«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

عنوان مقاله: 
خوب گفتی ولی دیرگفتی
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام _ آقای طبرزدی،تازمانیکه روشنفکرایرانی جماعت درعالم دانایی کل تشریف دارند،وهنوزنمی توانند،حتی نام هاراتحمل کنند.
هنوزنمی فهمند،چی میخواهندوهنوزباتفکرصدسال پیش زندگی میکنند،ازاین ملاها ویا ازطرفدارا نش نبایدتوقع اضافی داشت.
همین سایت رانگاه کنید،افرادی مثل محسن کوردی،مثل تبریزی،مثل راز، ووو... حتی نمی داننددرکجای این دنیای متمدن تشریف دارند،فکرمیکنند،لیدری تعدادانبوهی رادارند،هرچندکه شایدهم دارند،آنهاازاین هاهم بدترند.
بااین ملت ایا میشود،راهکاری یافته وآخوندراسرجایش نشاند؟
آقای طبرزدی باورکن من درهمان زمانها شایدده هابارکم مانده بود،باروشنفکران تئوری ده به دنیا،دست به یقه شوم.
که آنهارا دعوت به تحریم انتخابات میکردم.
عزیزدلم ،اکنون عصرانفجاراطلاعات است.مردم نقش آفرین کم کم به حق وحقوق خودآشنامیشوند،آنهاباطناب هرنه نه قمری واردچاه نمیشوند.
روشنفکرهم درعالم توهم سیرمی کند.

عنوان مقاله: 
بازهم توهم
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام _ این رضا کوچولو وطرفدارانش راسازمان سیا ودیگرسازمانهای اطلاعاتی کشورهای غربی به توهم انداخته است.
من فکرمیکنم ،این ها حتی خودشان رانیزنمی شناسند.
تعدادی نق زن بی عرضه وبیسوادکه توهم دانایی آنهارابیمارکرده است.نه عرضه اش رادارندونه برنامه ایی ونه شناختی ازاین
کشوردارند.
بهمین خاطر رضاپالانی وطرفدارنشان آب درهاون میکوبند.
ایران درنهایت بااین روشنفکرانی که دارد،به سوریه تبدیل خواهدشد.

عنوان مقاله: 
در حسرت ادم چیز فهم
نام: 
پرویز
نظر: 
دیروز خانم ترزا می با خانمی از اسکاتلند در محیطی دوستان مذاکره میکردند .فکر کردم که اگر کسی نمی‌داند میتواند از دیگران یاد بگیرد .
من باور نخواهم کرد که جدایی خواهان اسکاتلند به زبان انگلیسی ویا مشاهیر ان کشور توهین کرده باشند .از همه مهمتر جدایی خواهان ان کشور جاسوس بیگانه و عوامل کشور خارجی شده باشند .تنها مورد گزارش شده جاسوسی خانمی بود که علاقه به شوروی داشت .اما در کشور ما ایران عوامل دولت روس به اقدام نابخردانه تجزیه دست بردند و هزاران نفر را به گشتن و به سیبری روانه کردند .
چرا اینگونه شد؟ انقلاب اکتبر نه تنها برای مردم روسیه یک مصیبت بود بلکه برای ما ایرانیان هم یک فاجعه بود .باور به انقلاب اکتبر ایران را به اخوند اباد تبدیل کرد و ایران را از مسیر میهن پرستی وازادی ورفاه به باتلاق اسلامی تعقیر داد .

عنوان مقاله: 
روانشناسی طبقاتی و داروینیستی
نام: 
lachin
نظر: 
سلام دوسلار...
اطلاع رسانی...
داروسازان چندی است که قرص جدیدی را در امریکا وارد بازار کردند که انسان با خوردن دوتا قرص بعد از غذا , می تواند هم سرخپوست باشد و هم مغول باشد و هم امریکایی باشد و هم آناتولی باشد و هم از نژاد زرد اویغور باشد، و هم از فرهنگ شتر پروری باشد و بعد می تواند با استفاده از زبان انقلابی فلسفی استتیک هوامنیستی انتقادی تولرانس با " میزبان " دو کلمه حرف بزند.
نام: 
به لاشین
نظر: 
دست از حاشیه سازی و انحراف و تلف وقت افراد اپوزیسیون بردار ! . هدف اپوزیسیون، آزادی ایران و سرنگونی حمهوری آخوندیست.
هدف شما تجزیه طلبان مغول تبار، تداوم ترکیسم شیعه صفوی و تبلیغ شعار خون و نژاد و زمین و شونیسم و جنگ داخلی است.
شما از ترویج راسیسم ضد ایرانی و فاشیسم گرگهای خاکستری ترکهای جوان، لذت میبرید و ارضاء میشوید.
مسئول سایت باید همچون سایتها و رسانه های مترقی آذری، از حضور شما بیسوادان و غرض ورزان پان ترک، در این سایت ایرانی فارسی زبان، جلوگیری کند؛ چون با توهین و تحقیر و تهمت به دیگران و ارضاء غریزه تخریب و عقده و حسادت و کینه بیگانگی ضد ایرانی و ضد پارسی، مبارزات مردم ایران علیه اسلام آخوندیسم و فاشیسم حاکم، منحرف کرده و به حاشیه میرسانید.
امثال شما جناب لاشین ! نیاز به یک سرگرمی و تفریح و محیط آموزشی دیگر دارد ، و نه در خانه میزبان، دشمنی نمودن با وی! و نان خوردن و نمک
عنوان مقاله: 
فرهنگ پیر سالاری و نصیّحت کردن
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار..
جناب محسن کردی و پهلوان پنبه محترم..
بار ها گفته ام که (( من به آزادی فردی خودم خیلی احترام میگذارم ))..و به هیچ قیّمی مثل شما در زندگی احتیاج ندارم که برای من بگویند سیاسی باشم و یا نباشم..در ضمن, این حق را به شما چه کسی داده است که برای من بگوئید چه کار بکنم و یا نکنم..
و اما در باره سیاست.. تا آنجا که من می دانم (( علم سیاست )) یکی از بغرنجترین علوم هاست که به یک " استعداد مخصوص " نیاز دارد و به یک شخص (( متکبّر )).. همه نمی توانند در (( سیاست علمی )) فعالیّت بکنند . متاسفانه و یا خوشبختانه , من نه آن استعداد را دارم و نه شخص متکبّری هستم که در (( سیاست )) فعالیّت بکنم. پس من نمی توانم آدم سیاسی باشم و هیچ وقت هم نبودم و نیستم. خیلی دلم میخواهد ولی متاسفانه (( استعدادش )) ندارم..سیاست به یک آدم های مخصوص هم احتیاج دارد. ولی بعضی ها فکر میکنند ( ادرار کردن
نام: 
محسن کردی
نظر: 
سخنی است بسیار متین که :«کنشگران اپوزیسیون می توانند پلاتفرمی تدوین کنند که چتری در میدان عمل برای 1) نیروهای برانداز، 2) ایراندوست،3) مستقل، 4) دمکراتیک، 5) لائیک (سکولار) و فرای تعلقات سیاسی، دینی، موروثی، مکتبی، ایدئولوژیک، قومی، قبیله ای و .. باشد.».
اما جلوتر نوشته اید: توهم “امام”، “لنین”، “نادرشاه”، “رضا شاه” شدن و انفرادمنشی و برتری خواهی ایدئولوژک، قبیله ای، فرقه ای و دینی و .. از بیماری های مزمن در اپوزیسیون ایرانی هستند که چون سرطان همه پیکر آنرا فرا گرفته است. از اینرو تا هنگامی مردم زبان نگشایند و محترمانه سخنگویان قلابی شان را سر جایشان ننشانند، نمی توان پیش از به میدان آمدن مردم، به همبستگی ملی و همگانی از بالا، در اپوزیسیون مبتلا سرطان امید چندانی بست.».
ببخش دوم نوشته شما اقرار به این واقعیت است که.. ادامه
عنوان مقاله: 
دراز نای
نام: 
علی سعادت
نظر: 
داشتم این مستطیل نامه شمارا می خواندم وفکر کردم اگر شما بروید مناطق سیل زده وقصد
مثلا کمک داشته باشیدویک دفعه یادت بیادکه
راستی برای روحیه دادن به این مردم اگر یک جوک بگی چه میشود ایا ناراحت نمیشوند.بهرحال امتحانش بد نیست اگر هم ناراحت شدند یک عذرخواهی میکنی .
اما پرسش ...من فکر میکنم شما وامثال شما
در این مواقع است که ماهیت خودرانشان میدهید کسی که ذهنش درگیر سیل باشد .کسی که فکرش دنبال این است که این اوضاع اشفته
همچون یک بمب بسیار قوی ومخرب میماند وهر ان اتفاقی درحال رخ دادن است .ویا شاهد ورود
حشد....میباشد این ادم را میشود گفت بی خیال.
نیست .ولی اگرهمین شخص دنبال درازوکوتاه
میگردد چگونه میتوان گفت نسبت به مردم وکشورش بیتفاوت نیست ؟واصولا جهت تخریب
روحی دیگران اینجاست ویا مرض وغرض دارد وبس .خصوصا وقتی که سراغ لغت نامه هم میرود.

نام: 
آ. ائلیار
نظر: 
خبر « تهدید به ترور» دروغ است.
عنوان مطلب هم غلط قید شده.
اصل خبر در پیام شماره 12 مجاهدین چنین آمده که فاقد مورد تهدید است:
نام: 
کیانوش توکلی
نظر: 
كاملا درست مي گوييد، درست شد
عنوان مقاله: 
کاش روی خبر کار می شد و با ادبیات حکومت اسلامی بازتاب نمی یافت.
نام: 
اقبال اقبالی
نظر: 
کاش روی خبر کار می شد و با ادبیات حکومت اسلامی بازتاب نمی یافت.
عنوان مقاله: 
عنوان مقاله: طنز در هندسه..
نام: 
محسن کردی
نظر: 
ببین لاچین جون.. تلاش نکن خوشمزه باشی.. بهت نمیاد. نوشتارت بیشتر ترحم برانگیز میشه تا بامزه. شما دوسلار چه لذتی میبرید از این که از نوشتار این و اون سوتی بگیرید. آقای تبریزی نوشته در درازنای؟ میخوای خجالتش بدی که نیاد بنویسیه؟ شماها فکر میکنید با سوتی گرفتن و کرکری خوندن کسی میدان رو واگذار میکنه به شماها؟ راستش در درازنای تاریخ مثل شماها کم نبوده که بخوان اینجوری ... عه.. ببخشید من هم سوتی دادم از نای و نانای نای سخن آوردم .
ببین این انیرانی جان،... زبان در طول زمان تکامل پیدا میکنه. مردم هم همه به زبان مسلط نیستند. همه مثل شما این شانس و سعادت را نداشتند که زبان فارسی را به این خوبی فرا بگیرند یکیش خودم. می بینی که جمله بندی هام عشقی و غلطهای املایی هم که تا دلت بخواد دارم. دلیلش میدونی چیه؟
عنوان مقاله: 
چرا اولین فراخوان رضا پهلوی شکست خورد؟!
نام: 
بهنام منصوری
نظر: 
بنده در مقاله عرض نکردم مردم حشدالشعبی و سپاه را دوست دارند بلکه گفتم « اکثر مردم مناطق سیل زده، هنوز در حال زدودن گِل از خانه و کاشانه خود بودند و بدلیل شرایط سختی که داشتند، تفاوت نمیکرد چه کسی به ایشان کمک میکند، حشدالشعبی باشد یا فاطمیون افغانستان و یا حزب الله لبنان.»
