آزادی بیان،خطوط قرمز و صفحه بندی ایران گلوبال (ویرایش جدید)

در این فایل صوتی  به نکات  آئینامه ای ، فنی ، خطوط قرمز  ومرزهای ما برای آرادی بیان  اشاره شده است  که آگاهی آن توسط نویسندگان و همکاران ایران گلوبال موجب  بالا رفتن  کیفیت کاری ، کاهش بد گمانی ها و  درگیری های درونی  خواهد شد. دوستان عزیز  لطفا فایل  صوتی را به دقت  گوش کنید و نظرات اصلاحی و یا انتقادی خود را با ما در میان بگذارید (ویرایش جدید):

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
من کسی را رزیمی نخوانده ام .این شیوه دیگه نخ نما شده است هر کسی که با کس دیگری اخلاف پیدا می کنه ، متوسل به این شیوه احقمانه می شود . اینجانب تنها کاامنت لیدا افشار را به خاطر توهین به یکی از همکارانم ، عدم انتشار زدم . واکنش ایشان تهدید به افشاگری بود و منهم ای دی ایشان را بلوک کردم . خوب با« تهدید» نمی شود همکاری کرد. داستان همین بود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب آقاي كيانوش توكلي شايد اين نوشته هاي مرا منتشر نكنيد اما من تا كنون هيچ كامنتي در ايران گلوبال نمي گذارم اين اولين بار است و اخرين بار هم خواهد بود اما چندان هم كه دم از دموكراسي مي زنيد قبول ندارم من در فيس بوك با نوشته هاي اين خانم به قول شما و دوستان شما كه آقاي ليدا افشار هست مي خوانم و اينجا هم نوشته هايش را خوانندم ايشان يك نفر ناسيوناليست بود اما توهين نمي كرد مگر اينكه به ايشان توهين كنند كه بدجوري هم قاطي مي كرد . اما معلوم نشد در موضوع خانزاده وقتي ايشان به قول شما توهين كرد به چه كسي توهين كرد آيا به خاطر نوشته هايش در فيس بوك عليه شما ممنوع نشد ؟؟ اگر به فرض ايشان از سوي رژيم جمهوري اسلامي بود از نوشته هايش من كه اينجور برداشت نكردم كه قصد افتراق در اينجا داشته است حالا من نمي دانم شما چطور برداشت كرديد اما برخي نوشته هايش در مورد شخص شما جاي سوال دارد؟
عدم انتشار شده: 
false