مجاهدین خلق در دستگیری و بازجویی‌های پلیس هلند از عوامل وزارت اطلاعات نقشی ندارند
12.05.2014 - 16:24

انتشار خبر دستگیری و بازجویی‌های پلیس هلند از عوامل وزارت اطلاعات، واکنش‌های متفاوت و متعددی در پی داشت. ایرانیان آزاده از این اقدام پلیس هلند خوشحال شده و با به اشتراک گذاشتن، رأی در سایت بالاترین، لایک و نوشتن کامنت خرسندی خویش را نشان دادند. مزدوران وزارت اطلاعات از خواب و خوراک افتادند و شب و روز در حال تخطئه هستند که صد البته تلاش‌شان مذبوحانه است. عده‌ای سعی کردند این دستگیری‌ها و بازجویی‌ها را توطئه سازمان مجاهدین خلق معرفی نموده تا بتوانند مزدوران وزارت اطلاعات را "منتقدین مجاهدین" جلوه داده و اضداد این سازمان را برای‌ نجات دستگیر شدگان بسیج کنند. منهم در "واکنش‌ها به دستگیری یک مأمور وزارت اطلاعات در هلند"، نوشتم بنده با بسیج کنندگان و کسانی که سر در آخور جانیان حاکم بر ایران دارند حرفی ندارم اما می خواهم به عرض بسیج شدگان و آنهایی که مطلب "جای پای مجاهدین در این توطئه به چشم میخورد" را دریافت کرده‌اند برسانم که هیچ "توطئه‌ای" در کار نبوده و فرد دستگیر شده در واقع سزای اعمال خویش را می کشد. البته بعید به نظر می رسد که نویسنده این مطلب جای پایی بجز جای پای پلیس هلند که از آوریل سال گذشته با جدیت بیشتری ارتباطات او و همکاران و همراهانش را زیر نظر داشته، دیده باشد. ثانیاً، اگر مجاهدین در جریان این دستگیری‌ می بودند، مطمئناً تاب دو هفته سکوت را نداشتند و همان لحظه خبر را اعلام می کردند. در حال حاضر هم نه از چند و چون این دستگیری اطلاع دارند و نه از اسامی پنج نفر دیگر واقفند. البته بعید به نظر می رسد که نویسنده " جای پای مجاهدین در این توطئه به چشم میخورد"، جای پایی بجز جای پای پلیس هلند که از آوریل سال گذشته با جدیت بیشتری ارتباطات او و همکاران و همراهانش را زیر نظر داشته و در جریان تمامی مسائل بوده و هست، دیده باشد. اما از آنجایی که می خواهد فرد دستگیر شده را منتقد مجاهدین جلوه دهد تا برای او حمایت کسب کند، اینگونه قلم فرسایی کرده است. لازم به ذکر است که پلیس حتی از جلسه هفته آخر ژانویه سال گذشته در شهر ماستریخت هلند که طرح برنامه برای مراسم سی خرداد در فرانسه مورد بررسی قرار گرفت هم اطلاعات کامل دارد و برای همین بر خلاف شهرداری‌های آلمان و فرانسه به آنها اجازه آکسیون در هیچ شهر و روستایی را نداده است. دور نیست روزی که حقایق بر همگان آشکار گردد و " سیه روی شود هر که در او غش باشد." 
چندی پیش سایت‌های وزارت اطلاعات به زبان فارسی و انگلیسی مطلبی را با تیتر پرطمطراق "خط برخورد جدید سازمان مجاهدین خلق با مخالفین" انتشار دادند که پاراگراف آخر آن به اقدامات قانونی ما علیه مزدوران وزارت اطلاعات در هلند اختصاص دارد. در قسمتی از این یاوه‌گویی آمده است " اقدام سازمان مجاهدین به شرح محورهای فوق برای مقابله با کلیه افراد جداشده فعال و غیر فعال و ایرانیانی است که به لحاظ سیاسی مخالف سازمان مجاهدین هستند و موضع گیری های علنی علیه آن می کنند. نمونه آن همان کاری است که امرالله ابراهیمی از مواجب بگیران سازمان مدتی است با لابی‌های سازمان مجاهدین درمجلس هلند دارد. سازمان (مجاهدین خلق) در هلند از طریق امرالله ابراهیمی در دنیای مجازی به شدت دارد بر علیه مخالفین سازمان مجاهدین فعالیت می کند و آنها را عناصر نامطلوب معرفی می کند اما بجز هواداران سازمان در دنیای مجازی کسی اهمیتی بر وی نمی گذارد." بنده هم در" یـاوه‌هـای یـک مفلوکِ پـریـشـان‌حـال در سایت‌های رنـگـارنـگ وزارت اطـلاعـات" جواب‌شان را دادم. 