نام: 
محسن کردی
نظر: 
البته با این نظر شما موافق نیستم که مردم به استقبال حشدالشعبی رفتند. شما وقتی گرفتار و در حال غرق شدن باشید دشمن تان هم دست کمک دراز کند ممکن است بگیرید اما این دلیل بر این نیست که او را دوست داشته باشید. ولی با بقیه نظرتان کاملا موافقم. فراخوان رضاپهلوی بسیار ناشیانه بود. محتوای این فراخوان آنچنان است که گویی ایشان لشگری را گوش بفرمان در ایران دارد. این که یا با پای خود از ایران بروید یا مردم ایران شما را بیرون میکنند خب نیاز نبود شما بیانیه و فراخوان بدید.. اگر انجام شدنی بود به وقتش انجام میشد. و من اینقدر از این فراخوان تعجب کردم که یاد جوک زمان جنگ افتادم: آخوند همشهری شمالی ما در مسجد داشت برای صدام خط ونشان میکشید که: این صدام اگر با زبان خوش رفت.. که رفت! اگر نرفت... پس کی میخواد بره!
نام: 
محسن کردی
نظر: 
اگر این خبر درست باشه اداره اطلاعات آذربایجان شرقی شکر زیادی خوردن. آخه تو مجاهد بگیری و ارشاد کنی و رها کنی؟ مگه میخوای پرنده وحشی شماره گذاری کنی؟ روسری ملت تو خیابون شل باشه سلاح و نیرو میارین که حجابتو سفت کن شماها مجاهد رها میکنین؟ یعنی بفهمین یارو مجاهده و قصدی داشته شماها بدون شکنجه، و انفرادی و سند و غیره قبل از هفت هشت سال رها کنید؟ مجاهد مغز خر خورده که سلاح بیاره تو کشور اونم در شرایطی که میدونه روحیه مردم چگونه هست؟ آغا.. از کنار هر خبری راحت رد نشید. اخبار مزخرف رژیم رو مسخره کنید و دست بندازید.
عنوان مقاله: 
طنز در هندسه..
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار...
چندی پیش کاربر آقای تبریزی معروف به درفش سرخ ستاره دار , کلمه (( دراز نای )) را در راجع به یک فیلم تخیلی استفاده کرد که مجبور شدم به فرهنگ لغت مراجعه بکنم تا معنی این کلمه را درک بکنم. معنی این اسم مرکب در فرهنگ معین یعنی «« طول »»...که در حال حاضر زیاد استفاده نمی شود ولی برای عرب زدائی از فرهنگ (( پارسی )) از طرف
انتر ناسیونالیست ها استفاده میشود.
خوب اگر طول و عرض یک مستطیل شکل را در نظر بگیریم , طول می شود « دراز نای » و عرض هم با این منطق می شود « کوتاه نای »... پس مساحت یک مستطیل شکل می شود ( دراز نای ضربدر کوتاه نای )..
اگر این منطق را دنبال بکنیم توصیف شکل های هندسی وا قعآ خوشمزه می شود.. مثلآ چون شکل دایره ضلعی ندارد, می توانیم بگوئیم (( گرد نای ))..و چون شکل مربع 4 متساوی الاضلاع است , پس می توان گفت (( نای نای نای نای
)). خوشمزه گی از اینجا شروع
عنوان مقاله: 
نظام تروریستی و مخالفان تروریست
نام: 
داور
نظر: 
نا گفته پیداست که نظام اسلامی از اغاز بنیاد کار خود را بر ترور نهاد . برای اولین بار در تاریخ ایران شیعیان قدرت را بدست گرفتند و به ارزوی دیرین خود جامعه عمل پوشانند بی انکه تجربه اداره یک کاروانسرا را داشته باشند .
اگاهان در همان زمان خطر مسلط ارتجاع دینی را گوشزد کردند که با حمله ناجوانمردانه چپ ایران روبرو شد .اینکه امروز نظام اسلامی در جهان تنها مانده است قابل پیشبینی بود .داوری درست این است که نه تنها نظام اسلامی را باید محکوم کرد بلکه مدافعان این نظام جهنمی شریک جرم نظام اسلامی هستند .ایجاد سپاه پاسداران از سوی چپ و همکاری آنها با نظام اسلامی به ادامه استبداد و به کشتار هزاران انسان ایرانی انجامید.
هدف چپ بهره برداری از ارتجاع اسلامی برای اهداف تروریستی دیگری بود .نه تنها چپ در رقابت خونین با نظام همکار تروریستها اسلامی شد بلکه سازمان رجوی با اقدامات تروریستی و همکاری با
عنوان مقاله: 
سایت فرهنگی فردوسی و سعدی
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار..
