«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

نام: 
محسن کردی
نظر : 
دوشوکی جان.. این برنامه مستقیم پخش میشه و میره روی آنتن. من برنامه هاشونو دیدم. یکی از مجری های همین برنامه اصلیت افغان داره. در طی مدتی که این تلویزیون رو که از محبوب ترین در میان ایرانیان هست ندیدم که حرفهای نژادپرستی در اون مطرح بشه. این خانم حال از کجا چنین اطلاعاتی بدست آورده من نمیدونم بهرحال از جایی شنیده که داره مطرح میکنه و به پیامدهای حرفهاش هم عمیق فکر نکرده در اون لحظه. این که کل یک رسانه رو بخاطر یک جمله از کسی که مهمان برنامه بوده مبلغ نژاد پرستی این رسانه بحساب بیاریم مجازات بیش از اندازه است. نهایت میشه انتظار داشت که این رسانه از اون خانم بخواد که مستندات خودش رو پیرامون حرفهایی که زده ارائه کنه و اگر چنین مستنداتی نبود این خانم و خود رسانه بابت این مساله عذرخواهی کنه. اما نظر من این هست که این خانم نه از زاویه نژادپرستانه بلکه دلسوزانه سخن گفت.
با مهر.. محسن کردی
عنوان مقاله: 
ادامه اثر لنگر انداختن به انگلیسی: Anchoring Effect.
نام: 
peerooz 1
نظر: 
بر خلاف توصیه زنده یاد عمه گرامیم که زیاده گوئی آدم را به "سخیف گوئی"(به جای کلمه حذف شده در کامنت قبلی" می اندازد این بار نیز به زیاده گوئی می پردازم تا به جزای اعمال خود برسم.

در کامنت پای مقاله " تبلیغات سخیف و نژادپرستانه در تلویزیون منو تو بر علیه بلوچها", جناب دوشوکی بدون مقدمه میفرمایند "در ضمن بر خلاف پان ترک های نژادپرست که هیچ هنری جز شیوع بیماری زشت و نفرت انگیزی نژادپرستی ندارند,......" که متغابا بگویند " بنده هر انسان را صرفنظر از نژاد و ملیت و عقبه ژنتیکی یک انسان می بینم و بس.". این طرز گفتار سبب شده است که لنگر انداخته گان در نقطه ای از طیف برتری نژاد و تبعیض و نژاد پرستی, ایشان را متهم نمایند که ایشان نژاد پرستند و گر نه باید میگفتند "در ضمن بر خلاف پان ترک ها و پان فارس ها و پان کرد ها و پان عرب ها و پان ترکمن ها و پان بلوچ های نژادپرست ...." و
عنوان مقاله: 
سیل وزلزله
نام: 
Alisadatly4@gmailcom
نظر: 
چند وقت پیش سیل وبعد زلزله در دو استان رخ داد.طی برسی
بعمل امده مقصر کمونیستها بودند.
عنوان مقاله: 
"اثر لنگر انداختن و یا به انگلیسی: Anchoring Effect"
نام: 
peerooz 1
نظر: 
در روانشناسی مبحثی به نام "اثر لنگر انداختن و یا به انگلیسی: Anchoring Effect" وجود دارد که اگر درست فهمیده باشم منظور از آن, لنگر انداختن درک و اندیشه در باره موضوعی, در ناحیه و یا نقطه ای از دریای طیف بسیار وسیع همان موضوع میباشد. یعنی در این دریای وسیع ممکن است در قسمتی طوفان و آشوب و در نقطه دیگر آرامش و سکون برقرار باشد ولی اینها در دید ناظر لنگر انداخته, محو و یا بسیار کم رنگ خواهند بود.

