خامنه ای ریشه فساد است

آقاي خامنه ای! صدای معلمان زندانی را نمي شنويد، مطمئن باشيد فرياد ملت ايران را در خيابان ها خواهيد شنيد....ملت ايران ققنوس وار از زير خروارها خاكستر همچون گذشته باز به پرواز در خواهد آمد

 

نامه اي به زندان اوين به معلم زنداني اقاي محمود بهشتي لنگرودي كه از 5 آذر 94 در اعتصاب غذا بسر ميبرد.
اقاي بهشتي صداي مظلوميت شما و تمام زندانيان معلم و حتي تمام زندانيان سياسي را نه تنها معلمان ايران كه ملت ايران و جهانيان نيز شنيدند.همه شنيدند اما حاكمان زور گو در گوش خود پنبه كرده و خود را به نشنيدن زده اند. معلم اگر بگويد حقوقمان كم است او را به جرم اقدام عليه امنيت ملي درعرض 5دقيقه محاكمه وبه 9سال زندان محكوم ميكنند.اما هزار،هزار، ميليارد كه اين حاكمان غارت ميكنند،امنيت ملي را همين حاكمان حفظ ميكنند. !! غارت گران اگر به زندان مي افتند،پايشان به زندان نرسيده مرخصي وبه زيارت كربلا مي روند،اما دست وپاي آفتابه دزدها را در همين زندان وكيل اباد مشهد به جرم دزدي قطع ميكنند.
حضرت ايت الله صادق لاريجاني رئيس محترم قوه ي قضائيه،ان اخوي كه توسط رئيس جمهور وقت محمود احمدي نژاد در مجلس شوري اسلامي با نشان دادن نوار ، متهم به رشوه و فساد شد محاكمه شد كه چنين بر معلمان بيگناه زنداني ،سخت گرفته ايد؟؟ در رژيم شاه پيرزني هنگام تير اندازي ساواك به جواني چريك، با واي واي گفتن اظهار همدردي ميكند.ساواكي ها فورا آن پيرزن را از صحنه خارج كه مبادي اظهار همدردي او به ديگر مردم سرايت كند. اما اكنون حاكمان ايران خود را بخواب زده اند.
اقاي خامنه اي مگر بهشتي لنگرودي چيزي غير از اجراي قانون ميخواهد؟؟ميگويد مرا برابر همين قانون اساسي و با حضور هيئت منصفه در يك دادگاه علني محاكمه كنيد.
اقاي خامنه اي بخدا قسم نيروهاي امنيتي و پاسداران و خلاصه به ظاهرمريدان خود را در هر پستي كه هستند به قربانگاه مي بريد. مگر پيامبر نگفته الناس علي دين ملوكهم؟مردم بر دين حاكمانشان هستند.
اقاي خامنه اي چه كسي نميبيند كه كشور را فقر و فحشا و اختلاس و تجاوز واعتياد و تورم ورشوه و فساد وبي قانوني و ... فرا گرفته است؟؟!اين نتيجه ي غارتگري هاي همان هايي هست كه به شما نزديكتر بودند.ا
آقاي خامنه اي صداي معلمان زنداني را نمي شنويد، مطمئن باشيد فرياد ملت ايران را در خيابان ها خواهيد شنيد.
اقاي خامنه اي مگر اقاي خميني به رژيم شاه نگفت كه سرنيزه را از زير گلوي مردم برداريد ببينيد مردم با چه كسي هستند؟؟!و سپاه شما ، اقاي خامنه اي اسلحه را زير گلوي مردم گرفته اند وميگويند ملت ايران با ما هستند.! اما ملت ايران ،مردم سوريه نيستند.ميدانند چطور اين اسلحه را از زير گلوي خود بر دارند كه به كسي آسيب نرسد.و شما و يارانتان اين ارامش قبل از طوفان را به رضايت مردم از حكومت تفسير ميكنيد!ملت ايران شما و ياران شما را هيپنوتيزم وبه خواب ميبرند تا پس از ان اسلحه را با كمترين هزينه از شما و ياران شما بگيرند!
اقاي خامنه اي فرصت دير است.از اين راه بر گرديد واز ملت عذرخواهي و زندانيان راازاد كنيد . مطمئن باشيد اين راهي كه شما ميرويد به جز نابودي خود و يارانتان وايران نيست. ملت ايران ققنوس وار از زير خروارها خاكستر همچون گذشته باز به پرواز در خواهدامد.
اقاي خامنه اي سقوط اخلاقي يك ملت و دولت و حاكميت از اين بيشتر كه چانه يك كودك را بخيه وسپس بخيه ها را به خاطر پول نداشتن مادرش بكشند!!رئيس جمهوري كه هميشه ليست دزدان در جيبش و بگم،بگم داشت وهميشه تهديد ميكرد كه نشان بدم، بدم و از همه به شما نزديكتر بود بزرگترين غارتگر تاريخ ايران از كار در امد.اقاي توكلي نماينده ي اصولگراي فعلي تهديد ميكند كه اگر بيشتر از اين اقازاده ها دزدي كنند رو ميكنم. (به مضمون)
اقاي خامنه اي ديگر سقوط اخلاقي از اين بيشتر؟؟ ديگر زشتي معني دارد؟؟!!
اقاي خامنه اي آن بخيه ها را آن دكتر وپرستار نكشيدند، شما كشيديد كه كشور را به اين سقوط اخلاقي كشانده ايد!!
اقاي خامنه اي شهامت داشته باشيد و دستور دهيد كه ان پرستار وپزشك را محاكمه نكنند ،بلكه شما را محاكمه كنند.(اقاي خامنه اي كتاب طاعون البر كامو را بخوانيد.)
اقاي بهشتي لنگرودي :اعتصاب غذايت را بشكن و مطمئن باش كه اگر حاكميت شما را از زندان ازاد نكندملت ايران به زودي شما را از زندان ازاد خواهد كرد.
سيد هاشم خواستار نماينده ي معلمان در كانون صنفي فرهنگيان خراسان
19 اذر 94

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مظهر فساد ....هایی همچون اندک شماها هستید که شعورتون در حد حاکمان کودک کش اسرائیله- ما تا آخرین قطره خون پای نظام هستیم به کوری شما شغال ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
برخلاف نظر خانم نسيم كه نوشته اند خامنه اي مترسكي نفرت انگيز بيش نيست ، وبدين وسيله خامنه اي يعني ولي فقيه را ازكليه جنايت ها و خباثت هاي جمهوري جهل وجنايت به در برده اند ، بنده نيز مشابه آقاي خواستار معقتدم كه ريشه و بن اصلي كليه فسادهاوجنايت ها وبي قانوني ها و هرج ومرج ها زير سر اين ولي فقيه است دليل حرفم هم اين است كه وقتي عنصري به نام ولي وفقيه موحود است، قانون بي ارزش است حتي قانون اساسي فعلي كه هيج آدم دمكراتيكي به آن راي نمي دهد، نيز اجرا نمي شود چون هميشه اين ولي فقيه است كه حرف اول را مي زند درهمه كارها درانتخابات - دراتمي - درسياست خارجه - درسركوب مردم داخل ايران - درسركوب اپوزيسيون وگروه هاي مختلف - درندادن حق شهروندان - درارج گذاري به سپاه و وزارت اطلاعات كه ارگانهاي اصلي سركوبي اين كشور هستند ، مترسك خواندن او بسيار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این هموطن خراسانی که احمدی نژاد را مورد انتقاد قرار میدهد گویا یادش رفته همین احمدی نژاد طرح بازگشت مهاجران خارجی را در کشور و مشهد و خراسان( که در قرق خارجیهاست و گرفتار انواع مشکلات و آسیبهای اجتماعی ناشی از آن) با شجاعت شروع به اجرا کرد در حالیکه بلافاصله بعد از روی کار امدن دولت جدید این طرح لغو شد و مسلما بیش از همه دودش به چشم ایشان و همشهریهایش می رود چون تمام استانهای غرب کشور اقامت مهاجر خارجی ممنوع می باشد.( با وجودی که اکثرشان با همین عربها و ترکها همنژاد هستند)
شما بجای اینکه بطور احساسی فلان مقام و مسئول را متهم کنید خیلی مودبانه می توانید بپرسید چرا باید نصف مشهد در اختیار مهاجران عراقی وافغن و پاکستانی و جنگزده های زمان جنگ باشد اما در تبریز و اردبیل و ... هیچ خارجی اجازه اقامت نداشته باشد؟!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خامنه ای گروگان حقیر مفلوک و بی عرضه فساد است.
او در هیچ مقطعی هیچ عرضه و شخصیتی نداشته و نخواهد داست.
مترسکی نفرت انگیز بیش نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درنظام جمهوری اسلامی حاکم بر ایران " دزدان و جنایتکاران" مصونیت قانونی دارند.

***
وکیل مدافع سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود در خصوص تفاهم‌نامه با بابک زنجانی و موضوع واگذاری 138 شرکت تأمین اجتماعی نیز برای مرتضوی قرار منع تعقیب صادر شده گفت: در این خصوص قرار منع تعقیب صادر نشده اما عنوان اتهامی که در نظر گرفته شده به نوعی منع تعقیب به شمار می‌رود.

عباس سلطانی، عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی، گفته بود که 90درصد اموال او در خارج از ایران است و "چیزی ندارد در ایران که بدان دلخوش باشیم، زنجانی همه را سر کار گذاشته".

محسن مهاجرانی پس از سه هفته از زندان آزاد شد

سه هنرمند ایرانی به ۱۸ سال حبس محکوم شدند!!!