فایل صوتی سخنرانان در اتاق فرهنگ گفتگو در باره «آیا باید به داد یاران احمدی نژاد برخاست؟»

سه شنبه دهم ماه مه شرکت کنندگان(کیانوش توکلي ، ناصر کرمی ، صمد دژبان، ازادی ، شایان جهاندوست ، دلیر کردستانی، روشن و...... ) در اتاق فرهنگ گفتگو بحثی در باره این موضوع که « آیا باید به داد یاران احمدی نژاد برخاست؟ »در سخنانی ایراد کرد که با نقد برخی از حاضرین در تالار مواجه شد. در زیر شما به این سخنان گوش فرا می دهید.

فایل صوتی سخنانان شرکت کنندگان در اتاق فرهنگ گفتگو را در اینجا کليک نمائید

25 نفر از کسانی که با اسفندیار رحیم مشایی ارتباط دارند، دستگیر شده‌اند

بنابر اخبار رسیده، همسر مرحوم دکتر حسین فاطمی و خانم الف. الف که حامل منشور کوروش در روز رونمایی از این اثر تاریخی بود، در میان دستگیرشدگان قرار دارند".

باید برای آزادی همه زندانیان سیاسی و از جمله دستگیر شدگان اخیر برخاست تا همه آنها در کمال آزادی نظرات سیاسی خویش را پیش ببرند!

اصل قوانین حقوق بشر اینک حکم می کند که برای آزادی تک تک دستگیر شدگان به تلاش بپردازیم تا آنها خواسته های سیاسی خود را با مردم در میان بگذاریم!

اشتباهی که اپوزیسیون قبلا در مورد حصر آیت الله منتظری انجام داد و هیچ تلاش جدی برای رهائی ایشان بعمل نیاورد ،نباید تکرار گردد!

حقوق بشر به نظرات انسانها وابسته نیست بلکه احترام به مقام انسانی ایجاب می کند که به شعار زیر بنائی و اساسی منشور حقوق بشر که می گوید « هیچ انسانی گناهکار نیست مگر آنکه خلافش ثابت شود»

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.