به عنوان نمونه در مقاله "خردمندیِ فرهنگ بی‌دیالوگ" جناب محمود فلکی با دانش وسیع خود در این نقطه لنگر انداخته اند که در اندیشه فارسی-اسلامی, لفظ علم چیزی به این مضمون است که علم را جز بر علم “موروث از نبی” اطلاق نمی‌توان کرد. و چون این فرهنگ فاقد دیالوگ است ما هنوز با همین “خردمندی”‌ها هستی می‌یابیم. مثلا "در برخی از شعرهای عرفانی سخن از آزادی و رهایی است" و در فلسفه "وحدت وجود"
عنوان مقاله: 
تبلیغات سخیف و نژادپرستانه در تلویزیون منو تو بر علیه بلوچها
نام: 
peerooz 1
نظر: 
عمه ای داشتم که به من محبت داشت و میگفت پیروز جان, وقتی زیاد حرف زدی بالاخره کارت به ...
جناب دوشوکی در مقاله ای مختصر و مفید منظور خود را بیان فرموده بودند. با ظهور کامنت های منفی, مجددا به مقاله رجوع و دیدم کامنت ایشان در پای مقاله, به فرمایش زنده یاد پروین " فساد انگیخته" و به روح پاک عمه خود درود فرستادم.
نام: 
lachin
نظر: 
آقا و یا خانم Anonymous..
نوشتن کامنت آقای دوشوکی با آن همه (کینه و نفرت ) دلیل بر وطن پرستی نیست .کامنت ایشان درست عین دادن شعار های توخالی کمونیست ها هست.چندی پیش از یک نویسنده کمونیست ایران گلوبال "بهنام چنگائی "سوال کردم که اگر کمونیست ها در ایران به قدرت برسند آیا این اجازه را خواهند داد که ملت ترک آزربایجان برای استقلال به پای صندوق رآئ بروند. ایشان در جواب گفتند «آری» . ولی تجربه نشان میدهد که در هیچ جای دنیا کمونیست ها بعد از گرفتن قدرت بوسیله ( کارگران ,و کشاورزان قهار ) نه تنها این آزادی را از ملت ها سلب میکنند , بلکه تمام احزاب سیاسی را هم ممنوع می کنند. این شارلاتان بازی های سیاسی را تجربه کردیم. اگر یادتان بیاید فیدل کاسترو هم در جنگ های پارتیزانی از رای مردم و انتخابات آزاد حرف میزد. همین که قدرت را بدست گرفت همه چیز را فراموش کرد. اصلآ در ذات ( چپ و کمونیسم ) , رآی


عنوان مقاله: 
تبلیغات سخیف...
نام: 
راز
نظر: 
آقای دوشوکی با متهم کردن اشخاص مجهول الهویه بنام پانترک در این سایت ( استقلال طلب ضرورتاً پان نیست ) سعی در پنهان کردن افکار و احساسات ضد ترک خود دارد. راسیسم در ضمیر ایشان از طرفداری برگزیت ( برنامه خروج بریتانیا از اتحاد اروپا) مشخص میشود. راسیسم و نفرت از مهاجران اروپايى دليل اصلی برگزیت است.
عنوان مقاله: 
شام آخر در تهران؛ روایت آخرین شبانه‌روز شاه و ملکه در ایران
نام: 
lachin
نظر: 
خانم فرح پهلوی -دیبا..... خوش به حال شما که زنده از ایران فرار کردید و به سرنوشت رومان اوف های تزاری دچار نشدید. من هم مثل میلیون ها و میلیون های دیگر , از برکت دیکتاتوری شوهر شما , شام آخرم را چهل سال پیش با خانواده ام خوردم. خوشبختی شما در اینجا بود که این ملت (( نمـــــــک شنــــــــــاس )) چندین سال برایتان زندگی شاهانه را درست کردند و از شما و خانواده مبارکتان یک ریال هم
به عنوان (( عوارض ناشی از درآمد )) نگرفتند و توانستید زندگی بدون دردسری را در اروپا و امریکا ادامه بدهید. ولی 99% از ما ها زندگی پر فراز و نسیبی را گذراندیم که لااقل نسل دوم ما زندگی بدون دغدغه و بدون دردسر و شرافتمندانه ای را داشته باشند. اگر شوهر شما هم مثل پادشاه ( کریستن 10 ) دانمارک بود, بجای فرار کردن ,با ملت می نشست و بجای ( گوش دادن به صدای انقلاب که انقلاب سفید باعث اصلیش بود ), برنامه ای طرح
نام: 
Anonymous
نظر: 
جناب لاشین و سازاخ،
منظور دکتر دوشکی پان ترکها بود ونه شما.
نام: 
گرگهای خاکستری و دوشوکی
نظر: 
امید است داکتر دوشوکی؛ با کمک شیران آریایی ،بتواند حمله گله ای گرگهای خاکستری ترک را پیروزمندانه دفع کند.
ما چپ گرایان همیشه گفته ایم ،فرهنگ خرافاتی آخوندی، موجب رشد نسلی مبتذل و بی فرهنگ و انسان ستیز، شده که اکنون محیط غرب را نیز آلوده نموده اند.
توضیح اینکه فرهنگ راسیستی ترکهای تجزیه طلب ضد ایرانی، وضعیت بهتری از فرهنگ داعشی آخوندی و فرهنگ شاه الههی لس آنجلسی ندارد.چون اینها سالهاست که مزخرفات راسیستی ،علیه ایرانیان و پارسیان در این سایت پخش میکنند.
امید است در انقلاب فرهنگی حکومت سکولار دمکرات سوسیال آینده ، این سه نیرو و سنبل ارتجاع و توحش و خشونت ، برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده شوند.
عنوان مقاله: 
شام اخر
نام: 
پرویز
نظر: 
اگر توجه کرده باشید در خروج انگلیس از اتحادیه اروپا ملکه انگلیس دخالت در کار دولت نمیکند با توجه به اینکه خروج ویا ماندن برای همه بسیار مهم است .در دو جنگ گذشته اول ودوم این دولت انگلیس بود که تصمیم می‌گرفت ونه دربار انگلیس .
در ایران برعکس بود و هست .شاه در همه تصمیمات دخالت میکرد . در داستان نفت در انتخابات در گزینش کابینه در کار پاسبان در سقوط دولت ملی مصدق ووووو .البته ان
پیرمرد دلسوز به او گفته بود که کاری نکن خارجی ترا مانند پدرت ببرند .شاه به همراه گروهی دهان بین دستمال بدست چاپلوس قدرت پرست وووووووووووووو پدر خود و خانواده خود وملتی را در اورد .
بختیار مردقرن حاضر تنها کسی بود که خطر اسلام را درک کرد و می‌توانست ایران و خاورمیانه را نجات دهد که نظر ملوکانه بسیار دیر متوجه این مرد بزرگ شد .
عنوان مقاله: 
تبلیغات سخیف و نژادپرستانه در تلویزیون منو تو بر علیه بلوچها
نام: 
lachin
نظر : 
آقای دوشوکی... حرفهای کاملآ بی ربط و بی محتوا و دور از حقیقت این خانم در تلویزیون من و تو را فهمیدیم. آنچه که برای من کاملآ (( فهمیدنی نبود )) , این بود که این همه کینه و نفرت انگیزی شما بر علیه ترک ها از کجا ناشی میشود؟ فکر نمی کنم طوفان سیاسی که در انگلستان همین اکنون هم حزب کارگر و هم حزب محافظه کاران را بخود گرفته , در افکار سیاسی شما هم اثری گذاشته باشد. بقول دوست عزیز سازاخ , کسی که تا درجه دکترا تحصیلات عالی داشته باشد, انتظارمان از این ,شخص ادبیّات ........ نیست. اگر از کشتار ارمنی ها سخن به میان می آورید, از کشتار آزربایجانی ها هم به دست اسماعیل سیمیتقو هم سخنی بر زبان آورید...همین الان که شنیدم خانم (( تریسا می )) رای اعتماد را از پارلمان بدست آورد خیلی خوشحالم و امیدوارم برقرار و فرونشستن طوفان های سیاسی در انگلستان در اعصاب شما هم اثری بگذارد . تا به دیدار دیگر...Cheerio
عنوان مقاله: 
بازهم متاسفم،
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام ـ ازاینکه دوباره درصددجوابگویی به جناب دکتورعبدالستار دوشکی مجبورم کرد،برایش متاسفم.
