گزارشات سیاسی


انتشاروسیع عکس ها ،ویدئو ها ومصاحبه ها از خیزش اخیر مردم عمدتا جوانان یکبار دیگر از تمامی افرادی که به عنوان اپوزیسیون چه در درون یک تشکل سیاسی وچه فعال سیاسی فعالیت می نمایند طلب می کند تا حد ممکن با دقت و کنار هم نهادن ودیدن حوادث و آن چه که گذشت نگاهی عینی تر ، عمیق تر ودقیقتر به این میدان داران جدید داشته باشندودر جستجوی ریشه ومجموع عواملی که دست به دست هم
هر اعتراض مردمی، در فرهنگ رژیم آخوندی توطئه خارجی است
رفتار رژیم آخوندی تهران، در درون و بیرون ایران، چنان است که گویی همین اکنون انقلاب جریان دارد. هر حرکت مردمی حتی اگر برای خواسته‌های اجتماعی و یا در اعتراض به فساد باشد، در فرهنگ این رژیم، توطئه‌ای است که از آستین دشمن بیرون شده است.


ژ
دستور رهبر جمهوری اسلامی برای شهید محسوب شدن شماری از کشته‌شدگان اعتراضات آبان ۹۸ و پرداخت دیه به شماری دیگر یادآور دستور مشابه حکومت در مورد کشته‌شدگان حوادث سال ۸۸ است.

خیزش آبان بارور انقلاب دیگری است
در این گفتگوها به پیامدهای خیزش آبان و وظایف اپوزیسون خارج از کشور پرداختم. درگفتگو با رادیو فردا درباره مرز خشونت‌پرهیزی در برابر سرکوب خونبار گفتم معترضان در مواجهه با سرکوب خونبار باید چه کنند و مرز خشونت‌پرهیزی و رواداری برای معترضان کجاست؟ آیا در حرکات اعتراضی مسالمت‌آمیز خشونت دفاعی از خود جایز است و اساسا آیا حرکات خشونت‌پرهیز امکان موفقیت را در مقابل قدرت قهر و سرکوب دارد؟
علم، وزیر دربار در خاطرات خود نظر شاه درباره نا آرامی های دانشگاه راچنین نقل کرده :تو و علیاحضرت معتقد هستید که بر اثربدرفتارى گارد دانشگاه این پیش‏آمد شده ، باید خیلى ساده لوح باشید که با یک انحراف کوچک گارد کار را به این‏جاها کشانده شود …چه طور در دانشکده کشاورزى، پلى‏تکنیک و دانشکده فنى دانشگاه تهران از همه جا بیشتر عناصر مخرب یافت میشود ؟!کار از جاهای دیگری هدایت میشود و جلو آن را خواهیم گرفت.

تظاهرات امشب انجمن Free Iran در مقابل پارلمان دانمارک در کپنهاگ

انجمن ایران آزاد دانمارک برای حمایت از خیزش مردم ایران در آبان 98 و همچنین برای محکومیت جمهوری ضد بشر اسلامی ایران ، اکسیونی را مقابل مجلس دانمارک برگزار کرد این انجمن خطاب به ایرآنیان:
- برای همبستگی با مبارزات مردم به ستوه آمده ایران
- برای آزادی زندانیان سیاسی و دستگیر شدگان اعتراضات آبانماه
- برای همدردی با خانواده های جانباختگان اعتراضات آبانماه
- برای رسواتر ساختن چهره ی ستمگر و درنده خوی حکومت اسلامی
و برای جلب حمایت سیاستمداران و افکار عمومی در دانمارک گرد هم امدیدم
انتشار از: 
علی مطهری می گوید طرح گران شدن بنزین را دولت با اصرار علی خامنه ای اجرا کرده است
منابع خبری در ایران به رادیو پیام اسرائیل گفته اند که به دنبال حملات مسلحانه ماموران حکومتی به سوی تظاهرکنندگان، خرید و فروش اسلحه قاچاق در بین شهروندان اغاز گردیده و مرتبا بالا می رود. ابراز نگرانی شده که با شدت گرفتن این روند، ممکن است خیزش مردمی بعدی در ایران، جنبه مسلحانه بگیرد.

آگاهان می گویند که منبع اصلی تامین اسلحه، دلالانی است که با