیز از لغزش در دامان نیروهایی که در همبستگی ملی ایرانیان تردید دارند، پرچم استقلال، آزادی و جمهوری ایرانی را در جنبش خیابانی برافرازیم.

میعادگاه همبستگی سوسیال، لائیک – دمکراتیک و  ملی ما خیابان است،

خیابان و “جنبش اقدام در خیابان” را دریابیم!

اقبال اقبالی

15.11.2019

ا

منبع: 
تریبون ایران
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقبالی جان، مدتی است که نام خودت رانمی نویسی و در نتیجه مقالات آرشیو نمی شه