تکرار توّحش جمهوری اسلامی درسومالی، دعوت به تماشای اعدام!

آری جمهوری اسلامی و پیروان خط امام و صدور انقلاب اسلامی ، 32 سال وقت داشته اند که ایدئولوژی ضدبشری خود را همراه با میلیاردها دلار از پول نفت مردم ایران به حلقوم گروههای بنیادگرای اسلامی در کشورهای مختلف سرازیر نماید و از آنان شبکه ای مخوف و تروریستی سازماندهی نماید ، تا جائی که امروزه خامنه ای و احمدی نژاد به پشتوانه همین شبکه سراسری تروریستی اسلامی ، از دنیا باج خواهی میکنند و قدرت های بزرگ را تهدید می کنند که اگر موجودیت رژیم جمهوری اسلامی به خطر افتد دنیا را به آتش خواهند کشید!

زمانی که آیت الله خمینی از صدور انقلاب اسلامی ایران به سایر کشورها سخن می گفت و فتوای قتل دگراندیشان ایرانی و غیر ایرانی را صادر می کرد خوب می دانست که پول و اسلحه دو رکن ضروری برای انجام صدور انقلاب اسلامی به سایر نقاط می باشد چرا که رکن نخست و اصلی که همانا نیروی انسان های تاریک اندیش و جاهل باشد ، در همه ی کشورهای اسلامی و عربی به حّد وفور وجود دارد . و برای صدور انقلاب اسلامی فقط کافی بود که بخشی از درآمد نفت ایران ، به این کار اختصاص پیدا کند که کرد ، تا به امروز که رد پای انقلاب اسلامی خمینی یا بهتر بگویم رد خون ریزی و ترور و تجاوز و اعدام را می توان در جای جای کشورهای اسلامی وعربی که توسط گروههای بنیادگرا و فاشیست اسلامی در محکمه های مسخره شرعی که شیخ یا آخوندی تبهکار و بیسواد هم نقش قاضی ، هم نقش دادستان، هم نقش هیأت منصفه را یکجا بازی می نمایند، مشاهده کرد.

از میان هزاران خبری که در هفته گذشته به سراسر جهان مخابره شده است در اینجا سه خبر را از سه نقطه مختلف در کنار هم قرار می دهم .

خبر اول : از نشریه دولتی آینده چاپ جمهوری اسلامی

«حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌تبار، معاون فرهنگی تربیتی مجتمع آموزش عالی فقه در گفت‌وگو با رسا از بازگشایی حجره خامنه‌ای ، در مدرسه مباركه حجتیه در آستانه دیدار طلاب غیرایرانی با ایشان خبر داد.

وی با بیان این‌كه طلاب غیرایرانی در روز دیدار، در پوست خود نمی‌گنجیدند و برخی می‌گفتند ای كاش در كشورمان یك نفر را مانند ایشان داشتیم ، ابراز داشت: ده هزار طلبه غیرایرانی از صد كشور جهان به استقبال رهبر انقلاب شتافتند كه اگر هیچ خاطره‌ای را از ایران نبرند ، جز همین یك خاطره تا آخر عمر برایشان كافی است.»

خبر دوم: از خبرگزاری فرانسه

« شرکت سی‌ام‌آ - سی‌جی‌ام که مرکز آن در فرانسه است، می گوید که یک کشتی که محموله آن توسط یک تاجر ایرانی بارگیری و مهر و موم شده بود در بندر لاگوس نیجریه مورد بازرسی قرار گرفت و توقیف شد . مأموران امنیتی نیجریه اعلام داشته اند که ، در میان محموله این کشتی ، 13 کانتینر راکت های 107 میلمتری ، انواع تفنگ ، نارنجک ، گلوله و مواد منفجره وجود داشته است.»

