گروه هکری بلک ریوارد فیش حقوقی مدیران خبرگزاری فارس را منتشر کرد
اخبار کوتاه جنبش انقلابی
02.12.2022 - 08:52

 

ساعتی ۳۰۰ تومان می گیرم و مردم را کتک می زنم

 

«نبش قبر و خاکسپاری مجدد معترضی که نیروهای امنیتی در ایذه دفن کرده بودند»

ویدیوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به «نبش قبر و خاکسپاری مجدد» معترضی ایذه‌ای است که توسط ماموران امنیتی و بدون اطلاع خانواده‌اش به خاک سپرده شده بود.یک منبع مطلع به بی‌بی‌سی گفت که حامد سلحشوری ۲۲ ساله اهل ایذه در دهدز دستگیر شده و چند روز بعد زیر فشار شکنجه جانش را از دست داده است. تصاویری از این خاکسپاری را در این ویدیو ببینید و روایت این منبع مطلع را بشنوید.

Social embed from instagram

 

 

 

گروه هکری بلک ریوارد فیش حقوقی مدیران خبرگزاری فارس را منتشر کرد

مهسی امینی

گروه هکری بلک ریوارد که هفته گذشته خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران را هک کرده و اسنادی از جمله فایل صوتی جلسه مدیران این خبرگزاری با مقام‌های امنیتی را منتشر کرده بود، روز پنجشنبه به افشای فیش حقوقی مدیران ارشد این خبرگزاری اقدام کرد.در میان این اسنادی وجود دارد که بلک ریوارد می‌گوید فیش حقوقی عباس درویش توانگر، قائم مقام خبرگزاری فارس؛ حبیب الله ترکاشوند؛‌ پیام تیرانداز، مدیرعامل این خبرگزاری نزدیک به سپاه پاسداران است.تصویر این پست یکی از اسنادی است که بلک ریوارد روز پنجشنبه در کانال تلگرامی خود منتشر کرد و آن را متعلق به یکی از مدیران ارشد خبرگزاری فارس عنوان کرده است.

بی‌خبری از وضعیت مهدی امیرپور در زندان

مهدی امیرپور

 

همسر مهدی امیرپور، روزنامه‌نگار ورزشی بازداشت شده در روزهای اخیر نسبت به وضعیت «سلامت» او ابراز نگرانی کرده است.

صدف فاطمی در حساب توییترش با انتشار عکسی از همسرش نوشته است که «۵ روز از بازداشت همسرم مهدی امیرپور گذشت. به جز همان تماس نیمه شب اول، تماس دیگری نگرفته» است.

خانم فاطمی در ادامه نوشته «همچنان از وضعیت او بی‌خبرم و برای اطمینان از سلامتی‌اش انتظار می‌کشم. نگرانم و چشم انتظار در بی‌خبری مطلق!»

مهدی امیرپور، روزنامه‌نگار ورزشی و مدیر روابط عمومی دیجی‌کالا یکشنبه ۶ آذر توسط «ماموران وزارت اطلاعات» در منزلش دستگیر شد.

نامه انتقادی جمعی از دانشجویان هنرهای تجسمی به استادان دانشگاه

جمعی از دانشجویان هنرهای تجسمی دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به اساتید این دانشگاه نسبت به سکوت آنها در قبال وقایعی که بر دانشجویان می‌رود انتقاد کردند.

به گزارش شوراهای صنفی دانشجویان کشور در این نامه دانشجویان خطاب به استادهایشان نوشته‌اند: «سکوت عامدانهٔ شما نسبت به وقایع اخیر در نهاد دانشگاه دارای چنان بار سیاسی‌ای است که شانه خالی کردن از آن در آینده برایتان میسّر نخواهد شد، چنان که برای ما نیز.»

دانشجویان نوشته‌اند: «می‌بینید که مشروعیت منزلت استاد و دانشجو تا چه حد در هم تنیده است و با این حال هیچ از آن دم نمی‌زنید.»

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما