اخباردو شب پیش، اندک زمانی پس از درگذشت ایرج پزشکزاد، نویسنده رمان "دائی جان ناپلئون" که ناصر تقوائی از آن موفق ترین سریال تلویزیونی را ساخت و در حقیقت دائی جان ناپلنون پزشکزاد را معروف کرد، یک صدای مشکوک در غرب ایران (حوالی همدان) شنیده شد.
داستان دائی جان ناپلنون، با یک صدای مشکوک در یک میهمانی خانوادگی آغاز شد. درست در زمانی که دائی جان ناپلنون که بزرگ خانواده بود، از فتوحات ناپلئون و شرکت خودش در جنگ با "ممسنی ها" تعریف می کرد …..

چرا خامنه ای دستو شلیک به هواپیمای اوکراینی داد و چرایی مرگ آبتین

تقی رستم‌وندی، معاون وزیر کشور ایران و رئیس سازمان امور اجتماعی، گفته است"میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور" در حال افزایش است. رئیس سازمان امور اجتماعی ایران در یک گردهمایی گفته است که "شاخص میل به اعتراض از نشان‌گرهای مهم است. این اعتراض می‌تواند در قالب رفتارهای هنجارشکنانه یا کج‌روی خود را نشان دهد. از سوی دیگر ظرف سالیان اخیر با افزایش فشار اقتصادی و معیشتی تاب‌آوری مردم کاهش پیدا کرده است".از طرف دیگر طرح عمدی بودن سرنگونی هواپیمای اوکراینی
انتشار از: 

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به انتشار خبر ملی ‌شدن اینترنت توسط چینی‌ها

در حالی که طرح صیانت از فضای مجازی و ایجاد اینترنت ملی با مخالفت‌های بسیاری روبه رو شد، اما به نظر می‌رسد، براساس سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین، چین اینترنت ملی ایران را راه‌اندازی می‌کند.
انتشار از: 
نخستین جلسه دادگاه فرج الله کعب ملقب به حبیب اسیود از رهبران جنبش «‌حرکت النضال» روز سه‌شنبه ۲۸ دی‌ماه در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران برگزار شد. او در دادگاه متهم به فساد فی‌الارض از طریق تشکیل و اداره گروه «حرکت النضال و طراحی و اجرای عملیات‌های تروریستی و تخریب اموال عمومی» شد.

خانواده 4 قربانی پرواز 752 : فرماندهان سپاه را به محاکمه می کشم

‏عباس صادقی که چهار عضو خانواده‌اش را در سرنگونی ‎ هواپیمای اوکراینی از دست داده بود در دومین سالگرد این فاجعه موضوع عمدی بودن سرنگونی را طرح و محاکمه حسین سلامی،امیرعلی حاجی‌زاده و محمد اسلامی را با صدای بلند اعلام کرد
انتشار از: 
تجمع دانشجویان دکتری تخصصی علوم پزشکی در تهران و شیراز در اعتراض به تبعیض و دستمزدهای ناچیز
دانشجویان دکتری تخصصی علوم پزشکی در شهرهای تهران و شیراز دست به تجمع زدند. این دانشجویان خواهان افزایش حقوق و اعتراض به حقوق‌های ناچیز و تبعیض میان دستیاران بالینی و تخصصی شدند.
این دانشجویان خواستار یکسان سازی حقوق دستیاران بالینی و دستیاران تخصصی (PHD) می‌باشند. دانشجویان دکتری تخصصی بارها برای حقوق برابر و از بین بردن تبعیض‌های غیرقانونی و بهره‌کشی از کار و زحمت‌شان، دست به اعتراض زده‌اند.

بنا بر گزارش ها، دادگاهی در استان مازندران با استناد به "فتوای مراجع تقلید" مبنی بر "مشروع نبودن اموال بهائیان" حکم داده است که ملک شیدا تائید، شهروند بهائی ساکن شهرستان قائمشهر، به نفع "ستاد اجرائی فرمان امام" مصادره شود.