متاسفانه در سایت فرهنگی فردوسی و سعدی است که « عفت قلم » از بین میرود . ما ادب از آقای محسن کردی معروف به « پهلوان پنبه » که همه را میخواهد فیتیله پیچ بکند را بهتر می آموزیم. شما تا زمانی که در داروخانه (( ادار )) نکنید , وطن پرست نیستید.
کنـــــم ادرار در دوا خــــانه من همیشـــــه ...
بنـــــــازم ســــلطنت را از بــــن و ریشـــــــه...
اگـــر چـــه مــــن ببـــاشــــم پهــــلوانــــی ز پنبـــــه.....
می انــــدازم گـــردن هـــای (( دوســــلار )) را با گرز و تیشــــــه...
پوریای ولی پشت و پناه پهلوانان باشد..
عنوان مقاله: 
پاسخ به سازاخ
نام: 
محسن کردی
نظر: 
سازاخ جان.. شما اگر توانایی و درک یک جوک رو نداری مشکل از شماست. مرسی که به من آموختی که داروخانه جای شاشیدن نیست.
اما از یک اعترافت خیلی حال کردم... این که خودت رو جزو ایران میدونی. گفتی توکلی رو قانع کنم که اینجا رو تبدیل کنه به فارس گلوبال. نه عزیز.. اینجا ایران.. ایران... ایران... زنده باد ایران، پاینده ایران.... گلوبال است... ایرانگلوبال و شما هر روز به این سایت سر میزنید و سر به آستانه ایران.. ایران... ایرانگلوبال می سایید. من واقعا اگر اینقدر نفرتی که شما از فارسها و ایرانی ها دارید را میداشتم عارم میشد پا اینجا بگذارم. اما چیزی که شما دوسلار ها ندارید ننگ و عار است..
نام: 
محسن کردی
نظر: 
شما پنج نوع نگرش چپ را طرح کردید که هرکدام کلی نکات افتراق دارند. در آخر نتیجه گیری میکنید که:
«بخش دیگری از چپ خود را در کوران داغ تاریخ سیقل داده و بر اساس مطالعات و تجربیات آموخته از تاریخ معاصر، تحلیل مشخص از شرایط ویژه اقتصادی، سیاسی، طبیعی و اجتماعی جهانی و منطقه ای بر رادیکالیسم دموکراتیک و آزادیخواهانه چپ با سمتگیری سوسیالیستی بعنوان مناسب ترین آلترناتیو پاسخگوی مشکلات جهانی و کشوری ایستاده و حرکت میکند. ». بسیار خوب. شما برای پیاده کردن این «مناسب ترین آلترناتیو پاسخگوی مشکلات جهانی و کشوری (ماشالله چه دامنه مطالبات جهانی هم دارید! خوبه اصلا کسی از وجودتان هم خبر نداره) کدام نیرو را در اختیار دارید؟ چند نفر هستید؟ یک زنگی به ایران بزنید از پسرخاله و در و همسایه بپرسید از این حرفهای شما سر در می آورد؟ آیا حاضر است در
عنوان مقاله: 
فرافکنی راببینید
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام _ همه دوستان واقفید،که طی سالیان درازوخصوصن اززمان حاکم شدن پان فارسهاباروی کارآمدن رضاپالانی تاکنون اگرمیخواستند،به عرب هاتوهین کنند،میگفتند،ملخ خور.
نگوکه غذای خودفارس ها درکرمان ویزدواستان جعلی فارس (قاشقایی ) ودیگرمناطق فارس نشین ملخ خوری کارخودشان بوده است.
فرافکنی وپررویی به این میگویند.
عنوان مقاله: 
بازهم سانسور
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام _من جوابی به این بی نام نوشته بودم آقای بی نام مسئول کامنت، چراآنرا حذف کردید؟
وقتی یک بیمار فاشیست که همه بربیماری نژادی فاشیست هاواقفند،حتی درآلمان وایتالیا که خاستگاه این تفکرمیباشد،
صاحبان این تفکرراکنترل می کنند،شماچرانوشته های این بی نام فاشیست راچاپ کرده ؟ولی جواب های داده شده رابلکل حذف میکنید؟
این بیمارفکری پشت سرهم به آقای لاچین ودیگر چالشگران تورک توهین میکند،شماچاپش میکنید.
