اخبار

پدر کیمیا علیزاده گفت: همسر دخترم در همان روز خواستگاری ما را در جریان مهاجرت قرار داد و آنها قصد ندارند به کشور بازگردند.

قاسم سلیمانی و جبهه ملی در گفت و گو با فرزین بستجانی

فرزین بستجانی در ارتباط با مقاله "من دیگر مصدقی نیستم، روایت یک کناره گیری، اطلاعیه وحید فرخنده" به تشریح سیاست جبهه ملی و شرح جنایات های قاسم سلیمانی در سوریه و عراق پرداخت :
انتشار از: 
بعد از بگو مگويى اجازه دادند . سرپرست دادسرا ، اقاى ناصرى جلسه داشتند به انتظار نشستم ، مسئول دفترشان با لهجه شيرين شمالى اما با ترشرويى گفتند : ايشان شما را نمى پذيرند . اقايى كه به من كمك كرده و مرا بالا برده بود به ايشان اشاره اى كرد و من به انتظار نشستم.

اوضاع سیاسی. ایران. در گفت و گو ی با سیامک نادری

سیامک نادری فعال سیاسی در این گفت و گو ابتدا در باره کنفرانس داووس و سپس خاطرات و مشاهدات خود از زندان گو دهشت کرج در ارتباط با حمید عباسی که اینک در بازداشت پلیس سوید است -را شرح داد وی همچنین در باره سلیبریتی ها ، سقوط هواپیمای مسافربری و در پایان راجع به اتحاد و موضوع رهبری داخل وی یا خارج از کشور و.... نظراتش را بیان داشت:
انتشار از: 
«نگرانی حکومت از تظاهرات مخالفان رژیم و یا احتمال روبرو شدن با آمریکائیان، علت اصلی لغو سفر ظریف بود»
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که تیم‌های استقلال و شهرخودرو به جای ایران باید در امارات مقابل نمایندگان کویت و بحرین بازی کنند.

سایت رسمی این کنفدراسیون برنامه مسابقه شهرخودرو و استقلال با حریفان بحرینی و کویتی خود را در سایت خود قرار داده است.
علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: پیش بینی می‌شود ایرانی‌ها ۳۰۰ میلیون دندان پوسیده داشته باشند که اگر همه دندانپزشکان کشور به کار گرفته باشند، باز هم نمی‌توان اقدام مناسبی انجام داد. وی افزود در سال ۹۷، ۲۳ درصد از هزینه‌های سلامت که از جیب مردم پرداخت شده است، مربوط به خدمات دندانپزشکی بوده است.
احمد حمزه نماینده کهنوج و عضو هیأت رئیسه کمیسیون صحت در مجلس گفته است به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم. وی افزود: همه کرمانی‌ها سرباز حاج قاسم هستند و اگر همه ما شهید شویم هیچ ابایی نداریم
تقریباً تا الان منتفی
در وهله نخست بحث نقص فنی و یا اشتباه انسانی در کادر پروازی مطرح بود، همچنین خرابکاری سایبری و جنگ الکترونیک یکی دیگر از گمانه‌زنی‌ها بود، از سوی دیگر یکی دیگر از مسائلی که باید بررسی می‌شد اینکه آیا منشاء این سقوط خرابکاری داخلی و خارجی بوده است و در نهایت یکی دیگر از گمانه‌ها اینکه آیا اشتباه انسانی در سامانه‌های پدافندی باعث این سانحه شده است یا خیر.احتمال جنگ الکترونیک و هجوم سایبری در این حادثه به عنوان یکی از مباحث مطرح شد که تقریباً تا الان این موضوع منتفی است مگر آنکه در آینده اطلاعاتی در
مرکز آمار ایران طی گزارشی که روز سه‌شنبه، اول بهمن‌ماه، منتشر کرد، تورم ۱۲ ماهه منتهی به دی‌ماه گذشته را ۳۸.۶ درصد اعلام کرد.