من به این دختر با شهامت تبریک می گویم. چرا باید دائم بترسیم و چیزی نگوئیم؟

ننگ و نفرت بر کسانی که می خواهند با زور و تهدید بر سر قدرت بمانند و باصطلاح تربیت کنند جوانان جامعه را آنطور که دلشان می خواهد. من خیلی مایلم برای عبرت گیری این عکسها در روزنامه در ج شود. تا ضمن اینکه عزیزان این نوع خبر را می خوانند، با دقت نیز آن ها را مشاهده کنند. این خود انسان را به فکر فرو می برد و پرسشهای فراوانی به مغز فشار می آورند. چرا باید نا عدالتان بی جهت برای دیدن یک تار مو زندگی را بر مردم حرام کنند؟

 

ننگ و نفرت بر کسانی که می خواهند با زور و تهدید بر سر قدرت بمانند و باصطلاح تربیت کنند جوانان جامعه را آنطور که دلشان می خواهد. من خیلی مایلم برای عبرت گیری این عکسها در روزنامه در ج شود. تا ضمن اینکه عزیزان این نوع خبر را می خوانند، با دقت نیز آن ها را مشاهده کنند. این خود انسان را به فکر فرو می برد و پرسشهای فراوانی به مغز فشار می آورند. چرا باید نا عدالتان بی جهت برای دیدن یک تار مو زندگی را بر مردم حرام کنند؟ این دختر عزیز، رک و پوست کنده درست می گوید: هیچ کسی مسئول عقده های این خواهران زینبی که با درجه سرهنگ دومی مأمور گشت شده، نیست.

                       

چه بسا این دختر بی باک یکی از آن دختران جوان غیر سیاسی ولی با منطق است که به حق، تحمل نمی کند این عقده ایهارا و نظرش را می گوید، هرچه بادا باد. احتمالا این خواهر زینب از آن دیسکو روهاست که با افسران کاباره رو، زیر زمینی هر شبی را بایکی صیغه است و یا باتیغ توی پنبه لب بسیاری ازدختران جوان را پاک کرده است. بهمین دلیل و دلایل دیگر درسن جوانی به درجه سرهنگ دومی رسیده است. زیرا بنابه تجربیات زیادم در ارتش این درجه سرهنگ دومی، اگر آدم واقعا زرنگ و "وظیفه شناس باشد" حد اقل در سن چهل ببالا بدست می آید، نه به این جوانی!! دراین سن، ستوان یکم هم بسیار زیاد است تا چه رسد به سروان، سرگرد وسرهنگ دوم! وبعلاوه دختر مورد باز جوئی ما بخاطر بیرون زدن موی سرش اززیر روسری، بدرستی کشف کرده که این خانم که در میان جونان به "سکینه کماندو"معروف هستند، زیر ابرو هم زده است. من برای این که گفته های این دختر متهور را درست بنظر خوانندگان عزیزم برسانم، عین جملات را که در سایت تلنگر با عکس آمده است، در اینجا می آورم. "(بفهم من مسئول عقده های تو نیستم!) تو اگر یک دکتر پوست بروی و روزی چند بارهم صورتت را تمیزکنی و زود به زودحمام بری وانقدرحرص صیغه شدن با این و اون بسیجی را نخوری...،شاید دیگه انقدر عقده ای نباشی که جلوی هر زن زیبایی را بگیری و عقده های صیغه ای بودن مادرت یا چند زنه بودن پدرت یا توسری خور بودن خودت و اینکه از قیافه ات متنفری را در جامعه فرا فکنی ... و یک کار شرافتمندانه هم پیدا کن که برای جامعه مفید باشی نه اینکه هر روز صبح تا شب با چند تا مرد غریبه توی یک ماشین ولگردی کنی و مثل اراذل و اوباش جلوی زن و بچه مردم را بگیری ... بفهم ... من مسئول عقده های تو نیستم!... در ضمن ابروهایت خیلی مشکوک نازکه برای گشت ارشاد بودن؟!...شغل دومت چیه؟=" پرسش درستی کرده و آرزو دارم در این زمینه بیشتر تحقیق شود. بدون شک همین خانم خواهر زینب می توان گفت از آن دیسکو زیر زمینی روها خواهد بود. البته بنظر من توهینی که این دختر جوان و آزاد به این "سکینه کماندو" کرده، کمترین دردی را درمان می کند. انسان باید مسئله را از بنیاد زیر و رو کند و باید فرهنگ را عوض نمود. برای این کار آموزش پایه ای این نوع دختران مانند این خانم سر هنگ دوم، با صبر و حوصله است که دیگر هیچ دختر جوانی حاضر نباشد این مشاغل را بپذیرد، اگر از گرسنگی هم بمیرد و حتا خود فروشی کند برای امرار معاش، چون واقعا این نوع مشاغل بمراتب از خود فروش بدتر اند.

موضوع دیگری را که درسایت تلنگر دیدم و نمی توانم ازکنار آن بگذرم این عکس زیر است.

این عکس، گویا از بازیهای دو میدانی کشورهای اسلامی در همین امسال گرفته شده.

 

کامنت نویس با نگرانی و نفرت از وضع می گوید:"یه نکته خیلی عجیب وجالب اینه که مسابقات کشورهای اسلامی مثِ اینکه فقط واسه ما ایرانیا اسلامیه و حجابش واجبه فقط اسلامِ ایران که اشکِ دخترارو باید در بیاره واسه چند تا تارِ مو این عکسِ مسابقات امروز دو و میدانی کشورهای اسلامیه".

باید گفته شود با وصف اینگونه لباس و تحت چنین شرایطی قهرمانان دومیدانی زنان ایران مدالهای طلارا ازآن خود کرده اند. فراموش نکنیم که من خود در زمان جوانیم (22 سالگی) دونده بوده ام. وزن لباس مثلا دوکیلو گرم با 40 گرم در دو صدمتری ودویست متری نقش بس زیادی دارد. اگر ورزشکاران دختر ما، با شرایط عادی تمرین کنند و در مسابقات دنیا شرکت نمایند، بدون شک قهرمانی جهان را دارند. دختران خود من، افسوس می خورند که "چرا این رژیم اسلامی، اجازه نمی دهد این قهرمانان دختر در سطح جهان بدرخشند و مانند کشتی گیران و وزنه بر داران مرد ایرانی ورزش کنند؟ مگر در قرآن مجید سوره النور، آیات 30 و 31 حجاب اسلامی برای مرد و زن نیست؟ پس چرا مردها آزاد اند نیمه لخت شوند و زنها نه؟" من با رنج و عزاب گفتم این پرسش درست را باید ملاهای اسلام پاسخ گویند.

در پایان این چند نکته غم انگیز تلنگر یک مقایسه نموده است که زنان موفق ایرانی را در سطح جهان "بدون پوشش اسلامی" نشان می دهد که یکی مدیر راه آهن کشور سوئد است ودیگری مدیر سونی اریکسون است و دوخانم جوان دیگر ایرانی محقق فضائی ناسا در آمریکا و دیگری درسن 19 سالگی جوانترین استاد یکی از دانشگاهها در آمریکا است و بعد در زیر عکس چند خانم کبرا و صغرا و سکینه و غیره آورده است، با چادر و روسری که گویا نهی از منکر را یاد می گیرند. اینها بدون آنکه حتا لای قرآن را باز کرده باشند و اگر باز کرده و خوانده اند تردیدی ندارم که آن را نفهمیده اند، خود را (بعضی مردها پسند) به امر اسلام ناب محمدی پوشانده اند. درهرصورت اگرکسانی (بویژه زنان) قرآن را بخوانند، هرگز چنین رفتاری نخواهند کرد و تابع و نوکر مردهایشان، بنا به گفته پیغمبر اسلام که در نهج الفصاحه می گوید: "اگر زن، حق شوهر را بداند، هنگام ناهار و شام او ننشيند تا فراغ يابد“ (همان جا شماره ٢٣١٨ صفحه ٦٤٤)، نخواهند بود.

Formularbeginn

Formularende

       

عالیه صبور , دختر ایرانی- آمریکایی درسن 19 سالگی

موفق به کسب کرسی استادی دانشگاه شد و بدین

ترتیب نام خود را به عنوان جوان ترین استاد دانشگاه در

جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرد... به افتخار

همه شیر زنان ایرانی

آنگونه که درپیش اشاره شد، درمقابل این زنان مدبر وموفق درسطح جهان، حکومت حاکم برایران، خواهران زینب از قبیل صغرا و کبرا و سکینه و غیره راعلم نهی ازمنکر یاد می دهد و از همان زنان را برای جلو گیری از نشان دادن یک تار موی دختران جوان، با درجات بالای نظامی به گشت خیابانی می گمارد.

در این باره زیاد می توان نوشت، اما فکر می کنم تا اینجا بس باشد و بقیه را می گذارم برای پرسشها در این زمینه. موفق باشید.

آلمان فدرال، هایدلبرگ 5.10.2013                                          دکتر گلمراد مرادی

dr.g.moradi41@gmail.com

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر راشل زرگریان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من نیز شجاعت این دختر ایرانی را تحسین میکنم. رفتن به راهی که هدایت شده سخت نیست. اما رفتن به راهی که ورود
نداره وجای مسیر باقی بگذاری افتخار هست. کاری که دختران وزنان با شهامت وشجاع ایرانی انجام دادند وادامه میدهند.
آنها همه گرد وخاکها را تنفس کردند اما روزی هوای پاک قله کوه را استنشاق خواهند کرد.