نام: 
سازاخ
نظر: 
آقای کردی گرامی، این جوک انتزاعی چندش آور تتلوئی داروخانه شما، نماینگر فرهنگ غنی طرفداران شازده سوپرمن می باشد!! آخه در کجای دنیا دیده شده که کسی اینقدر بی فرهنگ باشد که در داروخانه ادرار کند، اگر شما این جوک را بزبان انگلیسی به یک نفر اروپائی تعریق کنید، از تعجب شاخ در می آورد، آنوقت شما با این فرهنگ نوشتاری انتظار دارید که آقای توکلی همه ترکها را در این سایت قلع و قمع کند، هر موقع شما توانستید آقای توکلی را قانع کنید که نام سایت ایران گلوبال را به فارس گلوبال تغییر دهد، قطعا ما آزربایجانی هم خودمان را ملزم به حضور در این سایت نخواهیم دید، شما که تصمیم دارید پستهای مهم امنیتی در حکومت آینده شازده سوپرمن داشته باشید، بهتر است بجای تلف کردن وقت گرانبهایتان در این سایت، از حالا سعی کنید طرز ناخن و اطو کشیدن و کابل از زیر پا را یاد بگیرید، البته اینها دیگر خیلی قدیمی شده، می توانید در
نام: 
محسن کردی
نظر: 
سازاخ، چرا از بحث فرار میکنی؟ شاید هم خودت متوجه نیستی که داری از بحث فرار میکنی. نوشتی اپوزیسیون محترم به ترکها گفته خر نشید من گفتم کجا اپوزیسیون همچه چیزی گفته؟ سازمان فدایی؟ مشروطه خواهان؟ راه کارگر؟ اصلاح طلبان داخلی؟ میدونم که بازهم جواب نداری و یه حرف دیگه میزنی اخه دفعه اول نیست از جواب فرار میکنی. قبول کن سوتی دادی رو هوا یه چیزی پروندی برای همین هم نام واقعیتو پنهان میکنی. در مورد اون کاریکاتور که سوسکه گفت «نه منه» و ملت ریختن تو خیابون که توهین شده بهشون بازهم حکایت قربون چشمای بادومیت هست. در آذربایجان ازاد شما وقتی در یک کاریکاتور سوسکه میخواد حرف بزنه دیگه نمیگه نه منه؟ به فارسی حرف میزنه؟ کاریکاتورهای آذری زبان ترکی بلد نیستند؟ ما و شما و دوسلار همه میدونید که قضیه سوسک و نه منه و این چیزا بهانه است. حکایت مردی است که میرفت داروخانه میگفت آقا هندوانه دارید؟ با تعجب میگفتن
عنوان مقاله: 
به لاچین در مورد نوع نوشتار
نام: 
محسن کردی
نظر: 
چرا لاچین جان.. شاعران وطن پرستی که از جمله فردوسی در دفاع از ایران و به کوری دشمنان ایران و زبان فارسی بسی رنج برد بدین سال سی حتما از کار من خوششون میاد که با مشت محکم زدم تو دهن اون دیوانه های ساکن دیوانه خانه بد دهن کرمکی حرامزاده بیوطن. و شما هم دقت کن از این ببعد سوتی ندی چون یه وخ کردی اینجا نشسته مچتو میگره پیش دوسلار خجلت زده میشی. راستی شماها هنوز یک سایت ترک گلوبال برای خودتون درست نکردید؟ چی گفتی؟ درست کردید مگس پر نمییزد؟ آها.. اشکالی نداره.. با دوسلار همچنان اینجا مشغول اذیت و آزار باشید. ما ایرانیان سخاوتمندیم. در حد ساده انگاری اگرنه مثل سایت گویا پس گردنی سهم شما بود نه جایی برای توهین به دیگران. چی؟ من هم همینجا توهین کردم؟ البته! اما به آنها که شایسته اش بودند. وانگهی، کسی کرم میریزد و شم