اخبار

شبنم نعمت زاده، دختر و یکی از اعضای مافیای اقتصادی خانوادگی محمدرضا نعمت زاده (مقام قدیمی و فاسد جمهوری اسلامی و وزیر پیشین صنعت)، است و سید امیر بارانی بهبهانی (وثیقه گذار)، پسر سید معین بارانی بهبهانی، مالک شرکت «معین موتور»، می باشد که به «سلطان پورشه»ی ایران شهرت دارد!
حمید آصفی در 139 امین مقاله زنجیره ای خود پیرامون سیاست های اعلامی و سیاست های اعمالی در سیر وقایع پر تحول و تنش زای روز های اخیر میپردازد.

ابولفضل محققي :پيشگام و روز هاي مقاومت در مقابل تسخير دانشگاه توسط حزب الله

در این گفتگو ابتدا در باره تاریخچه سازمان دانشجویی پیشگام که ابولفضل محقق یکی از رهبران آن بود ، صحبت شد .در کتاب" راه دیگر" که به کوشش آقایان ناصر مهاجر و تورج اتابکی تنظیم ومنتشر شده مطلب بلندی در رابظه با دانشگاه تبریز و جنتش دانشجو،ی به قلم ابولفضل هست که در رابطه با نقش سازمان چریک های فدا،ی که عمدتا از طریق آقای محققی که عضو ن آن بودید پیش برده می شد ...
انتشار از: 
یک شبکه تلویزیونی آمریکایی گفته است حمله به تاسیسات نفتی عربستان توسط رهبر ایران "تایید" شد و افزوده شواهدی از پرتاب موشک از "داخل خاک ایران" به دست آمده است. همزمان، در حالیکه حوثی‌های یمن بار دیگر بر مسئولیت خود در حمله به تاسیسات نفتی عربستان تاکید کرده‌اند، وزیر خارجه فرانسه این اظهارات را " فاقد اعتبار" توصیف کرده است.
بی تردید گرجستان کشوری متفاوت و جذاب برای ایرانیان در چند سال گذشته بوده است اما این روند مدتی است که معکوس گردیده است در این نوشتار بر اساس مشاهدات میدانی به پاس سخن و تجربه فعالان اقتصادی ایرانی ساکن در گرجستان مینشینیم تا درک جدید تری از این کشور داشته باشیم.