حیدر بابا

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقا یا خانم به تهرانلی این استاد ستوده شما همانند شما خیلی با سواد و معلومات تشریف دارند .و هر آنچه که با زبان ترکی و اسامی مصطلح در بین ملل ترک زبان آشنائی دارد خوب میداند که ترکها از اسامی طبیعت برای فرزندان خود بیشترین استفاده را کرده اند دوم از اسامی سر کرده ها و قهرمانان و سرداران ولی متاسفانه از اسم حیوانات در حد صفر استفاده کرده اند ولی کشور های اسکاندیناوی در بین ملل جهان از اسم حیوانات بیشترین استفاده را کرده اند برای مثال بزرگترین تنس باز دنیا اسم گرگ را دارد Bjorn borg که سوئدی است و Bjorn به معنای گرگ است .و باور کنید اگر ملل ترک از اسم حیوانات استفاده میکردند من اصلا بدم نمیآمد و اگر لطف کنید ٥ اسم حیوان را نام ببرید که ترکها برای انسان استفاده میکنند من خوشحال خواهم شد .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
دوست گرامی احمد زاده ،دست شما درد نکنه موزیک آرام و دلنشینی است،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی! زرنگ بازی در نیار. بجای کامنت اعتراضی من، کامنتهای اصلی مرا که در جواب آقای "جالب" فرستاده بودم درج کن. در ضمن مردم را خل بحساب نیار. فکر میکنی که خیلی باهوشی؟ لطفا کامنت اصلی مرا در جواب آقای "جالب" منتشر کن! نه اعتراض مرا. شما سه بار، با حذف اصل کامنت من، فاشیتهای بیسواد پانفارس را از رسوائی نجات دادی. این است فهم شما از دمکراسی؟

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
حضرت آقای استخانلو؛ چون از ضمیر «ما» استفاده فرموده اید، به نظر می رسد که شخصیت شاخصی تشریف دارید. چون یا سخنگو و وکیل و وصی جمعیتی هستید یا مثل مرحوم اعلی حضرت و حضرت آقا آن قدر مجیزتان را خوانده اند که امر به خودتان هم مشتبه شده و خودتان را بیش از یک نفر فرض می کنید. در هر دو حال، آیا تصور نمی کنید که به جای اتلاف وقت 24 ساعته در این سایت و نوشتن کامنتهایی با این کیفیت، شاید بهتر باشد کمی هم در تاریخ و جغرافیای جهان و مام وطن کنکاش بفرمایید تا باعث آبروداری همان جماعتی شوید که سخنگویشان هستید؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای استخانلو آرزو بر پان ایرانیستها و شونتستهای فارس عیب نیست و حتما اهالی این مناطق که به ایران خواهند پیوست اولین کارشان زیارت قبر کوروش و چمچران خواهد بود و زبان عقیم فارسی را به زور اسلحه یاد خواهند گرفت . منتها اول دستی به همزبانان افغانی تان دراز کنید بقیه پیش کشتان .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
چرا بجای اسم ترکی مغولی ، شما اسامی روسی یا ایرانی تهرانی برای خود استفاده و سوء استفاده میکنید ؟ دکتر ستوده ایرانشناس ترکشناس میگوید، در زبان ترکی و مغولی بیش از 5 نام انسان نمی توان پیدا کرد . سایر نامها اسم جانوران یا اسامی ایرانی اسلامی عربی کردی هستند .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب استخانلو مطمئنید که حالتان خوبه!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی! شما که سه بار کامنت مرا را حذف کردی. علت آن چیست؟ مگر از چه چیزی وحشت داری؟ کامنت که در جواب عنصری بنام "آقای جالب" بود، مگر به چه کسی توهین میکرد؟ ترس داری که چنین کامنتی بیسوادی فرد مذکور رانشان میداد؟ آیا برای جلوگیری از رسوائی و بیسوادی وی کامنت مرا حذف کردی؟ آیا شما آدم دمکراتی هستی؟

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی! شما که سه بار کامنت مرا را حذف کردی. علت آن چیست؟ مگر از چه چیزی وحشت داری؟ کامنت که در جواب عنصری بنام "آقای جالب" بود!، مگر کامنت من به چه کسی توهین میکرد؟ ترس داری که چنین کامنتی بیسوادی فرد مذکور رانشان میداد؟ آیا برای جلوگیری از رسوائی و بیسوادی وی کامنت مرا حذف کردی؟ آیا شما آدم دمکراتی هستی؟

عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
کامنت های غیر مرتبط با موضوع لینک، معمولا به صفحه شما منتقل می شود ولی گاهی اوقات کنترل از دست می رود.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای جالب، لحن شما مثل ......ی می باشد. شما آنقدر از مسائل بی اطلاع هستید، که هنوز نمی دانید، که کلمه (اوف. و یا یئف) روسی نیست. این کلمه همان (ائو و یا اؤو)،می باشد، که در ترکی معنای خانه میدهد. در ترکی وقتی گفته میشود علی اوف و یا علی یف و یا علی اؤو، معنای آن این است که علی و خانواده او. کلمه ( اوا و یا اوبا) نیز در ترکی معنای ایل و یا خانه و کاشانه را میدهد، که این کلمه را در مورد خانم ها بکار برده میشود. و چون روسها، زمانیکه مثل اروپائیان غربی بعنوان مردمان عقب مانده، هنوز در جنگلها زندگی میکردند، روسها قانون سرشماری، و نامیدن افراد، دولت داری و کشورداری و تاکتیک جنگ را از ترکان، که قرنها بر آنان فرمانروائی میکردند، آموختند. به همین خاطر نیز، برای نامیدن افراد جامعه، از روش سرشماری ترکان استفاده میکنند. پس اگر کمی به خودتان زحمت مطالعه بدهید متوجه این چیزها میشود. لطفا از

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ایکاش کمنت من یه محمد احمدی نزاد حذف نمیشد تا این تجزیه طلبان بفهمند ضرب المثل - سوزنی به خود ، جوالدوزی به دیگران - یعنی چه ! ایشان باید به هم قومی های خود نیز ایرادبگیرند که بی منطقی و جعل و تحریف و راسیسم ضد بشر را وارد فرهنگ ایرانی فارسی کرده اند در اروپا و امریکا از طریق این سایت .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محمد احمدی زاده

نظر : 
سلام جناب کیانوش توکلی عزیز. مسئول کامنت ها نه توجهی به قوانین سایت دارد، نه به خواسته من که ضمن یک کامنت از وی حذف کامنت های غیر مرتبط با ویدئو را خواسته بودم. اول خواستم برایتان ایمیل بفرستم، بعد منصرف شدم و نخواستم مزاحمتان شوم. به نظر من این کامنت های غیرمرتبط موضوعات ارسالی را خدشه دار می کنند. بلکه من در حذف ویدئو عجله کردم. اما قبلش حذف کامنت ها را از مسئول ذیربط خواسته بودم نه تنها حذف نشد بلکه پشت سرش مطالب غیر مرتبط دوبار درج شدند.
من یکی نمی توانم لینک همچون موسیقی زیبا را که زیرش پر از نوشته های بی ربط هستش برای دوستانم بفرستم. به نظرم یک فکری به حال موضوع کامنت های پر از کین و نفرت سایت یشود.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب محمد احمدی زاده گرامی این لینک که خالی و چیزی توش نیست!!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با تشکر از آقای احمدی زاده. ظاهرا بیماری مزمن خود کم بینی برخی دوباره عود کرده!!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
قفقاز همیشه بخشی از ایران ن بوده و خواهد ماند . فاشیسم چپ و توده ای بیش از 79 سال ااست تخم تجزیه طلبی در درون مردم شریف ازربایجان میپاشند. زنده باد ایران زنده باد ازربایجان ایران به این صدای اشنا گوش کننید.
https://www.youtube.com/watch?v=IJ_-uPwzCS4
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محمد احمدی زاده

نظر : 
دوست عزیزی که کامئنت ها را قبل از درج، کنترل می کنید!
آیا این ویدئو یک مقاله تاریخی و سیاسی هست؟ گفتیم دوستان یک موسیقی دلنشین گوش کنند همین و بس.
لطف کنید کامئنت هایی را که در ارتباط با این موسیقی- به عنوان مثال هارمونی، سازبندی، ضعف و قدرت آهنگساز و خواننده سولیست - نیستند را حذف کنید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جالب است ! چرا پان ترک که از زمین و آسمان ایران ایراد میگیرد به احسان علییف و باکو نمی گوید که اسامی روسی خودرا ترگی و آذری یا ایرانی اسلامی کنند ؟ اسامی این ارکستر را نگاه کنید - آغابابف ، جعفراف ، ابراموف ، زینب اف ، خدیجه آوا ، معصومه کوا ،. ------ لا الاهه الله . ظهور مهدی نزدیک است .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ما خواهان بازگشت قفقاز و 17 شهر آسیای میانه طی یک رفراندوم از طریق سازمان ملل به ایران مرکزی هستیم ، چون غالب انسانهای ساکن این ایالات و ولایت با یک حسرت و شوق دیدار و بازگشت به ایران همیشه حرف میزنند . من خود در برخورد های شخصی شاهد بیان آرزوی الحاق گرجی و ارمنی و آذری و تاجیک و ازبک و ترکمن و نخجوان . چرچین و غیره به مام وطن ایران از طرف اینگونه همسایه ها بودم . برقرار باد اتحادیه ایران و افغان با ایالات و ولایات و سرحدات و اقوام و خلقهای سایق این فلات در یک جمهوری دمکرات فدرال سوسیال پلورال سکولار !
عدم انتشار شده: 
false