گوناگون

برای مبارزه با جمهوری اسلامی ما نیاز به هم آوایی داریم ‌و جنبشی سازنده که بتواند به جبه ‌ای ملی تبدیل گردد . با وضع آشفته اپوزسیون ما پس از ۴۲ سال سردرگمی باید عادت زشت بدگویی کنار گذاشته شود. توجه بفرماید که بدگویی کوبیدن افراد است، در حالیکه انتقاد به کار افراد توجه دارد و نه به شخصیت افراد.

فائزه هاشمی رکورد زد و بیش از 30 هزار نفر ؛به 600 سئوال پاسخ داد

دیشب خانم فائزه هاشمی بیش از شش ساعت در کلاب هاوس( در دو اتاق هشت هزار نفری ) بطور زنده و بدون سانسوربه بیش از 600 سئوال پاسخ داد . همچنین این برنامه همزمان در شبکه اجتماعی مثل اینستگرام ، تویتر و کانال یوتوبی بصورت لایو پخش شد . در این برنامه فائزه هاشمی اعلام کرد که در انتخابات شرکت نمی کند ؛ چون بی فایده است.
انتشار از: 
وضعیت هشدارآمیز بحران بیکاری زنان و تاثیر آن بر روسپیگری
طی سال‌های اخیر شبکه‌های تن‌فروشی تحت امکانات فضای آنلاین گسترش پیدا کرده است. این شبکه‌هایی که مرتباً از زبان مقامات مسئول «غیرقانونی» خوانده می‌شوند، بر بستر بهره‌کشی از کارگران جنسی ارزان قیمت در حال رشد و فزونی هستند.
اگر این شعار ها و و فراخوان ها و تبلیغات جدید مجاهدین خلق حول « جمهوری دمکراتیک» که ناشی از مواضع و اقدام رضا پهلوی است اصالت و مشروعتی داشته باشد، و به « آری به جمهوری مکراتیک» بدون بکار بردن همیشگی پسوند اسلامی باور داشته باشیم بنابراین در قدم نخست اساسأ نباید شاهد مفاد فوق در بیانیه شورا باشیم، زیرا که این بیانه تمام دعاوی شورا و مجاهدین خلق را زیر سوال برده و آنها را به اوّلین انکار کنندگان اصالت و مشروعیت این ادعا و بیانیه خود بدل ساخته است.
انسانى كه دائم شك مى كند ، خود را با انديشه هايش يكى نمى داند . چون ميداند ذهن او تا چه حد خطا كار است ، و بين ذهن و حقيقت نسبى چه دره ى ژرفى وجود دارد كه بايد با توليد آگاهى مدام پرشود و هيچگاه پر نميشود .
براى يافته هاى خود قفس آهنين نمى سازد ، آنرا رها ميكند ، تا در تعامل و گفتگو با يافته هاى ديگران ، صيقل بخورد ، بزرگتر شود ، تغيير يابد ، تا دوباره مورد ترديد واقع شود و دوباره توليد آگاهى نو .
سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل می‌گویند جمهوری اسلامی ایران قصد دارد از طریق شبکه‌های اجتماعی، به اسرائیلی‌های خارج از این کشور آسیب بزند. جروزالم پست روز دوشنبه به نقل ازموساد، سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل و شین بت، سازمان اطلاعات و امنیت داخلی آن کشور، این موضوع را اعلام کرد.

پس از کنکورد دیگر هواپیمای مسافربری مافوق‌صوت ساخته نشده است. اکنون هواپیمایی با سرعت بیشتر از کنکورد آماده آزمایش است. در صورت موفقیت، این هواپیما قادر خواهد بود دورترین فاصله کره زمین را در عرض سه ساعت طی کند.
دانشمندان فعال در ارتش آمریکا، در قالب تیمی به رهبری دکتر کیوان مجرد، در حال آزمایش نهایی بر روی واکسنی هستند که نه تنها از پس تمامی انواع جهش‌یافته ویروس کرونا برمی‌آید، بلکه می‌تواند از تمامی همه‌گیری‌های آینده ویروس‌های هم‌خانواده با کووید-۱۹ نیز جلوگیری کند.

ژاله و کیانوش توکلی در باره سخنان علی مطهری ؛ مسیح علینژاد و رابطه اسلام ستیزی با راسیسم

در این برنامه که بطور زنده از فیسبوک پخش شد ابتدا ژاله توکلی نقدی بر صحبت های اخیر علی مطهری در کلاب هوس را طرح کرد و سپس کیانوش توکلی در باره مسیح علینژاد ودر باره نقش ؛ میزان نفوذ و تاثیر او برجنبش عملا موجود زنان ایران گفت و در ادامه برنامه نقدی شد بر نظرات ژاله توکلی و اینکه "آیا بین اسلام ستیزی و راسیسم رابطه وجود دارد؟ که ژاله به دفاع از خود پرداخت:
انتشار از: