به هم میهن گرامی: "اقبال اقبالی"

هم میهن گرامی اقبال اقبالی!
درود بر شما.

"گرگ در جنگل با شتاب می رفت، شیر پرسید:
"چرا اینگونه با شتاب؟"
گرگ پاسخ داد:"آخوندها براه افتادند، در جنگل هر جاندار که سه تخم داشته باشد، یکی از آنها را می بُرند!"
شیر گفت:
"من مشکلی ندارم، من دو تخم دارم!"
گرگ گفت:
"مشکل آن است که آنها نخست می بُرند، بعد می شمارند!"

حالا حکایت "تورک" ها در "ایران گلوبال" است، "منفی" بافی می کنند، نعرۀ "هل من مبارز" سر می دهند...نخست "تخم " را می بُرند و سپس نوشته ای که من و من نوعی نوشته ام را می خوانند.

هم میهن گرامی اقبال اقبالی!
درود بر شما.

"گرگ در جنگل با شتاب می رفت، شیر پرسید:
"چرا اینگونه با شتاب؟"
گرگ پاسخ داد:
"آخوندها براه افتادند، در جنگل هر جاندار که سه تخم داشته باشد، یکی از آنها را می بُرند!"
شیر گفت:
"من مشکلی ندارم، من دو تخم دارم!"
گرگ گفت:
"مشکل آن است که آنها نخست می بُرند، بعد می شمارند!"

حالا حکایت "تورک" ها در "ایران گلوبال" است، نخست "منفی" بافی می کنند،نعرۀ "هل من مبارز" سر می دهند...نخست "تخم " را می بُرند و سپس نوشته ای که من و من نوعی نوشته ام را می خوانند.
در بازی نخست  برای بدست آوردن جام جهانی فوتبال در سال 1990، بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور "کامرون"، یک بر صفر بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین که از جمله "دیه گو آرماندو مارادونا" در آن بازی می کرد را با نتیجۀ یک بر صفر شکست دادند.

روزنامه های آلمانی(من در آلمان زندگی می کنم- کیانوش رشیدی قادی) روز بعد نوشتند:"شیرهای آفریقایی مارادونا را خوردند!"

نه کامرونی ها و نه آرژانتینی ها از اینگونه  "تیتر"ها و نوشته ها  دلگیر نشدند.

روز دوازدهم ژوئن سال جاری(2016)، در چارچوب بازی های جام فوتبال ملت های اروپا، بازیکنان تیم ملی فوتبال "کرواسی"، "یک بر صفر"، بازیکنان تیم ملی فوتبال ترکیه را شکست دادند. این یعنی و از دیدگاه ورزشی و تهییجی:
"کرواسی دروازه های ترکیه را در هم کوبید!"
"زاگرب، آنکارا را شکست داد!"
"انتقام کرواسی از ترکیه"(در ارتباط با شکست کرواسی از ترکیه در دوران پیشتر جام قهرمانی ملت های اروپا)
و...
آقای اقبالی!
این تیترها را من می نوشتم اگر خبرنگار ورزشی بودم و همزمان می شدم:

ضد "تورک"، ضد "آذربایجان" و "پان فارس!"

و این در حالی است که اگر برعکس نتیجۀ بدست آمده در بازی "ترکیه -کرواسی" پیش می آمد، و "تورکیه" برنده می شد، خدا می داند "پان تورکان" فارسی نویس چه ها می گفتند.
آقای اقبالی!
"ایران گلوبال"، همانند "قربان" شده است و "کیانوش توکلی" گوشت قربانی:
کیانوش حذف کند، "ضد آزادی است!"
کیانوش حذف نکند:"سازشکار است!"
آقای کیانوش توکلی خود می داند که چگونه باید خانۀ خویش را (در اینجا "ایران گلوبال") اداره کند.
پیشاپیش روشن است که ادارۀ خانه ای به بزرگی"ایران گلوبال" ای بسیار دشوار است.
اما بر همۀ ما (و حداقل برای من) روشن است که "کیانوش" هنوز "سیلی به صورت خویش می زند!" و می گوید:" من از بینوایی نیم روی زرد...غم بینوایان رخم زرد کرد"(سعدی)
آقای اقبالی گرامی!
درد دل شما را درک می کنم.
کاسه کوزه ها را ما همه بر سر "کیانوش توکلی" شکستیم، جدای از اینکه یادمان باشد:
"چون نیک نظر کرد، پر خویش نیز در آن دید
گفتا ز که نالیم، از ماست که بر ما ست"!(حجت)

آقای اقبال اقبالی گرامی!
برای شما تندرستی، شادی و پیروزی های بیش از پیش را آرزومندم.

با احترام
کیانوش رشیدی قادی
بیست و پنجم خردادماه سال 7038 میترایی

 

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هزل گوئی(بیهوده گوئی)، مبتذل نویسی، لفافه گویی و ادا و اطوار نوشتاری هم جلوه هائی از لمپنیسم عقب مانده ترین بخش های جامعه ست که نادانترین حاملان ان، مرزهای میان فضای فرهنگی - سیاسی رسانه ای و محیط پیرامونی خود را مخدوش می کنند و به حیثیت رسانه آسیب میرسانند.


عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مهم اینست که اکنون حکومت مثل هزارههای گذشته در دست ایرانیان و فرهنگ و زبان پارسی است . زوزه گرگها هیچ شیری را نخواهد توانست بهراسد . اگر پان ترک ....دارد اول برود قره باغ را آزاد کند . به امید الحاق اران شمالی به ایران تا تجزیه طلبان آذری از طریق سنی شدن یا شامانی شدن در آنکارا و اوران باتون وطنی بیابند . لشکر اهورایی مارکسیستی حسینی آماده سرکوب باقیمانده مغول زادگان است . بیاییدد . بیایید . تا ببینید بنوشید !

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
روح استالین، مائو و هیتلر در رفیق بهمن موحدی جلوس کرده است.
رفیق بهمن دوران اردوگاه های مرگ و اجباری بسر آمده. از خواب بیدار شوید رفیق بهمن. ه اردوگاه مرگ هیتلری را دیدیم. هم اردوگاه های کار اجباری مائو-استالین را تجربه کردیم. شکر که بهمن "رهبر" نشد. در غیر ابتصورت نه از تاک نشان می ماند نه از تاک نشان.بهمن موحدی نمونه کامل یک انسان فاشبست-کمونیست است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-به به این جناب آقای رشیدی قادی چه چیزهای جالبی نوشته است.به به که دوستان دو وچنداسمه چه شاهکارهایی کرده ودرصف کف زدن ایستاده اند. به به ،به شاهزاده بزرگ رضاربع پهلوی که چه طرفداران متحدی ازقبیل اقبالی وموحدی چنداسمه وقادی وغیردارد.
ماراهمه ضدوطن وتجزیه طلب ونوکرآتا تورک واردوغان وعلی اف میکنند و ولی خود وپدرانشان نمی توانند حتی درایران باشد.
من نمی دانم چرااین نخبگان عزیز که زمانی خودنیز؛مثلا مبارزه برای عدالت ومساوات میکردند وحتی زندان رفته ودرزمان شاه شاهان شاهنشاه عالم تاب زندانی بوده ودرزمان امام نایب امام زمان عمرشان رامدتی درزندان گذراندند.وهمیشه متهم به خیانت وضدملت ومملکت بودند؛چرافکرمتفکرخودرابکارنمی گیرند؟ وفکرنمی کنند؟آنهاییکه ماراصدسال است متهم میکردندو میکنند،که ماخاین هستیم هیچ کدامشان حتی درایران نمردند ویانمیتوانند،به ایران بیایند.چون پرونده های قطوری درخیانت به وطن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای یارادیسیلیک همین ترکان هستند که غارتگرانی مثل رضا ضراب و بابک زنجانی و محمد رضا زنوزی و.... دارند که ثروت ملت ایران را سالهاست به سمت ترکیه پمپ میکنند.جنگ عراق و سوریه و افغانستان همه به نفع ترکیه شده.زیاد جوش نزنید.چطور پیشرفت امریکایی با پول ملت مظلوم منطقه برای ترکیه خوب است و مایه افتخار ولی برای شاه فقید با پول نفت خود ایران بدون نامردی و مال مردم خوری در منطقه میشوداقتصاد نفتی.شما رو به قبله انکارا فعلا عبادت کنید.
تغار ی بشکند ماستش بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر آقاى اقبال آقبالى و سروران تبريزى، كيانوش رشيدى مطلق و نور چشم ما ناصر كرمى عزيز و گرانمايه كه خار چشم تجزيه طلبان و هر چى پان بجز پان فارس هستند و درود بيشتر خدمت عزيز ما دشمن خونى تجزيه طلبان سرور موحدى گرانقدر. با حرمت خون يزدان و آهورا مزدا و ديگران و با همت اين عزيزان ايران پرست و وطن پرست تجزيه طلبان را به مغولستان جاهاى ديگر كه نى انداخت هدايت خواهيم كرد و فارسهاى تركيزه و عربيزه شده تهرانى و مركزنشين را به استپ هاى روسيه هدايت خواهيم كرد و اين مملكت را ششدانگ به پارسه هاى اصيل تقديم خواهيم كرد. باشد كه در پناه يزدان باشيم. از سرور گرامى آقاى تبريزى رهبر گرسنگان و كباب نخورده ها عاجزانه عذر مى خواهيم كه سِره نويسى نتوانيم كردن بكنيم و اگر ايشان دوست داشتند كردند مسرور خواهيم شد كه متن را به زبان سره بنيسم كردند.
زولفعلى كوچك دوم
سال پنج هزار دويست و پنجاه قبل از ميترا.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کار خودت هست، تو هستی که با نام من کامنت می گذاری، توهمانی هستی که با نام کامی وقوچعلی ومنصورحکمت!!!! وگاهی وقتها هم ادای پانترکها را در می آوری وبا نام تورک سرافراز کامنت می گذاری. درضمن بنده نه عضو مجاهدین هستم ونه هیچ ارتباطی با آنها دارم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بهمن موحدی، نمیدانم این فیلمها چیست که بازی میکنی! نکند فکر کرده ای آدم مهمی هستی و سخنانت هم مهم هستند؟! نه آقا. ..... تو عضو سازمان منحوس مجاهدین خلق هستی. حنای مجاهدین دیگر رنگی ندارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"" یک پیاله روانشناسی‌ با چاشی جامعه شناسی‌ "" به نظر من جناب رشیدی عزیز، دچار سؤ تفاهم شده اند، انقلاب اطلاعاتی / تکنولوژیکی سپر خفقان و جو سرپوش را شکسته است و ترکان وارد میدان شده اند، جناب رشیدی، این پدیده را، به سان "" سوهان به روح "" مبارک تعبیر میکنند، ترکان دارای "" روحیه بالای کار آفرینی "" هستند و خاورمیانه بدون ترکان، به هیچ جائی نخواهد رسید، همین ترکان، برنده جایزهٔ نوبل شیمی‌ و ادبیات دارند، اقتصاد آنان، جز ۲۰ اقتصاد برتر دنیاست، لطفا آرامش خود را حفظ کنید و از پیشرفت‌های دنیای ترک، تجربه بیندوزید، دیگر دوران اقتصاد نفتی‌ و شاهنامه خوانی سپری شده.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کامنت اول را من ننوشته ام.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به واقع دو جریان سلطنت طلبان پهلوی چی وتجزیه طلبان پانترک وپان کرد وپان عرب، دو جریان مزاحم خلق ایران و مزاحم مبارزین راستین هستند وخاری در چشم اپوزیسیون واقعی وخلق ایران هستند وبعد از سرنگونی رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی باید با این دوجریان به شدت برخورد شود و آنها را به اردوگاههای کار اجباری بفرستند تا شرآنها از سر خلق ایران کم شود.
در همین سایت می بینید که چطور تجزیه طلبان نفرت پراکنی وتفرقه افکنی می کنند وبه خلق ایران توهین می کنند ویا سلطنت طلبان فرصت طلب وموذی را می بینید که به جنبش پرافتخار چپ ایران، لجن پراکنی وتوهین می کنند ویکی از این سلطنت طلبان پهلوی چی با نام بنده کامنت می گذارد که واقعا شرم آور است. سلطنت طلبان پهلوی چی باید در همان کافه های لس آنجلس بابا کرم برقصند ومهوش وپریوش ومهین تاج را دسته جمعی بخوانند. باید به این سلطنت طلبان پهلوی چی گفت که آرزوی بازگشت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
علارغم حاکمیت اردوغان در ترکیه مجامع علمی و اقتصادی ترکیه روی این مسئله تیز شده اند که اگر تا بیست سال آینده در علوم اقتصاد و فن دانشمندان تورک جایزه نوبل را نگیرند آنوقت آینده خوبی را در پیش رو نخواهیم داشت .یعنی فرق جامعه تورکیه و جامعه فارسستان. تورکهای تورکیه دنبال چه چیزی هستند و باصطلاح روشنفکر فارسستان دنبال گل کرواسی ، دلتان را با همین چیز ها خوش کنید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کامنت اول را من ننوشته ام وکار آن سلطنت طلب بی اخلاق می باشد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آدم بی اخلاق با نام من کامنت ننویس.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ان چه عجیب است در این ملک همه چیز وارونه است . کسانی با افکار داعشی و تمایلات شدید نژاد پرستی دیگران را متهم به ان کنند . تخم نفاق و نژاد پرستی از طرف کسانی مانند , اقبالی , کرمی و دیگر همفکران کشته میشود , و دیگران که خواهان حقوق بسیار ابتدایی بشری خود هستند متهم به قوم گرایی !!
اگر بدتان نیاید , و کلاهتان را قاضی کنید , خواهید دید که افکارتان چیزی در ردیف ملا عمر, ملا اختر بیش نیست , اگر چه ان را با زرورق ایران پرستی , و کوروش پرستی پاکت کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بیچاره شونیزیم فارس آنقدر در .... پان فارسیزیم « پان ایرانیست » فرو رفته که شب و روز دنبال این و آن است و راه نجات خود و لجن زارش را در حمله و چنگ انداختن به دیگران بالخص تورک ها میبیند در صورتیکه خوب میدانند که جوامع عقب مانده و متحجر فارس زبان در افغانستان تاجیکستان و فارسستان هیج آینده ای در افق پیشرفت جهانی ندارند و رهائی خود را در چمکران میبینند و هر روز که پیش میرود بیشتر و بیشتر در قهر تاریخ عقب افتاده و ارتجاعی کوروش و داریوش « تاریخ جعلی نوشته انگلیس ها » فرو میروند . حتی آش این حضرات آنقدر شور شده که فارسستانی شروع کرده اند به نفع هم زبانی و هم فرهنگی با افغانی و میگویند ما فارس زبان هستیم و آنها دری زبان و تاجیک زبان .یعنی ورشستگی کامل .و تمامی سرمایه گذاری میلیونها دلاری دولت ایران به باد رفته .و چقدر دلنشین است که شکست شونیزیم فارس را دیدن .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اتحاد نامبارک شونیستهای فارس سلطنت طلب، دمکرات نماها، و متحدین بظاهر چپ آنها علیه حامیان حرکت ملی‌ آذربایجان جنوبی مبارک باد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اتحاد نامبارک شونیستهای فارس سلطنت طلب، دمکرات نماها، و متحدین بظاهر چپ آنها علیه حامیان حرکت ملی‌ آذربایجان جنوبی مبارک باد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در بعد از انقلاب وقتی احمد شاملو در نیویورک بود در یک جلسه پرسش و پاسخ از ایشان پرسیده شده بود شما که یک انسان ادیب هستید چرا از کلمه مشنگ استفاده میکنید احمد شاملو جواب داد : در ادبیات عامیانه کلماتی هست که معنی آن در لغت نامه ها ناقص و نا رساست مثل مشنگ که به معنی انسان کوتا فکر و احمق است اما من یک مثال میزنم که فرق این دو مشخص شود آقای رضا پهلوی در لس آنجلس گفت که من دو سال است وظیفه سنگین ولیعهدی را برعهده گرفته ام این آدم در لس آنجلس ولیعهدی کشوری را دارد که دستش نیست .... حال شما این حکایت را مقایسه کنید با وظایف خطیر آقای اقبالی و رشیدی قادی که کشور میترایی را میخواهند نجات دهند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا برای هم نوشابه باز کنید.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آرزوی تندرستی، بهروزی و پیروزی برای شما!
با مهر و احترام
اقبال
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آرزوی تندرستیف بهروزی و پیروزی برای شما!
با مهر و احترام
اقبال

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی گرامی!
من انسانی جاندار دوست هستم و بدین خاطر "کفتار" را نیز دوست دارم .
همانند شما بر این باورم:
"ایرانگلوبال تنها ما را روزانه با مسائل ایران، منطقه و اندیشه های انسان های فرهیخته آشنا نمی کند، بلکه چالش های فردای ایران را هم بما نشان می دهد و زنگ خطر را برای صلح، آرامش و امنیت مردمان ایران و منطقه توسط ارتجاع پس از حکومت اسلامی، بصدا در آورده است. "
شاد و تندرست باشید آقای اقبالی گرامی!
با احترام

کیانوش
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود و احترام به اقای کیانوش رشیدی قادی گرامی؛
سپاس از مهر شما.
گرامی اقای رشیدی قادی؛
احساس مسئولیت عزیزانی مانند شما، آقای تبریزی، آقای بهمن موحدی و .. باعث دلگرمی عموم است. اگر حضور شما و ایستادگی نظری -سیاسی تان در برابر نژادپرستان فاشیست نبود، این سایت میدان یکه تازی کسانی میشد که وظیفه ای جز تخریب، سمپاشی و دامن زدن به تفرقه و شقه شقه کردن جامعه ایرانی برای خود نمیشناسند.
آنها در انتظار ویرانی ایران هستند تا کفتاروار، وظایف ناتمام جکومت اسلامی را بپایان برسانند.
ما در شرایطی حساس و سرنوشت سازی قرار داریم. شاسیته است که؛
از یکسو با روشنگری، ارتجاع انسان ستیز که بذر جنگ های قومی را می پاشند، منزوی کنیم. از سوی دیگر، حول ایجاد بزرگترین همپیمانی نیروهای ایراندوست، ازادیخواه، دمکرات و دادخواه برای گذر از حکومت اسلامی متمرکز شویم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کیانوش رشیدی قادی، واقعا عین واقعیت را فرمودید. با تشکر از شما