باتوجه به اینکه چندین بارنخواستم جوابی برای آقای دوشکی بنویسم ،ولی بادیدن آن خانم توهین کننده دراینستاگرام که به بلوچ هاتوهین کرده وتورکان وهویت طلبهای آزربایجانی برای محکومیت این حرکت زشت ،برخوداجازه دادم وحق دادم، تااین تفکر باستانگرایی توامان بانفرت پراکنی شمارا بدهم،
جناب دوشکی مگرهمین تلویزیون من و تورا فرح راه نه انداخته بود؟مگرفرح ودارودسته اش هرروزدراین تلویزیون سخن پراکنی نمیکرد؟
مگردرایران وخارج لابی همین تلویزیون لوس آنجلسی طرفداران رضاپالانی نبوده ونیستند؟
مگرشماخودت به بلوچ هاخیانت بدترازاین توهین رادرحمایت ازپالانی هاکه عامل عقب ماندگی بلوچستان هستند،نمیکنی؟
مگرخودشمادرمعرفی همین خانم،که ازروسیه آمده،ومخلوط کوردوغیرننوشته ایی؟چه ربطی به تورکان دارد،که ایشان رابه پان تورک معرفی
نام: 
سازاخ
نظر : 
آقای دوشوکی شما هر جا که کم می آورید زهرتان را به ترکهای آزربایجان می ریزید، شما بعنوان یک دکتر این را خوب متوجه شده بوده باشید که تجزیه مقوله ائی است شیمیائی متضاد ترکیب، بکار بردن این اصطلاح کاملا استباه است، برای سرزمین مقوله تفکیک را استفاده می کنند، تجزیه برای روابط انسانی کاملا اشتباه است از شما که دکترای ...... دارید استفاده از لغت تجزیه طلب بعید است و شاید هم کم اطلاعی شما را از مقولات جامعه شناسی را می رساند،
عنوان مقاله: 
نظر
نام: 
جمال
نظر: 
انفجار شدیدی در منبج روی دادە و ظاهرأ داعش مسئولیت این انفجار را بە عهدە گرفتە خبرها در رابطە با کشتەها و زخمی متفاوت است یک خبر بیان میدارد کە 4 آمریکائی در این اقدام تروریستی کشتە شدند و خبری دیگر از کشتە شدن 9 غیر نظامی و 5 نیروی کورد و یک آمریکائی صحبت میکند تا اینجا صحبت از بیان این اقدام تروریستیست کە داعش آن را بە عهدە گرفتە ولی کیست کە نداند این تورکیە است کە دست بە این اقدام تروریستی زدە برای ناامن کردن منبج و پوششی برای لشکر کشی و اقدام نظامی در منبج همە میدانند تورکیە پدر خواندە داعش میباشد و این تورکیە بود کە داعش را تجهیز نظامی میکرد و نفت داعش را میخرید کیست کە نداند در شکست داعش در کوبانی تا آخر نیز تورکیە همکارشان بو وزیر خارجەی دبی در آخرین صحبتهای خود گفتند کەکوردها در شکست داعش نقش اصلی و محوری داشتند و طبیعی است جهان نگران وضع کوردها باشد در تهدیدهای تورکیە
عنوان مقاله: 
بیانیه جمهوری خواهی ورفتار شناسی اپوزیسیون ایرانی
نام: 
اصغر جیلو
نظر: 
دوستی تذکر داده که اشاره من به حمایت متحدین غربی دولت ایران از حکومت ایران در آن زمان در مقابل شوروی که یک پارچکی سرزمین ایران را تضمین کرد، این استباط را ایجاد کرده که منظور من تایید سیاست های آن دوره حکومت در سرکوب خواستهای سیاسی و مدنی جنبش ملی در آذربایجان و کردستان بوده است. من شخصا چنین قصد و نظری نداشته ام. این استدلال من در مقابل کسانی از جمهوریخواهان است که با حرارت از تمامیت ارضی صحبت میکنند ولی در عین حال به غرب به هر بهانه ای میتازند و آن را دشمن یکپارچگی ایران دانسته و اقای رضا پهلوی را نماینده آنان برای تجزیه ایران جا میزنند.
نام: 
آ. ائلیار
نظر: 
ائتلاف با شاه اللهی "تکرار عمل" ائتلاف با حزب اللهی
----------

نویسنده مقاله چکیده سخن خود را چنین بیان کرده است:( گیومه ها از من):
« "تمامی کسانی که امروزه رضا پهلوی را به جای جمهوری اسلامی مینشانند"، ویا در بهترین حالت میکوشند یک «بر خورد یکسان » و موازی با هر دو را، با شانتاژ و جوسازی به «دیگر نیروهای جمهوریخواه و گروههای احزاب اتنیکی» تحمیل کنند، تحقق «هدف مقدم دموکراسی» در ایران را به تعویق انداخته و در عمل به « ابزار دستگاه ایدئولوژیک-تبلیغاتی جمهوری اسلامی» تبدیل میشوند.»
یعنی:
1-" تمامی کسانی( فله ای بینی!) که امروزه رضا پهلوی را به جای جمهوری اسلامی مینشانند( ادعای خلافِ یکسانی سازی A و B توسط دیگری )
2-[ میکوشند این یکسان بینی را] به «دیگر نیروهای جمهوریخواه و گروههای اتنیکی( احزاب ؟) تحمیل کنند( ادعای تحمیل. بیان موضع تحمیل نیست. تحمیل با "زور" همراه است.)
عنوان مقاله: 
فاشیسم و نژادپرستی از هر نوع آن محکوم است
نام: 
دكتر عبدالستار دوشوكي
نظر : 
این خانم خودش می گوید که حاصل ازدواج افغان و کرد و روسی است. اصلا فارس و ایرانی و الاصل نیست.این ویدئو سخنان خود ایشان را ببین
https://www.facebook.com/manototv/videos/vb.211358470978/133514317601423/?type=2&theater
در ضمن بر خلاف پان ترک های نژادپرست که هیچ هنری جز شیوع بیماری زشت و نفرت انگیزی نژادپرستی ندارند, بنده هر انسان را صرفنظر از نژاد و ملیت و عقبه ژنتیکی یک انسان می بینم و بس. بنده هرگز آیت الله خامنه ای که هم پدر و هم پدربزرگش ترک آذربایجانی هستند و دهها مقام بالای جمهوری اسلامی را که ترک هستند و بودند از پشت لنز متعفن و حقیر نژادپرستی نوع هیتلری نمی بینیم. نژادپرست , نژادپرست است. می خواهد پان فارسیست باشد یا پان ترکیست یا گرگ خاکستری یا گرگ سیاه.

بنده نمی دانم اسم واقعی شما چیست. اما مهم نیست. اما از پست های فیسبوکی شما مشخص است که از کجا می آئید. کسی که خودش از
عنوان مقاله: 
اسمایال بخشی ومناظره ای برای تمام فصول
نام: 
محسن
نظر: 
بسیار ایده خوبی است ولی فکر میکنید در جامعه اخوند شده ما چند نفر مثل بخشی شجاع ونترس می‌توانند پیدا کنید ؟در ایران اخوند زده که در سال ۵۷ بدون مطالعه و عجولانه دست به انقلاب زدنند بامید دمکراسی چه نسیبشان شد جز استبداد و استعمار .این رژیم نابکار و اشغالگر از روزی که بقدرت رسید برای ادامه حتی ننگینش شروع کرد که روی ملت این کارکردن و فرهنگی را بجای شور انقلابی درایران ایجاد کرد و متاسفانه می‌کند که برای بقا نامشروعش مردم را به مرگ بگیرد که به طب راضی شوند جویی را بوجود آورده و ملت ایران را بو دسته خودی و غیر خودی تقسیم کرده مملکت در اختیار خودیها و از همه نعمات آن استفاده کردند داشتن حق کاپیتالیسیون در اعمال خلاف و ضد قانون و معافیت از عقوبت برای خودیها و برعکس آن ظلم وستم و بیکاری و فقر وعدم اجرای عدالت و نداشتن حق مساوی و برابری برای آحاد ملت ایران
عنوان مقاله: 
برگزیت, مجلس انگلیس با خروج از اتحادیه اروپا مخالفت کرد
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" مجلس عوام انگلیس، از ترزا می انتقام گرفت "" تلاش مذبوحانه ترزا می برای جا انداختن "" برگزیت به عنوان روایت و گفتمان ترزا می "" شکست خورد، سر سخترین حامیان برگزیت، بر علیه ترزا می رای دادند، واقف هستند که اخیرا، بیشترین فراریان از اوروپا، به سوی انگلستان، فارسستانی و افغانی‌های آریا ئی ما هستند، شاید گروهی پیدا شدند یک هزار پناه جوی فارسستانی / افغانی را در حالی‌ که شاهنامه‌ای در داست دارند و بابا کرم می‌‌رقصند در یک کشتی به نام ساوالان - تایتانیک، عازم انگلستان کردند، آشوب چنان در انگلستان مستولی خواهد شد که همه بیدرنگ خواهان احداث دیوار در هر چهار طرف کشور خواند شد و با هزاران کشتی‌، سدی بین انگلستان و اتحادیه اوروپا، ایجاد خواهند کرد، این وسط کار من دشوار خواهد شد چونکه باید به انگلیسیها ثابت کنم این جمعت فارسی‌ را بدون لهجه حرف میزنند و شاهنامه را ازبرند.
عنوان مقاله: 
کنفرانس ورشو, احمد زیدآبادی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" آیا راست افراطی اوروپا، رودر روی راست افراطی خاورمیانه ( آریائی‌های کذا ئی فارسستانی ) قرار خواهند گرفت؟ "" پیش از کنفرانس ورشو، آلمان جاسوس وزارت اطلاعات فارسستان را دستگیر کرد، گویا اسم ایشون عبدالحمید و ۵۰ ساله تشریف دارند، بزودی دفاتر و دستک‌های پ ک ک نیز، در راس قدرت استانداری آزربایجان غربی، که مافیای سپاه علنا آن را در اختیار افراد غیر بومی و طرفدار پ ک ک گذاشته، پیدا خواهند شد، آمریکا همچنین با فشار به آلمان، "" قصد جایگزینی گاز قطر، با روسیه و خط لوله گاز نرد استریم "" را کرده است، اردوقان زود به ترامپ زنگ زد گفت اگر در مقابل، آخوند گولن، و ۴۰ بیلیون سرمایگزاری در ترکیه را پشت گوشت بندازی، پدرت را در میارم، ساده لوح‌های بدبخت شاهنامه خوان، بدجوری از تهدید الکی‌ ترامپ پیرامون نابود کردن اقتصاد ترکیه، خوشحال شده بودند.
https://www.youtube.com/watch?v=9Gky6rP6BjU
عنوان مقاله: 
پیام به یاران
نام: 
Alisadatly4@gmailcom
نظر: 
شاه با همین ترس بود که زمینه سقوطش را چید حالا هم همین
حرفهاست ولی معلوم نیست چه کسی انرا نقل میکند .ساواکی
سابق .بسیجی نظام وسلطنت چی فحاش وبیسواد......شما درست میگوئید برای همین است
که همواره در اختناق هستند .همواره اعدام میشوند .همواره مزدورهستند ولی نه از مزد خبری هست نه مزد دهنده.اخر کدام
احمقی مزدور میسازد که فقط اعدام شود مزدور داخل نظام
نفوذمیکند قدرت جذب دارد .شغلی دارد تا موثر باشد .نمیدانم
چرا هم میترسید هم انهارا مشتی شکست خورده ودخمه نشین ودارای افکار پوسیده میدانید.نمیدانم چرا مخالفین چپ درموردامریکا هیچی نمیگویند مگر ترس بیشتر ازجنگ وتجاوز نظامی به کشورهاست ..؟55 فقره تجاوز به خاک کشورهای مختلف .کشتار چند میلیونی وکشتار خود سربازان امریکا.
