برگزاری مراسم چهارشنبه سوری در تهران و کرمانشاه و سر دادن شعار مرگ بر دیکتاتور

گزارشها از کرمانشاه حاکی ازاین است کهبین مردم و نیروها درگیری ایجاد شده و نیروهای ضد شورش مردم را مورد ضرب و شتم قرار دادند. طی خبرهای ارسالی نیروها با باتوم و گاز اشک آور قصد متفرق کردن مردم را داشتند. در همین راستا شنیده میشود که جشنی بی سابقه در محلهای نوبهار ، فردوسی و . . . برپاست که مردم برای مقابله با این نیروهای سرکوبگر سطلهای زباله را به آتش کشیده اند.

بر اساس گزارش ها امروز از ساعت 5 بعد از ظهر سطح شهر تهران بصورت گسترده نیروهای امنیتی بصورت آماده باش در آمدند و چهره شهر نظامی شد .

بنا بر خبرهاي دريافتي خيابان بهبودي بسیار شلوغ است . خیابان آذربایجان ، بهبودی و سه راه آذری جوانان ضمن روشن کردن آتش در کوچه و خیابان‌ها علیه رژیم شعار می دهندو فریاد مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه ای، نیروهای امنیتی را به این مناطق کشاند که جوانان برای دفاع از خود با ترقه و نارنجک با آنها مقابله کردند.

 بر طبق خبر تایید نشده ای درگیری در خیابان آذربایجان حتی به پمپ بنزین این منطقه کشید و پرتاب نارنجک به داخل پمپ بنزین باعث انفجار یک دستگاه موتور سیکلت شد و شعله های آتش بخشی از پمپ بنزین را فراگرفته است.

و نیز در خیابان مجیدیه، تهران پارس، میدان ولیعصر ،دماوند و خیابان کردستان جمعیت زیادی جمع شده اند شعار مرگ بر ولایت فقیه و مرگ بر خامنه ای مرگ بر دیکتاتور سر می دهند و صداي انفجار ترقه ها و نارنجک به گوش می رسد.

 گزارشها از کرمانشاه حاکی ازاین است کهبین مردم و نیروها درگیری ایجاد شده و نیروهای ضد شورش مردم را مورد ضرب و شتم قرار دادند. طی خبرهای ارسالی نیروها با باتوم و گاز اشک آور قصد متفرق کردن  مردم را داشتند. در همین راستا شنیده میشود که جشنی بی سابقه در محلهای نوبهار ، فردوسی و . . . برپاست که مردم برای مقابله با این نیروهای سرکوبگر سطلهای زباله را به آتش کشیده اند.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.