سخنان آتشین دانشجوی آذربایجانی

برای آذربایجان، دولت اصلاح طلب و اصولگرا و سبز و قرمز تفاوتی ندارد
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
شما هنوز فکر می کنی مرز ایران رو با کمان معلوم کردن؟ واقعا کی می خواین فرق تاریخ رو با افسانه درک کنین؟ اسکندر ایران رو گرفت عرب ها هم که ۱۴۰۰ ساله سوارتون هستن وقتی هم می خوان پیاده شن شما ها نمی گزارین.مغول ها هم که کل دنیا رو گرفتن و چندین سده هم حکومت کردن امریکا و انگلیس هم که اجازه نفس کشیدن رو هم از ایران گرفتن حالا کی شما "پوزه رم و یونان باستان و عرب و مغول و امریکا و انگلیس را خونین کرده ان تا طمعکاران آینده را با کمان آرش به پشت دیوار چین شوت کنند .نزد اویغور و مغول و اسکیمو !"فرستادین؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
مرحبا به دانشجویان آگاه ، بیدار و فهیم آذربایجان / ما دیگر بازیچه اصلاح طلبان یا اصول گرایان و سبز و قرمز و بنفش ها نخواهیم بود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-نمیدانم چرانوشته من رادرمقابل چرندگویی خارج ازمنطق این سه نفرراحذف کردند.درصورتی که نه توهینی بودونه هتاکی تنها فلسفه تفکری وبی منطقی تعدادی متوهم راداده بودم.
مثل خودتان رامیگویم یک سوزن به خودتان یک چوال ذوز به دیگری!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای عیوض این رسم و رسوم شاه-خمینی است که تمامی مخالفان و انسانهائی را که دنبال احقاق حقوق هستند را وابسته به اجنبی خطاب میکنند واین برگ دیگر سوخته و بهائی ندارد .آیا خواهان بودجه برای تعمین راه و یا تدریس به زبان مادری را روسها به دانشجویان دیکته میکنند .آخر سر این روسها که دوست و حامی دولت فاشیست ایران هستند و الان دست به دست هم داده و در سوریه جنایت میکنند .و از یاد نبرید روسها و ارمنی ها به شدت مخالف اوج گیری حرکت ملی در آذربایجان هستند چرا که این اوجگیری با استراتژی آنها در قره باغ درست نمی آید حالا فکر کنید که ٣٠ میلیون آذربایجانی خود شان در رابطه با سیاست خارجی و امثالهم تصمیم بگیرند آیا دولت اشغال گر ارمنستان میتوانست چنین راحت از امکانات آذربایجان جنوبی استفاده کند .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درستش اینست که مردم کل ایران با دولت های پوشالی وتشریفاتی اعم از اصولگرا واصلاح طلب مخالف هستند وخواهان نابودی کلیت رژیم اسلامی هستند
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب باید یه کم یواش تر از انتخاب نام باید معلومه چه افکاری داری امیدوارم .... اندیشه کنید تا با واقعیات حاکم بر جهان زندگی کنید نه با اسطوره ها . درود بر شرف این دانشجو وکسانی که ازاد می اندیشند حق خواهی یک ملت ایا دال بر انگ تجزیه طلبی است ؟ چسباندن ان به این وان سازمان وکشور است ؟ کمی منصف باشید
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با زبان پارسی علیه مردم ایران . تنها میتوان به مردم ایران و اذربایجان هشدار داد . اگر در زمان جنگ دوم دولت روس فرقه را بپا تا ازربایجان را از ایران جدا کند این بار اما دولت عثمانی و یهود و سازمانهای جاسوسی غربی همان هدف شوم دولت روسیه را ادامه میدهند. ان جوان اسیر شور و شوق نمیداند چه دستهائی پنهان شاهرک حیاتی او را میزنند. ایا باید شاهد باشم که مزدوران بیگانه بخشی از کشور ما را جدا کنند؟سکوت سازمانهای سیاسی در برابر این رویدادها که انشاالله گربه است و خبری نیست خیانت به مردم ایران است. پیشقراول این تجزیه طلبی حزب توده ایران باید سکوت مرک بار خود را بشکند و راه خود را از سازمان فرقه جدا کند. در صورت هر گونه انفجار اجتماعی باز هم بر تجزیه طلبان و چپ ان خواهد رفت که در سال 67 گذشت.حزب توده باید شعار ضد ملی ملل تحت ستم را به ملت ایران تعغیر
+
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقا یا خانم « باید » اگر خوب دقت کنی خواهی فهمید که این خواستها و حرفها درست از داخل مکانی بلند شده که ایران نامگذاری شده و از قلب آذربایجان یعنی تبریز و از درون آگاهترین قشرجامعه یعنی دانشگاه و از قشر توانمند و دارای پتانسیل یعنی دانشجو و معنی اینها این است آذربایجان و ملت ترک آینده خود را ترسیم کرده و این جوانان آینده یک ملت بپا خواسته را ترسیم میکنند . آن سبو بشکست و آن باده بریخت . یادم است در سالهای ١٣٦٥-٦٦ در خارج وقتی ما از ستم ملی و امثالهم صحبت میکردیم خیلی ها بما ایراد میگرفتند که در داخل ازین حرفها نیست شما نشستید خارج و این حرفها را میزنید و خوشبختانه حدود ٢٠ سال است « از تجمعات قلعه بابک » این داخل و جوانان دانشجو هستند که الهام بخش ما خارجه نشین ها شده . صد آفرین به این جوانان .شعار تمام تجمعات آذربایجانی ها این است « گله جگ بیزیمدیر » آینده از آن ماست .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آذربایجان ایران نیست، نبوده، و نخواهد بود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اول باید از مرز دفاعی 70 میلیون ایرانی بگذرید . دوم باید وارد ایران شوید . تا پاسخ انقلاب و اصلاح را از مردم ایران بگیرید . سیاست خونه خاله ات نیست که هرچه دلت خواست تحویلت بدهند .ایرانیان با کمک پارسیان قبلا پوزه رم و یونان باستان و عرب و مغول و امریکا و انگلیس را خونین کرده ان تا طمعکاران آینده را با کمان آرش به پشت دیوار چین شوت کنند .نزد اویغور و مغول و اسکیمو !
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-مردم آزربایجان ودانشجویان وپیشقراولان سیاسی راه ودرمان دردخودراشناخته اند.دیگرباطناب پوسیده هرخاین بخودحتی ازبزرگان خودمحورومتوهم تورکان آزربایجان هم اطاعت کورکورانه نمی کنند.
البته مامنکرآن نیستیم که تفکرات دیگری وجودنداردولی دیگرگذشت آن زمان که بانام های مختلف چپ ومذهبی سرمردم راکلاه میگذاشتندتاسیاست های نژادپرستانه خودراپیش ببرند.
آنهاییکه درخارج نشسته وازهیچ چیزخبرندارندوهرروز برایمان یک نسخه می پیچند،بایدبدانندواین راخوب درک کنندواین فیلم هاراببینند این حرف ها واین حرکات دردانشگاه ودرمیادین زده میشود.
آنهاییکه خودراتبریزی وبامدادان و..چندین نام بی نام خوانده وهرچه دلشان میخواهدمیگویند،بایدبدانندکه ماهرچه میگوییم وسعی میکنیم غیرحق وعدالت چیزی نگوییم.من یادم است دردوران اصلاحات یک نامه نوشتم وبه تمام مسئولین وبه خوداین آقامعیین نوشتم وبانام مستعاردرخواست سیستم فدرالی رانمودم
عدم انتشار شده: 
false