اخبار

دادگاه اسدالله اسدی نفر سوم سفارت ایران در وین، و هم‌دستانش که به تلاش برای بمب‌گذاری در گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین خلق در پاریس در ژوئن ۲۰۱۸ متهم هستند، جمعه ۲۷ نوامبر/ ۷ آذر در شهر آنتورپ بلژیک برگزار می‌شود. آنتورپ
یک گروه ناظر بر تحولات سوریه روز پنجشنبه ششم آذرماه اعلام کرد در حمله هوایی احتمالی اسرائیل به اهدافی در استان دیرالزور واقع در شرق سوریه دست‌کم ۱۹ شبه نظامی مورد حمایت ایران کشته شده‌اند.

پیروز واقعی در جنگ قره باغ کیست؟

وطن ارزش انسانیست که در ان خاک و از ان خاک سهم برابر دارد.وطن خاک نیست ،مرز نیست.مفهوم وطن حس مشترک همه انسانهاییست که در تاریخ مشترک با خون مشترک گشته است.وطن من اواز فریاد از درد مشترک و رنج مشترک است.وطن من هستی انسان تحت ستمیست که اسیر مرز و تقدس و حاکمیت سلطه گران گشته استوطن شما کجاست؟.
انتشار از: 
شورش بیش از ۹۰۰ زندانی در زندان مرکزی ارومیه
خبرهای رسیده حاکی از شورش بیش از ۹۰۰ زندانی در زندان مرکزی ارومیه است. زندانیان پس از خودسوزی یک زندانی بنام حجت کاظم نژاد و در اعتراض به وضعیت فاجعه بار این زندان دست به شورش زدند.
تجربه دولت بختیار در انقلاب بهمن ۱۳۵۷

ویراستاران: حمید اکبری، آذر خونانی اکبری
ناشر: انتشارات فروع (کلن آلمان)
۴۳۰ صفحه، قطع وزیری، جلد گالینگور
آرایش صفحات: ماریا وارطانیان

نزدیک به یازده سال پس از برگزاری یک کنفرانس علمی در دانشگاه "نورث ایسترن ایلینوی" شیکاگو، اکنون برآیند ماندگار این کنفرانس در کتابی با عنوان "تجربه دولت بختیار در انقلاب بهمن ۱۳۵۷" به همت حمید اکبری و آذر خونانی اکبری از سوی انتشارات فروغ در کلن آلمان روانه بازار کتاب شده است.
مقام‌های تایلندی تایید کردند ٣ ایرانی که در ازای آزادی کایلی مور گیلبرت آزاد شده‌‌اند، همان‌ها هستند که به اتهام توطئه ترور دیپلمات‌های اسرائیلی در تایلند محکوم شدند: سعید مرادی، محمد خزاعی، مسعود صداقت‌زاده.در تصویر بالا، خزایی، مرادی و یک همکار دیگرشان، چند روز قبل از انفجار در یک روسپی‌خانه در پاتایا دیده می‌شوند. پس از انفجار از گروهی از روسپیان بازجویی به عمل آمد و این عکس از گوشی موبایل یکی از آن‌ها به دست آمد. اطلاعات به دست آمده از این روسپیان کمک زیادی به پیشرفت تحقیقات داشت.

دولت‌ها برای کسب مشروعیت و یا حداقل مقبولیت، نیازمند تحققِ نیازهای اولیه مردم خود هستند. بنابراین، از خود دائما دو سوال می‌کنند:

۱) چگونه به منابع جدید درآمد برسیم؟ و
۲) چگونه به فن‌آوری برتر دسترسی پیدا کنیم؟
کارشناسان داخل در گفت‌وگو با یورونیوز
در حالی که ۵۴ روز تا پایان ریاست جمهوری دونالد ترامپ باقی مانده، احتمال اقدام نظامی ایالات متحده آمریکا علیه ایران به عنوان آخرین برگ از پرونده فشار حداکثری دولت ترامپ به حکومت ایران همچنان مطرح است.