خبر سوم : از خبرگزاری اسوشییتدپرس

« دو دختر 15 ساله و 18 ساله در شهر "بالت واین" سومالی که چندی پیش به تصرف گروه اسلامی "الشباب" در آمده است ، به جرم جاسوسی محکوم به اعدام شدند. قبل از اجرای حکم اعدام ، افراد وابسته به گروه بنیادگرای"الشباب" با بلندگوهای دستی ، مردم شهر را بطرز تهدید آمیزی دعوت به تماشای مراسم اعدام می نمودند. وقتی که یکی از میدان های شهر مملو از جمعیت شد . 10 مرد مسلح که نقاب بر صورت داشتند و دو دختر جوان که سر تا پا در چادری سیاه پوشیده شده بودند و بر چشم های آنان چشم بند زده بودند وارد میدان شدند.فقط چند دقیقه قبل از اعدام ، شیخ محمد ابراهیم ، جرم حوریه دختر 15 ساله و عیان دختر 18 ساله را جاسوسی اعلام داشت ، جاسوسی برای دولت مرکزی که گروه اسلامی "الشباب" مشغول جنگ با آن برای کنترل سایر مناطق سومالی می باشد. دو شرطی که شیخ ابراهیم را واجد شرایط قضاوت در مورد این دو دختر کرده بود ، اول اینکه مرد است و دوم اینکه می تواند قران بخواند . در نواحی تحت کنترل گروه اسلامی "الشباب" همین دو شرط برای تصدی شغل قضاوت کافی است .

زهیر کاسوا ، یک پیر مرد محلی به خبرنگار اسوشییتدپرس می گوید « کسانی که شاهد صحنه اعدام این دو دختر جوان وبی گناه بودند ، این سنگدلی و قساوت را هرگز فراموش نخواهند کرد . او می گوید : ما همه ایستاده بودیم و شاهد جنایتی بودیم که نمی توانستیم از آن جلوگیری کنیم . زنی در کنار من با دیدن صحنه ی اعدام این دو دختر جوان غش کرد و بر زمین افتاد .

محمد جمعه پدر عیان دختر 18 ساله ای که به جرم جاسوسی اعدام شد می گوید « دو روز بود که دخترم گم شده بود تا اینکه مطلع شدم که در زندان "الشباب" است . برای ملاقات دخترم رفتم و هرچه التماس کردم نگذاشتند دخترم را ببینم »

بستگان حوریه دختر 15 ساله ای که به جرم جاسوسی اعدام شدمی گویند « از وقتی که گروه اسلامی "الشباب" کنترل شهر را بدست گرفته اند حوریه از خانه خارج نمی شده است ، او چطور می توانسته است جاسوسی کند؟»

هیچکس نمی داند که گروه اسلامی "الشباب" چگونه این دو دختر جوان را ربوده و در مدتی که زندان بوده اند چه بلاهائی بر سر آنان آورده اند ، چون به سبک و سیاق جمهوری اسلامی ، پس از اعدام جنازه های آن دودختر جوان را به خانواده هاشان تحویل ندادند.

اینک در ارتباط با سه خبر بالا سه سئوال را می توان مطرح ساخت :

1 - تربیت 10 هزار آخوند خارجی در قم ( بدون احتساب صدها هزار آخوندخارجی دیگر که طی 32 سال گذشته در قم و سایر حوزه ها) به چه منظور بوده است ؟ در قم و سایر مراکز وابسته به جمهوری اسلامی به این آخوندهای خارجی چه آموزش هائی داده می شود و این طلبه های پرورش یافته در مکتب جنون و جنایت جمهوری اسلامی ، قرار است پس از بازگشت به کشور خویش ، به جوانان و مردم ناآگاه کشور خود ، چه چیزهائی را آموزش دهند ؟

2 – محموله ی اسلحه و مهمات کشتی توقیف شده در بندر لاگوس ( بدون احتساب صدها کشتی و هواپیما و کامیون اسلحه و مهمات که طی 32 سال گذشته ، توسط سپاه و بسیج در ایران ، به مقصد سوریه و لبنان و سودان و سایر کشورهای عربی و اسلامی بارگیری شده ) قرار بوده است که بدست چه گروه هائی برسد ؟ منابع مالی و تسلیحاتی حزب الله لبنان ، حماس و جهاد اسلامی فلسطین ، ارتش المهدی مقتدی صدر در عراق ، لشکر محمد در پاکستان ، طالبان در افغانستان و الشباب در سومالی و صدها گروه اسلامی و بنیادگرای ریز و درشت در کشورهای خاورمیانه وحاشیه خلیج فارس و کشورهای افریقائی و آسیای میانه و خاور نزدیک از کجا تأمین می شود و تروریستهای کشورهای مختلف در کجا آموزش می بینند؟

3- شیخ محمد ابراهیم که در سومالی و در مقابل چشم هزاران تماشاچی حکم قتل دو دختر جوان و بی گناه 15 و 18 ساله را صادر می نماید و هزاران شیخ محمد ابراهیم دیگر که در کشورهای اسلامی مشغول صدور فتوای قتل و شکنجه و تجاوز اند ، دوران طلبگی خود را در کجا گذرانده اند و کمکهای مالی و تسلیحاتی اراذل و اوباش پیرامون خود را ازکجا دریافت می کنند ؟

آری جمهوری اسلامی و پیروان خط امام و صدور انقلاب اسلامی ، 32 سال وقت داشته اند که ایدئولوژی ضدبشری خود را همراه با میلیاردها دلار از پول نفت مردم ایران به حلقوم گروههای بنیادگرای اسلامی در کشورهای مختلف سرازیر نماید و از آنان شبکه ای مخوف و تروریستی سازماندهی نماید ، تا جائی که امروزه خامنه ای و احمدی نژاد به پشتوانه همین شبکه سراسری تروریستی اسلامی ، از دنیا باج خواهی میکنند و قدرت های بزرگ را تهدید می کنند که اگر موجودیت رژیم جمهوری اسلامی به خطر افتد دنیا را به آتش خواهند کشید !

و شگفتا ، از سر زمینی که 2500 سال پیش ازاین ، پادشاه و فرمانروائی مصلح و بشردوست نخستین اعلامیه جهانی حقوق بشر را به جهانیان ارزانی داشت ( همین چند روز پیش ، 29 اکتبر زاد روز تولدش بود و بسیاری از به اصطلاح آزادیخواهان و طرفداران حقوق بشر ، از ترس اینکه مبادا از جانب گروههای رقیب به سلطنت طلبی متهم گردند ، بدون یادی از نام و کار بزرگ کوروش کبیر ، از کنارش گذشتند) امروزه سپاه جهل و جنایت و اعدام و تجاوز به سرتاسر جهان صادر می گردد و آنچه که امروزه دنیا شاهد آن است چیزی نیست مگر تحقق آرزوی دیرینه خمینی در "صدور انقلاب اسلامی" .

ایکاش جانی جماران زنده می شد و به دارودسته های درون و بیرون از حاکمیت جمهوری اسلامی که 20 سال است بر سر و کله همدیگر می زنند و یکدیگر را به انحراف از "خط امام" متهم می کنند نهیب می زد که : هیچ انحرافی در"خط امام" بوجود نیامده است و تمام سیاست های بیت رهبری خامنه ای و دولت برگزیده اش صد در صد منطبق است بر "خط امام" ، تا شاید کسانی که هنوز تصور می کنند با امام امام گفتن و با توسل به "خط امام" می توان به جنگ "خط امام"ی که درقدرت است رفت و دراین نبرد پیروز شد، از این خواب و خیال بیرون بیایند و با خواسته های برحق مردم ایران که نخستین اش جدائی دین از دولت و اجرای یک همه پرسی تحت نظارت نهاد های بین المللی برای تعیین تکلیف جمهوری اسلامی است ، همراه شوند .

11 آبان 1389

2 نوامبر 2010

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.