رفتن به محتوای اصلی

ابعاد جدید ماجرای تجاوز به پسر بچه های قرآنی توسط قاری محبوب رهبر
21.10.2016 - 21:17

ماجرای  تجاوز به پسر بچه های قاری قرآن توسط الحاج سعید طوسی,  قاری مجلس آخوندی و بیت خامنه ای,  ابعاد تازه ای به خود گرفته است. برادر دوستی که اخیرا  مادر پیر خود را به مشهد برده بود, از یکی از کارکنان هتل  نقل قول کرده که آخوندهای دور و بر علم الهدی میدانند که حاج سعید در کودکی, قاری مسجدی که خامنه ای در آن موعظه می کرده بوده و توسط شخص خامنه ای به او تعرض جنسی شده است. همه میدانند که خامنه ای 40 سال پیش,  یکبار اورا در مسجد روی دست بلند کرده و گفته است: "ایکاش همه بچه ها مثل این آقا پسر قاری قرآن بودند!"

تقریبا همه کودکانی که حاج سعید طوسی به آنها تجاوز کرده, فرزندان سپاه, بسیجی و یا  خانواده های بشدت مذهبی هستند و آمار آنها به دهها نفر می رسد. از میان خیل قربانیان,تنها 5 نفر , شکایت کرده اند و بقیه از ترس آبرو ترجیح داده اند سکوت اختیار کنند. علت بی باکی حاج سعید در اغفال کودکان, در همین داستان رابطه او با ولی فقیه در دوران کودکی نهفته است. او در جواب عواملی از رژیم که به والدین کودکان نزدیکند و سعی دارند عامل جنایت را به پای میز محاکمه بکشانند گفته است که " اگر پایش به دادگاه باز شود, 100 نفر را با خود بزیر خواهد کشید!".  شاید 100 نفر اشاره ایست به شخص شخیص امام خامنه ای! بیت رهبری برای بسته نگاه داشتن دهان حاج آقای منحرف, علیرغم فشار از جانب والدین کودکان, اجازه محاکمه اورا نمی دهد. دیروز یکی از پیشکسوتان قاری جمهوری کهریزکی ایران بنام موسوی بلده, بمنظور عوامفریبی,  در مصاحبه ای عنوان کرده است که : "خدا ببخشد آنان را که از همان آغاز ماجرا بجای واگذاری مطلق مسئله به محاکم محترم قضایی جهت رسیدگی قانونی به شکایت شکات و گردن نهادن به نتیجه آن – هرچه باشد – با حمایت‌های آشکار و پنهان خود، زمینه شبهه انتساب شخص به بیت مقام معظم رهبری و نتیجتاً خشم و سرخوردگی بیشتر شاکیان را فراهم کردند تا ناشیانه به طرح موضوع نزد دشمن زخم خورده از انقلاب و رهبری سازش‌ناپذیر آن متوسل شوند". احتمال خودکشی شدن این حاج سعید نیز فراوان است.

اخیرا تعدادی از قربانیان بعد از سالها پیگیری بدون نتیجه شکایت خود,  چاره ای جز توسل به مهدی فلاحتی , مجری برنامه پرطرفدار صفحه اخر صدای امریکا ندیده و جزئیات ماجرا را همراه با اسناد و مدارک به وی فرستادند و او نیز در برنامه خود بطور مستند پرده از ماجرای هولناک برداشت که میتوانید از طریق لینک زیر آنرا تماشا کنید.

http://iranglobal.info/node/57167

سالها پیش در یک برنامه مستند تحقیقاتی تلویزیونی در انگلستان, با تعدادی از بچه بازها در زندان مصاحبه کردند. آنان بدون استثنا اقرارکردند که در کودکی خود نیزمورد تجاوز قرار گرفته اند. تنها حاج سعید در کودکی توسط ولی وقیح جمهوری اسلامی ایران اغفال نشده, به احتمال قریب به یقین شخص خامنه ای نیز در کودکی و یا در حوزه مورد تعرض قرار گرفته است. این رفتار شنیع سلسله وار و نسل به نسل در جمع آخوندها و آخوندزاده ها باز تولید شده است. رواج  بچه باز ی و همسکسوآلیسم در حوزه ها راز آشکارییست که همه بارها آنرا شنیده ایم. حتی شایع است که در دوران پیشین, نماینده کلیمیها دکتر متخصصی بود که مقعد دهها اخوند نماینده را جراحی کرده بود!

 

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

دیرنج مین ائللی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.