اخبار

پاه پاسداران از دو هفته پیش حملاتی پهپادی و توپخانه‌ای علیه مناطق حضور این احزاب در کردستان عراق آغاز کرده است. نماینده مجلس عراق ادعای ایران درباره هدف قراردادن برخی مواضع در اقلیم کردستان را غیر قابل پذیرش دانست
ریچارد رتکلیف همسر نازنین زاغری با لیز تراس، وزیر خارجه جدید بریتانیا، تلفنی صحبت کرد و امیدوار است خانم تراس بتواند در نیویورک با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی خود درباره همسرش صحبت کند.
گفت‌وگو با سعدالله امیرشقاقی، فردی که میلاد حاتمی از او به عنوان سردسته و رئیس شبکه سایت‌های شرط‌بندی یاد کرد: «آنچه میلاد علیه من گفت را به او دیکته کرده بودند و از روی نوشته می خواند.»
ادامه تجمع هفتگی بازنشستگان فـولاد اصفهان و خوزستان روبروی صندوق بازنشستگی در اعتراض به برآورده نشدن خواسته‌هایشان.
در پاسخ به فراخوان قبلی، بازنشستگان فـولاد در اصفهان و اهواز تجمع کردند. آنها در اعتراض به اجرایی نشدن همسان‌سازی حقوق و کم کردن ۲ میلیون تومان از حقوق‌شان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

جنبش اصیل منطقه رهبر جمهوری اسلامی را تهدید به نابودی کرد

برخی جمهوری اسلامی را به طالبانی بودن متهم می‌کنند. حالا چگونه از آن انتظار دارند، از ضد طالبان حمایت کند؟ این خودش یک پارادوکس است! ولی اگر جمهوری اسلامی از طالبان حمایت می‌کند، اشتباه بزرگی می‌کند. اما انتقاد از جمهوری اسلامی برای حمایت از طالبان با درخواست برای دخالت نظامی بسیار متفاوت است. این دیگر شبیه ماجرای سوریه نیست. به هر حال طالبان کارنامه‌ای دارد که به هیچ‌وجه قابل دفاع نیست. الان هم مدعی تغییر رفتار شده و جامعه‌ی جهانی هم منتظر است.
انتشار از: 

معلمان و کارگران در اعتراض و اعتصاب؛ خواسته‌هایشان چیست؟تجمع‌های سراسری معلمان روز شنبه ۲۷ شهریور در شهرهای چندین استان، از جمله اصفهان، فارس، البرز و کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و خوزستان برگزار شد. همزمان، تعدادی از کارگران عسلویه و پتروشیمی بندر امام نیز در اعتراض به شرایط کاری خود تجمع کردند.
انتشار از: