برو این دام بر مرغ دگر نه!

پاسخی به دلسوزی حجت الاسلام زائری
آ شیخ برو این دام را بر مرغ دگر نه! ما ملت ایران همه جوری شما آخوندها ی مفتخور را آزموده ایم

 

جناب آ شیخ نوشته ی شما را در رابطه با این کودک ستم دیده ی ایرانی که بخیه هایش را کشیده اند خواندم۰

به عمامه تان سوگند باور تان نمیکنم اگر چه به حال روز این کودک به پهنای صورت من اشک ریختم۰

بی مروتی و ستم و بی انصافی بند در بند انسان را میلرزاند۰

این جنایت محصول و نتیجه ی حکومت چند و چندین ساله ی شما آخوندهاست.

در درستی این گفته شک هم میشود داشت ؟ قبول کنید جناب حجت الاسلام که خواری و سربلندی هر ملتی با حکومت است۰

و اما قصدتان از این دلسوزی و قلم فرسایی چیست؟ قصدتان این است بگویید که : آخوند هم در ایران داریم که به فکر ایران و ایرانی باشد.

آشیخ برو این دام را بر مرغ دگر نه! ما ملت ایران همه جوری شما آخوندها ی مفتخور را آزموده ایم .

من گمان نمیکنم مفتخور ی چون شما دلش به حال کسی خاصه این که ایرانی هم باشی بسوزد.

اگر دلت میسوزد و راست میگویی شما اول این عبا و ردا و عمامه و نعلین را که نشان از مفتخوری دارند از خودت دور کن !

بعد رخت کارگری بپوش و عملا پا جای پای پدر همان کودک بگذار و با رنج و زحمت آشنا شو! سپس من قول می دهم که ملت ایران دلسوزی ات را جدی بگیرد ۰

11/12/2015 محمد مستوفی، معلم اخراجی شهر کنگاور

 

یادداشت  محمدرضا زائری درباره ی کشیدن بخیه های کودک خمینی شهری بخاطر ناتوانی مالی:

 

حجت الاسلام زائری: من بخیه‌های پسرک را کشیده‌ام!

این آقای دکتر که از رفتار زشتش برآشفته ایم از ماه و مریخ نیامده است ! او هم توی همین جامعه مدرسه و دانشگاه رفته و بزرگ شده و … وقتی ما مشغول دعواهای سیاسی مان بوده ایم یا به یک تار موی زنان گیر داده ایم و از اخلاق و قانون و انسانیت غفلت کرده ایم این آقای دکتر بالیده و پزشک شده و تیغ و قیچی دستش گرفته !

فاجعه تلخ تر و زشت تر از آن است که بشود با دو تا شعار و فحش جمع و جورش کرد. باید این قدر مرد باشیم که بدون فرافکنی نقش خودمان را در وقوع این انحطاط اخلاقی بپذیریم. این آقا آینه وضعیت امروز جامعه ما و یکایک ماست ! بی خود او را متهم نکنید، او حاصل مجموعه ای است که همه ساخته ایم.اگر خودخواهی و منفعت طلبی و سودجویی ایراد دارد ما همه به این آفات و ایرادها آلوده ایم.

همه ما یک جورهایی همین کار را کرده ایم و می کنیم . او کرامت انسانی را لگد کرده ، انسانی را ندیده و بی حرمت ساخته،مگر هر کدام از ما به شکلی چنین نمی کنیم ؟ من مقصرم ! من آخوند قبل از همه دستم را بالا می گیرم و اعتراف می کنم که من هم در کشیدن بخیه های پسرک نقش داشته ام!

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست عزیز این همه بدبختی ، گرفتاری، سیاهی و دیکتاتوری که روی سر ما آوار شده باعث و بانی اصلیش همین مندیل به سر کهنه کار، رفسنجانی است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بله مستوفی جان تازه این رفسنجانی قصد دارد این آخوندک حسن خمینی را جانشین بابا بزرگ خون آشامش کند و مگر نمیبینید چه شور وشعفی بین حامیان اصلاح طلب داخلی وخارجی رژیم افتاده است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بهمن جان درود به شما. و سپاس از نظرتان. بهمن گرامی این جا و آن جا آخوندهای تازه کاری می بینم که با شگردی حساب شده وحرف های به ظاهر تازه پا به عرصه ی سیاست گذاشته اند. یکی اش همین آقاست که من سخنانش را نقد کرده ام. دیگری نمونه ی برجسته اش نوه ی خود خمینی که ملیون بلکه میلیارد ها دلار از اموال و ثروت مردم ما را خرج تزئین قبر بابا بزرگش کرده است. باید پرسید: نان و رفاه مردم واجب بود یا تزئین قبر خمینی؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای مستوفی بسیار زیبا این آخوندک های مفتخور ورژیمشان را توصیف کردید این فاجعه کشیدن بخیه از صورت کودک فقیر ایرانی که فکرنکم این عمل در گینه بیسائو وجزایر مارشال اتفاق افتاده باشد دقیقا محصول وزاییده 37 سال حکومت رژیم اسلامی هست . این تبهکاران تنها مسئله ای که برایشان اهمیتی ندارد جان ایرانی هاست که از ماهیت ضد انسانی وضد ایرانیشان سرچشمه میگیرد اینها در طول این 37 سال فقط به فکر آرزوی برپا کردن امپراطوری شیعه کذایی شان در منطقه ونوکری امپریالیسم وصهیونیسم ودر حال حاضر نوکری قدرتهای روسیه وچین هستند به امید پیروزی