مجاهدین خلق در دستگیری و بازجویی‌های پلیس هلند از عوامل وزارت اطلاعات نقشی ندارند

سایت ایران گلوبال خبر دستگیری‌ها در هلند را بدون ذکر نام فرد دستگیر شده، درج کرد و صریحاً نوشت " سایت ایران گلوبال از صحت و سقم این خبر اطلاعی ندارد اما پیگیر ماجراست تا پوشش دهد". دیروز و امروز به این سایت هجوم آوردند تا مدیریت سایت را وادار کنند که دیگر چنین خبرهایی را حتی بدون ذکر نام هم پوشش ندهد. و بنده با اینهمه " من" می خواهم بگویم که نه نیازی به چنگ و دندان نشان دادن به آقای فیروز است که دو سئوال پرسیده و خبری که حتی نام فرد دستگیر شده در آن نیست را درج کرده و نه نیازی به شاخ و......

انتشار خبر دستگیری و بازجویی‌های پلیس هلند از عوامل وزارت اطلاعات، واکنش‌های متفاوت و متعددی در پی داشت. ایرانیان آزاده از این اقدام پلیس هلند خوشحال شده و با به اشتراک گذاشتن، رأی در سایت بالاترین، لایک و نوشتن کامنت خرسندی خویش را نشان دادند. مزدوران وزارت اطلاعات از خواب و خوراک افتادند و شب و روز در حال تخطئه هستند که صد البته تلاش‌شان مذبوحانه است. عده‌ای سعی کردند این دستگیری‌ها و بازجویی‌ها را توطئه سازمان مجاهدین خلق معرفی نموده تا بتوانند مزدوران وزارت اطلاعات را "منتقدین مجاهدین" جلوه داده و اضداد این سازمان را برای‌ نجات دستگیر شدگان بسیج کنند. منهم در "واکنش‌ها به دستگیری یک مأمور وزارت اطلاعات در هلند"، نوشتم بنده با بسیج کنندگان و کسانی که سر در آخور جانیان حاکم بر ایران دارند حرفی ندارم اما می خواهم به عرض بسیج شدگان و آنهایی که مطلب "جای پای مجاهدین در این توطئه به چشم میخورد" را دریافت کرده‌اند برسانم که هیچ "توطئه‌ای" در کار نبوده و فرد دستگیر شده در واقع سزای اعمال خویش را می کشد. البته بعید به نظر می رسد که نویسنده این مطلب جای پایی بجز جای پای پلیس هلند که از آوریل سال گذشته با جدیت بیشتری ارتباطات او و همکاران و همراهانش را زیر نظر داشته، دیده باشد. ثانیاً، اگر مجاهدین در جریان این دستگیری‌ می بودند، مطمئناً تاب دو هفته سکوت را نداشتند و همان لحظه خبر را اعلام می کردند. در حال حاضر هم نه از چند و چون این دستگیری اطلاع دارند و نه از اسامی پنج نفر دیگر واقفند. البته بعید به نظر می رسد که نویسنده " جای پای مجاهدین در این توطئه به چشم میخورد"، جای پایی بجز جای پای پلیس هلند که از آوریل سال گذشته با جدیت بیشتری ارتباطات او و همکاران و همراهانش را زیر نظر داشته و در جریان تمامی مسائل بوده و هست، دیده باشد. اما از آنجایی که می خواهد فرد دستگیر شده را منتقد مجاهدین جلوه دهد تا برای او حمایت کسب کند، اینگونه قلم فرسایی کرده است. لازم به ذکر است که پلیس حتی از جلسه هفته آخر ژانویه سال گذشته در شهر ماستریخت هلند که طرح برنامه برای مراسم سی خرداد در فرانسه مورد بررسی قرار گرفت هم اطلاعات کامل دارد و برای همین بر خلاف شهرداری‌های آلمان و فرانسه به آنها اجازه آکسیون در هیچ شهر و روستایی را نداده است. دور نیست روزی که حقایق بر همگان آشکار گردد و " سیه روی شود هر که در او غش باشد." 