در ویتنام.وبمب هیروشیما .من قصد دفاع ندارم وهر وقت پای
اشتباه وخیانت پیش امد حتما برایم مهم است .وشریک نمیشوم ودلیل هم ندارد.نم
عنوان مقاله: 
اقای محققی
نام: 
Alisadatly4@gmailcom
نظر: 
یک ساعت چرخیدن در این سایت ادم را روانه تیمارستان میکند فرق نمیکند که چه تفکری داشته باشید در این چهل سال فقط حرافی کرده ولذا دیگر حرفی نمانده اگر کسی ادامه میدهدبا
عرض پوزش داردبوی گند این حرفهارا بالا میاورداگر کسی مدعی میباشد که حرفهایش یا حداقل قسمتی از حرفهاوبرخوردش درست است از چند نفرتقاضا کنید بیاید بخوانداگر چیزی فهمید یا گفت درست است من از همه ملت عذرخواهی خواهم کرد.فلان اقا.یان نشسته اند خارج وخط ونشان میکشند.ان یکی دم از تکه تکه کردن میزند.تو اول جرات
داری بیا تو مملکت خودت بعد به اعتراضها ملحق بشو انوقت
کرکری بخوان.عملا شده ایم بازیچه رژیم .کسانی که مدام در حال کوبیدن دیگران هستند.دلسوز.چیزی نیستند خیالتان راحت
باشد چرا که شخص مردم دوست ووطن پرست خودرا مشغول
این چه کرد وان چه شد.نمیکندایکاش در این همه جنجال یک باربه خودمان بگو ئیم طرف ما قانع نشد من هم قانع نشدم.پس
بهتر
عنوان مقاله: 
اقای محققی
نام: 
.Alisadatly@gmail.com.
نظر: 
یک ساعت چرخیدن در این سایت ادم را روانه تیمارستان میکند
فرقی نمیکند که چه تفکری داشته باشید.چهل ساله حرافی میکنیم دعوامیکنیم وفحاشی نهادینه شده است.60 درصد انرژی وفعالیت خود را صرف گذشته کرده ایم .ودر نهایت افتضاحی به باراورده ایم.که از حرف زدن عاجز شده وحرفی
نمانده است .ولذا اینرا هم خواستم به حرفهای خود اضافه کنید
واقعا نمیدانم چه باید بگویم.
نام: 
سازاخ
نظر: 
ابوالفضل عزیز در دوران دروازه های تمدن طلائی حکومت پهلوی برای خواندن کتاب عقب مانده پداکوژی آنتوان سیمونویچ ماکارنکو، حداقل بیش از یکسال زندان بعد خوردن کلی شلاق نصیبمان می شد، خانه تیمی فرار از دیکتاتوری برای خواندن کتابهای مارکسیستی بود، که در ابعاد آ ۲ با صفحاتی ۳×۲ سانتیمتر از خارج می آمد و تا شده آن براحتی در داخل قوطی سیگار جا می گرفت که خواندنش هم هزار مشکلات داشت البته با ذره بین، ولی خودمونیم هر چیزی که ممنوع باشد شهوت عبور از ممنوعیات در نسل جوان به اوج خود می رسد که ما ها قربانیان دوران کنجکاوی و عبور از ممنوعیت ها بودیم که کتکش را هم خوردیم و من ناقص العضو شدم. البته چاپ اعلامیه هم با ململ و غلطک و نگهداری مواد منفجره و اسلحه و سیانور مکمل آن شرایط خفقان بود، دورانی کاملا نابالغ و کودکانه و احساسی، خوشبختانه دوران حماقت بپایان رسیده، و آزادی مطلق از هرگونه قفل و بند رها شده.