محدودیت‌ها کرونایی برای گردشگران به دانمارک برداشته خواهد شد

دانمارک محدودیت‌های کرونا را حذف می‌کند در حالی که کشورهای دیگر این محدودیت‌ها را تمدید می‌کنند. دانمارک اولین کشور اتحادیه اروپا است که محدودیت‌های کرونا را لغو کرده است. این کشور تصمیم گرفته است که از اول فویه کلیه محدودیت های کرونایی را بردارد, با این وجود احزاب اپوزیسیون دولت سوسیال دمکرات این کشور خواهان حذف محدودیت های کرونایی برای توریستها و خارجی ها شده اند؛ از جمله قرنطینه و کرونا پاس تا قبل از تعطللات آتی هستند.

 دانمارک محدودیت‌های کرونا را حذف می‌کند در حالی که کشورهای دیگر این محدودیت‌ها را تمدید می‌کنند. دانمارک اولین کشور اتحادیه اروپا است که محدودیت‌های کرونا را لغو کرده است. این کشور تصمیم گرفته است که از اول فویه کلیه محدودیت های کرونایی را بردارد, با این وجود احزاب اپوزیسیون دولت  سوسیال دمکرات این کشور خواهان حذف محدودیت های کرونایی برای توریستها و خارجی ها شده اند؛ از جمله قرنطینه و کرونا پاس تا قبل از تعطللات آتی هستند. 

 

 نخست وزیر مت فردریکسن (S) درکنفرانس روز چهارشنبه  از احزاب سیاسی این کشور خواست  تا برنامه های خود را  در صورت تمدید محدودیت های ورود گردشگران و خارجی ها به دانمارک ، حداکثر تا صبح جمعه گزارش دهند.

احزاب لیبرال  و محافظه کاراین کشور ؛  پاسخ شان به در خواست دولت  منفی است و براین اعتقادند که محدودیت باید برای خارجی هاو گردشگران  هم برداشته شود تا صنعت گردشگری دانمارک رونق یابد و از این  می ترسند که در صورت تمدید محدودیت های ورود برای گردشگران  ؛  توریستها  برای تعطیلات بعدی  جای دیگری را غیر از دانمارک برنامه ریزی کنند، و این به زیان کشور خواهد بود .

 

-  این دو  حزب معتقدند  که آخرین شرایط  محدودیت کرونایی برای ورود به دانمارک   باید حذف شود، سخنگوی گردشگری حزب لیبرال، می‌گوید:  ما این کار را بر این اساس انجام می‌دهیم که واقعاً به صنعت گردشگری ضربه می‌زند، و به فرودگاه‌های ما ضربه می‌زند.

این خطرو.جود  دارد  که گردشگران به جای رزو برای  به دانمارک،  به دیگر کشورهای اروپایی سفر کنند.

 در حال حاضر مسافرین  باید بتوانند مدارکی از آزمایش منفی کرونا خود را قبل از سفر به دانمارک را نشان دهند. با این حال، افراد مقیم دانمارک می توانند این آزمایش را ظرف 24 ساعت پس از ورود یه کشور انجام دهند.

بسته به اینکه از کجا آمده اید، نیاز به قرنطینه به مدت 10 روز وجود دارد. در صورت ورود از کشورهای اتحادیه اروپا یا شنگن، هیچ الزامی برایقرنطینه وجود ندارد.

- وقتی دانمارک اعلام کرده است که کرونا دیگر یک اپیدیمی اجتماعی نیست از این رو همه محدودیت ها را برای مسافران و گردشگران برداریم.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: