روضه خوان تهران: اختلاط دختر و پسر در دانشگاه ها تجاوز فرهنگی و یک غارت است

نخست برادری ات را ثابت کن، سپس مدعی ارث شو!
روحانیون شیعه مانند لکه های ننگ بر دامان ایران و بعنوان تحمیل گران دین، فرهنگ و سنت های متجاوزین به ایران و نیروی بیگانه پرست که الویت آنها اسلام و اسلامگرایان و تخریب و نابودی ایران و ایرانیت است، "اختلاط" دختر و پسر در دانشگاهها را تجاوز و غارت فرهنگی وانمود می کنند تا فرهنگ و سنت های خوار و ذلت بار صیقه گری (تنفروشی) اسلامی را در جامعه ایرانی نهاینه کرده و ایرانیان را به حقارت ملی بکشانند. حکومت آخوندی تا کنون در تبدیل شهرهای مذهبی به فاحشه خانه توریست های مسلمانان موفقیت هایی کسب کرده است.

غارتگران و متجاوزین به ایران در سایه زخوت و انفعال کنونی ایرانیان، ادعای تملک بر کشور را دارند و قبل از اینکه برادری شان ثابت شود، بعنوان سخنگویان ملت ایران طلب ارث می کنند. مرده های متعفن و متحرک 1400 ساله، در 37 سال گذشته آسیب های بزرگ و جبران ناپذیری به ایران و ایرانیان رسانده اند. آنها با به یاری مذهب اسلام، زنان ایرانی را به فاحشگی و مردان را به واسطه گری هدایت می کنند. با توجه به ارتقاء فرهنگ سیاسی و شعور ملی مردمان ایرانزمین، به نظر میرسد که جامعه ایرانی در آستانه حسابرسی بیلان کار جنایتکارانه اسلامگرایان هستند.

***********************************

زائران خارجی در مشهد و دختر صیغه ای ایرانی

 

به گزارش مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال سلطه بر مباحث فرهنگی است، خاطرنشان کرد: پوشش زن‌ها، اختلاط دختر و پسر در دانشگاه‌ها، ارتباط‌های نامشروع، از بین رفتن قبح رباخواری، حرام خواری و رشوه خواری و تجاوز فرهنگی همه غارت است.

صدیقی با اشاره به اینکه در عرصه سیاسی نباید سکولار بود، تصریح کرد: تحکیم به مدیریت جهان سلطه از اعظم کبائر است و قابل مقایسه با هیچ گناهی نیست.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به بزک کردن آمریکا از سوی برخی از مسؤولان، بیان کرد: فرهنگ امام، فرهنگ ستیز با آمریکا بود و با آمریکا می‌تاخت و بر سر او فریاد می‌زد و به امت شهید داده و به پاخاسته می‌فرمود: «هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بزنید و گلوله‌ها را به سمت او نشانه بگیرید.»

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.