انگیزه ، اهداف، مشکلات، شبکه های اجتماعی وشکاف نسلها(ویدئو)

بهمن قاضی: « رسانه» سایت تصویری  در مصاحبه خود  با  کیانوش توکلی ؛ از انگیزه راه اندازی سایت ایران گلوبال؛  نقش و تاثیر شبکه های اجتماعی ، شکاف نسل ها، مشکلات روزانه سئوالاتی را طرح کرد ، همچنین کیانوش از  گذشته سیاسی ـ تشکیلاتی خود و از تجربه های دیروز و امروز سخن میگوید...

كيانوش در باره دور دوم  زندكي سياسي مي نويسد:

-در سال 1992 با «مجله فرهنگی _ سیاسی مهاجر»  در دانمارک همکاری کردم و در سال 1995 کمیته دانمارکی دفاع از حقوق بشرمردم ایران (DKIR) را تاسیس کردم و نشریه ای با نام «پژواک» به دو زبان دانمارکی _ فارسی را که به مسایل حقوق بشری اختصاص داشت با نسخه های کاغذی منتشر ساختم .

 -از سال 1997 تا سال 2004 به جمع بندی اشتباهات گذشته پرداختم و طی ده مقاله در سایت های سیاسی منتشر شد(5)  از مبارزه مسلحانه به دمکراسی هم تاکیتک و هم استراتزیک رسیدیم .

 در طی این سالها  همچنین جرء اولین وبلاگ نویس ها بودم و دو وبلاگ  (  شکاک / وبلاگ آینده)  منتشر کردم

- در سال 2001  اتاق پالتاکی  اتاق فرهنگ گفتگو را  تاسیس کردم. در فاصله 12 سال  بیش از 700 برنامه ؛ با موضوعات فراوان و متفاوتی  را به بحث گذاشتیم و صد ها سخنران دعوت  کردم  که  سخنرانی اغلب انها بصورتفایل صوتی در نت و شبکه های اجتماعی انتشار یافت . - در سال 2004 سایت ایران گلوبال را با دیدگاهای آینده نگری و گسترش آزادی بیان، به تنهایی راه اندازی کردم و در ادامه چند سالی است که سایت بشکل مشارکتی اداره می شود.

-از سال 2006 تا 2010  سایت فرهنگ  و هنر که به مطالب ادبی و هنری اختصاص داشت ؛ تاسیس کردم 

- سایت ایران گلوبال تی وی  که  تا کنون 152 ویدئو کلیب + حدودیکصد  ویدئو کلیب  youtube در مجموع نزدیک به 240  گزارش ویدئویی شامل گزارش و مصاحبه های اختصاصی را تهیه و تنظیم کرده ام 

 
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.