چندی پیش سایت‌های وزارت اطلاعات به زبان فارسی و انگلیسی مطلبی را با تیتر پرطمطراق "خط برخورد جدید سازمان مجاهدین خلق با مخالفین" انتشار دادند که پاراگراف آخر آن به اقدامات قانونی ما علیه مزدوران وزارت اطلاعات در هلند اختصاص دارد. در قسمتی از این یاوه‌گویی آمده است " اقدام سازمان مجاهدین به شرح محورهای فوق برای مقابله با کلیه افراد جداشده فعال و غیر فعال و ایرانیانی است که به لحاظ سیاسی مخالف سازمان مجاهدین هستند و موضع گیری های علنی علیه آن می کنند. نمونه آن همان کاری است که امرالله ابراهیمی از مواجب بگیران سازمان مدتی است با لابی‌های سازمان مجاهدین درمجلس هلند دارد. سازمان (مجاهدین خلق) در هلند از طریق امرالله ابراهیمی در دنیای مجازی به شدت دارد بر علیه مخالفین سازمان مجاهدین فعالیت می کند و آنها را عناصر نامطلوب معرفی می کند اما بجز هواداران سازمان در دنیای مجازی کسی اهمیتی بر وی نمی گذارد." بنده هم در" یـاوه‌هـای یـک مفلوکِ پـریـشـان‌حـال در سایت‌های رنـگـارنـگ وزارت اطـلاعـات" جواب‌شان را دادم. 
 اما الان از یک منبع صد در صد مورد اعتماد شنیدم که برای اکثر رسانه‌های خارج کشور نوشتند که امرالله ابراهیمی عضو مخفی سازمان مجاهدین خلق است و برای جو سازی علیه منتقدین مجاهدین سعی در خراب کردن آنها دارد و ملاقات او با مقامات هلندی هم از جانب مجاهدین بوده است. بارها نوشتم و باز هم تکرار می کنم که بنده در گروه آذرخش فعالیت می کنم که یک گروه کاملاً مستقل و بدون وابستگی گروهی و دولتی است. این گروه در راستای شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های وزارت اطلاعات در اروپا تلاش می کند. با همه گروه‌های اپوزیسیون رابطه دوستی دارد. هزینه فعالیت و دادگاه هم فقط از جانب اعضای گروه تأمین می گردد و طبق اساسنامه درونی اجازه ندارد از هیچ فرد، گروه و دولتی کمک مالی دریافت کند که وابستگی به دنبال داشته باشد و یا به منافع آنها توجه بیشتری شود. تلاش فردی بنده هم در جهت رهایی ایران و ایرانی از چنگال خمینی صفتان و رسیدن به آزادی و عدالت است. برای تحقق آرمانم از هر فرد و سازمانی که با این رژیم جهل و جنایت مبارزه کند، حمایت می کنم. اما حمایت بنده از آنها بیانگر این نیست که افراد و سازمانهای مربوطه هم با من و ما همراهند. بعضی‌ها نه تنها همراه نیستند، بلکه همیشه سعی کرده و می کنند تا از روند افشاگری و اقدامات قانونی ما علیه مزدوران جلوگیری کنند. اما گویی اینها در انتظار چیز دیگری هستند و می خواهند من در بین مجاهدین و رژیم یکی را انتخاب کنم لذا در اینجا صریحاً می گویم بنده همان راهی را ادامه خواهم داد که در سالهای گذشته رفتم. چنین یاوه‌هایی هم نه تنها موجب تغییر در مسیر مبارزه‌ام نمی شود،بلکه مرا با انگیزه‌تر و مصمم‌تر می کند. اهل "عملیات انتحاری" هم که فرمودید، نیستم و چنین حرف و فکری از من نبود و نیست. در عصر ارتباطات و شبکه‌های اجتماعی نیازی نیست که فرد برای اثبات ایمانش "عملیات انتحاری" کند. خودم را قوی‌تر می کنم، مصمم‌تر می شوم و نه برای اثبات ایمان خود، بلکه برای اثبات مزدور بودن آنهایی که بر علیه‌شان شکایت کردیم، مدارک جمع آوری کرده و دولت‌های مماشات‌گر اروپایی را وادار به دستگیری و محاکمه مزدوران وزارت اطلاعات می کنم. بی تردید هر کس که وضعیت خود را درک کند، متوقف شدنی نیست و فردا روشن است.
نکته آخر، بنده هیچوقت "من" نبودم. دیگر اعضای گروه آذرخش از خودم فعالتر، کاراتر و مصمم‌تر بودند و هستند. اگر در این سالها موفقیتی در کار و فعالیت‌مان بوده، ناشی از درایت، تلاش و زحمات این عزیزان و حمایت بی‌شائبه ایرانیان آزاده بوده و هست. اینهمه "من" که در این نوشته آمده، صرفاً برای موضوعی است که در زیر می نویسم.
سایت ایران گلوبال خبر دستگیری‌ها در هلند را بدون ذکر نام فرد دستگیر شده، درج کرد و صریحاً نوشت " سایت ایران گلوبال از صحت و سقم این خبر اطلاعی ندارد اما پیگیر ماجراست تا پوشش دهد". دیروز و امروز به این سایت هجوم آوردند تا مدیریت سایت را وادار کنند که دیگر چنین خبرهایی را حتی بدون ذکر نام هم پوشش ندهد. و بنده با اینهمه " من" می خواهم بگویم که نه نیازی به چنگ و دندان نشان دادن به آقای فیروز است که دو سئوال پرسیده و خبری که حتی نام فرد دستگیر شده در آن نیست را درج کرده و نه نیازی به شاخ و شانه کشیدن و از شکایت ترساندن مدیریت سایت و همچنین جناب آقای کیانوش توکّلی است. شاکی پرونده مزدوران وزارت اطلاعات مــــــــن ( امرالله ابراهیمی) هستم. خبر دستگیری و بازجویی‌ها ( امروز در هلند و فردا در آلمان و فرانسه) را صریحاً و رسماً تأئید می کنم. از تمامی مزدوران افشا شده و افشا نشده می خواهم که بر علیه بنده (امرالله ابراهیمی) شکایت کنند تا با مدارک محکمه پسند پوزه مزدوران وزارت اطلاعات را در دادگاه به خاک بمالم و به دنیا ثابت کنم که چه جانورانی در اروپای آزاد و "پرچمدار مبارزه با تروریسم" جا خوش کرده‌اند. با سازمان مجاهدین خلق میانه‌ای ندارم اما نخواهم گذاشت هیچ مزدوری تحت لوای "منتقد مجاهدین" در صفوف اپوزیسیون حمایت کسب کند. اگر قرار بر این باشد که "اپوزیسیون جمهوری اسلامی" از همه "منتقدین مجاهدین" حمایت کند، رهبر جمهوری اسلامی و شخص وزیر اطلاعات از این مزدوران واجد شرایط‌تر و مستحق‌ترند و باید در الویت قرار گیرند چون شناخته شده‌ترین و دیرینه‌ترین " منتقد مجاهدین" هستند و همین چند ماه پیش بود که "انتقاد"‌ کوچک‌شان را با کشتار بیرحمانه 52 مجاهد خلق محصور، آنهم با دستان از پشت بسته و تیر خلاص زدن به افراد بیمارِ روی تخت بیمارستان به عیان نشان دادند. در اینجا به همه ایرانیان آزاده قول خواهم داد که با تمام توان و تا آخرین نفس به مبارزه‌ام ادامه دهم. پیروزی از آنِ ماست. 

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سوال من ازكساني است كه اينقدر سروصدا راه انداخته اند ، خوب اگر قرار باشد كسي را دستگير كنند ، حتما مطابق با قانون وروش هاي دمكراسي است ، اروپا وامريكا كه كشورآخوند زده نيست كه به يك باره بريزند سرعده اي واورا دستگير كنند وببرند حتما اين فرد يعني عليشاهي كه دستگير شده يك جرمي انجام داده ، جدا ازاينكه چه جرمي ، ولي دستگيري دراين كشورها هيچوقت بدون دليل نيست ، ثانيا ما ازدهات وپشت كوه نيامديم ، هيچكس را به جرم عدم تمديد برگه پناهندگي اش چند ماه دستگير نمي كنند !!!مگر كسي باشد كه تازه به اروپا آمده ودريك كمپ بسته پناهندگي باشد اين فرديعني عليشاهي كه سالهاست دراروپاست و به اكثركشورهاي اروپايي مثل فرانسه وآلمان وسوئيس و . سفر كرده و عكس ها وفيلم هايش دراينترنت است ، بابا جان اينجا كه دولقوز آباد نيست كه كسي از كسي خبري نداشته باشد !! دنيا الان مثل يك دهكده كوچك شده ،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا مهدی شما چرا از افشا شدن عوامل وزرت اطلاعات ناراحت هستید ؟؟ لطفا به جای هفتاد ملیون از قول خودتان حرف بزنید. صدام هم سال‌ها ‌ست که به درک واصل شده. فقط یک کلمه نظرت را در باره لوو رفتن جاسوسان حکومت اسلامی بنویس! حتمن ترا رجوی گول زده و رجوی را هم حنیف نژاد و حنیف نژاد هم گول مردم را خورده. از تجربه ۴۰ ساله شما در همین کمنتار‌ها خیلی‌ استفاده کردیم !!و فهمیدیم که دشمن در بیت رهبری نیست بلکه در پاریس است. و اصلا ستار بهشتی‌ را اول رجوی شکنجه کرد و بعد جمهوری اسلامی جسدش را دزدید ! اصلا کهریزکی در کار نیست و مردم هم هیچ مشکلی‌ ندارند. ما باید آزادی زندنیان سیاسی را از رجوی درخواست کنیم. بابا گلی‌ به جمال زن ملا عمر !

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
موضوع داغ دستگیری ها در هلند خیلیها را به اینجا کشوند و ما هم دعوت نشده وارد شدیم. با برخی از دوستان اشنایی دارم امرالله ابراهیمی را هم از پایگاه مجاهدین در کردستان عراق می شناسم و بعد از انجا هم چند جای دیگر با هم بود یم. امرالله در مناسبات مجاهدین هم مثل اونها نبود. ادم معتدل و خواستار مراوده با همه مخالفین رزیم بود و همیشه به مجاهدین انتقاد می کرد که چرا ما از همه فاصله گرفتیم. دیگران هم امرالله را منطقی و معتدل می شناختند. نوشته های اینجا و نوشته های امرالله را خوندم. بقیه از همه جدا شده های مجاهدین و شورا اسم بردند و طوری نوشتند که امرالله همه اونها را مزدور رزیم می داند ولی در نوشته های امرالله فقط اسم کریم امده. اینجا هم دستگیری در هلند را تیید کرد ولی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا محمد، چنانچه آقای ابراهیمی بخواهد جاسوسان حکومت جانی را افشاء نماید باید هفتاد ملیون ایرانی را نام ببرد چرا که سازمان مجاهدین و هوادارانش نظیر آقای ابراهیمی در طول سی اندی سال گذشته بجز به خودشان به همه انگ مزدوری و جاسوسی چسبانده اند. پس عاقلانه تر این است که ایشان بجای این هفتاد میلیون همان تعدادی را افشاء نماید که در قلعه اورسوراوواز، مثل موریانه جمع شده اند و با جاسوسی علیه هموطنانشان و مزدوری برای صدام حسین جنایتکار و جنگ طلبان آمریکایی و اسراییلی به زندگی انگل وار خودشان ادامه می دهند. آنها جماعتی هستند که اگرچه خود را ایرانی به حساب می آورند اما مردم ایران دیگر آنها را هموطن خودشان محسوب نمی کنند. آرزو می کنم که امثال شما سر عقل بیایید و مردم ایران هم از شر وجود نکبت بار حکومت اسلامی و همزادش مجاهدین در امان بمانند. شما از آن چیزی بی خبرید که ما نزدیک به چهل سال تجربه کردیم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای ابراهیمی نوشت عصر بیست و سوم مارس صفحات فیسبوکی و وبلاگ هواداران سازمان مجاهدین خلق اصل خبر را در کلینیک خود جراحی نموده و جراحی پلاستیک شده آن را که ناقص الخلقه به نظر می رسد، آنهم بدون ذکر منبع منتشر کردند.
خودم شناختی از او ندارم ولی رفقای من خیلی از او تعریف می کنند و می گویند مورد اعتماد هست و بیهوده سخن نمی گوید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از دید آقا مهدی هر که به ایران نمیرود هوادار مجاهدین است. همراهی با موفقان جمهوری نکبت اسلامی هیچ افتخاری نیست! منظور من افراد سیاسی است نه مردم عادی. شما هم هر چقدر دلت میخواهد به مجاهدین انگ بزن! جوری حرف میزنید انگار همه ایرانی‌‌ها هوادار جمهوری اسیر کش اسلامی هستند!! یا هودار مجاهدین !! دست آقای ابراهیمی یا هر کسی دیگر درد نکند که جاسوسان این حکومت جانی را افشا می‌کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شخصا به ایران رفت و آمد ندارم، اما سئوالم این است که رفت و بر گشت به وطن و همگام بودن با دیگر هموطنان مقیم خارج و داخل بهتر است و یا دریوزگی و التماس به درگاه جان بولتون های جنگ طلب آمریکایی و اسراییلی و پاچه خواری سازمان های موساد و سیا برای ریختن بمب به روی "خلق قهرمان ایران" توسط سازمان مورد نظر شما؟ سازمانی که عملکردهایش باعث به انزوا کشیدن خودش و منفور شدن در نظر هموطنانش گردیده و از سرمایه محبوس نمودن اعزایش در عراق جنگ زده و به کشتن دادن آنها در راه اهداف بی نتیجه و تنها برای جذب همان افراد و سازمان های فوق الذکر و ارتذاق از پول دریافتی در ازای خون های به ناحق ریخته شده آنها است. قصد جوابگویی به کامنتتان را نداشتم، چرا که خارج از موضوع مقاله و غیر الزامی بود، اما از آنجایی که مسئولین سایت آن را که اشاره به نظرات قبلی اینجانب است در اینجا وارد نمودند خود را ملزم به جوابگویی دانستم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من دهها جدا شده از گروه‌های مختلف را میشناسم که یا کار سیاسی نمیکنند و یا اگر فعالیت دارند رژیم کهریزک نشان را هدف قرار داده اند. گیر دادن به مخالفان حکومت اسلامی آن هم به شدت و کینه آخوندی بسیار مشکوک است. دستگیری عوامل مشکوک نظام ولایت خواسته همه ایرانیان گریخته از استبداد است. دستگیری رجوی به خاطر معامله با آخوند است ! ولی دستگیری علی‌ شاهی‌ چی‌ ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا امرالله ابراهیمی، از بعضی جدا شده های مجاهدین شنیدم که تو انسان رئوف، مهربان و مخالف خشونت بودی که اشتباهن به مجاهدین ملحق گردیده بودی. می گفتند که همیشه آماده کمک به دیگران بودی و تعجب می کنند که اقدام به چنین کارهای غیر منصفانه ای بنمایی. به نظر من هنوز هم دیر نشده است. هیچ کس نیست که در زندگی بدون اشتباه باشد. شهامت در پذیرفتن اشتباه است و با توقف نمودن این روش و با بازگشت به اخلاق و رفتارهای قبلی خودت قابل جبران خواهد بود. مطمئن باش و دوستانه از اینجانب بپذیر که چنانچه این کار را نکنی زمانی خواهد آمد که پشیمان خواهی شد و آنوقت دیگر جبرانش خیلی دیر خواهد بود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب امرالله ابراهیمی، آیا این حرکت ناجوانمردانه نیست که انسان از دربند بودن هم وطنش و رسانه ای که سعی می نماید یک فضای باز و دموکراتیک در اختیار هموطنانش بگذارد در جهت کسب آبرو برای سازمان مورد نظرش و مطرح نمودن خودش سوء استفاده نماید؟ آخر مرد معقول چه کسی بجز ساده لوحان هوادار مجاهدین باور میکند که بهزاد علی شاهی جاسوس رژیم و مزدور وزارت اطلاعات است؟ جنایت کاری حکومت اسلامی قبول، اما بعد از آنهمه بلاهایی که مجاهدین بیش از حکومت اسلامی به سر خودت و دیگران آوردند و شاهد و ناظرش بودی چطور غیرتت قبول کرد که برای مقابله و یا مبارزه با رژیم دوباره خودت را آلوده آنها کنی؟ مگر انسان مجبور است که حتمن و همیشه از خودش استقلال نداشته باشد و زیر پرچم یکی دیگرسینه بزند. حتی اگر به تجربه آن دیگری را شایسته برای آقا و یا خانم بالاسری خود نداند. برایت افسوس می خورم و امیدوارم که بجای این منفی بازی ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این شویی که دون کیشوتی بنام امرالله ابراهیمی براه انداخته و بعضی از دوستان بدام جواب گویی به آن افتاده اند، مثل اینکه دارد به جاهای مضحک ان می رسد. هرکسی که در اروپا زندگی می کند این اصل بدیهی را می داند و می فهمند که اینجا قانون بتمام معنی کلمه حاکم هست و هیچکس نمی تواند در کار مجریان قانون دخالت کند. حالا آدم .... بنام امرالله امده و حرفهایی بالا تر قدوقامتش می زند را باید بحساب مطرح کردن و خرج کردن خود برای مجاهدین گذاشت وگرنه این آدم .......کند برای اینجانب که در آلمان هستم از هلند نسخه بپیچد. تو برو سر.......بتو نیامده. در آلمان نه تنها ....بتو و بالاتر ازتو نمی گذارند بلکه تف سربالایی برای رهبرت مسعود خواهی شد. ضمنا آقای دایی جان ناپلئون از مسئولینت مثل جواددبیران و نادر ثانی قبلا بپرس که چگونه آلمانها آنهارا بورکردند. ......

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اتفاقی و یا اشتباهی موش من روی ادامه نظر خورد و دیدم که هشیار که ننوشته خانم است و یا آقا که خطابم کنم در بخش نظرات یک کتاب نوشته. خیلی خوب شد چون با همین اتفاق یا اشتباه یاد گرفتم که همیشه باید موش را روی ادامه نظر هم بزنم. اصلا کسی ادامه نظر را دیده؟ چرا این نوشته طولانی را در قسمت نظرات زده؟ بهتر است در خود سایت بزند که مردم ببینند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بیتا چند استدلال دارد :
-این اقدامات پلیس هلند دستگیری ماموران وزارت اطلاعات رژیم است وربطی به مجاهدین و امرالله ندارد
این اقدامات پلیس هلند را مجاهدین در کشورهای دیگر هم بوسیله عوامل خود انجام داده اند و سعی کرده اند که با اطلاعات درست وغلط منتقدین و همچنین جدا شدگان خود ار که بعضا میتوانند با رژیم در ارتباط باشند را تحت فشار قرار دهند. این اولین بار نیست. در اروپا ماموران اطلاعاتی رژیم به اندازه کافی وجود دارد که اگر این ها بخواهند میتوانند دستگیر کنند . پس مساله اولا فعلا در حد ظن است و دوم اینکه فقط شامل کسی شده است که از جدا شدگان مجاهدین و از منتقدین فعال آنها بوده است ت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بحث اینکه چه فرد و یا گروهی در این دستگیری و بازجویی‌ها نقش داشته، یک بحث انحرافی است که دشمن جهت تخطئه روند آن به راه انداخته و نباید به آن توجه کرد. افراد دستگیر شده مزدوران وزارت اطلاعات هستند و ایرانیان هم از این اقدام پلیس هلند خشنودند. خوشحالی ایرانیان را هم می شود در رأی، کامنت و اشتراک گذاری این لینکها به وضوح دید. باید بجای این بحث‌ها برای دستگیری مزدوران رژیم در دیگر کشورها و بخصوص کشورهای آلمان و فرانسه متحد شد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای هشیاراین اقدامات پلیس هلند دستگیری ماموران وزارت اطلاعات رژیم است چون این دستگیریها ربطی به مجاهدین ندارد...
خود مجاهدین هم کاری با امرالله ندارند و شما اصل موضوع که اقدامات کشور هلند واقدامات شاکیان این پرونده در محدود کردن فعالیتهای رژیم است را نادید میگیرید وبا ربط دادن آن به مجاهدین بحث را به حاشیه میبرید.در هر صورت چه بخواهید یا نخواهید اقدامات پلیس هلند در دستگیری ماموران رژیم مثبت است وامیدوارم در تمام کشورهای اروپایی این اقدامات انجام بگیرد و رژیم امکان فعالیت به عناوین مختلف نداشته باشد.دشمن ایران وایرانی رژیم ضدبشری جمهوری اسلامی است.
با تشکر از مسئولان این سایت که با انتشار این اقدامات بدون ترس وحسابگری ضد رژیم ایران درکنار مردم وایرانیان تبعیدی هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در کا منت های قبلی در صفحات دیگر یک کاربر سایت ایران گلوبال جواب شما را داده است که از ا تفاق خود آقای ابراهیمی این دادگاهها را زیر علامت سوال میبرد چرا که معتقد است که دولت هلند بخاطر رژیم در این مورد کم کاری میکند پس این گونه نیست که شما میفرمایید.که این در کشورهای اروپایی کسی بدون دلیل متهم نمیشود نمونه زیاد است مثلا به ادعای مجاهدین بدون دلیل آیا بقول خود مجاهدین مریم رجوی را به اتهام "پولشویی "را در فرانسه دستگیر نکردند ؟یا "بدون دلیل " به ادعای مجاهدین بعضی از اعضای مجاهدین را بدلیل کلاهبرداری در کشورهای مختلف اروپایی دستگیر نکردند ؟ و دهها نمونه دیگر که فقط به صرف "ظن" به "همکاری با تروریسم " افرادی در کشورهای اروپایی دستگیر شدند که بعد مشخص شد بی گناه بوده اند پس این استدلال شما که در کشورهای اروپایی بدون دلیل کسی دستگیر نمیشود به شهادت صدها فاکت پای جوبین دارد !

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای هشیار شما که در یک کشور اروپایی هستید واز قوانین هم بخوبی خبر دارید که هیچ کشور اروپایی بدون مدرک اقدام به دستگیری ماموران وزارت اطلاعات نمیکند واین توجیهات شما برای سفید سازی مزدوران وزارت اطلاعات است وربطی به مجاهدین ندارد.
امرالله هم صریحاً نوشته است با مجاهدین در ارتباط نیست و گروه آذرخش کاملا مستقل است .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به نظرات صفحات شما در این باره توجه کنید تا مشخص شود منبع این خبرها کجاست و آقای امرالله ابراهیمی کیست
http://www.iranglobal.info/node/33209
درمقابل بازی پیچیده مجاهدین هشیار باشیم !
دوستان !توجه کنید که این شخص یک وابسته به مجاهدین است که در جهت اهداف مجاهدین در مقابل جدا شدگان آنها که اکنون برای آنها معضلی شده است بویژه که امروز نیز در عراق در وضعیت نامناسب قرار داشته و حتی سازمان ملل از آنها میخواهد که عراق را ترک کنند . انتخابات عراق که مسعود ومریم برروی آن حساب باز کرده بودند ظاهرا چیزی برای آنها به همراه ندارد و با آمدن احتمالی هزاران نفر از اعضایشان به کشور های اروپایی احتمالا در حال جو سازی برای این ها میباشند که دست از پا خطا نکنند وگرنه با مساله "اخراج "روبرو میشوند و در واقع این نمایشی است از طرف مجاهدین برای ترساندن دیگر اعضا که زبان به انتقاد بگشایند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
I was wondering if you did work for mr saddam hussein as well?