 اما الان از یک منبع صد در صد مورد اعتماد شنیدم که برای اکثر رسانه‌های خارج کشور نوشتند که امرالله ابراهیمی عضو مخفی سازمان مجاهدین خلق است و برای جو سازی علیه منتقدین مجاهدین سعی در خراب کردن آنها دارد و ملاقات او با مقامات هلندی هم از جانب مجاهدین بوده است. بارها نوشتم و باز هم تکرار می کنم که بنده در گروه آذرخش فعالیت می کنم که یک گروه کاملاً مستقل و بدون وابستگی گروهی و دولتی است. این گروه در راستای شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های وزارت اطلاعات در اروپا تلاش می کند. با همه گروه‌های اپوزیسیون رابطه دوستی دارد. هزینه فعالیت و دادگاه هم فقط از جانب اعضای گروه تأمین می گردد و طبق اساسنامه درونی اجازه ندارد از هیچ فرد، گروه و دولتی کمک مالی دریافت کند که وابستگی به دنبال داشته باشد و یا به منافع آنها توجه بیشتری شود. تلاش فردی بنده هم در جهت رهایی ایران و ایرانی از چنگال خمینی صفتان و رسیدن به آزادی و عدالت است. برای تحقق آرمانم از هر فرد و سازمانی که با این رژیم جهل و جنایت مبارزه کند، حمایت می کنم. اما حمایت بنده از آنها بیانگر این نیست که افراد و سازمانهای مربوطه هم با من و ما همراهند. بعضی‌ها نه تنها همراه نیستند، بلکه همیشه سعی کرده و می کنند تا از روند افشاگری و اقدامات قانونی ما علیه مزدوران جلوگیری کنند. اما گویی اینها در انتظار چیز دیگری هستند و می خواهند من در بین مجاهدین و رژیم یکی را انتخاب کنم لذا در اینجا صریحاً می گویم بنده همان راهی را ادامه خواهم داد که در سالهای گذشته رفتم. چنین یاوه‌هایی هم نه تنها موجب تغییر در مسیر مبارزه‌ام نمی شود،بلکه مرا با انگیزه‌تر و مصمم‌تر می کند. اهل "عملیات انتحاری" هم که فرمودید، نیستم و چنین حرف و فکری از من نبود و نیست. در عصر ارتباطات و شبکه‌های اجتماعی نیازی نیست که فرد برای اثبات ایمانش "عملیات انتحاری" کند. خودم را قوی‌تر می کنم، مصمم‌تر می شوم و نه برای اثبات ایمان خود، بلکه برای اثبات مزدور بودن آنهایی که بر علیه‌شان شکایت کردیم، مدارک جمع آوری کرده و دولت‌های مماشات‌گر اروپایی را وادار به دستگیری و محاکمه مزدوران وزارت اطلاعات می کنم. بی تردید هر کس که وضعیت خود را درک کند، متوقف شدنی نیست و فردا روشن است.
نکته آخر، بنده هیچوقت "من" نبودم. دیگر اعضای گروه آذرخش از خودم فعالتر، کاراتر و مصمم‌تر بودند و هستند. اگر در این سالها موفقیتی در کار و فعالیت‌مان بوده، ناشی از درایت، تلاش و زحمات این عزیزان و حمایت بی‌شائبه ایرانیان آزاده بوده و هست. اینهمه "من" که در این نوشته آمده، صرفاً برای موضوعی است که در زیر می نویسم.
سایت ایران گلوبال خبر دستگیری‌ها در هلند را بدون ذکر نام فرد دستگیر شده، درج کرد و صریحاً نوشت " سایت ایران گلوبال از صحت و سقم این خبر اطلاعی ندارد اما پیگیر ماجراست تا پوشش دهد". دیروز و امروز به این سایت هجوم آوردند تا مدیریت سایت را وادار کنند که دیگر چنین خبرهایی را حتی بدون ذکر نام هم پوشش ندهد. و بنده با اینهمه " من" می خواهم بگویم که نه نیازی به چنگ و دندان نشان دادن به آقای فیروز است که دو سئوال پرسیده و خبری که حتی نام فرد دستگیر شده در آن نیست را درج کرده و نه نیازی به شاخ و شانه کشیدن و از شکایت ترساندن مدیریت سایت و همچنین جناب آقای کیانوش توکّلی است. شاکی پرونده مزدوران وزارت اطلاعات مــــــــن ( امرالله ابراهیمی) هستم. خبر دستگیری و بازجویی‌ها ( امروز در هلند و فردا در آلمان و فرانسه) را صریحاً و رسماً تأئید می کنم. از تمامی مزدوران افشا شده و افشا نشده می خواهم که بر علیه بنده (امرالله ابراهیمی) شکایت کنند تا با مدارک محکمه پسند پوزه مزدوران وزارت اطلاعات را در دادگاه به خاک بمالم و به دنیا ثابت کنم که چه جانورانی در اروپای آزاد و "پرچمدار مبارزه با تروریسم" جا خوش کرده‌اند. با سازمان مجاهدین خلق میانه‌ای ندارم اما نخواهم گذاشت هیچ مزدوری تحت لوای "منتقد مجاهدین" در صفوف اپوزیسیون حمایت کسب کند. اگر قرار بر این باشد که "اپوزیسیون جمهوری اسلامی" از همه "منتقدین مجاهدین" حمایت کند، رهبر جمهوری اسلامی و شخص وزیر اطلاعات از این مزدوران واجد شرایط‌تر و مستحق‌ترند و باید در الویت قرار گیرند چون شناخته شده‌ترین و دیرینه‌ترین " منتقد مجاهدین" هستند و همین چند ماه پیش بود که "انتقاد"‌ کوچک‌شان را با کشتار بیرحمانه 52 مجاهد خلق محصور، آنهم با دستان از پشت بسته و تیر خلاص زدن به افراد بیمارِ روی تخت بیمارستان به عیان نشان دادند. در اینجا به همه ایرانیان آزاده قول خواهم داد که با تمام توان و تا آخرین نفس به مبارزه‌ام ادامه دهم. پیروزی از آنِ ماست. 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما