شعار"الله"، این اسم رمز تروریست ها باید از پرچم ایران حذف شود

واقعیت اینست که جهان امروز هنوز با گوهر اسلام و تاریخ آن آشنا نشده تا بتواند همسرشتی تروریست های بنگلادش، داعش، طالبان و حکومت اسلامی ایران را بدون ماسک بشناسد. در مسابقات فوتبال جام اروپا 2016، به احترام قربانیان ترورهای اسلامگرایان در بنگلادش، بدرستی یک دقیقه سکوت کردند. اگر مردمان جهان با جنایات اسلامگرایان در تاریخ ایران ما و نیز بیلان جنایات روحانیت شیعه در 38 سال گذشته اشنا شوند، بدون تردید بخاطر ناآشنائی، نادیده گرفتن و بی تفاوتی نسبت به ستمی که بر مردم ایران رفته است، شرمسار خواهند شد.

 

امروز اسلامگرایان تروریست در بنگلادش گروهی را به گروگان گرفته و با شعار "الله اکبر"،  دست کم 20 نفر از گروگان ها و دو پلیس را کشته ، شش مهاجم اسلامگرا هم جان باختند. ترورها، سر بریدن ها توسط اسلامگرایان زیر پرچم "الله اکبر" از آغاز ظهور اسلام وجود داشته و بزرگترین قربانی اسلام و اسلامگرایان در تاریخ بشر، ایران و ایرانیان بوده و همچنان هستند. اسلام با تقدس خود و نفی نظری و فیزیکی دگراندیشان (کافران)، مجوز خشونت، نامدارائی، جزمگرائی، ترور و نابودی دگراندیشان را صادر کرده است. اسلامگرایانی که در ایران با استناد به مانیفست خشونت، خود مرتکب جنایت علیه بشریت شده اند، دختران ایرانی را بعنوان اسرای اسلام، قبل از اعدام مورد تجاوز قرار داده تا به بهشت کذائی شان نروند و  دهها هزار از دلاورترین فرزندان این کشور را به قتل رساندند تا موانع تحمیل مذهب و فرهنگ عربی را بردارند.  آنها ترور دولتی را جایگرین ترورهای فردی، سازمانی و حزبی کرده، و همچنین گروگان گیری کلان جامعه ایرانی را جایگزین گروگانگیری موردی شهروندان کردند.

کسانی که در بنگلادش حاضرین رستوران را گروگان گرفته اند، داعشی هائی که زنان و دختران ایزدی را به اسارت برده اند، از جنس اسلامگرایانی هستند که جامعه ایرانی را به اسارت درآورده اند. تروریست های حاکم بر ایران نه تنها تاریخ، فرهنگ و هویت های موجود در ایران را نفی و غیرقانونی کرده، بلکه ترور آئینی- فرهنگی و سیاسی را بعنوان قانون مدون بر جامعه ایرانی تحمیل نموده و زیر شعار "الله اکبر"، بزرگترین جنایات را مرتکب شده و همچنان در طنین "الله اکبر" کویان، جان های شیرین فرزندان ایران را می گیرند. آنها اسم رمز کشتار و قتل دگراندیشان را بر پرچم کشوری چسبانده که پیشکام اندیشه مدارا، بردباری و ازادی ادیان بوده است.

در مورد پراتیک جنایتکارانه اسلامگرایان، گروهی برای تبرئه اسلام ادعا می کنند که؛ تروریست های داعشی، بنگلادشی، ایرانی و .. مذهب ندارند و مسلمان نیستند؟!

آنها که چنین ادعائی دارند یا اسلام و تاریخ اسلامگرایان را نمیشناسند، ویا تبهکارانه حقیقت را پنهان می کنند تا ریشه های ایدئولوژیک ترورهای مذهبی که در کتاب  مانیفست خشونت تئوریزه شده و نظریه پردازان صدر اسلام آنرا اجراء کرده اند را لاپوشانی کنند. آنها می خواهند بار "الله اکبر" محمد و فلسفه  ذوالفقار اسیرکش علی را (کشتار اسرای قوم یهودی بنی قریظه) حفظ کنند.

اما ما ایرانیانی که زخم های کشتار و قتل عام آئینی و فیزیکی زیر شعار "الله اکبر" را بر پیکر تاریخ، فرهنگ و جامعه خود داریم، بیش از دیگران می توانیم دردهای قربانیان اسلام و اسلامگرایان را در بنگلادش و .. درک کنیم.

واقعیت اینست که جهان امروز هنوز با گوهر اسلام و تاریخ آن آشنا نشده تا بتواند همسرشتی تروریست های بنگلادش، داعش، طالبان و حکومت اسلامی ایران را بدون ماسک بشناسد. در مسابقات فوتبال جام اروپا 2016، به احترام قربانیان ترورهای اسلامگرایان در بنگلادش، بدرستی یک دقیقه سکوت کردند.  اگر مردمان جهان با جنایات اسلامگرایان در تاریخ ایران ما و نیز بیلان جنایات روحانیت شیعه در 38 سال گذشته اشنا شوند، بدون تردید بخاطر ناآشنائی، نادیده گرفتن و بی تفاوتی نسبت به ستمی که بر مردم ایران رفته است، شرمسار خواهند شد.

ما بعنوان قربانیان اصلی اسلام و اسلامگرایان، صدای مان  بگوش جهانیان میرسانیم که؛

آن "الله اکبر" که بر پرچم ایران چسبانده اند، نماد کشتار، تجاوز و قتل عام آئینی، سیاسی، فرهنگی و تاریخی ایرانیان بوده و در ضدیت با ایران و ایرانیان برافراشته شده است. ما با صدای بلند می گوئیم که ایرانیان مصمم هستند از زیر شعار "الله اکبر"، این اسم رمز ترور ائینی فیزیکی دگراندیشان خارج شوند و در اینراه، به همدلی و همسوئی جهانی برای گذر از حکومت اسلامی و ایجاد یک جمهوری لائیک دمکراتیک در ایران نیاز دارند.

حکومت اسلامی 38 سال چهره کریه خود (اسلامگرایان) را بعنوان نماد ایران و ایرانیان معرفی کرده است و بزرگترین اسیب های حیثیتی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و اخلاقی به جامعه ایرانی وارد کرده است.

پرسش من از هم میهنانم اینست؛

زمان آن نرسیده که هرجا "الله اکبر" روی پرچم ایران دیدیم انرا قیچی کنیم و نشان دهیم که راه ما با راه تروریسم دولتی ایستاده زیر پرچم "الله اکبر" در ایران و هم مسلکان آنها در بنگلادش، سوریه، عراق، افغانستان، عربستان، ترکیه ... متفاوت است؟!

شعار"الله"، این اسم رمز تروریست های  مذهبی، باید از پرچم ایران حذف شود و این امر حیاتی در گرو تشدید پیکار جهت برچیدن حکومت اسلام و اسلامگرایان است.

 

منبع: 
ایرانگلوبال
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خب آقای زرنگ الله رو اینجوری مینویسن و الله اکبر رو هم اینجوری مینویسن
خب آقای مجوسی مثلا زرنگ شما بگو کجای پرچم ایران نوشته الله و الله اکبر؟
شیعه از اسلام نیست و ما اونارو مسلمان نمیدونیم
بعدشم این افتخار نیست که داری به خط عربها مینویسی؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
زمان آن نرسیده که هرجا "الله اکبر" روی پرچم ایران دیدیم انرا قیچی کنیم. البته من میگم به جای قیچی کردن بهتر نیست با خودکار آن را به شکل دیگه دربیاریم مثلا شکل داس و چکش یا مثلا شکل شیر که به دنیا نشان دهیم ما اونو نمیخوایم و اینو میخوایم. ضمنا همه که قیچی تو جیبشون ندارن ولی حتما یک خودکار دارند مثل آقای کرمی.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
موضوع از پایه بی معناست، چرا آرم الله از پرچم ایران برداشته شود مگر دولت ایران تروریست نیست، مگر ایران بدست تروریسم اسلامی اداره نمی شود. پش طبیعی است فاشیسم اسلامی باید علامت فاشیستی و اسلامی "الله" را روی پرچم و پیشانی شان بزنند.
اگر غیر از این است حق با شماست و الله باید از پرچم ایران برداشته شود و آرم داس و چکش یا شیر یا ببر بجایش گذاشته شود
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حناب کرمی گرامی؛
ممنون از شما بخاطر احساس مسئولیت تان نسبت به سرنوشت ایران و ایرانیان.
تندرست و پاینده باشید.
با مهر و احترام
اقبال

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بهمن موحدی از اعضای سازمان ....مجاهدین خلق است. مدتهاست خبری از رییس ....مسعود رجوی نیست؟ اصلا زنده هست یا مرده؟!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نماد پرچم جمهوری اسلامی ایران تلفیقی از ناسیونالیسم فارسی و اسلامی و برداشته از نماد هندو است که در لینک زیر کاملا مشهود است.حکومت جمهوری اسلامی متشکل از ناسیونالیزم ایرانی یا ناسیونالیزم فارسی و اسلامی است. همین که حداد عادل میگوید: نام مغازه هایتان را فارسی انتخاب کنید, تا امام زمان خوشحال شود, همه چیز روشن است.
https://www.dropbox.com/s/u3sq2t0pymasfp1/%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85%20%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF%DB%8C.jpg?dl=0
تصویر ناصر کرمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

جناب آقای اقبالی گرامی،.... سال 2012 میلادی در مقاله ای ( در لینک پایین این کامنت) خواهان حذف نشانهء الله اکبر در پرچم ایران شدم. تازه مرحلهء اسلامگرایی داعش و چرخش ترکیه و بحران اسلامگرایی در اروپا بشدت امروز فرا نرسیده بود،
سپاسگزارم که بنا به گذر زمان این موضوع مهم و کاملأ سیاسی را یاد آوری کرده اید.

http://www.iranglobal.info/node/6277

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی گرامی!
با درود.
سازمان مجاهدین خلق ایران تا به امروز بر فرقش"فضل الله مجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما" را دارد.
به "بهمن موحدی" بر نخورد.